Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Go艣膰 mamammamam
M贸j ch艂opak mnie zaskoczy艂 bo normalnie to ma no nie wiem mo偶e 6-7 ,ale jak si臋 podnieci to 15-16.Tak w sam raz ,na grubo艣膰 te偶,zreszt膮 o czym tu m贸wi膰,nawet jak mi wk艂ada 2 palce to ciasno jest.My艣l臋 ,偶e b臋d臋 mia艂a z nim dobrze :)pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czerwonabransoletka
Witam! Niestety jestem zmuszona zburzy膰 budowan膮 skrz臋tnie przez niekt贸re osoby opini臋, 偶e d艂ugo艣膰 nie ma znaczenia :P Do niedawna mia艂am podobne pogl膮dy, by艂am pewna 偶e nawet z facetem z bardzo ma艂ym penisem kobieta jest w stanie osi膮gn膮膰 satysfakcj臋, jednak przygoda z pewnym panem szybko zmusi艂a mnie do zrewidowania mojej opinii ;) Kt贸rego艣 dnia poruszy艂y艣my ten temat z kole偶ankami na jednym z naszych babskich wieczor贸w. Oczywi艣cie moja tolerancyjno艣膰 dla "kr贸tkich" facet贸w zosta艂a wy艣miana ;) Kilka dni p贸藕niej na jednym z serwis贸w seks-spo艂eczno艣ciowych nawi膮za艂am kontakt z Marcinem, facetem z mojego miasta, kt贸ry na owym portalu prezentowa艂 zdj臋cia swojego ma艂ego. Od razu ustalili艣my 偶e chodzi tylko o jeden raz, wi臋c problem贸w nie by艂o. Marcin jest 偶onaty, wi臋c zdecydowali艣my si臋 na spotkanie u mnie. Pomin臋 wymian臋 grzeczno艣ci i kr贸tk膮 rozmow臋 i przejd臋 do tego, co najwa偶niejsze :) By艂 zadbany, wysportowany i ca艂kiem przystojny, efekt psu艂 tylko penis - niczym u ma艂ego dziecka. gdy pr贸bowa艂 we mnie wej艣膰 od ty艂u nie mog艂am pozby膰 si臋 wra偶enia 偶e dobiera si臋 do mnie ma艂y ch艂opczyk :/ od ty艂u, kr贸tko m贸wi膮c, si臋 nie uda艂o. Na je藕d藕ca te偶 nie bardzo, co chwila ze mnie wypada艂. Dopiero w pozycji misjonarskiej uda艂o mu si臋 we mnie wej艣膰 na tyle, 偶eby dosta膰 orgazmu (ja, rzecz jasna, by艂am tylko lekko rozgrzana). Szybki finisz, od razu zwie艅czony pytaniem "czy by艂o mi dobrze". Jasne, 偶e nie by艂o! Odpowiedzia艂am tylko "w porz膮dku". Przy wyj艣ciu nagabywa艂 mnie jeszcze na nast臋pne spotkania, ale niestety mnie nie bawi jednostronny seks :P W sumie mia艂am nie podawa膰 linka do jego profilu, ale zrobi臋 to 偶eby艣cie mieli poj臋cie o "skali" problemu ;) http://maly311.sexfotka.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a po co wog贸le
偶ycz臋 ci z ca艂ego serducha m臋偶a - fa艂szywego palanta kt贸ry b臋dzie si臋 og艂asza艂 na portalach erotycznych i rucha艂 tam poznane g艂upie koorvy 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 adased
ja tez :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jak d艂ugi powinien by膰 penis
up up up

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zyczliwaxxx
penis mojego poprzedniego chlopaka byl dlugi, ale chudy, a terazniejszego dla odmiany jest krotki i gruby:D i uwazam ze tak jest o wiele lepiej. gdy widze jego grubasa, to juz czuje mily dreszczyk, a jak cudnie sie we mnie rozpycha:D i nie ma mowy o zadnym braku cm. zreszta okreslenie maly penis powinno m.zd. dotyczyc tylko tych, ktore sa ponizej sredniej zarowno pod wzgl. dlugosci jak i obwodu i spora czesc panow wczesniej piszacych na pewno zamartwia sie niepotrzebnie.:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 temat nie mo偶e 贸mrzed藕
up!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 solidnie wk*rwiony
super, wymieniajcie si臋 "opowie艣ciami" o waszych stosunkach z facetami o d艂ugo艣ci penisa poni偶ej 10cm! 艣miejcie si臋 wp臋dzaj膮c nas w jeszcze wi臋ksze kompleksy! i cieszcie si臋, 偶e nie macie 偶adnej cz臋艣ci cia艂a, kt贸rej rozmiar by艂by dla m臋偶czyzn r贸wnie istotny, co rozmiar cz艂onka dla was! tak, jestem facetem, mam 8 centymetrowego penisa i mam was w dupie, pisz膮ce tu "opowiadaczki"! pozdrawiam wszystkie normalne kobiety.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Darida
