Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Gość bsdi
najgorsze nie jest maly rozmiar tylko psychika faceta który czuje sie tak beznadziejny z tego powodu ze pod czas seksu po 10 razy pyta sie czy dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszczanin z Krakowa
Trafilem na ten temat przypadkowo i jestem pod wrazeniem tego jak wyjatkowo puste i wyjatkowo proste sa niektore kobiety okreslajace jakosc swoich zwiazkow a co gorsza partnerow poprzez dlugosc kutasa. Sam nigdy nie patrzylem na kobiety pod katem tego czy maja duzy czy maly biust. Nie dlatego ozenilem sie z zona ze jest bardzo wysoka i szczupla mimo ze jest tylko dlatego ze ja kocham. Zamiast mierzyc sobie penisa splodzilem trojke fantastycznych dzieci. A w wolnych chwilach (kiedy moglbym mierzyc penisa albo oceniac cycki zajmuje sie swoim wnetrzem i jego rozwojem. Poniewaz wydawalo mi sie zawsze ze najwazniejsze jest to jakie czlowiek ma wnetrze. Przeciez nie z biustem czy penisem sie zyje tylko z czlowiekiem. Mam wrazenie ze swiat zmienia sie na gorsze. Jesli kobietom ciezko dopatrzec sie w kims czlowieka bo najistotniejszym kryterium jest dlugosc, grubosc i inne parametry, a facet zamiast na kobieca twarz patrzy w rowek na dekolcie to to jest smutne i swiadczy o tym ze ten swiat w niepokojaco duzej czesci sklada sie z prostakow i prostaczek. Na szczescie dla nich prosci ludzie nie wiedza o tym ze sa prosci i nie za bardzo im to przeszkadza. A powinno bo krotki rozum jest z pewnoscia gorszy od krotkiego penisa albo malego obwislego cycka. Moj dziadek zawsze mawial "po tym jak niemcy wybili nam prawie cala polska inteligencje - ten narod sklada sie z potomkow sluzacych, praczek, koniuszych i chlopow naplywajacych do miast. I to wlasnie widac miedzy innymi w tym "radosnym" temacie - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwszej to Niemcy nie wybili nam całej inteligencji, a po drugiej to II wojna światowa skończyła się 63 lata temu więc struktury społeczeństwa polskiego miały czas się odbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszczanin z Krakowa
Czytaj uwaznie. Napisane jest "prawie cala" a nie "cala. Sam przyznasz ze to zasadnicza roznica. Co do odbudowania - bzdura. Ze spotkania dwoch kiepskich materialow genetycznych nie powstanie supermateriał genetyczny... wiec nie mialo sie co i jak odbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsdi
znalazł sie genetyk :O tak sie skalda ze znam wielu ludzi bardzo inteligentnych którzy nie mają rodziców wybitne uzdolnionych wiec to nie jest reguła z reszta ludzie z którymi studjue to zwykłe szuje i co im po tej inteligencji jak to oni patrzą przez pryzmat cech zewnętrznych ludzi i oceniają po całości tylko po wyglądzie. Uwązam ze twoja teza czy też teza twojego dziadka jest błedna bo są tez ludzie z tak zwanych "nizin" czyli nie wykształcenie ludzie mają proste myślenie ale nie prostackie a to juz jest ogromna różnica bo prostakiem moze być kazdy nie zależnie od wykształcenia czy intelignecji taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacie nie moge no
facet z małym fiutkiem wkłada rekę dziewczyny w spodnie a ona: nie dziękuję nie palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsdi
Leje facet na chodnik, a obok niego przechodzi kobieta i mówi: — Ale bydle!!! Koleś odpowiada: — Niech się pani nie boi, trzymam go obiema rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaaaxxxxx
jesli chodzi o mnie jestem bardzo tolerancyjna.nie przykuwam uwagi do wielkosci penisa.mój mezczyzna ma duzego ( czasami jak sie kochamy to az mnie zaboli ) ale to nie o to w tym wszystkich chodzi.według mnie najwazniejsza jest rozmowa z drugą osobą i zanim sie pójdzie z kims do łózka trzeba sie bardzo dobrze poznać i czuć bezpiecznie.wtedy bede go kochać za jego wnętrze za to ze jest czuły delikatny wrażliwy a nie za to jakiego ma penisa !zgodze sie ze wiele kobiet jest takich gdzie penis gra główną role i tylko penis ale to wtedy mają takie specyficzne określenie...hmmm puszczalskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję i myślę że.........
