Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość oluchna1
Alicia no niesamowite,że nie boisz sie i nie stosujesz niczego innego.No ja już nie chcę mieć dzieci i nie chciałabym wpaść.Ja obserwując swój organizm liczyłam zawsze prawie 3 tygodnie dni plodnych czy takich niepewnych.Zobaczę jak będzie z tym komputerkirm,może za bardzo się bałam i tak mi się wydawało,a tak naprawdę będę miala komu zaufać,co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicia***
Dzieci nie mam, nie planuję w ciagu najblizszych miesiecy, bo jestem za młoda, ale BC na zielonych dniach ufam bezgranicznie. Kiedyś się zastanawiałam czy tabletki, czy komperk i stwierdziłam, że kompek. :) No i tez kiedys liczylam dni sama, ale wtedy to sie zawsze zabezpieczalam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
Juz dzisiaj dostałam lady compa,zaczekam do miesiączki i zaczne mierzyć tempkę.Powiem szczerze,że myślałam że jest trochę mniejszy.......No ale zobaczymy jak się będzie sprawował bo wydałam na niego swoje osobiste zaskórniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
Juz czytałam instrukcję i na razie jest dla mnie troche skomplikowana.Nie jest tam napisane kiedy zacząć mozna mierzyć tempkę ,ja chcę poczekać jeszcze tydzień na początek cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kolejna właścicielka kompka :)) tempki możesz zacząć mierzyć kiedy chcesz ie trzeba czekać do początku cyklu więc nastaw budzik i jutro spokojnie możesz zrobić pierwszy pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
Witajcie! szkoda,ze tak rzadko ktoś tu zagląda.Dzisiaj dokonałam pierwszego pomiaru i jestem mile zaskoczona,jestem lada dzień przed miesiączką i juz kompek pytał mnie o okres czyli juz to urządzonko wie o co chodzi,niesamowite.Myslę,że i ze skutecznością będzie podobnie.A to,ze będzie dużo czerwonych lampek,no trudno.Cieszę się,ze jestem płodna,to piekny dar ,a same wiemy ile dziewczyn chciałoby a niestety.............Może z biegiem miesięcy będzie coraz lepiej? co? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
Mam pytanie ale czy mi ktos pomoże jak tutaj tak rzadko ktoś zagląda? dzisiaj mój kompek pytał mnie czy mam miesiączke odpowiedziałam,ze nie ale po dwóch godzinach dostałam.Jak teraz wprowadzic wiadomość,ze mam okres????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicia***
musisz wejsc do daty kiedy dostalas, przycisnac duzy okragly przycisk przez ok 5 sek az bedzie migalo M i wtedy klikasz + . :) Mozesz miesiaczke wprowadzic chyba do 3 dni w tyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkowniczka pearly
hej dziewczyny! mam pytanie, stosuje peraly juz od jakiegos czasu, tzn od sierpnia- wiec chyba urzadzonko juz nauczylo sie moich cykli. Pearly pokazuje mi owulacje w 19 dniu cylku, byc moze dlatego ze moje cykle sa dluzsze tzn 30-32 dni. ostatnio po badaniach hormonalnych wyszlo mi ze mam za niski poziom progesteronu i moja gin przepisala mi luteine zebym zazywala od 15 do 26 dnia. ale z tego co wyczytalam i odpowiedzieli mi na forum na stronie lady omp luteine powinno sie zaczac zazywc po dniu owulacji. tzn ze ja w takmi razie powinnam zaczac ja brac po dniu 19 cyklu i tez przez 12 dni?? jak mowilam mojej gin ze u mnie jajeczkowanie jest w 19 dniu to chyba nie zajarzyla czy co, skoro powiedziala ze mam zazywc miedzy 15 a 26 dc ta luteine. powiedzcie co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
dziewczyny ile macie zielonych lampek,na pewno będę miała dużo bo to mój pierwszy cykl ale jestem ciekawa ile może byc najmniej,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteinę z tego co wiem to się właśnie bierze po owu może spytaj innego lekarza co wie co to dni płodne a nie leci tak jak na ulotce napisali stosownie do książkowego cyklu oluchna1 chyba chodzi ci o czerwone lampki co bo w pierwszym cyklu to tych jest więcej :)) jak po już dłuższym czasie stosowania mam od 10-12 dni czerwonych. Wg NPR to 9 jest płodnych bo 6 dni przed owu i 3 po niej czyli na pewno nie będzie mniej niż te 9-10 czerwonych lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
