Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Gość według mnieee
O ludzie haha ale ja mam farta :D jak widzialam 17 cm to uwzalam ze sredni to on mało jest :) raz tylko widzialma takie malenstwo o kurde ale sie smialam jak facet poszedl do kibla normalnie az mi samej przed soba glupio bylo, ale facet mlody i malego mial do tego gietki mietek padł bo bez orala to on nie umie a ja sie nie zgodizlam by mi cos miedzy zebami latało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka__________________93
laurencja.93@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzekła_mnie_wasza_historia
Dodam coś od siebie. Całkiem niedawno spotykałam się z chłopakiem, który ujął mnie dobrym charakterem, pięknym głębokim głosem i posturą - wysoki, dobrze zbudowany, włosy na klacie wrrrrrr!! I like it:)... Doszło do pettingu, sam wsunął moją dłoń do jego slipków i poczułam, że jego Kolega, który był już maksymalnie sztywny,całkowicie chowa się w mojej zaciśniętej dłoni. I wiecie co? Miałam na niego ochotę jak nigdy dotąd. Raz, że nie miał z tym żadnego kompleksu- i dobrze,nic bardziej odstraszającego nie ma jak zakompleksiony chłopak. Dwa: konrast miedzy jego słuszną budową ciała a małym Kolegą wydał mi się uroczy :):) taki mężczyzna silny a tak naprawdę w pewnym sensie bezbronny:). Trzy: poprzedni partner miał duże przyrodzenie i nigdy żadnych emocji, oprócz doznań fizycznych, u mnie nie wywoływał. A tu zupełnie co innego :) taki mój kochaniutki Kolega :) Niestety do stosunku nie doszło ani w ogóle do żadnych zbliżeń, bo się rozstaliśmy.Ale myśl o jego Koledze często mnie absorbuje:) naprawdę mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinosi
piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do urzekła......
Weź sobie takiego mikrusa do sypialni to NIC nie przeżyjesz, nawet fizycznych uniesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę bo ważne
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinne
do "do urzekła...": Otóż bullshit, moja droga :P ja przeżywałam uniesienia fizyczne, psychiczne i wszystkie inne. Jeśli facet nie ma kompleksów na tym punkcie a Ty masz lekkie ciągoty ku dominacji zabawa jest przednia :) już myślałam że to tylko moje skrzywienie, ale koleżanka "urzekła.." napisała dokładnie to, co sama myślę :) Uwielbiałam oglądać mojego byłego nago. Był przystojny, dobrze zbudowany, miał piękne, umięśnione pośladki i... 7centymetrowego penisa (we wzwodzie, rzecz jasna) :) Na co dzień był silny, szarmancki, zawsze gotowy mi pomóc, a w sypialni stawał się taki... no, uroczy :) sam seks z nim również wspominam bardzo dobrze. sam pewnie nie sięgał za głęboko (chociaż tego nie odczuwałam), jednak jako jedyny mężczyzna z którym byłam wiedział do czego służą ręce ;) i podczas penetracji zajmował się moją łechtaczką. nawet teraz myśl o jego malutkim penisie (chociaż z tego co widzę dla większości ludzi z tego forum to nie penis:P), o tym jak słodko i bezbronnie wyglądał robi mi się ciepło... na sercu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzdziwionax
7 centymetrów?!?! Gdybym zobaczyła taką miniaturkę, uciekła bym zanim on by zaczął próbować we mnie gmerać takim czymś :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinne
do "xzdziwionax" A Ty miałaś już do czynienia z mężczyzną o takich rozmiarach? Jeśli będziesz miała taką sytuację to radzę Ci, nie uciekaj ;) Nie wiem jak Ty, ale mnie rozbraja (w pozytywnym sensie, oczywiście) taki widok: http://verysmallpenis.org/images/penis/penis_250x251.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykrywaczkłamstw
Nie dość że gaydemon to jeszcze transsexual :P Idź stąd. Czekamy na kolejne opowieści! nie wstydźcie się! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykrywaczkłamstw
up, up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaa
niestety, 7cm to nie penis. sama mam bliskie spotkania z takim :(((( w większości pozycji poprostu co chwilę ze mnie wychodzi. muszę udawać że jest mi dobrze, tak naprawdę seks z nim jest jednostronny :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góryyyyyy
