Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Heeeeeeeeeeeejjjjjjjjjj kawiarenka otwarta :)czekam na gosci! Re-ni spacer byl a stylu angielskim :) ;)to znaczy .....otaczala nas gesta,wilgotna mgla ale bylo cieplo wiec nawet przyjemnie....skore buzi mam wiec nawilzona jak prawdziwa angielka....bo ponoc one dzieki tej swojej angielskiej mgle zawdzieczaja ladna cere! Juz sama nie wiem,czy to zart czy prawda. Nimfa takie rodzinne obiadki to wspaniala sprawai rzadkosc w dzisiejszych czasach.Jestem pod wrazeniem,naprawde:)Ja niestety brata mam daleko a rodzina m.tez spory kawalek wiec takie zjazdy mamy tylko w swieta:) Asiu poprosze o kawe,zdjecia wysylalam Ci kilka razy pod rzad,informacji o zwrocie nie dostalam wiec moze dojda! Bo ja juz jestem bezradna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Asiunia ubieglas mnie z otwarciem kawiarenki :) Aha corcia przyslala smsa ,ze harleyowcy byli brdzo mili i kulturalni i nie sprawiali obsludze klopotu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Li-l;a chociaz piszesz,ze omijasz swoje urodzinki szerokim lukiem ale wiesz.....solidarnosc skorpionkow i powinowactwo zodiakalne obliguje mnie by zlozyc Ci zyczenia :)wiec zycze Ci ...och chce wymyslic cos oryginalnego i z serca plynacaego ,mojego nie sciagnietego ...wiec niech Cie otocza Dobro,niech w Twoim zyciu dzieje sie Dobro i spotyka Cie tylko Dobro!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Bardzo boli mnie głowa, więc nie chce mi się nawet pisać. Ale boli z własnej głupoty, chyba mam zwyklego kaca. Tak mysle, nigdy nie miałam, ale wczoraj synowa poczęstowała mnie czymś co sie zwie \"wściekły pies\", piłam, piłam i nic nie czułam. Az ją zapytałam czy te drinki robi mi z wodą czy z alkoholem. No i dzis wiem, ze z alkoholem. Miłego dzionka, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) Kala- bardzo Ci współczuję..wściekłe psy są pyszne,ale niestety nie wiadomo kiedy zadziałają.Mój szwagier w zeszłym roku na sylwestra też pił i pił aż usnął o 23.00 a obudził się o 3 nad ranem.Przespał całego Sylwestra a nie mogliśmy go wcześniej obudzić za nic na świecie ;) Wpadłam tylko na chwilkę,bo jestem w pracy i co chwilkę jakiś klient przychodzi... Pozdrawiam wszystkich i zapraszam później do siebie na herbatkę jaśminową 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ...Na dworze ponuro ale cieplo,troszkę zaczyna się przecierać, moze jeszcze wyjrzy słoneczko i się uśmiechnie. Tymczasem ja uśmiecham sie do Was bo humorek mi dopisuje dziś od samego rana, tak bez powodu. ..Dopiero zwolnił się komp więc sobie przyszłam na chwilę bo zaraz syn wroci. ..Kalusia....czy ten adres w Twoim Profilu jest aktualny, bo już dawno wysłałam Ci zdjęcia. ..Jagqdusia....Tobie rowniez wysłałam fotki, ale coś zapomnialaś o nas. Pewnie są złe adresy, albo nie zaglądacie na pocztę. ..Asia...tak wstajesz rano, ja o tej porze jedno oko otwieram. Fajnie ze robisz nam kawkę. Pozdrawiam Wszystkich - Ewę, Nimfę, Bialą, Skorpionka, Kropcię, Buberka, Li-lcię, Manny, Rutkosia, Toogrusię, Marię👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam za słowa otuchy. Reni, adres aktualny, jakiś czas miałam problemy z wejściem do poczty, teraz juz działa, ale zadnych zdjęć nie dostałam. Wyślij proszę raz jeszcze, albo weź od skorpiona mój inny adres mailowy i tam przeslij. Skorpion, wsciekły pies sklada się z wódki, soku malinowego ( dobrego) i tabasco. W takiej kolejnosci wlewasz do kieliszka, nie mieszczasz, nie wstrząsasz, tylko pijesz. Ale lepiej z piciem uważaj, Nimfa wodna ma racje, zdradliwy napój, nic nie czujesz, nawet szumku ale swoje robi. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa_to_dobra_rzecz
