Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość sosik
Jak ja juz pisałam tez jest to dla mnie minus , używam pearly już ponad półtora roku, teraz cykle sa w miare regularne a czerwonych dni mam ok 10-11, odliczyć okres-6 dni, to to zostaje jakies 11 dni zielonych.Ja wogóle przestałam juz na to patrzec kochamy siętak ,że partner kończy poza mną- i tak sie kochami i w czerowne i w zielone. Jedynie pod koniec cyklu kochamy sie do konca.Tylko ,że jest to metoda dla ludzi dla których ewentualna wpadka nie bylaby katastrofą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest bardzo dużo czerwonych dni tj. aż do @ to wtedy jest brak owulacji miała tak raz i nie wiedziałam co jest grane bo czerwone i czerwone ale normalnie to ja mam 9-10 dni czerwonych czy ja wiem czy to dużo?? skoro 6 to minimum określone przez fakt jak długo żyje jajo i plemniki dodać do tego wahania cyklu i tak wychodzi koło 10 dni..... w sumie każdy cykl jest nie co inny raz dłuższy raz krótszy no a tempki są często niskie szczególnie przed owu ale to norma bo w końcu mierzymy podstawową temperaturę ciała my w zielone dajemy zawsze do końca a w czerwone też albo na zewnątrz albo w gumce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa nowa użytkowniczka
może pytanie głupie, ale muszę zadać, jak dostaniecie miesiączkę późnym wieczorem(ok.23) to wpisujecie jako dzień w którym dostałyście, czy jako następny dzień rano? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten dzień w którym pojawia się miesiączka następny dzień to już 2 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca_3
Kochane, Poratujcie polska instrukcja do lady compa. Z gory piekne dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca_3
moj adresik : alamod@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca_3
Sorki, zły adres :( Poprawny: ala.ked@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ALICIA***
Czy w czasie ładowania wasze compki też wyświetlają godzinę cały czas i nie wygaszają się? Nie wiem, może ja coś źle zrobiłam. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ALICIA***
Już się sama zorientowałam, że świeci się tylko jak się ładuje. :) Narazie to moje pierwsze pomiary z compkiem, ale już mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupupu
podbijam up up up piszcie dziewczyny bo zastanawiam się czy warto zainwestować w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ALICIA***
Ja używam compka od 2 tygodni, więc nie mam się co wypowiadać, ale mam same czerwone dni :) urzadzenie bardzo mi sie podoba, jest łatwe w użyciu, nie szprycujesz się tabletkami, możesz sobie czytać informacje na temat swojego cyklu, same plusy. :) ale też wiem jedno, teraz nie wyobrażam sobie mieć mniej funkcji w urzadzeniu, więc compek lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia ale nie wiem czy czy za to nie ścigają teraz takie zakupy ze stanów bez opłat podatkowych, pisali ostatnio że będą teraz baczniej sie temu przyglądać i trza będzie płacić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ALICIA***
Zawsze byłam pewana, że jestem takim szcześliwym przypadkiem, że wiem kiedy mam owulację, i byłam pewna, że ją miałam, bo jak co 28 dni bolał mnie brzuch. Ale mój BC powiedział, że nie i upiera się całyczas przy innej przyszłej dacie. Nie wiem, czy to ja się mylę, a może źle mierzę temp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po owulacji tempka skacze więc jeśli nie ma skoku to nie dziwne że bc wskazuje czas przed owu, a ból brzucha nie musi oznaczać owu. trza poczekać na dalszy ciąg zdarzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminizzzzzzzzzzzz
kiedy można zacząć mierzyć tempekę ladycompem?? tj. trzeba zacząć od pierwszego dnia cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ALICIA***
Nie, możesz od kiedy chcesz. :) Czy w pierwszym cyklu nigdy nie ma zielonych dni :( , bo mam same czerwone i pomarańczowe ;( ? I ile dni wcześniej ma się pytać o okres, bo mnie to chyba tydzień przed zaczął pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
u mnie w pierwszym cyklu nie bylo zielonych dni , o okres pytal sie tak ok 25dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było 1 czy 2 zielone przed @ ale pytał dość wcześnie potem już zakumał że ma pytać później :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka2604
Dziewczynki długo sie zastanawiałam czy pearly czy lady comp...i zdecydowałam sie na lady com..1 powod to taki ze ma wiecej "bajerów" m.in taki ze mozna go pozniej zmienic w baby comp...i zaplanowac sobie bejbika, 2 powod to taki ze w pearl'u co 2 lata trzeba wymieniac baterie ktora tez nie jest tania...wiec chyba bardziej opłaca sie lady comp :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! słuchajcie poszukuje ze swoja dziewczyna całej instrukcji po polsku do pearly!! pisałem już do dziewczyn co kiedyś o tym pisały ale nic nie odpisują. jeśli któraś z was ma to prosił bym żeby mi przesłała bo jest nam potrzebna. Pozdrawiam i z góry dziękuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież instrukcja po polsku jest dołączana do urządzenia. Przynajmniej ja tak mam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
juz przesyłam, do mnie chyba nie pisałeś:-) ps- do madzia- niektórzy kupuja pearly za granica wiec tam nei ma instrukcji po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
acha i byłabym wdzięczna jakbys odpisał czy doszło bo miałam problemy z wysłaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
aaaaaaaaaa chyba mogłeś pisać na mój stary adres salsa@autograf.pl- hymmmmm jesli tak to już jest nieaktualny. Wogóle jesli ktoś będzie potrzebował jeszcze instrukcji pearly po polsku to może pisać na adres pipi.ponczoszanka@gmail.com chętnie pomogę bo ktoś mi kiedyś też pomogł;-) acha i njalepiej w temacie napisać pearly albo cos w tym stylu , bo innych obcych mejli nie otwieram.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
* nie wiem skąd się wzieło to (br) oczywiscie bez tego w adresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszku niebezpiecznie kupować za granicą bo co jak urządzenie się np. zepsuje? Przechodziłam perypetie jak kupiłam aparat foto za granicą więc już nie ryzykuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonwaliA86
Widzę, że temat upadł. Odstawiłam teraz tabsy i się zastanawiam nad jakąś alternatywną antykoncepcją. Mam 22 lata i na razie nie planuję dziecka. Czy Pearly jest tak samo skuteczne jak LC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mamy z dziewczyną problem z Pearly, a dokładnie z wyświetlaniem prawidłowej temperatury. Od początku wyświetla jakieś kosmiczne wartości, typu 97,40, 96,47 itp. Wiecie może o co chodzi? I jak zmienić, żeby dobrze mierzył, pokazywał rzeczywistą temperaturę?? Pomóżcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×