Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość sosik
Na początku zapisywalam temperature ,ale po ok 3 miesiacach jak juz sie nauczylam jaką mam tempke przed owulacja a jaka po- to juz potem nie zapisywalam temperatury tylko plus stawialam w dniu w ktorym wzrosla. Nie mam specjalnego kalendarzyka , ot taki jaki ginekolodzy daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greece girl
Mam pytanie do użytkowniczek LC. :) Moja kuzynka zafascynowana LC chciała mi go kupić, ale ona mieszka w innej strefie czasowej. :P Jeżeli nie kupi go PL i jeżeli czas jest już nastawiony, to czy da się go na stałe ustawić na PL strefę? Czy będzie to miało jakieś skutki uboczne dla pomiarów? :) Dzięki za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzu
Greece girl mozna bez problemu przestawic czas :) wlasnie skonczylam czytac instrukcje :) Dziewczyny, dostalam dzisiaj moje pearly! nareszcie.. :) no i zamierzam zaczac je stosowac od jutra :) mam w zwiazku z tym dwa malutkie pytania.. Jak wkladac ten termometr? W instrukcji jest napisane.. zeby umiescic termometr bokiem pod jezykiem tzn. ze jak bede lezala i wloze termometr pod jezyk to pearly bedzie wyswietlaczem do gory? Czy bokiem do mojej twarzy, czyli wyswietlaczem w prawo? W tygodniu wstaje z lozka o 5.30, wiec na taka godzine zamierzam nastawic pearly, ale co bedzie w weekend albo w dni wolne od pracy? Czy moge zmierzyc temp o 5.30 i spac dalej? Czy mam zmierzyc dopiero jak wstane? Dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
ja tez mam zawsze nastawiony czas na 6 rano , wtedy mierze i albo ide spac dalej albo wstaje. polecam jednak mierzyc dokąldnie w tej samej godzinie , bo mimo tych widełek to ja widziałam róznice pomiedzy pomiarami z róznych godzin.Ja mierze pod językiem z boku języka i pearly tez jest bokiem tzn wyswietlaczem do góry, tak jakby normalnie leżał z wyciągnieta ta diodka czy jak tam to sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzu
Jeszcze jedno pytanko, na temat miesiaczki tym razem. Moja zwykle przychodzi w srodku dnia, a ze nie jest bardzo regularna, czasami nie wiem kiedy bedzie.. wiec jak rano pearly zapyta o M moge "odpowiedziec" ze nie ma.. a co jak przyjdzie pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
z tym nie ma problemu , jeśli nie masz miesiączki rano to odrzucasz M, jeśli w ciągu dnia sie pojawi to przechodzisz z funcji czasu na ta gdzie pokazuje Ci sie tempka i wtedy jeszcze raz przyciskasz duży przycisk przez 5 sekund( wcześniej przyciskałaś raz ale krótko) i wtedy "M" zaczyna migać, wtedy tylko plusem potwierdzasz i już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzu
Sosik dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
Dziewczyny podajcie mi adres gdzie można lady comp kupić najtaniej(chyba za granicą) bo w Polsce cena mnie przeraza.I jeszcze jedno czy skutecznośc LC jest taka sama jak persony bo o niej coś wiem.Aha....i jeszcze...ile macie dni zielonych tak w cyklach 27-30 dni.Dzięki,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzu
Nie wiem jaka jest cena w Polsce, ale ja kupilam swoje na tej stronie.. http://ladycomp.org.uk i zaplacilam 172funty, co na dzien dzisiejszy jest okolo 750zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
Elzu------ale co ty kupiłas za te pieniądze,może bioself.Bo zaglądałam tam i LC kosztuje 345funtów czyli ma to się tak jak w Polsce około 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolinowa
Elzu kupiła Pearly -pisała o tym kilka postów wyżej. A pearly w Polsce kosztuje ok. 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolinowa
Ciekawe, ile kosztuje wysyłka ? Elzu nie dostała instrukcji w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolinowa
Czy to prawda, że Pearly nie sygnalizuje dnia owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzu
kordiak111, to na pewno pearly, tez bylam zdziwiona tak niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
Dziewczyny.....aaaaaa...widzicie no właśnie byłam dlatego zdziwiona tą ceną.Pearly nie wiem czy są tak samo skuteczne jakLC? Miałam kiedys personę,nie wiem czy stosowałyście dni zielonych mialam ogrom i skutecznośc chyba nie za wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
Ja kupowłam półtora roku temu Pearly w Kanadzie i przeliczajac na polskie złote Pearly kosztował mnie ok 700 zł a doliczając koszty przesyłki i przelwów bankowych (ale nie przez firme , tylko kumpela ktora tam była mi przesyłała) wyszło ok 900 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
ameryka prosze napisz mii jak ten pearly się sprawuje? Może nie warto przepłacać i kupowac LC? Ile masz dni zielonych w miesiącu i czy to jest naprawdę skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
niestety wciąż mam ok 10 dni czerownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
nie przejmuj się ja z moich obserwacji widzę około 14dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w zależności od cyklu 8-11 dni płodnych ale mam nieregularne cykle więc stąd różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem czy ryzykowałabym zakup tego urządzenia za granicą skoro można w PL. Zawsze masz serwis na miejscu, polską instrukcję i jak mam pytania to walę na maila do dystrybutora i zaraz mam odpowiedź :)) ja mam 9 dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
Też wolałabym w Polsce ale ile to kosztuje???? koszmar,zresztą zależy dla kogo - dla mnie tak. kamilk ale maszLC i coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
ja tez mam instrukcje po polsku , pisze do Polskich dystrybutorów i tez mi odpowiadaja mimo że wiedza że nie kupowałam u nich wiec nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil_malo
mam takie pytanie: czy pearly pokazuje dzień owulacji? Bo na polskiej stronie pisze, że tak , na angielskiej że nie , a w angielskiej instrukcji obsługi, że miga się trójkącik. Ja jestem niezdecydowana. Chcę kupić, ale LC za drogi, a co do pearly o nie jestem pewna. Ta wymiana baterii, mniej opcji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil_malo
wlasciwie to mam jeszcze jedno pytanie do użytkowniczek pearly. czy jest tam prognoza plodności na kolejne dni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Pearly nie wskazuje dnia owulacji . Pokazuje natomiast prognoze na nastepne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja funfelka ma pearly i pokazuje owu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolinowa
No to w końcu nie wiadomo- pokazuje czy nie pokazuje dzień owulacji? Może są różne rodzaje Pearly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
ja kupowłam mój juz ok 1.5 roku temu i moze te starsze wersje nie maja migajacego światła , bo mój nie ma. Najlepiej żeby sie wypowiedział ktos kto kupował ostanio ,albo napisac do eksperta jak z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×