Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maja1230

DERMABRAZJA- KTO ROBIŁ NIECH NAPISZE MI CZY WARTO, BARDZO PROSZĘ!!!

Polecane posty

mam pytanie,jak zastosować mikrodembrazję w domu?Mam 3-etapowy zestaw Eris i nie bardzo wiem jak wykonać peeling,czy zostawia się go na twarzy i zmywa ?Chodzi mi o dokładny opis tych trzech etapów...proszę o zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruszka bez uszka
Jelsi chodzi o typową dermabrazję to bardzo inwazyjny zabieg, rozmawiałam o tym z lekarzem medycyny estetycznej i szczerze odradza. Ten zabieg daje duże prawdopodobieństwo powikłań: blizn i bliznowców, nadkażeń skóry itp. Po takim zabiegu powstaje rana, która trzeba traktowac specjalnymi antybiotykami i maściami. Zdecydowanie lepiej działają mikrodermabrazje diamentowe i systematyczne stosowanie kremu Glyco A 12%. Ten krem usuwa przebarwienia, blizny, zaskórniki, powoduje też że skóra ujędrnia się bo produkuje więcej kolagenu. Taką terapię wraz z serum z wit C poleca zwłaszcza paniom z pierwszymi oznakami starzenia i zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam sobie...
mikrodermabrazje 5 zabiegow w odstepie 2 tygodni .do tego po kazdym zabiegu serum witaminowe i kwas hialurynowy wprowadzane ultradzwiekami a na zakonczenie algi .mam tłusta cere .przebarwienia zniknely w 90% zmniejszyły sie pory ,zaskorniki zniknely ,wagry czasem wylaza ale sa takie płytkie ,ze łatwo je usunąc.ogolnie twarz jasniejsza i ładniejsza.stan skory zaraz po zabiegu -lekkie zaczerwienienia a po 4dniach zaczyna sie lekko łuszczyc skora .po tyg robilam sobie delikaytny peeling i dobry kremik .polecem .oczywiscie opalanie buzi odpada ,latem duze filtry .najlepiej podobno robic ten zabieg jesienią.jestem akurat 3 dzien po ostatnim zabiegu .kosmetyczka polecila mi abym dla przypomnienia zrobila soie jeden na wiosne .koszt 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamiss
czesc ja wykonalam zabieg dermabrazjii laserowej w klinice chirurgii plastycznej i wlasnie jestem 4 dni po zabiegu i niestety w trakcie okresu rekonwalescencji!! zabieg odbyl sie w znieczuleniu ogolnym czyli pod narkoza moja skora na twarzy posiadala blizny i przebarwienia ktorych bardzo chcialam sie pozbyc!w klinice konsultowalam sie z chirurgiem plastykiem i dermatologiem i niestety pani dermatolog zasugerowala tylko dermabrazje laserowa poniewaz jej zdanie blizny i przebarwienia byly dosyc glebokie dlatego mikrodermabrazja badz jakiekolwiek inne pilingii i zabiegi jej zdanie to strata pieniedzy i czasu a efekt marny w moim przypadku!!zasugerowala jedynie dermabrazje laserowa i powiedziala ze tylko z tych efektow bede zadowolona wiec po dwoch dniach mialam zabieg trzeba sie do niego nastawic psychicznie i byc pewna ze po jakims czasie bedzie sie wygladalo dobrze a rana na twarzy jest chwilowa!po samym zabiegu po przebudzeniu skora piecze ale nie jest to duzy bol po jakis dwoch godzinach pieczenie skory ustepuje i wtedy tylko czas i odpowiedznia pielegnacja skory!!twarz musi byc co dwie godziny natluszczana mascia linomg skora na twarzy nie moze byc sucha oprocz tego co rano twarz przemywa sie woda utleniona ktora sie pieni i juz po drugim dniu od zabiegu pojawiaja sie przeswity nowej skory a stara zostaje scierana wraz z patyczkiem nastepnie twarz smaruje sie mascia bakteriobojcza detreomecyna 1% na wszystkie masci i lekarstwa dostalam recepte i specjalne zalecenia jak je stosowac i kiedy nastepnie smarujesz skore mascia z witamina a i retinolem a jak wczesniej pisalam caly dzien co dwie godziny mascia linomag aby ja natluscic.po 4 dniach od zabiegu mam na twarzy juz dosyc duzo nowej skory lekko zaczerwienionej ktora pojawia sie za kazdym razem jak przecieram patyczkiem twarz z mascia!po zabiegu skora na twarzy ciemnieje wyglada sie bardzo dziwnie jakbys przesadzila z solarium z dznia na dzien skora spalona jest coraz ciemniejsza i coraz bardzoej spina twarz czujesz sie jakbys miala na twarzy caly czas jakas maske!na drugi i trzeci dzien po zabiegu budzisz sie bardzo opucznieta tzn okolice oczu i nosa sa bardzo opuchniete i masz slabsza widocznosc niestety ale to jest niestety efekt wypalania skory musisz sie