Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość Wiolinowa
Tutaj, na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Może ktoś po prostu sprzedawał używany.Napewno taniej jest kupować za granicą, jest to koszt o ok 300 zł mniej na pearly a na Lc więcej . Ale trzeba doliczyć koszty przesyłki i takie tam , wtedy wychodzi i tak taniej ale juz nie tak kolosalnie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee w EU to taniej nie jest a w USA to tańszy zakup ale doilczając koszt przesyłki itp to wychodzi na to samo. a co ważne to gwarancji wtedy nie masz polskiej tylko trza wysyłać tam gdzie kupiłaś sprzęt w razie czego. Kumpela przerabiała te myki i się nie opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolinowa
Nie rozumiem, na czym dokłądnie polega różnica między Pearly a LadyComp (poza wydrukiem, zasilaniem, statystyką i wymiarami). Wymiary akurat przemawiają na korzyść Pearly. Czemu więc tak duża różnica w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzu
Hej Wiolinowa chyba wymienilas najwazniejsze roznice pomiedzy tymi dwoma urzadzeniami.. do tego comp ma inna baterie i podswietlany monitor. Jakis czas temu zamowilam sobie perly w Anglii bo tutaj mieszkam, zaplacilam 172funty ale ciagle nie mam urzadzenia.. bo czekam w kolejce.. juz jakies 2 tygodnie... :/ To bylo najtaniej jak udalo mi sie znalezc w internecie.. moze dlatego tak duze zainteresowanie. Czy moze ktoras z was przeslac mi polska instrukcje? Dzieki z gory i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolinowa
Skoro Pearly ma mniejszą pamięć (dane z 90 dni), to nie wpływa na jej skuteczność? Jeśli analizuje dane z krótszego okresu niż Lady-Comp, to wydaje mi się, że skuteczność powinna być niższa, czyż nie? Może ktoś mi to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuteczność to one mają wszystkie taką samą a ta pamięć to jest to co możesz na wyświetlaczu zobaczyć. Urządzenie ponoć pamięta wszystkie dane jakie uzyska od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Carolyn***
Czy ktoś ma instrukcję do Lady Comp'a? Byłabym wdzięczna za podesłanie na mi_mariposa@gazeta.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mam instrukcję ale sama też czasem jej potrzebuję a w dodatku mam ją papierową nie mam w wersji elektronicznej więc nie pomogę w ten sposób. ale z czym masz problem? tak mogę ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
juz wyslalam instrukcje na podany adres( to info dla innych forumowiczek zeby juz nie wyslaly, bo zainteresowanej informowac nie musze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolinowa
A wiecie coś na temat baterii w Pearly? Jaki to koszt? I może ktoś korzysta z Pearly? Podobno jest bardziej delikatne od Lady-Comp, tzn. łatwiej o uszkodzenie wrazie wstrząsu lub upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Carolyn***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Ja uzywam pearly od ponad roku , wiec baterii jeszcze nie wymieniałam. Ale konsultowałam sie w tej sprawie z firma w polsce i podobno taka wymiana kosztuje z bateria ok 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
a podobno wymienia sie co 2- 3 lata. Co do delikatnosci to nie wiem bo unikam sytuacji w których mógłby padac.troche za droga ta zabawka. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam, że wymieniają za darmo i jeszcze wykresiki drukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Być może tak, bo ja nie kupowałam mojego pearly w Polsce wiec może tylko za takie płacić trzeba a te zakupione u nich mają już wymieniane w ramach pierwszego zakupu. W kazdym razie za zakupiony w Polsce koszt jest taki jak pisałam bo kupując go za granicą od razu sprawdzałam czy napewno bedzie mi sie to opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
