Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

och Kropka na salamandre to znaczy jakby to powiedzial pan Suminski ze \"zwierzynca\"samiczka winna plywac wykonujac wdzieczne ruchy tylna czesca ciala ( czytaj odwlokiem)staraj sie pokazac swoje ponetne podbrzusze ! Nooo uffff wyjasnilam to jakos :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka jak mi przykro nie do zastosowania dla ludzi chyba że w basenie. Tylko trzeba mieć prywatny basen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała____Zmylil mnie ten plotek. to pewnie bedzie Czarny staw Gąsienicowy. A co do meczu, to Legia wygra dziś z Zagłębiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala ja też chcę szarlotki, wczoraj piekłam i wyszło mi odwrotnie- jabłka \"niewidoczne\"-ha,ha,ha. ..Witaj Ewa, jeszcze z Tobą się nie przywitałam. Taki tu dziś ruch-dzięki Tobie. Masz rację że \"rozmowa to dobra rzecz\", więc mam nadzieję że zagościsz u nas na dłuzej. ..Malisańciu.....jesli nas trochę lubisz to WRACAJ. Spędzałyśmy razem miłe chwile, a teraz z powodu pomarańczowego wpisu chcesz odejść ?. Robisz nam przykrość, nie mamy wpływu na takie wpisy, lepiej ich przemilczać. Nie rozumiem więc pytam, i bardzo Cię proszę potwierdz ze \"do widzenia\" to napewno Ty. Nie wierzę że żegnasz się z nami w taki spsób, wiedząc jak działa na wszystkich ten kolor. Pozdrawiam Cię-dużo buziaków. ..Buber.... ..Kropciu.....buziaki👄👄👄 ...Hela....szkoda że nie "w opalach", byłoby chociaż na co popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber-Ja ci dam Legię !!! Zagłębie górą !!!! Karkonosze, Karpacz, pod shroniskiem Samotnia, Mały Staw. W Tatrach nigdy nie byłam. Skorpion - alez Ty masz wiedzę no no... ale ja nie lubię żab a ropuch w szczególności !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała jak się juz wyspacerowalaś to teraz mnie wyslij te ostatnie fotki. ..Juz wczesniej prosilam,ale tu tyle się dzialo więc ponawiam prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Reni tylko muszę znaleźć mój \"kapownik\' gdzie sobie zapisuję co komu wysyłam bo już się pogubiłam... Zniknęły mi z płytki 3 zdjęcia i nie mogę ich wysłąć Skorpionkowi. Podejrzewam córcię ale ona się wypiera. Pewnie sama coś sknociłam !!!! Cierpliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała dzieki:) na domowe ciasto to ja jestem łasuch 🌼 No nie zgadłbym że to karkonosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, Reni, dziekuje ...no tak, faktycznei troszke poruszylam zebranych....:) ale to w dobrej wierze:) Natomiast uwage ma co do ciast ;), dziwczyny , dobrze ze wirtualne te pysznosci, bo bysmy raz dwa sie podtuczyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa i o to chodzi..Życie czasami tak daje w kość, że trzeba je sobie osłodzić. Ja jestem \"puszysta\' i dobrze mi z tym, a poza tym naprawdę jem szarlotkę. Bardzo lubię cynamon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was opuszczę na jakiś czas bo mi się kartofle rozgotują. Córcia wróciła i jemy obiad. Mam dzisiaj kapuśniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny i Buber :) Bardzo dziękuję za przyjęcie do Kawiarenki.Napiszę więc kilka słów o sobie.Mam na imię Dorota, lat 35. Mieszkam w Oławie :) Obiadek już zjadłam i teraz zapraszam na serniczek gotowany,bo zaraz przyjdzie do mnie siostra z rodzinką ale dla wszystkich starczy :) Zapraszam serdecznie. Nimfy bardzo lubią kawkę czarną z aromatem orzechowym lub waniliowo-migdałowym,dostępną w herbaciarniach lub na giełdzie ;) Na kawkę również zapraszam. Wpadnę wieczorem.Pozdrawiam wszystkich ciepło i do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie jestm wczesniej niz planowałam:))Buber u nas gra ARKA i syn poszedł ze znajomym na mecz.Ja kibicem nie jestem,,,,,troszke tu posiedze,,a potem zrobie salatke jarzynowa,,,,jakos mam \'smak\" Witam nową kolezanki Ewe,,oraz Dorote. Reni,,,to zdjeice mojego syna niewyraznie,,bo On nie lubi fotek,,,,jak byl maly to lubil,,a teraz unika aparatu.A ten Pan z motorem na drugiej fotce,,,to moj bardzo dobry przyjaciel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moge sie dołączyc..???? Mam 25 latek - średni wiek czy nie sredni i tak wiek nie ma większego znaczenia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni gratuluję przytomności umysłu....mnie się też wydawało że pomarańczowy wpis nie należy do Malisanki. Ale różnie ludzie reagują w końcu. Witam nową koleżankę chlebem i solą oraz całkiem udanym domkiem Baby Jagi na który wszystkich zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny topik nam w oczach młodnieje....zaczynam się martwić czy już do lamusa nie czas pójść....żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka - no to nie wiem czy moge zostc czy szukac innego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jasne ...oczywiście że możesz . Tylko czy dla tak młodej dziewczyny nasze gadki nie będą nudne. Mam synów w twoim wieku i wiem jak ich nudzi to co mam do powiedzenia. Ale to może być dla nas na plus . Wiadomo w młodszym gronie mniej narzekania na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie przerwę na drugą kawę,nalecialo mnie na porządki w kuchennych szafkach. Wyczułam bo znow coś pysznego się trafia. Biala wpadaj bo sernikem częstują. ...Nimfa....a juz myslalam ze się przestraszylaś -WITAJ. Rozumiem ze to \"wkupne\", ja na szczęście nie muszę dbać o linię więc z chęcią się poczęstuje ..Gosiia...POWITAĆ:classic_cool:....oczywiscie że możesz z nami zostać. Tylko się cieszyć że taka młoda osóbka chce do nas dołączyć. Fakt ze wiek nie gra roli jezeli się chce pogadać. Ja np. mam starsze od Ciebie dzieci. Więc jezeli to Ci nie przeszkadza, to nam napewno będzie milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RE-NI - jasne że nie przeszkadza :) Wazne zeby choc chwilke popbyć w miłym i cudownym towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa i Gosiu.....skąd jestescie, bo ja wciąż mam nadzieję ze pojawi się ktoś z mich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×