Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Go艣膰 bsdi
najgorsze nie jest maly rozmiar tylko psychika faceta kt贸ry czuje sie tak beznadziejny z tego powodu ze pod czas seksu po 10 razy pyta sie czy dobrze...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mieszczanin z Krakowa
Trafilem na ten temat przypadkowo i jestem pod wrazeniem tego jak wyjatkowo puste i wyjatkowo proste sa niektore kobiety okreslajace jakosc swoich zwiazkow a co gorsza partnerow poprzez dlugosc kutasa. Sam nigdy nie patrzylem na kobiety pod katem tego czy maja duzy czy maly biust. Nie dlatego ozenilem sie z zona ze jest bardzo wysoka i szczupla mimo ze jest tylko dlatego ze ja kocham. Zamiast mierzyc sobie penisa splodzilem trojke fantastycznych dzieci. A w wolnych chwilach (kiedy moglbym mierzyc penisa albo oceniac cycki zajmuje sie swoim wnetrzem i jego rozwojem. Poniewaz wydawalo mi sie zawsze ze najwazniejsze jest to jakie czlowiek ma wnetrze. Przeciez nie z biustem czy penisem sie zyje tylko z czlowiekiem. Mam wrazenie ze swiat zmienia sie na gorsze. Jesli kobietom ciezko dopatrzec sie w kims czlowieka bo najistotniejszym kryterium jest dlugosc, grubosc i inne parametry, a facet zamiast na kobieca twarz patrzy w rowek na dekolcie to to jest smutne i swiadczy o tym ze ten swiat w niepokojaco duzej czesci sklada sie z prostakow i prostaczek. Na szczescie dla nich prosci ludzie nie wiedza o tym ze sa prosci i nie za bardzo im to przeszkadza. A powinno bo krotki rozum jest z pewnoscia gorszy od krotkiego penisa albo malego obwislego cycka. Moj dziadek zawsze mawial "po tym jak niemcy wybili nam prawie cala polska inteligencje - ten narod sklada sie z potomkow sluzacych, praczek, koniuszych i chlopow naplywajacych do miast. I to wlasnie widac miedzy innymi w tym "radosnym" temacie - niestety.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Po pierwszej to Niemcy nie wybili nam ca艂ej inteligencji, a po drugiej to II wojna 艣wiatowa sko艅czy艂a si臋 63 lata temu wi臋c struktury spo艂ecze艅stwa polskiego mia艂y czas si臋 odbudowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mieszczanin z Krakowa
Czytaj uwaznie. Napisane jest "prawie cala" a nie "cala. Sam przyznasz ze to zasadnicza roznica. Co do odbudowania - bzdura. Ze spotkania dwoch kiepskich materialow genetycznych nie powstanie supermateria艂 genetyczny... wiec nie mialo sie co i jak odbudowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bsdi
znalaz艂 sie genetyk :O tak sie skalda ze znam wielu ludzi bardzo inteligentnych kt贸rzy nie maj膮 rodzic贸w wybitne uzdolnionych wiec to nie jest regu艂a z reszta ludzie z kt贸rymi studjue to zwyk艂e szuje i co im po tej inteligencji jak to oni patrz膮 przez pryzmat cech zewn臋trznych ludzi i oceniaj膮 po ca艂o艣ci tylko po wygl膮dzie. Uw膮zam ze twoja teza czy te偶 teza twojego dziadka jest b艂edna bo s膮 tez ludzie z tak zwanych "nizin" czyli nie wykszta艂cenie ludzie maj膮 proste my艣lenie ale nie prostackie a to juz jest ogromna r贸偶nica bo prostakiem moze by膰 kazdy nie zale偶nie od wykszta艂cenia czy intelignecji taka jest prawda

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jacie nie moge no
facet z ma艂ym fiutkiem wk艂ada rek臋 dziewczyny w spodnie a ona: nie dzi臋kuj臋 nie pal臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bsdi
Leje facet na chodnik, a obok niego przechodzi kobieta i m贸wi: — Ale bydle!!! Kole艣 odpowiada: — Niech si臋 pani nie boi, trzymam go obiema r臋kami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kobietkaaaxxxxx
jesli chodzi o mnie jestem bardzo tolerancyjna.nie przykuwam uwagi do wielkosci penisa.m贸j mezczyzna ma duzego ( czasami jak sie kochamy to az mnie zaboli ) ale to nie o to w tym wszystkich chodzi.wed艂ug mnie najwazniejsza jest rozmowa z drug膮 osob膮 i zanim sie p贸jdzie z kims do 艂贸zka trzeba sie bardzo dobrze pozna膰 i czu膰 bezpiecznie.wtedy bede go kocha膰 za jego wn臋trze za to ze jest czu艂y delikatny wra偶liwy a nie za to jakiego ma penisa !zgodze sie ze wiele kobiet jest takich gdzie penis gra g艂贸wn膮 role i tylko penis ale to wtedy maj膮 takie specyficzne okre艣lenie...hmmm puszczalskie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 obserwuj臋 i my艣l臋 偶e.........