uzbrioc w cierpliwosc bo to sa najgorsze dni!!!dlatego codziennie kilka razy dziennie okladasz twarz gaza nasaczona wyciagiem z rumianki ktory lagodzi opuchlizne!!jakie bede efekty nie wiadomo ale napewno bedzie znaczna poprawa chociaz chirurg plastyk zawsze mowi ze nigdy calkowicie sie tego nie pozbedziesz zawsze mozesz sobie powtorzyc teki zabieg za kilka miesiecy i wtedy jeszcze bardziej blizny zostana wygladzone chociaz powiedzial ze nie spotkal sie zby ktos byl specjalnie zawiedzony efektem!!takie zabieg wplywa bardzo korzystnie na powstawanie zmarszczek na twarzy pojawiaja sie one znacznie pozniej niz noramalnie w kazdym razie czy warto napewno ale jest narzaie zbyt wczesnie zeby to ocenic pozdrawiam aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafika
Jak to jest z tym opalaniem po mikrodermabrazji? Ja mam blizny potrądzikowe, mam dobrą panią dermatolog, ktora radzi mi zrobic kwasy tca. ale to dopiero moze jakoś pod koniec wrzesnia. Ja chciała bym cos juz zadziałac i myslałam o mikrodermabrazji, ale lekarka powiedziała ze jak ona robi te zabiegi to nie widzi różnicy wiec nie ma sensu, ale jak chce to moge spróbowac. Bardzo mi na tym zależy, moze cos pomorze, ale chciała bym w lato spalic buze na słoncu to by zatuszowało. a słyszałam rózne wersje ze po mikrodermabrazji mozna sie opalac bo to bardzo delikatne kwasy, a wy tu piszecie ze nie mozna sie opalac, wie ktos cos na ten temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam microdermabrazje firmy dax serii Vulkanic matt.Mam tlustą cere,stosuję ja raz na tydzien a efekt jest zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafika
a jakta microdermabrazje firmy dax działa? to nakłada sie jak krem czy sie masuje jak peelingiem? a to działą tak ze złuszcza skure czy wybiela? mozna sie po tym opalac? a czy ty uzywasz tego na blizny po trądziku zy na cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle.nuit
słuchajcie...ja z trądzikiem już walczę od 6 lat...już mam dość. Jeżeli ktoś się wybiera na zabieg mikrodermabrazji diamentowej to polecam centrum kleopatra w ch plaza. natomiast odradzam lekarkę która tam przyjmuje ( w kwestii przyjmowania środków doustnych przeciwtrądzikowych) babka mnie nieźle urządziła ... przez trzy miesiące przyjmowałam doustnie tetralysal - przyplątała mi się potem grzybica i problemy z nerkami...niby zmiany trądzikowe ustąpiły...wcześniej moje plecy i dekold wyglądały na prawdę baaardzo źle...do tej pory na dekoldzie i plecach mam blizny. sama mikrodermabrazja bardzo pomogła na skórę twarzy. Zabiegów wykonałam chyba ok 4-5 . chociaż i tak do końca blizny nie zniknęły i dalej robią mi się niespodzianki. POLECAM gorąco krem locacid stosowany co drugi dzień w okresie jesieni- jak zawsze żelazna zasada nie można się wystawiać na słońce, krem ten po dwóch dniach rozwarstwia naskórek...i zaczynamy się łuszczyć. wtedy należy wykonać peeling...najzwyklejszy w świecie....zapewniam was moje drogie działa jak mikrodermabrazja tylko robicie ją same i płacicie ok 40 zł a kremu wystarcza na dwa miesiące. zamiennie co drugi dzień...CEPAN kosztuje pare złotych i moim zdaniem jet dużo lepszy od - no scaru który w porównaniu z cepanem jest bajecznie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle.nuit
miałam na myśli ch plaza w krakowie. Ja mam przy tym paskudny nawyk nie potrafię trzymać rąk przy sobie i rozdrapuję do krwi wszystkie zmiany trądzikowe....wiadomo potem ciężko z bliznami....nie wiecie czy na tego typu blizny może pomóc coś innego oprócz mikrodermabrazji i dermabrazji kwasów acha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierotka marysia 82
Witam! Kupiłam sprzęt do mikrodermabrazji diamentowej firmy active ( cały kombajn 13 w 1) i właśnie chcę ją robic tylko się trochę boję gdyż każda skóra reaguje inaczej moja jest bardzo wrażliwa i mimo że robiłam głowicą 200 i to krótko bo może jakieś 10 minut to jest zaczerwieniona dwa dni i bardzo wrażliwa przez jakiś tydzień roibiłam już rodzince żeby pocwiczyc dodam że mam głowice o ścieralności 200,180, 150 i 100. Byłam na szkoleniu ale to dużo nie daje nie ma to jak doświadczenie. Więc proszę o pomoc w tej sprawie, kiedy wiemy że dana skóra ma dosyc złuszczania, czym to się objawia? Kiedy należy zakończyc złuszczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxta
pytanie czy dermabrazje wyukonuje sie pod znieczuleniem ogólnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka2812
Cześć! Czy wiecie po ilu tygodniach, po wykonaniu mikrodermabrazji,mozna sie opalac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffff
hej laseczki za namową psióły kupiłam sobie na allegro kryształki korundu. ona to miała, stosowała konsultując ze swoją dermatolog. praktycznie ten sam materiał używany jest w profesjonalnych mikrodermabrazjach, więc niby po co przepłacać. powiem Wam, że ostatecznie przekonana nie jestem mimo, że widzę jak poprawiło się koleżance ( a na prawdę się poprawiło- skóra gładsza i przebarwienia znikłyyy) ale w końcu każda cera inna;p jak przyjdzie mi to cudko i spróbuje od razu Wam napiszę co i jak:) pozdrawiam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jole
Jestem już po czwartej mikrodermabrazji korundowej przebarwienia już się praktycznie zniwelowały po trądziku nie ma śladów. Zdarzy się jakiś wyprysk kosmetyczka mówi, że to normalne bo pracy organizmu nie powstrzymamy. Miałam zaplanowane sześć zabiegów w odstępach co dwa tygodnie w Beauty center w Pabianicach. Po każdym zabiegu nakładano mi maseczkę łagodzącą, bo twarz miałam różową. To nic nie boli jedyne to nie można się opalać do trzech tygodni po zabiegu. Powiedziała też, że wstrzeliłam się z terminem bo mikrodermabrazję można wykonywać do połowy maja potem za duże słońce i trzeba stosować mocny filtr UV ale ponieważ z praktyki wynika, że nie wszyscy pamiętają o tym, to one zabezpieczają się terminem. Fajne gabinety milutka atmosfera-klimaciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa_86
http://kosmetykimarykay.wordpress.com/ w taki sposób ostatnio zamówiłam sobie mikrodermabrazję i podkład ;) Super!! Teraz jestem na etapie testowania zestawu zwalczającego celulit. Kosmetyki bardzo przypadły mi do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapu drapu drap
Mam problem, o ktorym wczesniej nie widzialam zadnej wzmianki. Byl pryszcz, potem zostala wglebiona czerwona plamka na brodzie.. nie moglam na nia patrzec i rozdrapalam, potem sie zaczelo goic i znowu rozdrapalam... I tak z 5 razy... Wiem, ze to psychiczne... Nie moglam sie opanowac. Rana osiagnela srednice 2 cm. ale jest nie rowna tzn. czesc jest wglebiona tak, a czesc inaczej, bo za kazdym rozdrpaniem pozostawal inny slad... Czy mikrodermabrazja wyrówna mi te slady? Jaki czas po odpadnięciu strupa mozna wykonac ten zabieg? Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so ....
Hej! Zastanawiałam się nad dermabrazją dosyć mocno.Miałam kiedyś problemy z obszarem skóry twarzy.Mocno interesowały mnie wszystkie nowinki na temat dbania o cere.Poszłam nawet na studia kosmetologiczne.Stwierdziłam jednak,że jako moj zawód kręci mnie coś innego a te wiedzę chce mieć wyłącznie dla siebie(doszło do mnie ,że nie chcę robić non stop komuś zabiegów)i zrezygnowałam po roku.Wracając do dermabrazji-napiszę szczerze-jeśli już iść to dobrego chirurga plastyka...ja mieszkam w Warszawie i serio--mało tu kosmetyczek z prawdziwego zdarzenia-niby wielkie ekskluzywne salony a w wiekszości pracują dziewczyny po zwykłych kursach przeszkolone w wielkich firmach Babor etc...łatwo natknąć się na lipę-możemy jedynie wieżyć w siłę działania samego kosmetyku niż umiejętności "fachowców" wiec wniosek taki,że lepiej zapłacić kilkaset zł. i kupić dobry kosmetyk do pielęgnacji. Ostatnio zdecydowałam się na mikrodermabrazję i jestem zadowolona.Gabinet poleciła mi znajoma-byłam niechętna i gdybym nie zobaczyła jak jej skóra twarzy promienieje pewnie nie poszlabym.Kosmetyczka powiedziała jej ,że lepiej pojść częsciej na mikrodermabrazję niż załatwić się raz a pozadnie-ta pani często przychodzi i poprawia płaczących klientów bo ktos tam spierniczył im dermabrazję albo nawet mikrosermabrazje.JEstem zadowolona i efekt naprawde super,Mikrodermabrazja diamentowa jak i korundowa...serio cieszę się ,że nie pokusiło mnie o coś mocniejszego bo to robi się w skrajnych przypadkach..a Gabinet mieści się na szczęście blisko bo w Warszawie na ul.