Ja si臋 nie na艣miewam z facet贸w z penisami poni偶ej 10 cm, ale szczerze im wsp贸艂czuj臋. Naprawd臋 takim maluchem nie艂atwo zadowoli膰 kobiet臋. Wiem, bo trafi艂am kiedy艣 na faceta z penisem nie wi臋kszym ni偶 w艂a艣nie 10 cm. Mia艂 chyba 8 cm, do tego by艂 chudy jak m贸j kciuk. Naprawd臋 super facet, z charakteru 艣wietny, do tego przystojny. No ale w 艂贸偶ku totalnie si臋 nam nie uk艂ada艂o. Pr贸bowali艣my si臋 dogra膰 jakie艣 p贸艂 roku, nie wysz艂o niestety. Teraz jestem z facetem, kt贸ry te偶 nie ma du偶ego penisa. Z tego co mi mowi艂, to ma 13 cm. Ale r贸偶nica w por贸waniu z tamtym jest ogromna. Tak wi臋c uwa偶am, 偶e je艣li facet ma te 12-13 cm to jest naprawd臋 ok. Natomiast poni偶ej 10 to ju偶 pora偶ka. Na szcz臋艣cie takich facet贸w nie jest du偶o. Tak samo jak niewielu jest takich co maj膮 wi臋cej ni偶 20 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Seraphinne
Kurcze, chyba zostan膮 forumow膮 ambasadork膮 ma艂ych penis贸w ;) Darida, wszystko jest kwesti膮 odpowiednich pozycji i og贸lnego rozlu藕nienia w sypialni :) je艣li Ty b膮d藕 Tw贸j partner nie rozmy艣laliby艣cie nad rozmiarem jego penisa wszystko u艂o偶y艂oby si臋 dobrze. Nale偶y walczy膰 z kompleksami (u m臋偶czyzn) i uprzedzeniem (u kobiet)! :) Czerwonabransoletka, nie siej propagandy ;P faktycznie pan z podanego przez Ciebie zdj臋cia jest malutki (wiesz dok艂adnie ile cm?), ale nie jest to penis, kt贸ry ca艂kiem uniemo偶liwia艂by wsp贸艂偶ycie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do solidnie wk*rwiony
Ty chyba masz jakie艣 kompleksy :P :P :P Ale dobrze, obra偶aj nas za to, 偶e ci fiutek nie ur贸s艂 :P Pozdrawiam wszystkich normalnych facet贸w (tj. maj膮cych penisy d艂u偶sze ni偶 10cm ;) )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stull
Jak widz臋, panowie z ma艂ymi penisami automatycznie odbijaj膮 pi艂eczk臋 do ma艂ych piersi u kobiet. To jakie艣 nieporozumienie, piersi kobiece nie s膮 narz膮dem rozrodczym, a tylko dodatkiem. M臋偶czyzna moje odby膰 stosunek z kobiet膮 bez piersi, ale bez penisa ani rusz. Wsp贸艂czuj臋 tym co natura posk膮pi艂a, ale jednocze艣nie analizuj膮c tych z kt贸rymi mia艂am do czynienia, to niestety ma艂y fiutek to wielkie ego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艣wi臋ta racja
Dok艂adnie, d艂ugo艣膰 penisa jest odwrotnie proporcjonalna do ego jego posiadacza :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A ja..
Ja mam ok.20 cm ale w stanie "wolnym" jest prawie 1,5 raza mniejszy i to mnie nieco wkurza...mimo to wydaje mi si臋 bardzo ma艂y (to pewnie przez te pronosy mam taki kompleks...aha i mam 17 lat i 175 cm wzrostu jak my艣licie mo偶na liczy膰 ze jeszcze uro艣nie???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 -z
Ja mam du偶ego fiuta i jeszcze wi臋ksze ego. Co wy na to?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 inteligietki inaczej
okazuje sie ze nie mam huuuuja gdzy mam takie kurwa ego ze huuuuj

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 -z
No bo cz艂owieka natura obdarowa艂a i nie chce marnowa膰 tego dobrodziejstwa dla jakiej艣 kretynki, kt贸r膮 tylko on zaspokoi. Mam wiele innych zalet, a nie chc臋 my艣le膰, 偶e tylko rozmiar mojego penisa j膮 zachwyca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 -z
Mo偶e jest tak, 偶e odpychacie facet贸w z wielkimi fiutami, bo za g艂upie jeste艣cie i trafiacie tylko na takich co sobie okazyjnie zarucha膰 chc膮. St膮d wasze "odkrywcze" opinie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A jaaa...
