Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Cześć. Jutro pracuję, za 1 albo 3 maj. co za głupkowaty przepis że skoro w jednym tygodniu sa dwa dni świąteczne to jeden trzeba odpracować. Moim zdaniem jak do odpracowania to co to za święto? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kalusia _ witaj. A ja sie wczoraj zastanawiałam co się zi Toba dzieje. A no właśnie też uważam, że głupie tocałe odpracowywanie ale co zrobić. Ja pracuję za tydzień. Malisanka - pięknie napisane i jakże prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kochani. Wiecie co ??? Ja chyba będę musiała zmienić nicka bo znowu mąż przyjeżdza i ja coraz rzadziej jestem \"biała wdowa\". Co Wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Hej ! WITAJCIE. U mnie pogoda do kitu ale i tak mam humorek. ..Toogra - trzymaj się, wszystko będzie dobrze-zobaczysz. Ja tak podchodzę właśnie do sprawy - co ma być to będzie. ..Malisanko -piękne to co napisałaś, a jakie prawdziwe??? a co do Twoich kompromisów ?- to zależy w jakiej kwestii. Dla mnie liczy się że ktoś dąży do porozumienia,a co z tego wyniknie?- nie wiadomo, ja wierzę że chciałaś dobrze. . Kalusia - przykro mi że jutro musisz pracować, to rzeczywiście bez sensu, a co tam u Ciebie słychać ? ..Wdowciu - może to i dobry pomysł ze zmianą nicka, bo przede wszystkim masz wspaniałego męża - to anioł nie człowiek, może mu przykro że zwiesz się Białą wdowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyję dziewczyny \"ta roboczą sobotę\", chociaz nie powiem że mnie to raduje. Reni, a poza tym reszta w miare ok. W czerwcu jest u mnie w Szczecinie koncert J. Garbarka na który oczywiście wybieram się i nie moge się juz doczekać. Muzyka jazzowa, słuchana na żywo działa na mnie niesamowicie relaksująco. Tylko bilety drogie, pomimo wielu, wielu sponsorów. No, ale muzyk tej klasy nie bierze za występ kilkuset złotych. Biała, możesz nie byc i wdowa, ale powiem Ci że jakoś tamten nick był taki symaptyczny, indywidualny. Pewnie cieszysz się z przyjazdu męża i przygotujesz cos smacznego. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala pozdrawiam Cie,Biala nooo przeobrazilas sie nam ,hmmm tez ladnie tak......niewinnie ,czysciutko,skrzaco(to od sniegu w sloncu) :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisanka
Dziewczynki ja wyczytałam to tylko w internecie!Nie mam aż takiego talentu.Po prostu spodobały mi się słowa:) Skorpionku oby jak najmniej było tych przegranych,ale i tacy muszą być i żyć na naszym świecie-cóż Biała2-trafiony zatopiony z nickiem identycznie pomyślałam:) Re-ni coś na kompromisach to ja przeważnie źle wychodze:) Znikam miłego odpoczynku papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezyłam i się melduje na moment,,,,ale zaraz dziecko mnie wyrzuci z kompa;)) Nie wiem jak się skonczy to egzaminowanie w pracy,,,,w sumie czy to jest sens mojego zycia te liczenie cyferek dookoła. Biała ,,,,nowy nick,,,,ładnie tylko jak dla mnie troszkę z zima teraz mi się kojarzy,,,Malisanka,Reni,Skorpioniku pozdrawiam wszystkie pozostale nicki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeest wygraaaałaaam z moimi młodszymi walkę o kompa, ale co się dzieje????? czyżbym została sama????? dziewczynki błagam tylko nie oglądajcie Bondaї!!!!Toogra witaj fajnie że jesteś z nami, a jeszcze fajniej że jesteś z Trójmiasta.Moja mama ma rodzinę w Sopocie i w dzieciństwie razem z rodzicami , a w póżniejszych latach już sama spędzałam tam co roku część wakacji w wieku nastu.. pokochałam to miasto i ta fascynacja trwa do dziś, tyle że ja kocham mój Sopot a nie dzisiejszy kurort zapchany ekskluzywnymi butikami i drogimi kafejkami. Wspominałyście wczoraj( chyba wczoraj) lata szkolne ja całe życie byłam \'\'twardym orzechem\'\' dla moich nauczycieli i przypuszczam że kamień spadał z ich serc , kiedy mnie żegnali. Po podstawówce poszłam do \'\'medyka\'\' lecz niestety moja kariera pielęgniarki zakończyła się po pół roku, a szkoła zawodowa to u mnie okres wielkiego buntu i \'\'hipisowania\'\'. Ztamtego okresu został mi wielki sentyment do blusa i miłość do poezji Stachury,a maturę w końcu zrobiłam w wieku 31 lat.Wy moje kochane pisalyście liściki na karteczkach , a ja z moją psiapsiółką założyłyśmy specjalny zeszyt, który w czasioe lekcji krążył między naszymi ławkami, zeszyt zresztą mamy do dziś.:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zostałam sama ,więc pilnuję, pilnuję pilnuję....... ale chodżcie już bo mi się nudziiiiiiiiii Skorpion🌼 Re-ni🌼 Biała🌼 Malisanka🌼 Kalusia🌼 Toogra🌼 Jaqda🌼 Erlend🌼 Buber🌼 No gdzie Wy wszyscy jesteście??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biała, a już miałam powiedzieć Wdowciu, Białej Wdowie robimy pa, pa. Mąż przyjeżdża, ale Ci dobrze, czy już czynisz jakieś przygotowania ?