wiele kobiet w dzisiejszym 艣wiecie przywi膮zuje o wiele wi臋ksz膮 uwag臋 do wygl膮du ni偶 robi艂y to jej matki kilkana艣cie, kilkadziesi膮t lat temu. Dzisiaj przemys艂 zwi膮zany z mod膮, kosmetykami oraz inne bran偶e jak filmowa, erotyczna,a tak偶e czasopisma dla m臋偶czyzn a tak偶e dla tzw. wyzwolonych kobiet czyt. np"Cosmopolitan" lansuje typy zachowa艅 oraz og贸lny trend w wygl膮dzie. Zewsz膮d atakowani jeste艣my nago艣ci膮, wulgarno艣ci膮 oraz otwarto艣ci膮 w sprawach seksualnych. Dzisiaj dziewczyna, kt贸ra ma 20 lat i jest dziewic膮 jest uwa偶ana za dziwol膮ga i cnotk臋. Wed艂ug mnie otwarto艣膰 m贸wienia o sprawach damsko-m臋skich nie powinna sprowadza膰 si臋 tylko do tego,偶e na dyskotece 艂atwo 'zbajerowa膰 ' 18 - latk臋 i p贸j艣膰 z ni膮 na numerek a potem na ulicy udawa膰,偶e si臋 nie znamy, powinno m贸wi膰 si臋 o moralno艣ci i szacunku dla w艂asnej osoby. Fajnie, 偶e mamy internet, mo偶na w spos贸b anonimowy podyskutowa膰 na takie tematy, tylko czasami jak czytam to co ludzie wypisuj膮 to jestem za艂amany. Kiedy艣 dowiedzia艂em si臋 偶e moja dziewczyna chwali艂a si臋 kole偶ank膮 偶e mam wielkie przyrodzenie i m贸wi艂a 偶e maj膮 jej zazdro艣ci膰 taaaakiego ch艂opaka. My艣l臋 ,偶e nie o to w tym wszystkim chodzi. pozdrawiam 艁. 23 lata

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 obserwator 艂.23
19 cm , obw贸d taki,偶e najwi臋ksze durexy ledwo wchodz膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wyrozumia艂a
m贸j wczesniejszy ch艂opak mia艂 ma艂ego pesisa i aby to zatuszowa膰 to golil w艂osy 艂onowe (aby optycznie jego penis by艂 wiekszy) i powiem szczerze ze bardziej sie brzydzi艂am tego ze on sie goli niz przeszkadza艂o mi to ze ma ma艂ego.razem juz nie jestesmy ale z calkiem innego powodu niz jego rozmiar w majtkach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dopasowana
pochwa sie dopasowuje do kazdego rozmiaru penisa bo jest rozci膮gliwa poza tym jak moglismy przeczytac wczesniej s膮 膰wiczenia kegla za r贸wno dla kobiet jak i dla m臋偶czyzn kt贸rzy za szybko maj膮 orgazm.m贸j ch艂opak r贸wniez bedzie mia艂 jakos z 19cm i nienawidzi gumek bo jak juz na chama za艂ozy to albo p臋ka albo go boli.wiec to nie jest powiedziane ze duzy penis to sama przyjemnosc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uppppppper
up

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WERTISL
W klinice po艂o偶niczej szcz臋艣liwy ojciec pochylaj膮c si臋 nad swoim nowo narodzonym synkiem m贸wi pe艂en zachwytu: - Zobacz, kochanie! Widzia艂a艣, jakiego wielkiego ma ptaszka? - Ignacy, nie kombinuj, nie kombinuj! Popatrz na jego oczy, identyczne jak Twoje!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 awan
Maj膮c 13cm mo偶na du偶o!Tymbardziej jak kto艣 jest d艂ugo dystansowy...:)D艂ugo i ostro!Ja kochaj膮c si臋 z moj膮 kobiet膮-ona 3 a ja 1:(!!Tak jest zazwyczaj.I zawsze ja rzuca艂em panienki-z tego jestem dumny:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pawlica