Witam miło, w poniedzilek szaro -deszczowy...Kogos kac meczy ;) a mnie chyba grypa albo jakie inne "straszydło chorobowe".... brrrrr .Serdecznie pozdrawiam Was ,dziewczyny :) i zajrze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-ja cierpię !! Zrobił mi się zastrzał w palec u nogi i boli straaasznie cholerstwo. Ropa juz zeszła ale nadal palec ogromny i czerwony.Jako ciężko chorą (!!!!!) córcia mnie odgania od kompa i prosi abym wlazła pod koc i odpoczęła. Hmmmmm pewnie znowu sie umówiła z ukochanym na Skypie !!! A tam niech ma. Ja jeszcze nie piłam wściekłego psa ale córka mówi, że jest \"zabójczy\" i \"zdradliwy\'... Pozdrawiam Wszystkich.Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala o bidulko..zastrzal to cholerstwo bardzo bolesne.....ja to mialam tylko raz w zyciu i starczy!!!!! Corcia na skype z ukochanym ..skad ja to znam :) ;) moja na GG tez ciagle klika az klawiatura plonie a i moje mlodsze dziecie 15 letnie klika namietnie z jakas Kasia i ma przy tym nadzwyczaj szelmoska mine :) ;)Ech mlooodoscccc...... Za przepis na tego powalajacego drinka dzieki,moj m.jak uslyszak,ze tam jest sos tabasco to az mu sie oczy zaswiecilu ...on uwielbia pieprz,papryke no i chili :) oby tylko za czesto nie probowal tego diabelstwa ... Nimfa stopka faktycznie odlotowa hi hi ciekawe kogo skaptujesz....informuj nas na biezaco ..:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syna wyprawiłam i pędzę na herbatkę jaśminową. Nimfa obiecała. .......Biala.....wiem jak cierpisz, niedawno mialam ten problem. Bardzo Ci wspołczuję. Jak Ty biedna chodzisz do pracy, ja przechodziłam to latem, nie musialam więc wkładać zakrytych butow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia ma wieksza stopę i ja dzisiaj poszłam w jej butach. Chodziłam jak kaczka dziwaczka - ma szczęscie mam praktykanta i jego ganiałam a biurko-stolik mam zabudowany i nie widać, że siedzę na bosaka. A po pracy odwiózł mnie do domu kolega. A jutro jakby co to nie pójdę do pracy. Kochani wzięłam tabletkę przeciwbólową i zaczynają mi się zamykać oczy. Żegnam Was dzisiaj i dobrej nocy.Pa. Córka stoi nade mną i jęczy :\"mama a miałaś się położyć, mamo no przecież palec Cię boli, mamooooo....\" PS. Dziękuję za troskę Kochani. Kala a jak Twoja głowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzbanek z herbatką jaśminową zostawiam miłym Paniom a sama uciekam na obiadek(??) czy może bardziej kolacyjkę po pracy. Wpadnę wieczorem, jak chwilkę odsapnę. Biała- bardzo Ci współczuję.Właśnie Kala jak Twoja głowa??? Re-ni- do herbatki mam niestety tylko paluszki z sezamem i pieguski ale także częstuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Biała, wspólczuję. Czy nie powinnaś iśc z zastrzałem do lekarza? chyba to trzeba przeciąć i wyczyścić. Nimfa, głowa jeszcze pobolewa, juz idzie wytrzymać, ale ogólnie czuję się dziwacznie. pamietam jak mój teść kiedyś dzwoni do mnie i mówi, ze jest chory. A z głebi mieszkania odzywa się teściowa i mówi: on nie jest chory, on ma kaca. Teraz wiem jaka to choroba. i to jest choroba. Idę do wanny i łóżka, miłego wieczoru zyczę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich serdecznie ,wlasnie koncze pic kawke jak Biala z palcem moim zdaniem powinnas isc do lekarza .Kala jak glowa dis powinno byc juz lepiej Pozdrawiam wszystkich jesiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nimfa a powiedz prosze ,herbatka jasminowa naprawde pachnie jasminem tak? Nigdy takiej herbatki nie pilam ale mam w ogrodzie krzak jasminu-ma biale kwiatki i intensywny,troszke duszacy zapach :),ja najczesciej pije Earl Gray...jest to herbatka z dodatkiem lisci bergamotki,rodzinka mowi,ze za bardzo perfumowana ale ja lubie i juz! Natomiast moja sasiadka pija tylko zielone herbaty.....dla mnie jakos nie do wypicia.Kiedys mnie poczestowala i nie wypadalo odmowic ...wypilam ale smakowalo jak noo hmmmm zalany wrzatkiem tyton! Kala na kaca to chyba nie ma sposoba :) ,moj m.pije wtedy wode z ogorkow kiszonych,lyka alca prim i oktutnie jeczy.....pochlania tez straszne ilosci wody niegazowanej.Niestety ten stan trzeba przezyc....dzis mam nadzieje jest juz dobrze! Na razie zmykam na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Skorpion piłam wodę mineralną w duzych ilościach, musiałam się chyba nawodnić. Dziś czuje się juz dobrze, ale wspólczuję osobom drinkującym duzo, oj współczuję. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Jestem na stanowisku - czas na kawkę. Witajcie Kochani. Skorpionku....do zielonej herbaty podobno mozna się przyzwyczaić, i dobrze by było, bo tyle ma zalet. Ja probowalam, ale to takie niedobrzysko. Herbatka dla mnie powinna być pachnąca, ta o ktorej piszesz jest bardzo dobra. ...Kalusia...kac Cie wymęczyl, a mnie dziś trafia się alkohol. Idę na imieniny do braciszka, też coś się wypije, a co !.Tylko nie mam nic zamiast kwiatka ale jeszcze zdąze coś kupić. Babeczki piszcie coś. Manny,Jagqdusia i Maria gdzieś przepadly na amen. I Kropcia coś milczy. Zmykam na razie. Buziaczki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, serdecznie pozdrwaiam tym bardziej ze podobno dzis swiatowy dzien zyczliwosci i pzodrowien :) na WP pisali ;). Biala- marsz do lekarza ja k nadal Ci palec doskwiera, mialam kiedys ptroblemy jak zbagatelizowlam cos podobnego...Co do kaca to ...chyba najlepiej przecekac, zeby....minal ;). Dzis piekn apogoda, przynajmniej tutaj, prawie wiosna.....A ja dzis po poludniu do lekarza ide, ale mam nadzieje bedzie ok . Milego popoludnia, jesli pozwolicie, odezwe sie pod wieczor, pa! Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Życzliwości ;) Skorpionku- pachnie jaśminem w całym domu ta herbatka.Ja mam białą herbatę jaśminową ale jest też chyba zielona... Przepraszam,że tak mało piszę, ale nie łatwo czasem dorwać się do kompa,gdy mój syn okupuje kompa lub rozmawia z koleżankami i kolegami na tlenie ;) Jak to teraz szybko się randkować zaczyna ;) Mój syn- Michał mając 13 lat mówi:\"Mamo idę dziś na randkę- daj 30zł \" hihi :) Pozdrawiam wszystkich i uciekam, bo moje maleństwo już czeka na kompa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowieni,a jestem po qwizycie, jest ok a to wazne :) Elektrycznababciu :) dziekuje za stoktrotki :) Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich, do milego popisania :) .....dzis juz mnei nei bedzie wiec dobrej nocy! Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne \'buziaki\'przesyłam,,,,z zimnego dzis 3miasta,,,widzę,,ze nowe kolezanki,,,,,godne zastępują te mniej piszące.Niektore kobitki chorują:(,niektore rozrabiają,,,,drinki dziwne piją:)))mam nadzieję,,ze wkrotce bede mogła tu wrocic wrocic na dluzej.Pozdrawiam ,,,,:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą ....Wróciłam zadowolona z imprezki a tu taka smutna wiadomość. Znowu zgineli gornicy i tylu jeszcze jest zasypanych. Tak mi przykro, oby przeżyli chociaż szanse jak podają są niewielkie. Trzeba mieć nadzieję. DOBRANOC KOCHANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam sie tylko przywitac i kawki sie na pic a tu znowu nikogo niema wszyscy spia albo w pracy .......trudno zostawiam dzbanek z kawa i zmykam do pracy Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aska ale kawka zatomatyzowala powietrze w kawiarence ummmmmm:) Ewka cisze sie,ze wizyta u lekarza wypadla pomyslnie.Ja ostatnio wybralam sie do gina i az wstyd sie przyznac bo noooo zrobilam to pod wplywem mojej kolezanki -rownolatki ,miala niedawno operacje poniewaz miala miesniaki na macicy i dlatego tak strach mnie zmobilizowal. Nimfa a tak dzieci randkuja teraz wczesnie ,to fakt.Moj syn ma 15 lat i ciagle w wolnej chwili klika na GG z dziewczetami a chodzi w takiej chmurze zapachowej(uzywa wody toaletowej z Avonu o nazwie Uomo czyli mezczyzna :) ;0 hi hi)ze az w nosie kreci.Mowi ,ze zdobywa dziewczyny \'na zapach\".Moze to i metoda?;)Ja tez lubie ladne zapachy!I wiesz? Nie wiedzialam ,ze jest biala erbata :) Malisanko ,mam nadzieje,ze masz sie dobrze i pomomo trudow zycia potrafisz zachowac swoj usmiech (tak czesto nam go darowywalas emotkowo w kawiarence) Biala jak Twoje szlachetne i cenne odnoze9czytaj bolacy palec) troszke lepiej? Re-ni zawod gornika jest zawodem strasznie niebezpiecznym,moj tato byl gornikiem,\"gorszej kategorii \"bo nie wegla tylko soli,pamietam ,jak mama sie martwila! Toggra Ty MUSISZ wrocic,zadnych ucieczek prosze :) ;) Dzis syn zostaje w domu-dopadlo go grypsko,oj pewnie nastepni my w kolejce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×