Żytniej bodajże nr 13. Ostrożnie kochani z tą dermabrazją!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie po ciąży na twarzy zrobił się sajgon totalny. Przedtem nie miałam żadnych problemów, nawet za bardzo - poza nawilżającymi - i to od czasu do czasu - kremów nie potrzebowałam. Niestety ciąża wywołała wysyp różnorakich krostek - podłoże hormonalne. Mam głupią przypadłość (miałam znaczy teraz już się potrafię prać po łapach w porę) - drapanie. No i sobie wydrapałam...... Mam głębokie przebarwienia. Jestem po 10 mikrodermabrazjach i 6 zabiegach peelingiem ziołowym. Ten drugi troszkę pomógł ale nie zlikwidował w stopniu zadowalającym problemu. Zastanawiam się nad laseroterapią Fraxel. Może ktoś podpowie - czy dobrze "celuję" czy może zdecydować się na coś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam oba powyższe posty ;) I do salonu Pani Ani warto zajrzeć, bo jakość usług i cena zadowolić powinna wszystkich i tak samo warto odwiedzić powyższego bloga, na którym jak widzę można kilka fajnych rzeczy przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina1
Gdzie wykonujecie ten zabieg mikrodermabrazji? Czy wybieracie takie najzwyklejsze gabinety kosmetyczne czy te lepsze gabinet medycyny estetycznej? Bo ja ostatnio bedac na depilacji w kos-medzie zauwazyłam ze tez mozna tam wykonac ten zabieg. I chyba tam jest bardziej profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxcza_z
robilam w Denique i szczerze polecam, bardzo dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemens23
Ja miałem dermabrazje punktową, miałem jedną dziurkę na czole, dosyć głęboką. Jeden zabieg nie wystarczył, bo jeszcze ja było troszeczkę widać i musiałem mieć powtórkę. Tak więc teraz juz jest ok. Plama po dermabrazji utrzymywała się przez parę miesiecy teraz już jest ok. Miałem o tyle ułatwioną sytuację ze mialem robiony mały obszar 1x1 cm, więc przykleiłem sobie plasterek na czoło i sobie z nim chodziłem . Jednak jak bym musiał robić całą twarz, to bym na pewno sie nie zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia423
Witam was serdecznie czy ktos robil sobie dermabrazje laserowa badz mechaniczna? jaka jest roznica i ktora dermbrazja jest lepsza? Jakie sa efekty i jak wyglada okres rekowalenscencji? ja jestem zdecydowana juz na dermabrazje chce usunac blizny potradzikwe. zgory dziekuje za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmitak22
A o co chodzi z tą dermabrazja laserową? Czy ona jest skuteczniejsza od tej wykonywanej w gab.kosmetycznym? No i jaka jest róznica cenowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie
witajcie:) ja przeszłam całą serię 13 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej co wam powiem... robilam je w odstepach do 2 tyg, cera się poprawiła, blizny spłyciły, na jednym policzku prawie zeszło a na drugim miałam dość głębokie więc troszkę zostało, ale te zabiegi są świetne jesli zależy wam na pozbyciu się pierwszych zmarszczek, skóra jest odżywiona, świetlista, na prawdę humor poprawiał mi się niesamowicie gdy wychodziłam ze spa teraz gdy jest słońce nie można na to chodzić ale od października pewnie będę kontynuowała bo dla skóry to taki zastrzyk młodości oczywiście kosmetyki nawilżające, kremy z filtrem, picie dużo wody i unikanie słońca to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemcio78
Według mnie lepszy jest TCA. Po dermabrazji twarz strasznie boli i leci ropa, a potem tworzy sie strup. Strasznie długo potem schodzą te plamy po dermabrazji. Przez ponad miesiąc nie wychodziłem z domu. bo plamy po dermabrazji były mocno widoczne. Dopiero po 2-3 miesiacach plam już prawie nie widać i wtedy jest ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethhka
Słuchajcie,a jak jest z cena za taki zabieg ? Bo ja myslałam ze jednak za 100zł taki pojedyńczy zabieg mi wykonaja.Poszłam do kosmetyczki a ona podała mi jakąs cene z kosmosu.Dlatego pytam Was ile płacicie-bo tak czy inaczej skorzystam sobie z tej promocji http://www.wartorazem.pl/index.php/main/oferty/Warszawa bo kurcze,no nie oszukujmy sie ,troszke pieniędzy zostaje w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×