Przeci臋tna d艂ugo艣膰/艣rednica (w spoczynku) - 8,9/3,2 cm Przeci臋tna d艂ugo艣膰/艣rednica (we wzwodzie) - 13/4 cm Przeci臋tny wzrost obj臋to艣ci w czasie wzwodu - 300 proc. Najd艂u偶szy potwierdzony medycznie penis (we wzwodzie) - 30,5 cm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niedu偶y haha
nie jestem wysoki, ani 艂adny i nie bogaty ale zawsze wzbudz艂em zainteresowanie dziewczyn czy kobiet, zawsze by艂em wierny przez 18 lat bycia z moj膮 misi膮 mia艂em z ni膮 kilka tysi臋cy stosunk贸w , lubi臋 jak ma orgazm ( a szczeg贸lnie ostatnio ma najcz臋艣ciej dwa podczas jednego razu), m贸j penis ma 12-14 cm (?) w niekt贸rych pozycjach jest raczej p艂ytko w innych jest tak g艂臋boko 偶e moj膮 偶on臋 boli, jest nam dobrze i pewno b臋dzie nam dobrze zawsze ( i co ma do tego wielko艣膰 penisa jak napisa艂em niezbyt du偶ego jak by艂by mniejszy to czy by to przeszkadza艂o ? ) tekst dla wszystkich m艂dych ch艂opak贸w przejmuj膮ych si臋 wielko艣ciami, a dla kobiet z fetyszem du偶ego - trudno macie pecha bo i tak nawet wielki b臋dzie za ma艂y

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 偶aneta 27
To nie jest kwestia d艂ugo艣ci a szeroko艣ci. Kocha艂am si臋 z facetem kt贸ry mia艂 na oko z 18 cm d艂ugo艣ci lub moze troch臋 wi臋cej. W kadym b膮d藕 razie d艂u偶szego od 艣reniej. I w cale nie by艂o mi z nim dobrze. Albo go czu艂am na dnie i mnie bola艂o albo nie czu艂am go w sobie wcale. Mimo z臋 mia艂 d艂ugiego to jednoxcze艣nie w膮skiego i jak si臋 we mnie wsuwa艂 to kompletnie nic nie czu艂am. Zdecydowanie wola艂bym miec faceta kt贸ry ma 16 cm d艂ugo艣ci i 16 cm w obowdzie ni偶 takiego kt贸ry ma 20 cm d艂ugo艣ci i 12 w obwodzie naprawde nie o d艂ugo艣膰 a o grubos膰 si臋 rozchodzi, no i oczywi艣cie technik臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 basia dojrzala
odpowiednia technika pier********enia daje szczyt zadowolenia! ale bez dlugosci -zapomnij!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam 11 cm w zwodzie
witam, m贸j penis ma 11 cm w zwodzie, mie艣ci si臋 w 艣redniej d艂oni kobiecej, jestem przystojnym facetem, mia艂em wiele kobiet :), lecz nigdy 偶adna z moich kochanek nie narzeka艂a na seks ze mn膮, potrafi臋 pie艣ci膰 oralnie kobiet臋, nigdy 偶adna z moich kobiet nie pozostawa艂a bez orgazmu a z tego co mi wiadomo ma艂o kobiet dochodzi do orgazmu podczas stosunku, tak wi臋c drogie panie po co to halo? liczy si臋 technika, s膮 przecie偶 pozycje gdzie taki maluch potrafi da膰 nie藕le czadu :), a seks analny? my艣l臋 偶e z du偶ym penisem raczej odpada..., pozdrawiam wszystkie panie kt贸re narzekaj膮 na ma艂e penisy, widocznie trafi艂y艣cie na nieumiej臋tnie pieszcz膮cych was partner贸w, je艣li kt贸ra艣 z was nie wierzy 偶e ma艂y cz艂onek mo偶e da膰 rozkosz to prosz臋 o kontakt ze mn膮...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taki sobie 111