kamilk-----------o rety jak duzo,a w tym cyklu mój mąż mnie jakos nie pragnął więc teraz zaczekam sie na śmierć a czuje jak mnie zaczyna nosic......wiecie chyba o co chodzi hihhihii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo? 9-10 to minimum jak widzisz mniej ni dy rydy :)) wiesz z tym noszeniem to ja cie rozumiem dlatego w czasie czerwonego bawimy się w gumce albo tak nie do końca ;) choć wiem że to czasem ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
Tez tak chciałabym ale mój facio nie za bardzo własciwie widzę że NIE.I to jest koszmar,trudny jest los goracej babeczki............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz to może skuś go jakąś sexi bielizną :)) na mego lubego to zawsze działa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
No.......takie to i u nas działa ale nie wiem dlaczego lubię byc zaczepiana a nie zaczepiac,zawsze myślę że on to robi dla mnie a ja chciałabym żeby to on chciał.hehehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluchna wiesz jak to facetami jest zawsze chcą czegoś odmiennego od nas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
dziewczyny mam juz szczerze dosyć tego kompka,czy wy wiecie ,że ja mam juz 13 dzień czerwony i widze,że to nie koniec KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
miałam 14 dni czerwonych w pierwszy miesiącu pomiarów kompkiem, no niech ktos napisze czy miał podobnie i do ilu dni ta ilość sie zmniejszyla,jesli w ogóle zmniejszyla!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olichna1
Piszcie błagam bo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stosuję LC od ponad roku, na początku jest najwięcej czerwonych dni, ale potem jest już coraz lepiej:) Przynajmniej tak było u mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicia***
Wszystko to kwestia organizmu. Ja mam 9 cykl z kompkiem i mam ok. 13 dni czerwonych. :) W tym miesiacu pobilam swoj rekord i mialam 11. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluchna pierwsze cykle z kompkiem to normalne że jest więcej czerwonego on sie wtedy uczy. Chyba lepiej przecierpieć ten początek niz mieć wpadkę. Potem tych czerwonych jest już mniej więc cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
dziś miałam porządny kryzys bo zastanawiałam sie czy nie zaczać brać tabletki anty bo dostałam okres po24 dniach(nigdy takiego krotkiego nie miałam0i w związku z tym zielonych dni było minimalna ilość.......i z nowu zaczna sie czerwone,koszmar,a nawet z gumka przy czerwonych boję się bo różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tabsach potem cykle jeszcze bardziej wariują albo mega długie albo krótkie ja tak miałam i dziękuje postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zamierzam kupić ten kompik, ale zastanawiam się raczej nad Pearly, bo dużo tańszy. Nie zależy mi na przekształcaniu LC w Baby Comp bo już nie planuję więcej dzieci(dwójka mi wystarczy), dlatego też wybiorę raczej Pearly, ale gdzieś się doczytałam,że jest on dla młodych kobiet.Czy mając 28 lat jestem jeszcze młoda wg producenta? :) Napiszcie czy któraś z Was jest w moim wieku i go używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i jeszcze coś! karmie jeszcze piersią i w związku z tym często wstaje w nocy do małej.Czy moje pomiary temki będą wiarygodne dla Pearly? ma ktos tak? aha i jeszcze... czy ktos już wymieniał baterie w Pearly? podobno trzeba wysłać urządzenie do producenta w tym celu, ile to kosztuje? Wiem że troszkę dużo pytań na raz zadaję ale to nie jest jednak mały wydatek i wolałabym rozwiać moje wątpliwości przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
marsza----ja jestem dobrze po 30-stce i mogę stosować kompek więc spokojnie jestes BARDZO młoda. A co do pigulek to rzeczywiście to był chwilowa mysl,nigdy nie wezme tego do ust,nawet wybralabym kolejne dziecko-zgodnie z natura kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela ma pearly właśnie i pół roku temu urodziła dzidzię i dalej używa pearly więc chyba da się to pogodzić ze wstawaniem w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×