*za zakupiony poza Polską- miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolinowa
Sosik, zadowolona jesteś z Pearly? Waham się między Pearly a LC... czy aby na pewno są tak samo skuteczne? Czemu ma służyć dłuższy okres dostępności danych w LC (180 dni)? Czy ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawości napisałam do polskiego dystrybutora i spytałam o koszt tego wydruku i wymianę baterii i napisali że wykonują to gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
do Wiolinowa- jak spojrzałam teraz to dosyć obszernie wypowiadałam sie na stronie 6 również jakie są moje odczucia co do Pearly więc nie chce sie powtarzać. Ciężko byłoby mi też porównać go do LC bo Lc nie miałam. Z mojej wiedzy to cena Lc wyższa wynika głównie z wiekszej ilosci funkcji i udogodnień- podświetlany wyświetlacz, okreslanie dnia owulacji przez migajace śwatełko, możlwość przesterowniana go na Baby Comp no i ta dłuższa pamięć. Jeśli chodzi o mnie to poświetlanego wyświetlacza nie potrzebuje bo i tak jak mnie rano budzi automatycznie mierze sobie tempke i nie patrze na wynik , dopiero potem patrze jak sie zbudze, przesterownia na baby comp też nie potrzebuje, a owulacji migajacej chyba bym potrzebowała najbardziej ale po kilku cyklach mierzenia sama juz umiem wyciagnac wnioski z danych kiedy mam owulacje. Ogólnie to ja mam mieszane uczucia co do tych wskazan bo kilka razy zdarzyło mi sie ,ze Pearly pokazuje mi dane własnie uśredniajac z tego jak bylo w poprzednich cyklach a nie bierze pod uwage aktualnych wskaznań ktore np w danym cyklu sa odbiegajace od normy, takze musze caly czas sama to kontrolowac , i to mi troszke przeszkadza. Przykład- zwykle mam owulacje ok 21 dc w ostnim cyklu przesuneło mi sie do 26dc,a mój Pearly nie "patrzac" na wskazania temperatury- skoku nie było juz 23 dc pokazał mi zielone światło. Ale ja wiedziałam że skoku nie było wiec wiedziałam ,ze to zielone to takie watpliwe jak dla mnie. W każdym razie pearly bardzo ułatwia życie i caly czas wiem co sie w moim organizmie dzieje lub nie dzieje ,ale zastrzeżeń troszke mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Acha no i w Lc jest nie bateria ale chyba akumulator z ładowarką a w pearly jest bateria która trzeba ładować. Za darmo czy za opłatą ( kłocić sie nie będę bo po co mi to)to trzeba wysyłać a jak sie ma łądowrake to tylko samemu naładować. Moim zdaniem skutecznosc i pearly i Lc jest taka sama- bo i zasada działania jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy w LC to jest akumulator w środku i ładowarka i to się raz miesiącu ładuje a w Pearly to się chyba wymienia baterię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
tak tak miało byc wymienia a nie ładuje sie. Baterie w pearly wymienia sie ponoc co 2- 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alice***
Sosik, a powiedz mi tak szczerze LadyComp czy Pearly? Masz Pearly, ale czy nie brakuje Ci funkcji LC, bo te ststystyki cykli są potrzebne jak ma się nieregularne cylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Szczerze mówiąc to nie nie brakuje mi ale tak to jest ,ze nie teskni się za czymś czego nigdy sie nie miało i nie ma porównania;-)Ja prowadzę własne statystyki i w kalendarzyku zapisuje sobie plusikiem od kiedy mam skok tempki plus zaznaczam sobie śluz i mniej wiecej juz wiem jak to u mnie wygląda z wahaniami kilkudniowymi, wiec Pearly mi po prostu pomaga w ich prowadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzu
Sosik, piszesz, ze prowadzisz sobie swoj wlasny kalendarzyk, masz do niego jakas specjalna tabelke? Czy poprostu zapisujesz sobie tylko temp, np? Moje Perly juz dzisiaj bylo pod moimi drzwiami.. :) ale nie bylo mnie w domku, wiec UPS przywiezie mi je pojutrze. Nie moge doczekac sie kiedy bede mogla rozpaczac jego uzywanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×