a ja mam 17 cm i podczas robienia laski dziewczyna strasznie mi charowa艂a zebami po 偶o艂臋dziu, bo jej sie nie mie艣ci艂 ....takze nie jest zle z t膮 wielko艣ci膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bliicm
A lubicie obrzezanych?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 majka19lat
hejka, nie mia艂am za wiele facet贸w, mam dopiero 19 lat, spa艂am z 3 facetami, m贸j by艂y ch艂opak z kt贸rym mia艂am sw贸j pierwszy raz mia艂 normalnego fiutka ok. 15 cm i normalnej grubo艣ci, by艂o mi z nim nie藕le, p贸藕niej by艂am troch臋 z ch艂opakiem kt贸ry mia艂 niesamowicie d艂ugiego penisa 22cm!!! fakt by艂 bardzo d艂ugi lecz straszny chudzielec, bardzo 藕le mi si臋 z nim kocha艂o, dochodzi艂 do macicy i mocne uderzenia bola艂y mnie, prosi艂am go 偶eby we mnie p艂ytko wchodzi艂 to znowu go wtedy nie czu艂am bo by艂 za chudy jak dla mnie, tak偶e d艂ugo艣膰 nie jest tak wa偶na panowie, obecnie jestem z facetem kt贸ry ma kr贸tkiego penisa ok. 11 cm ale jest bardzo gruby, w ustach go ledwo mieszcz臋, jak trzymam go w d艂oni to nie zamkn臋 palc贸w wok贸艂 niego, fajny grubas i taki mi bardzo odpowiada boskie uczucie jak wchodzi we mnie, bosko mnie rozpycha, z 偶adnym z moich by艂ych nie prze偶ywa艂m takiego zajebistego uczucia, pomimo mojego niewielkiego do艣wiadczenia z facetami ju偶 wiem 偶e d艂ugo艣膰 nie ma wielkiego znaczenia, wa偶na jest grubo艣膰, tak偶e panowie nie rozpaczajcie tak z t膮 wasz膮 d艂ugo艣ci膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 o jezuuu
19 lat i juz z trzema facetami,opisuj膮c jak mu robisz laske.fuuuuj jestes m艂od膮 kurewk膮 co bedzie jak bedziesz miala 26 lat?przeleci cie cale osiedle?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolela
moj 1 facet mial malego do tego stopnia ze przy kazdym bzykanku musialam sie zastanawiac czy przypadkiem mu sie gumka nie zsunie bo nie dosc ze byl maly to i chudy...drodzy panowie z malymi fiutkami - kobiety wam nie mowia i udaja ze jest bosko po to zeby nie robic wam przykrosci...i bez tego macie przewalone

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gdfgd
facet z malym fiutkiem sie odezwal - bu ha ha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sgfdfg
no moj facet ma tak w zwodzie okolo 17cm i powiem szczerze ze czasem boli a lubimy ostry seks no i tu mamy problem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kljhgf
No kobiety mog膮 oczekiwa膰 od faceta do 17-18cm, wi臋cej to ju偶 przesada a nawet zboczenie "wielkich pa艂" wystarczy im sie gapi膰 na takiego powy偶ej 20cm i ju偶 im dobrze ;) po wy偶ej 20cm to zast臋pczo kle偶anka mo偶e wsadzi膰 r臋k臋, obw贸d podobny. No i du偶ego mog膮 oczekiwa膰 te 艂adne i zgrabne z 艂adnym biustem, bo go艣ciu z "pa艂膮" mo偶e przebiera膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×