Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Oj Kochani witam porannie [czesc}. Nie mogę inaczej o sobie napisać jak tylko \"stara a durna\". A bo było tak: zawsze się wydzieram na córkę, zeby nie stawiała koło klawiatury zanych płynów. Wczoraj zrobiłam sobie w kubku kawę (bo ja w domu lubię pić z ukochanych kubków, szklanki dla mnie nie istnieją), postawiłam na biureczku aby ostygła bo nie lubię goracej. I włączyłam odkurzacz. Już Wam pisałam, ze mam kota Rotera przyblędę. Kot na dźwięk odkurzacza podskoczył, potem na biurko i ja widzę jak moja kawa szerokim strumieniem chlup na klawiaturę. Rzuciłam się szybko wycierać i suszyć ale niestety ta zaraza nie chciała wczoraj działać. Zobaczymy dzisiaj - coś mi sie wydaje, ze będę musiała kupić nową. A córcia zdała na 5. Wybaczycie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomiałam napisać, że nie wiem co się kotu stało bo już niejednokrotnie przy nim odkurzałam i on się nie boi odkurzacza. On w ogóle ma dziwne przyzwyczajenia, np. wodę pije tylko z odkręconego kranu, wskakuje mi do wanny jak się kąpię, śpi rozwalony na środku podłogi ( a jest ogromny) i można go trącać nogą- nie ruszy się, nawet oka nie otworzy!! A wczoraj coś mu odbiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomiałam napisać, że nie wiem co się kotu stało bo już niejednokrotnie przy nim odkurzałam i on się nie boi odkurzacza. On w ogóle ma dziwne przyzwyczajenia, np. wodę pije tylko z odkręconego kranu, wskakuje mi do wanny jak się kąpię, śpi rozwalony na środku podłogi ( a jest ogromny) i można go trącać nogą- nie ruszy się, nawet oka nie otworzy!! A wczoraj coś mu odbiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy chodzi oforum,,czy tlen nawala,,,ale cięzko sie tu dzis dostac. Biała-gatulacje dla corki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam :) Słoneczka brak Ptaki za to strasznie dyskutują, ciekawe jakie one problemy mają haha Biała moje gratulacje :)🌼 Skorpionku naprawde zachowałaś swoje pamietniki? A gdzie reszta się podziewa? Chłopaki też tacy zalatani? pozdrawiam milutko i dużo uśmiechu życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia. Nika strasznie rozpacza, że chce znowu do domu a lekarze nie chcą jej wypuścić. Były jakieś skurcze ale już jest dobrze. Przekazuję pozdrowienia od żony dla Was wszystkich. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erland dzieki za pozdrowionka.Oj dobrze ,że dzieciaczkom i Nice nic nie jest.Bidulka się wymęczy.Wspieraj żoneczke bardzo mocno i prześlij dużo uśmiechu i całusków dla Niej i Maluszków.Trzymajcie się! Ja już nie mogę się doczekać kiedy będe ciocią choćby wirtualną:)Maluchy będe strasznie rozpieszczać 🌼🌼🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka -naprawde mam swoje pamietniki,bo ja jestem taki \"chomik pamiatek\",i mam juz spora kolekcje przeroznosci z ktorymi sie wiaza rozne wspomnienia! Biala ale masz zdolna corke-gratulacje dla Niej i Ciebie :) .Zuch dziewczyna! Wiesz,moja diagnoza dotyczaca Twojego kota jest taka :) ;) -zaburzenia kociej osobowosci polaczone z napadami maniakalno-wodnymi na podlozu nadwrazliwosci na dzwieki odkurzacza ,objawiajace sie zwiotczeniem ciala (dlatego lezy plackiem na podlodze i nie reaguje na bodzce dotykowe).Jest to powazny przypadek w kociej psychiatri klinicznej :) ;) ale..... rokowanie jest dobre! Zalecenia terapeutyczne\"kochac kota ! \" i hmmmm czasem wyslac go w odwiedziny do kociej panienki :) ;) Erlend-takie skurcze w ciazy blizniaczej zdarzaja sie czesciej niz w ciazach \"pojedynczych\",lekarze z pewnoscia \"obstawili\"Nike maksymalnie lekami!Bedzie dobrze! Pozdrow ja od nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie nam bardzo miło mieć tyle cioć bo tak się składa, że obydwoje nie mamy rodzin. A pozdrowienia oczywiście przekażę Będę się teraz rzadziej odzywał bo pracuję na 2 zmiany. Zastępuję kolegę, który właśnie został ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUk ,puk co tak cichutko:))nikt teraz nie ma chwili relaksu.Pewnie dzieciaki okupują kompiki..znam ten bol,,,ale mam umowę z synem,,,ze od 18 komp w tygodniu jest \'moj\" w weekendy za to On ma na maksa ,,,ale bez przesady.milego wieczoru Dla kolegi z forum :bedziecie mieli wspaniłe dzieciaczki,,,,mam nadzieję,,ze bedziesz pomagal zonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej !!! - WITAJCIE ...Nie odzywałam się wcześniej bo były problemy z połączeniem sieciowym, nareszcie zrobili, ale było trochę zachodu. ...Toogra - najbardziej nie mogę przeboleć Twojego serniczka, pocieszam się że jeszcze będzie niejedna okazja. Miłego wieczoru, zrobię sobie kawkę, poczytam co u Was słychać i wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Reni serniczek jeszce się uchował do dzis ,,,proszę bardzo ale jest taki tradycyjny z rodzynkami ,,może byc.....do tej kawki....ewentualnie cos z innej beczki,,zrobilam na kolacje i sniadanie paste z jajeczek ,,,,,może i to się przyda,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich................toogra witam serdecznie,milo nam ze do nas dolaczylas......bedziemy ciociami ,slyszalas juz,,,,,,,,,,,witaj ERLAND,,pozdrow zone..........ja dzis odbebnilam 2 wywiadowki w podstawowce,,no da sie przezyc,jutro gimnazjum,tego nie wiem czy przezyje,panna -dobre z niej dziewcze ale len,slizgiem do przodu,ale juz konczy ,teraz dalej,,,,,,,,,,,,,biala wdowa ---gratulacje dla corci i jej mamusi,,,ale sobie narozrabialas z ta klawiatura,przyznalas sie-dlaczego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i uciekam...dzieci przyjechały z dalekich krajów, będą tydzień. Krótko ale dobre i to. Bawcie się milo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam panie:) Jaqda__ ja też po wywiadówce w gimnazjum. Tez ju kończy moj 16-latek:) Chłopcy podobno są bardziej leniwi ale trzeba ich troche kopniaczkami popychać do przodu:) u mnie to wszystko wskazuje że będzie czerwony pasek na świadectwie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich obecnych i nieobecnych macie dobrze juz po wywiadowkach a u nas 2 razy do roku ale maly uczy sie dobrze mysle ze seiadectwo tez bedzie dobre o starszych nie mowie bo lepiej pominac ten temat ucza sie ale coto zanauka ale mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber masz szczęście pasek --gratulacje:)) Te wywiadowki to meczące spotkanka,,,,ale co zrobić,.Jagoda ,,,narzie zagladam juz 2 dzien,,,byc moze sie tu zadomowie,,,ostanio szukam miejsca na\"ziemi\";)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie się do Was dopchałam. Oj nasłuchałam się od córci, a potem od braciszka bo akurat się napatoczył no i musiałam kupić nową klawiaturę. A jakaś dziwna i muszę się do niej przyzwyczaić. Dziekuję za gratulacje, ja na szczęście tylko raz miałam kłopoty z nauką córki a tak to zawsze był pasek. Ale wyrosła z wybryków i dzisiaj jest wspaniała. Nigdy nie lubiłam wywiadówek i nie znam rodzica który by je lubił. A dzieci mimo braku czerwonych pasków i tak są kochane-nieprawdaż. Ja zawsze chciałam mieć dziecko szczęsliwe a inne rzeczy były drugorzędne. mój braciszek ma dwójkę, uczyły się trochę gorzej niż moja. A ja i tak kazdego roku na zakończenie szkoły robiłam im przyjęcie i mówiłam, że cały rok cięzko pracowały. I wiecie co - same zrozumiały że nauka jest ważna. Syn jest informatykiem, a córka kończy zootechnikę. Tak że proszę, uwierzcie we własne dzieci, one maja intuicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Wdowo_____doskonałe to ujęłaś .I niech Twoja corka dalej takie sie uczy gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - och jak dobrze że dzieci przyjechały, musisz sie przez tydzień nacieszyć. Wyobrażam sobie co czujesz- będzie napewno miło i sympatycznie, życze Wam tego. ...Malisanka - Ty tak nie myśl co by było gdyby.... tylko DZIAŁAJ COS. Taka kobieta jak Ty nie moze byc sama, zasługujesz na milość. Masz rację że kobiety też są jakie są i mężczyzni maja prawo do szczęścia, więc nie masz co z góry zakładać że to TY rozbiłabyś rodzinę. ..Wdowciu - ode mnie też gratulacje oczywiście. Jak to miło posłuchac że matka jest tak dumna ze swojej córki.W mojej rodzinie są tylko narzekania, ciągle coś nie tak,wiecznie jakieś wymagania, jednym słowem czepianie się, zamiast docenić bo jest za co. ..Toogra - dzięki , no peeeewnie że może być z rodzynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber - Tobie także gratuluję-zuch syn. Kropeczko-dużo radości.Mam nadzieję, że syn jakoś już doszedł do siebie. Re-ni Ty obżartuchu jeden. Ale dobry co ?? Asia- każdy kto ma dzieci ma radości i kłopoty.Najważniejsze to mądrze kochać swoje dzieci a reszta sama przyjdzie. Malisanka - jeszce parę słów skieruję do Ciebie. Uwierz mi, trzeba czasami dokładnie rozejrzeć się dookoła. Ja przez 14 lat nie dostrzegałam wpatrzonych we mnie oczu. Może dlatego, że zawsze szukałam bruneta i czarnymi oczami a patrzył na mnie blondyn z błękitnymi ??? Dopiero przyjaciółka mi uświadomiła, że jestem ślepa. I wiesz co ? Dzisiaj strasznie żałuję tych 14 lat bo były to lata stracone. Życzę Ci abyś któregoś dnia dostrzegła wpatrzone w Ciebie, zakochane oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Jagqdusia- pominęlam Ciebie. Nie narzekaj tak na córkę. Dziewczyny mają czasami pstro w głowie ale z wiekiem im to przejdzie. Teraz są takie czasy, że ja się wcale nie dziwię tej niechęci młodzieży do nauki. Wszystko po znajomości, układy, poprawność polityczna. Córcia mi mówiła, ze u nich na studiach sprząta pani która ukończyła dwa kierunki. Nigdzie nie mogła znaleźć pracy więc wzięła co było. Sama mam do czynienia z prymitywami, po polsku toto nie potrafi mówić, ortografia straszna, żadnej szkoły nie ukończył ale ma własną firmę i ja służbowo muszę się do niego uśmiechać. Są też ludzie po studiach, którzy od progu rzucają \"mięsem\". Straszne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Kochani. Troche się rozpisałam. Już późno i trzeba iść spać. Życzę Wam kolorowych snów. Pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Oj dziewczynki tyle zyczeń ciepłych słóweczek ojejku dziekuje .Pisałam na gg z Asią ale sobie pogadałysmy bardzo sympatycznie Szkoda ,że ja nie mam tez takiej kolezanki co by mi powiedziała ,że jestem slepa:) A może juz całkiem oslepłam? hahaha Cóż ja mam powiedzieć hm Co ma byc to będzie -wierze w przeznaczenie:) Biała ważne ,że teraz jesteś szczęśliwa🌼 Re-ni może masz racje To co powiedziałaś to b mądre słowa:)🌼 Nie mogę tutaj na forum napisać,bo by mnie zlińczowano a jeszcze bardzo bym chciała pozyć:) Jakoś będzie ... Teraz idę do łóżeczka juz spać kolorowych snów i dużo uśmiechu :) śpijcie dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowciu - ja naprawdę jestem obżartuchem i to jakim, nie wiem tylko gdzie mi się to podziewa. Naprawdę dużo zjadam i wcale tego po mnie nie widać jestem bardzo szczupła,Ale powiem Ci na ucho tak by nikt nie słyszał,bo wstydzę się tego -że wciąż popalam te papierochy, i one w moim przypadku spalają to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Re-ni tu Cię mam. Już dawno chciałam poruszyć temat Twojego nałogu i proszę. Sama się wygadałaś. Przypominam Ci że coś nam wszystkim OBIECAŁAŚ !!! Bij się w piersi ! No dobra - ja naprawdę muszę uciekać. Trzymajcie się i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany nie o tym chcialam wam napisac ale tak pieknie piszecie..........Melisanko---mam wrazenie ze jestes bardzo pogodna i szczesliwa osoba(chodz czasem dopada cie dol spowodu braku partnera)jak piszesz o swojej mamie,bije ztego cieplo....Skorpionku ja o wszelkich egzaminach dowiaduje sie dzien przed a matury jeszcze przedemna(kurcze--jak to przetrwac)....ja przechowuje karteczki ktore pisalysmy z kolezankami na lekcjach,chyba pojde jutro poczytac.ERLAND nam tez bedzie bardzo milo zostac ciociami(zgadzacie sie ze mna dziewczyny)Buber--gratuluje syna,moja corcia jest dyslektyczka i chyba troche zwalila swoj brak zapalu do nauki wlasnie na to,ale mlodsze ucza sie dobrze.Togra --tu jest naprawde super,dzielimy sie radosciami i smutkami,tak na powaznie.Biala wdowo ---swiete slowa piszesz,moja tez brykala teraz sie uspokoila,kocham je ,,strasznie,,.......Reni --ja tez kopce,choc chcialabym przestac................................................super ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisanko jestes wspaniala i bardzo pogodna osoba--tak trzymaj,,ciekawe czy Grace nas podglada,nie odzywa sie.............szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×