- jeśli dobrze pamiętam Twoj mąż uwielbia rosół. ..Hej Rutkoś - Tobie też jednak udało się zachować coś z tamtych lat , fajnie tak teraz poczytać sobie i powspominać lata dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu ktoś się zlitował i wszedł do naszej kawiarenki. Witaj Re-ni moja droga, ja oprócz tego zeszytu przechowuję jeszcze swoją \'\'radosną twórczość\'\' czyli wiersze które udało mi się spłodzić w tamtym okresie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko liste obecnosci chcialam podpisac bo zaras po synusia jade ,z wycieczki wraca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki mąż właśnie zjadł kolację a teraz siedzi w wannie więc ja szybciutko... Witam Was ponownie i pozdrawiam dawno nie widziane Jagqdusie i Rutkowskiego. Re-ni - jakoś nie mogę sie przyzwyczaić, że już nie powiesz do mnie tak słodko Wdowciu albo Wdóweczko buuuuuu... A jeszcze jak przeczytałam, że Wam się Biała kojarzy z zima to tylko sie idzie załamać. Ja Tak strasznie nie lubię zimna.... Ja chcę być dalej Białą Wdową chlip hlip chlip Ps. A rosół będzie jutro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ospaluszki :) ;) Ja juz napyszniam sie porankiem i cisza :) Biala nie rozpaczaj ...nie rob buuuuuu...............bo mi smutnooooo.nie lubisz zimy wiec moze porownam Twoj nowy nick do spienionej BIAŁYMI kwiatami łaki,do dgrodu nakrytego BIAŁYM majowym kwieciem ,do drzew kwitnacych BIAŁYCH płatkow zawieja....uff o raany ale sie namozolilam nad tymi majowymi wymyslankami retyyyyyyyyy -moze byc tak Biala? ;) ;) rutkowski ales Ty czadowa babka o maaaamo ... masz charyzme i pazurki i poczucie humoru ...... z toba to nie mozna sie nudzic! O nie! ;) Kropeczko tez Cie pozdrawiam Toogra-wez na wstrzymanie i poczekaj na wyniki.To okropne takie czekanie ale musisz i juuz! pozdrawiam caaala reszte !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam:) Przyszłam tylko sie przywitać i znikam Miłego dnia zycze i duzo uśmiechu:) Wiedziałam ,że znowu narozrabiam przez swój niewypazony języczek! znikam i pozdrawiam🌼🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE- Ale wstyd niedawno wstałam, jeszcze poruszam się jak zdechła mucha.Ale pogoda wspaniała słoneczko świeci, więc niebawem do siebie dojdę. ...Miłego dzionka WSZYŚCIUŚKIM życzę :classic_cool: ..............pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wyjeżdzam na dwa dni. W Poniedziałek zajrzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka juz duzych dzieci
Witam wszystkich.Jestem barbara.Wlasnie siedze w pracy-jeszcze mi zostalo tego siedzenia:) 1,5 godz. I uciekam do domciu.Mąż wrocil z nocki jak sie wyspi to pojedziemy na dzialke za miasto.Pogoda piekna wiec korzystac trzeba z zycia.Wlasnie wczoraj oblałam egzamin jadzy na prawo jazdy.I znowu musze czekac prawie 2,5 miesiaca. :(:( bardzo sie denerwowalam i sa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Spokojnego weekendu zyczę, Biała na ten rosól to ja sie wpraszam do Ciebie. Ja znalazłam kilka dni temu fajny przepis na faszerowne kotlety ziemniaczane, dzis wieczorem zrobię, jak bedą ok i zechcecie podam przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️ Jeszcze żyję ale mąż j est bardzo absorbujący, stale mi wymyśla różne atrakcje typu \" a może byś upiekła\"... i tu dłuuuuga lista. Ale dam radę bo czego się nie robi dla rodziny. Rosołu zrobię więcej więc kto chętny to zapraszam o 15.00 Na razie bywajcie. Miłego dnia życzę. Dziewuszki ktoś nowy się do Nas dobija i co Wy na to ??? Droga Barbaro - jeśkli chcesz do nas dołączyć musisz mieć czarnego nicka.W innym przypadku nie będziemy odpowiadać na Twoje wpisy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co dzis takie pustki wszyscy się wczasują:)))pewnie.Pozdrawiam serdecznie,,,,,chociaz pogoda zmienna.Rutkowski masz rację terazniejszy Sopot jest \"okropny\"komercja i tłok...nie dla mnie;))Ja jestem z Gdyni ,,,tam tez duzo ludzi ,,,ale gdynski bulwar to ma tyle miejsca ,,że nie idzie tego odczuc.Moja matura byla 22 lata temu,,wlasnie 2 lata temu zrobilismy spotkanie bylej klasy ale się ludziska pozmieniali,,,,niektorzy na duzy plus niektorzy na minus:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała rosołek pyszny,,,dziekuje,,,ja mam dzisiaj mięsko w sosiku i mlode ziemniaczki,na deser amerykanki lubię je od dziecinstwa:)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogra- a proszę Cię bardzo. A co to są amerykanki bo nazwa mi nic nie mówi ? Ja na drugie mam naleśniczki z jabłkami za kórymi mąz przepada a na deser lody z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×