wiele kobiet w dzisiejszym świecie przywiązuje o wiele większą uwagę do wyglądu niż robiły to jej matki kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu. Dzisiaj przemysł związany z modą, kosmetykami oraz inne branże jak filmowa, erotyczna,a także czasopisma dla mężczyzn a także dla tzw. wyzwolonych kobiet czyt. np"Cosmopolitan" lansuje typy zachowań oraz ogólny trend w wyglądzie. Zewsząd atakowani jesteśmy nagością, wulgarnością oraz otwartością w sprawach seksualnych. Dzisiaj dziewczyna, która ma 20 lat i jest dziewicą jest uważana za dziwoląga i cnotkę. Według mnie otwartość mówienia o sprawach damsko-męskich nie powinna sprowadzać się tylko do tego,że na dyskotece łatwo 'zbajerować ' 18 - latkę i pójść z nią na numerek a potem na ulicy udawać,że się nie znamy, powinno mówić się o moralności i szacunku dla własnej osoby. Fajnie, że mamy internet, można w sposób anonimowy podyskutować na takie tematy, tylko czasami jak czytam to co ludzie wypisują to jestem załamany. Kiedyś dowiedziałem się że moja dziewczyna chwaliła się koleżanką że mam wielkie przyrodzenie i mówiła że mają jej zazdrościć taaaakiego chłopaka. Myślę ,że nie o to w tym wszystkim chodzi. pozdrawiam Ł. 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator ł.23
19 cm , obwód taki,że największe durexy ledwo wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrozumiała
mój wczesniejszy chłopak miał małego pesisa i aby to zatuszować to golil włosy łonowe (aby optycznie jego penis był wiekszy) i powiem szczerze ze bardziej sie brzydziłam tego ze on sie goli niz przeszkadzało mi to ze ma małego.razem juz nie jestesmy ale z calkiem innego powodu niz jego rozmiar w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopasowana
pochwa sie dopasowuje do kazdego rozmiaru penisa bo jest rozciągliwa poza tym jak moglismy przeczytac wczesniej są ćwiczenia kegla za równo dla kobiet jak i dla mężczyzn którzy za szybko mają orgazm.mój chłopak równiez bedzie miał jakos z 19cm i nienawidzi gumek bo jak juz na chama załozy to albo pęka albo go boli.wiec to nie jest powiedziane ze duzy penis to sama przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppper
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERTISL
W klinice położniczej szczęśliwy ojciec pochylając się nad swoim nowo narodzonym synkiem mówi pełen zachwytu: - Zobacz, kochanie! Widziałaś, jakiego wielkiego ma ptaszka? - Ignacy, nie kombinuj, nie kombinuj! Popatrz na jego oczy, identyczne jak Twoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awan
Mając 13cm można dużo!Tymbardziej jak ktoś jest długo dystansowy...:)Długo i ostro!Ja kochając się z moją kobietą-ona 3 a ja 1:(!!Tak jest zazwyczaj.I zawsze ja rzucałem panienki-z tego jestem dumny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlica
Przeciętna długość/średnica (w spoczynku) - 8,9/3,2 cm Przeciętna długość/średnica (we wzwodzie) - 13/4 cm Przeciętny wzrost objętości w czasie wzwodu - 300 proc. Najdłuższy potwierdzony medycznie penis (we wzwodzie) - 30,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieduży haha
nie jestem wysoki, ani ładny i nie bogaty ale zawsze wzbudzłem zainteresowanie dziewczyn czy kobiet, zawsze byłem wierny przez 18 lat bycia z moją misią miałem z nią kilka tysięcy stosunków , lubię jak ma orgazm ( a szczególnie ostatnio ma najczęściej dwa podczas jednego razu), mój penis ma 12-14 cm (?) w niektórych pozycjach jest raczej płytko w innych jest tak głęboko że moją żonę boli, jest nam dobrze i pewno będzie nam dobrze zawsze ( i co ma do tego wielkość penisa jak napisałem niezbyt dużego jak byłby mniejszy to czy by to przeszkadzało ? ) tekst dla wszystkich młdych chłopaków przejmująych się wielkościami, a dla kobiet z fetyszem dużego - trudno macie pecha bo i tak nawet wielki będzie za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaneta 27
