Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witam serdecznie Rutkowski dostałam mejla i wielkie dzięki...bardzo sympatyczna z was rodzinka...takie ciepło z was emanuje. Mówi się że oczy są zwierciadłem duszy, jeśli to prawda to z twoich emanuje dobroć i ciepło.Ten nick to chyba po to żeby zawoalować fakt iż jesteś taka rodzinna. W ciągu dnia kompletnie nie miałam czasu...praca i jeszcze raz praca, ale teraz mam chwilkę to prześlę ci zdjęcia. Tylko się nie irytuj bo mój komputer jak mawia córka ma swój świat i wysyła pocztę nawet z kilku godzinnym opóznieniem. Dzisiejsze wyznanie Niki że żegna się z krajem zupełnie mnie rozczuliło i jednocześnie wywołało dziwny nastrój . Przecież ja także za 8 miesięcy wyjadę...może na zawsze....to nigdy nie da się przewidzieć.Ciągle jedno przysłowie chodzi mi po głowie iż starych drzew się nie przesadza....boję się tego jak przyjdzie mi tam żyć. Co innego Nika i Erlend jesteście młodzi i wam łatwiej będzie zapuścić korzenie, a języka się nauczysz szybciej niż ci się wydaje. Życzę wam powodzenia. Wiesz Skorpionku ja mam ten sam dylemat co ty kupując spodnie bo pasjami nie cierpię biodrówek...nie ten brzuszek i nie ta waga żeby go eksponować. A ponadto strasznie to niewygodne. U nas tak już jest że nie ma możliwości wyboru, no może tylko poza markowymi sklepami ....tylko cena kosmiczna. Biała jak główka...mam nadzieję że jest już ok. Ja dziś miałam mały kociokwik ale przeszło i nie było za bardzo uciążliwe. Toogra ja uwielbiam Shade mam jej płyty i często słucham....masz rację że jej muzyka jest nastrojowa ale i specyficzna. Po prostu trzeba ją lubić. Rozpisałam się nieprzyzwoicie , więc kończę i znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ato próbka , mały urywek właśnie z Bursy Pantofelek Bursa Andrzej Dzieci są milsze od dorosłych zwierzęta są milsze od dzieci mówisz że rozumując w ten sposób muszę dojść do twierdzenia że najmilszy jest mi pierwotniak pantofelek no to co milszy mi jest pantofelek od ciebie ty skurwysynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski to było dobre. Reni Asia pomyliła adres mejlowy i pózniej poprawiała więc może ty na ten zły wysyłasz ....sprawdz i zwolnij , bo znów się zakręcasz Buziaczki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADZIEJA Jeżeli nam się uda to cośmy zamierzyli i wszystkie słońca które wyhodowaliśmy w doniczkach naszych kameralnych rozmów i zaściankowych umysłów rozświetlą szeroki widnokrąg i nie będziemy musieli mówić że jesteśmy geniuszami bo inni powiedzą to za nas i aureole tęczowe aureole ... ech szkoda gadać Panowie jeżeli to się uda To zalejemy się jak jasna cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu....interesuje mnie czy ja naprawdę wyglądam na aż tak zakręconą ?, bo mówisz że \"znow\" się zakręcam. Nie obawiaj się i wal prosto z mostu,będę wdzięczna za szczerość. Dobrej nocy kochani i milych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie kawa wypita ............ i powoli czas sie zbierac do pracy zycze Wam wszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w piatek:) Nikus jesli mnie czytasz ,to wiedz,ze zycze Wam aby wszystkie wasze plany byly zrealizowane w 100 procentach.....aby Wasze nowe miejsce na Ziemi dalo Wam spokoj,i szczescie a o Ewunie sie nie martw! To dzielna dziewczynkai lubi nowe wrazeniai podniesiony poziom adrenalinki:) ;).....Daj znac jak sie urzadzicie !W koncu jestesmy ciociami Ewuni ,netowymi ale zawsze...i naszej malenkiej pupilce zyczymy jak najlepiej (oczywiscie jej Rodzicom takze) Asiu ponownie wysylam Ci swoje foto :).ten chlopak na zdjeciu to ten syn z ktorym klikalam myslac,ze to Ty tak?Ma chlopak poczucie humoru!:) Powiedz mu,ze niewiasta ktora nie zna niemieckiego,mlodziezowego slangu pozdrawia go serdecznie!:) ;) Biala mam nadzieje,ze z Twoim samopoczuciem lepiej i bol glowy Ci odpuscil,Twoich fotek nadal nie mam :) Jejku w Wielkopolsce strasza epidemia grypy ,znowu sie zacznie.....moj M.oczywiscie nakupil zastraszajace ilosci miodu i cytryn ale mowiac szczerze,nie bardzo wierze w jego nadzwyczajne moce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ....Witam ranne ptaszki, ja też juz od godziny jestem na nogach. Piekny dzień się zapowiada, jak ktos chce sloneczka to zapraszam do mnie. Wstawiam wodę na kawę. Miłego dnia z humorkiem. Na razie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🖐️ Dziękuję za troskę o mój durny łeb bo nie ma prawa mnie tak boleć... Wczoraj się nie odzywałam bp córka instalowała sobie nowy program i ją zablokowało na amen. Rozłączyła wszystko, połączyła z powrotem i .... nie mamy Neostrady. Nie może zainstalować programu bo stale wywala błąd. dzisiaj od rana będą naprawiać z moim bratem ale nie wiem jakie będą rezultaty. Skorpionku-wysłałam Ci wczoraj na próbę zdjęcie Ropuszka na adres wit a ..... czyżby nie doszło ????? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Reni tylko parę słów chociaż można by się rozpisać na stronkę. Nie wiem jak ty odbierasz to słowo ...zakręcasz...bo to taki młodzieżowy slang, który nie ma nic wspólnego z wyglądem.W moim wydaniu chodziło mi o to iż znowu wpadasz w kierat obowiązków i wszystko , robisz biegiem nie zatrzymując się ani na chwilę.Wnioski wyciągnięte na podstawie tego co piszesz i faktu że bywasz tu rzadko , a jak już to biegiem z czytujesz posty, kilka zdań napiszesz i już cię nie ma. Mam nadzieję że cię nie uraziłam, bo bym nigdy sobie tego nie wybaczyła. Pozdrawiam i uciekam ...ostatnio bardzo dużo mam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Skorpion, uwierz w działanie miodu i cytryny. Codziennie wieczorem rozpuśc 2 łyżeczki miodu w szklance przegotowanej, ostudzonej wody, lub mineralnej niegazowanej, przkryj a rano dodaj sok lub gruby plasterek z cytryny i na czczo wypij. Gwarantuje że nie zachorujesz, trzeba tylko to pic codziennie i oczywiście nie oczekiwac cudów po 2 dniach. jednakże, teraz w okresie grypowym naprawę warto. ja piłam to kilka lat, codziennie, nie mialam nawet kataru. Jak sobie tego lata odpuściłam, to w ubiegłym miesiącu złapałam infekcję. I zaczęłam popijac, infekcja minęła, na około kichaja i kaszlą, a mnie nic niejest. Spokojnego dzionka wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,co tu sie dzieje? aaaa witam witam:) ja od wczoraj jestem na nogach hmmm i długo bardzo długo będe i sie nie chwale wcale,jak trzeba to trzeba:) jak zauważyłam to całkiem sympatycznie w Naszej kawiarence:) ,,,mamy wiosenną pogode:) słoneczko, jak ja to uwielbiam:) wypiłam kawke a teraz cóż zaległosci są do odrobienia,,,,,,narazie,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka, co to znaczy że od wczoraj jesteś na nogach? i jeszcze będziesz? Daj spokój dziewczyno, połóz sie, spij, odpoczywaj bo padniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,, a dach się robi tak!stuk puk, stuk ,puk,stuk puk,,,,,spokojnie ,spokojnie ,przeżyje,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a puk puk..