Ten temat nie może umrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technika jest najwazniejsza
moj penis ma 12 cm w wzwodzie i jest raczej chudy , z tego co tu niektorzy pisza wynika ze zeby kobieta miala orgazm musi byc ogromny kutas , jestem pewien ze to nieprawda liczy sie tylko i wylacznie technika , niewiem jak u innych z mniejszymi ale mi potrafi stac 24h ciaglego sexu i wystarczy ze spojze na partnerke wiem ze jest jej na pewno przyjemnie . liczy sie technika , umiejetnosc pobudzenia partnerki a nie jakies tam cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat legnica
Mój penis ma 9cm we wzwodzie. Kobiety - czy jest dla mnie jakaś nadzieja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalldick
chcecie poogladac małe to zapraszam: www.chomikuj.pl/smalldick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super piszcie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również miewam bliskie spotkania z małym penisem - swoim własnym ;) a tak całkiem serio, mój mały w \"stanie spoczynku\" ma jakieś 5-6 cm, a kiedy urośnie dochodzi do jakichś 17, do tego jest trochę krzywy i niezbyt gruby, tyle tylko, że moja partnerka jest ze mnie zadowolona, bo prawie nigdy nie zostawiam jej bez orgazmu! aha i ważna rzecz dla małolatów - seks to nie tylko wsadzanie penisa do pochwy! w moim przypadku penetracja (fachowe słowo :) to jakieś 25% procent czasu poświęconego na miłość z ukochaną :) czasem sprawne palce i zwinny języczek zastępują 10 centymetrów ku..sa (przepraszam za wyrażenie) no i słowa, słowa są ważne :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaa
"dorcel69": No cóż, 17cm to nie 7cm, jak w przypadku mojego faceta :( Oczywiście, jest w stanie zaspokoić mnie ręką, ale to akurat mogę zrobić sama, nawet lepiej niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę tu robić za jakiegoś znawcę, ale wydaje mi się, że są takie pozycje, w których nawet mały ptaszek da sobie radę - np. na jeźdźca, kobieta jest u góry i może kontrolować tempo i intensywność seksu, poza tym ta pozycja mocno stymuluje łechtaczkę, a to już połowa sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 lat DD
Ha ha 7 cm, To ja myslalem ze mam malego :) bo mam 9cm jak mi nie stoi ;d HeHE ale sie ucieszylem :)..bo pewnie mi jeszcze urosnie BO MAM 14 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 14 lat DD
Dziecko, zamiast mierzyć sobie fiutka weź się lepiej za naukę. W życiu fajne jest to, że nie wiesz czego się spodziewać. Jest więc duża szansa że umrzesz zanim zdołasz wypróbować to swoje 9 centymetrowe "cudo". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 lat DD
Jest szansa ze umre, ale juz ,,wyprubowalem to 9 cm cudo'' Teraz są wakacje i niemusze sie uczyc, wole poczytac forum niz lektury :D P.S. 9cm jak nie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 14 lat DD
Tak tak, oczywiście że "wyprubowałeś", małoletni onanisto. "Wyprubuj" lepiej słownik ortograficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej_zbytek
ja mialem kiedys penisa 20cm, byl duzy i gruby, fajnie mi sie walilo nim, teraz mam 14cm i o srednim obwodzie. walenie konia nie jest juz taka przyjemnoscia, mam coraz wiekszy dystans do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalremains
Pytanie za szczerą odpowiedz . Czemu kobiety olewacie facetów na wózku i od raz stwierdzacie że mają małego ?? Mam kumpla na wózku , coś takiego zauważyłem i samo to mówi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośmieszony junaczek
a ja mam bmałego a ona krzyczała nie az mnie facet sciagnał i byłby mnie udusił i nie wiem czy krzyczała ze taki mały czy krzyczała ze ja boli jak myslicie? mam tylko 9cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhheeee
mam 13 i dobrze robie swojej kobiecie, a pozycje robie jakie chce no w sumie to kilku nie da rady zrobic ale nadrabiam to w taki sposob ze moja kobieta ma po 3 orgazmy a ten ostatni jest taki ze sie wygina jak kotka hehe pozdrawiam wsszystkie duzeeeeee panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×