Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Oj jednak trzeba się trzymać wskazań BC prognozy to tylko prognozy a najważniejsze sa lampki po pomiarze i jak jest czerwona to nie można jak się nie chce dziecka bara bara bez dodatkowego zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia no to narobiłaś:) jak czerwone to czerwone i nie inaczej i nie patrzymy w prognozy bo to tylko takie poglądowe sa dane. no ale poczekamy zobaczymy bo nawet jeśli było bzykanie w czerwone to jeszcze ciąży na 100 % nie oznacza a tylko przy dobrych wiatrach 40 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
no niby tak ze jak czerwone to czerwone ale ja sama po ostatnim wiem ze to tak tylko latwo mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co łatwo mówić? albo chcesz mieć dziecko i jedziesz w czerwone albo nie chcesz go mieć i czekasz na zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzusta ojj narobilam narobilam....jak to sie mowi za glupote trzeba placic...no nic moze tym razem sie uda....dam Wam znać dziewczyny...mam nadzieje ze baby comp tylko tak straszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba tym razem mi sie nie upiecze..mam bladziocha na tescie...ale ten baby comp mądry skubaniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze andzia to chyba jednak oznacza jedno, chociaż to też różnie bywa....a ciąża w bardzo nieciekawym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
no gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
a ktore to dzidzi bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz...... ale TY dopiero masz mieć okres!! więc skąd wiesz?! Nic jeszcze nie jest stracone! Zaczekaj na dzień spodziewanej miesiączki i wtedy zrób sobie test, a najlepiej kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizjana ja mam miec okres za 3-4 dni...ale 2 testy pozytywne...w ciazy jestem na bank...jak przyjdzie @ to jedynie do moze byc samoistne poronienie....czuje sie zle od paru dni..przeczuwalam ze chyba zaskoczylam....no nic musze sie z tym oswoic..ma 2 corki...moze 3 bedzie synek:) zawsze chcialam ale moment nie odpowiedni nie da sie ukryc..:I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
andzia spokojnie wszystko sie ulozy teraz jzu musi.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny...bedzie dobrzee...zaczynam sie oswajac...jak sie nie slucha BC to ma sie dzieci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..kurcze ..trzeba bylo kupic lady compa..hihi...ale jak patrze na prognozowana plec to jest chlopczyk i dziewczynka...ehhhh...czyli w tym sensie na nic sie zdał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizjana, nie znasz litości :P Wiem że jestem kiepska w kwestiach NPRu, ale w głowie mi się nie mieści jak to urządzenie na podstawie takich temperatur wykryło ciążę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że po prostu poskładało dwa fakty: metoda kalendarzowa plus wtedy seks (dni płodne) no i podwyższona temperatura. To znaczy ja sądzę, że sygnalizuje prawdopodobną ciążę biorąc pod uwagę te 2 czynniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delilah_mi sie wydaje ze nie wykrylo tak naprawde...po prostu strzelilo ...ze skoro byl dzien plodny to moze byc cos z tego...a z drugiej strony niezle sobie poradzil z tymi dniami plodnymi...skapowal sie ze to nie 13dc byl plodny a jednak 16...szkoda ze po czasie:(...sama tego nie kumam..ALE po 6 dniach od stosunku zamigal lampkami...dzięki za prognoze blizniakow..nie dziękuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawde to ja mam temp normalna w fazie lutealnej...nawet nizsza niz zwykle...w zeszlym miesiacu mialam srednio 36.66 a teraz nawet 36.45...nie wiem o co chodzi dziewczyny..ale na bank w tempkach nie ma nic nienormalnego..:I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziaaaiw, a jednak: upewnij się jeszcze. Testy wykonywane przed spodziewaną M mogą dać błędny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wiemm ze jestem w ciazy...moje samopoczucie na 100% daje mi ta pewnosc...wiem ze jeszcze moge dostac okres,poronienie itd...ale ten bol brzucha, plecow,wielkie narzmiale piersi ...zgaga:( chyba o czyms swiadcza...wczesniej nie dopuszczalam do siebie ze to moze byc to..teraz nie mam zludzen...moze sie wybiore na bete...ale za jakies 4-5 dni..jutro lub w srode zrobie znowu tescik..ale jak narazie dwa pozytywne..z blada kreseczka,ale dobrze widoczna....nie ludze sie juz dziewczyny...mnie nawet wiatr zapyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic Andzia zostaje tylko pogratulować. Ale z drugiej strony to wiesz są ludzie co starają się latami i nic a u ciebie rach ciach i tak od niechcenia i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×