w czoło idiotko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala pisalam do Ciebie maila z 10 dni temu,chyba go nie dostalas :) Biala mam foto Twojego pupila !!!Ma piekny ,czekoladowy kolor...poprosze o fotki reszty Twojej Rodzinki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,czerwoniaku spadaj co!!! czy ktoś Cię tu prosił ?!!! nie zniże się do Twojego poziomu,,,,, i będe bardziej kulturalną osobą prostaczko!!!,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZERWONIAK!,,,,a jak Cię bierze schiza polecam Szpital Psych. w Bolesławcu tam się Tobą odpowiednio zajmą,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion, mam problem z wejściem na pocztę na tlenie. Podam Ci na gg inny adres mailowy i jezeli możesz to napisz jeszcze raz list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Skorpion, a teraz weszłam na pocztę, cud, chyba cos zadziałałaś, bo od prawie miesiuąca nie mogłam otworzyć. Pokazywało tylko błąd na stronie. Już raz miałam z ta poczta na tlenie podobne kłopoty, zgineły mi wtedy wszystkie zdjęcia z wesela mojego chrześniaka. Zaraz Ci odpisze i dla pewności podam inny adres, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj malisanko..malisanko
Do Bolesławca to ty powinnaś się wybrać,bo zasmiecasz całą kawiarenkę.Nie odpowiadasz na pytania,nie czytasz jakby w ogóle wypowiedzi innych Pań tylko pleciesz trzy po trzy aż się niedobrze robi.Mam wrażenie jak cię czytam,że twój umysł zatrzymał się na poziomie 4 latka po twoje wypowiedzi nie wprowadzają niczego do dyskusji.Naprawdę pleciesz,jak Piekarski na mękach.Weź się w garść dziewczyno albo nie pisz już już więcej tutaj,bo przez takich,jak ty ten topik traci całą klasę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, przytaszczylam szampana, i \'\'Jasia wędrowniczka\'\'-Buber to dla Ciebie, ale nie tylko dla Ciebie, a i na zagrychę cos sie znajdzie-może bigosik z pieczarkami i suszonymi śliwkami, ten szampan to za wczorajsze 6000, a reszta też za wczoraj, w końcu znowu się zestarzałam, także częstujcie się, ja może jeszcze póżniej zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski czy moj niedotleniony z powodu niskiego cisnienia mozg dobrze wykoncypowal,ze Twoja przeswietna osoba miala wczoraj urodziny?:)Jesli moja szczatkowa intuicja dobrze mi odpowiada,to zycze Tobie w dniu urodzin snow sadem pachnacych,mysli lekkich jak motyle,i usmiechu w glebi duszy na przekor pokreconemu swiatu...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no skorpionku, dobrze kombinujesz, ja postarzałam się wczoraj, a mojaśrednia pociecha świętuje jużw niedzielę, więc teraz siedzę, i intensywnie myślę(już mi czacha zaczyna dymić) co by tu upiec-ot i problem... Dzięki za życzenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski_____ściskam Cię serdecznie i urodznowo. Przyłączam sie do zyczeń Skorpionka bo pieknie je ułozyła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
Witam, drodzy Kafejkowicze...Na chwile tylko pozwole sobie wejsc w Wasza rozmowe ...I naruszyc Wasz teren...Przpraszam , ale to dlatego ,ze widze niemila (delikatnie mowiac) sytuacje i oprzec sie nie moge wrazeniu, ze atakowanie to rodzaj zabawy...I otóz zaczyna sie atak, bo ktos nei doczytal tekysu Melisanki - ktory byc mozee jest lekko niejasny, ale czy to znaczy ze pozwala to obrazic autorke ? A moze wystarczyłoby po prostu zapytac co na ma mysli?Moze pracowala 12 godzin i pełna entuzjazmu przybiegła sie porzywitac , podzielic refleksjami, zrelaskowac w Waszym rowarzystwie...Ale coz w zamian? Atak...Szkoda ,ze tak i ze na dodatek , co tylko o autorze niemilych Melisance słow swiadczy- nie pod wlasnym imieniem a pesudonimami sie kryje...Wstyd...I to tyle. Pozdraiwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
a przy okazji- solenizantom/kom - szczerze serdeczne zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytam sobie....wybacz
Ale Ty też jesteś na czerwono..może to nawet Ty droga Malisanko???Poza tym niektórzy tu zamartwiają się o swoich bliskich,którzy są cieżko chorzy a tu ni z tego,ni z owego Malisanka wyskakuje ze swoim puk puk..No sorry ale odrobina wyczucia!!! Poza tym Malisanka nie pierwszy raz pisze bez składu i ładu od początku działa tu na nerwy.Podobno jak pisze jest ona pielęgniarką a od takich ludzi wymaga się kultury i delikatności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×