To nie jest kwestia długości a szerokości. Kochałam się z facetem który miał na oko z 18 cm długości lub moze trochę więcej. W kadym bądź razie dłuższego od śreniej. I w cale nie było mi z nim dobrze. Albo go czułam na dnie i mnie bolało albo nie czułam go w sobie wcale. Mimo zę miał długiego to jednoxcześnie wąskiego i jak się we mnie wsuwał to kompletnie nic nie czułam. Zdecydowanie wolałbym miec faceta który ma 16 cm długości i 16 cm w obowdzie niż takiego który ma 20 cm długości i 12 w obwodzie naprawde nie o długość a o grubosć się rozchodzi, no i oczywiście technikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia dojrzala
odpowiednia technika pier********enia daje szczyt zadowolenia! ale bez dlugosci -zapomnij!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 11 cm w zwodzie
witam, mój penis ma 11 cm w zwodzie, mieści się w średniej dłoni kobiecej, jestem przystojnym facetem, miałem wiele kobiet :), lecz nigdy żadna z moich kochanek nie narzekała na seks ze mną, potrafię pieścić oralnie kobietę, nigdy żadna z moich kobiet nie pozostawała bez orgazmu a z tego co mi wiadomo mało kobiet dochodzi do orgazmu podczas stosunku, tak więc drogie panie po co to halo? liczy się technika, są przecież pozycje gdzie taki maluch potrafi dać nieźle czadu :), a seks analny? myślę że z dużym penisem raczej odpada..., pozdrawiam wszystkie panie które narzekają na małe penisy, widocznie trafiłyście na nieumiejętnie pieszczących was partnerów, jeśli któraś z was nie wierzy że mały członek może dać rozkosz to proszę o kontakt ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie 111
a ja mam 17 cm i podczas robienia laski dziewczyna strasznie mi charowała zebami po żołędziu, bo jej sie nie mieścił ....takze nie jest zle z tą wielkością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliicm
A lubicie obrzezanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka19lat
hejka, nie miałam za wiele facetów, mam dopiero 19 lat, spałam z 3 facetami, mój były chłopak z którym miałam swój pierwszy raz miał normalnego fiutka ok. 15 cm i normalnej grubości, było mi z nim nieźle, później byłam trochę z chłopakiem który miał niesamowicie długiego penisa 22cm!!! fakt był bardzo długi lecz straszny chudzielec, bardzo źle mi się z nim kochało, dochodził do macicy i mocne uderzenia bolały mnie, prosiłam go żeby we mnie płytko wchodził to znowu go wtedy nie czułam bo był za chudy jak dla mnie, także długość nie jest tak ważna panowie, obecnie jestem z facetem który ma krótkiego penisa ok. 11 cm ale jest bardzo gruby, w ustach go ledwo mieszczę, jak trzymam go w dłoni to nie zamknę palców wokół niego, fajny grubas i taki mi bardzo odpowiada boskie uczucie jak wchodzi we mnie, bosko mnie rozpycha, z żadnym z moich byłych nie przeżywałm takiego zajebistego uczucia, pomimo mojego niewielkiego doświadczenia z facetami już wiem że długość nie ma wielkiego znaczenia, ważna jest grubość, także panowie nie rozpaczajcie tak z tą waszą długością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezuuu
19 lat i juz z trzema facetami,opisując jak mu robisz laske.fuuuuj jestes młodą kurewką co bedzie jak bedziesz miala 26 lat?przeleci cie cale osiedle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolela
moj 1 facet mial malego do tego stopnia ze przy kazdym bzykanku musialam sie zastanawiac czy przypadkiem mu sie gumka nie zsunie bo nie dosc ze byl maly to i chudy...drodzy panowie z malymi fiutkami - kobiety wam nie mowia i udaja ze jest bosko po to zeby nie robic wam przykrosci...i bez tego macie przewalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgd
facet z malym fiutkiem sie odezwal - bu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgfdfg
no moj facet ma tak w zwodzie okolo 17cm i powiem szczerze ze czasem boli a lubimy ostry seks no i tu mamy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljhgf
No kobiety mogą oczekiwać od faceta do 17-18cm, więcej to już przesada a nawet zboczenie "wielkich pał" wystarczy im sie gapić na takiego powyżej 20cm i już im dobrze ;) po wyżej 20cm to zastępczo kleżanka może wsadzić rękę, obwód podobny. No i dużego mogą oczekiwać te ładne i zgrabne z ładnym biustem, bo gościu z "pałą" może przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×