Zapewne, przynajmniej wi臋kszo艣膰.... nie obra偶aj膮c wyj膮tk贸w :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do g贸ryyyyyyyyyyyyyyyy
a ostatnie kilka post贸w to straszliwy be艂kot :P chcemy wi臋cej sondabliskich spotka艅!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a co wy o tym sadzicie
JA MAM 15CM PRZYJACIELA,MIALEM TRZY KOBIETY I KADEJ BYLO CUDOWNIE CO LEPSZE DLA DWOCH Z NICH BYLEM NAJLEPRZYM ZYCIOWYM KOCHANKIEM. CO WY NA TEN TEMAT MYSLICIE,WEDLUG WAS TO NIE JEST MALY PENIS?? POZDRAWIAM WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW FORA!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 redhead86
Niestety, za ma艂y. A kobiety kt贸re m贸wi艂y 偶e by艂e艣 ich "najleprzym" kochankiem zapewne k艂ama艂y z lito艣ci. Pozdrawiam wszystkie sfrustrowane korniszonki :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 glupi ten typ jak but
a z kad ty kurwa wiesze ze te kobiety klamaly.pewnie miales podobna sytuacje i dlatego prubujesz teraz kogos innego tym obarczyc.15cm to nie jest zly wynik i wszyscy znajdujacy sie w tej granicy nie maja powodow dozmartwien.pozdrawiam redheat86,uwazaj na wielkie kutasy,zeby ci w dupe nie wszedl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 solidarna_
na poczatku upsss... ma艂y !! ale potem przekonywa艂 mnie do siebie, swoja osoba, rozmowami, spotkaniami... gra wstepna zajebista, po jakims czasie sama rwalam sie aby mu zrobic dobrze ... wchodzil we mnie delikatnie , na poczatku nic nie czu艂am... ale z uczucia ktore go darzy艂am wywiaza艂a sie niesamowita wiez.. i nic wiecej sie nie liczy艂o i sie nie liczy dalej :) a poza tym mamy przyjaciela z sex shopu ;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja pamietam faceta, ktory byl dosc dobrze zbudowany i chwalil sie, ze ma duzego i mi tym 麓麓duzym麓麓 zrobi mega ruchanko... Prawda byla taka, ze facet mial w zwodzie nie wiecej niz10cm ( tak na oko), penis byl tak maly, ze chyba nawet nastoletni chlopcy maja wieksze. Doszlo tylko do lodzika, ale facet nie chcial sie spuscic do ust, bo uwazal,ze to dziwne. Najwiekszy to jak opisywalam w topicy Absolutnie najgorszy seks ( chocoaz tam opisywalam, najlepszy:D), seks z 3 facetami naraz, z czego jeden to byl Murzyn, palke mial ogromna na oko tak z ponad 20cm, ssanie tego giganta bylo niesamowite, a czucie go w sobie mmm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zajebistase
no to ladny mialas rozrzut, ma艂y dziecinny penisek i potem sex grupowy z murzenem w skladzie. jakos nigdy nie ciagne艂o mnie do 3 sztuk facet贸w ... nie chcialabym byc tylko ich materacem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie bylam zadnym materacem! jak nie wiesz, to nie mow. ja poprostu kocham seks i jestem nimfomanka,a to co robie to moja sprawa i nie zamierzam sluchac kazan

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zajebistase
to trzeba bylo przy czestochowskiej trasie stanac :-)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to gdzie sobie stane to nie twoja sprawa, nie twoje zycie to glupio nie komentuj, moge robic co mi sie podoba a tobie nic do tego, patrz na siebie i na swoje zycie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sie usmialem
sie usmialem.zajebistase,kolezanka ktora sie tu wypowiada to z cala pewnoscia nie jest materacem,ten przypadek to raczej mi wyglada na garaz dla tirow.dobra z ciebie nimfomanka,z trzema na raz,podziwiam i mam rade.jesli lubisz przyjmowac wielkie pyty w kazda dziure twojego ciala to zacznij pracowac w agecji towarzyskiej,z garazu zrobia z ciebie lotnisko no i jeszcze zarobisz na waciki.pozdrawiam i powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×