Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Co ciekawe, CyclotestPlus produkuje dokładnie ta sama firma co Lady Comp:) są opracowania na temat LC, Cyclotestu a nie ma nawet wspomiane o Pearly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie Lady-Comp nie produkuje ta sama firma co cyklotesta.... to łatwo sprawdzić. A pearly jest nowszym produktem i pewnie dlatego. A mi dziś babycomp zmierzył tempkę tam mega szybko że aż sie zdziwiłam hihih normalnie chyba z 4-5 sek to trwało. To chyba już z tego ogromnego przyzwyczajenia się do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlinek
Czy w instrukcji znajdę informację jak zmienić czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno :) a czas się zmienia bardzo prosto włączasz urządzenie i widać godzinę teraz naciskasz okrągły przycisk długo zaczną migać godziny teraz + lub - zmieniasz godzinę naciskasz raz okrągły przycisk migają minuty zmieniasz + lub - i znów długo okrągły przycisk. Gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlinek
Dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny, mam pytanie. Byłam w piątek u ginekologa, który po zrobieniu usg powiedział, że jajniki są czyste, nie ma żadnego pęcherzyka itp więc pewnie owulacja była dzień lub dwa wcześniej. Też tak myślałam, zwłaszcza że wtedy był 17dc. Tymczasem do dzisiaj (niedziela) temperatura nie wzrosła w ogóle, pearly cały cas pokazuje czerwone a tu nagle pojawił się jeszcze śluz płodny....więc o co chodzi, miałyście tak kiedyś? Czy możliwe że to nie było po owu tylko daleko jeszcze do owu i pęcherzyk graffa po prostu zaczął dopiero się pojawiać i rosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
ale dopiero teraz się pojawił śluz płodny czy przez kilka dni juz był? Czasem się zdarza dziwny cykl, niektóre kobiety mają jak w zegarku, a inne maja czasem wyskok 50-cio dniowego cyklu i wtedy np. owu jest w 35dc... Pearly ci nie da światła do poki nie będzie pewny że owu juz była. Ja raz tak miałam, że czułam że juz jest po owuli, ale tempka za bardzo nie skakała - i dopiero chyba z 4 dzień później skoczyła... Obserwuj siebie i patrz na światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś pewna, że to lekarz miał na myśli? po pęknięciu pęcherzyka widać to na jajniku. możliwe, że daleko do owulacji, możliwe też że to będzie cykl bezowulacyjny. w każdym razie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że owulacji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggi wydaje mi się że lekarz jednak miał na myśli że owu jeszcze nie było bo nie spotkałam się żeby owulacja była bez podwyższonej tempki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz użył takiego sformułowania: "jajniki są czyste, wygląda na to, że owulacja była dzień lub dwa dni temu". Nie mówił nic o tym, że widać pęknięty pęcherzyk. Podejrzewam, że owulacji po prostu nie było a teraz zaczyna mi dojrzewać pęcherzyk, dlatego że mam kłucia w jajnikach, płodny śluz itp więc pewnie owu będzie dopiero za 2/3 dni.....Na razie temperatura niska. No niestety, już kilka lat chodziło mi wszystko prawie jak w zegarku, a teraz od jakiegoś czasu widzę że znowu zaczyna się robić dziwnie.....w dodatku mam plamienia przed okresem i lekarz przepisał mi na nie luteinę. (którą mam brać przez kilka dni dopiero jak pojawi się zielone na pearly aby mieć pewność, że to już druga faza).....oszaleję z tym wszystkim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie, bez nerwów! :) Nasz organizm jest wspaniały ale też czuły i tak cud, ze "działa":) Plamienia przed okresem się czasem zdarzają- ale to o niczym złym nie świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem zdarza sie ze owu jest później wiec cały cykl będzie dłuższy. Skoro tempka nie skacze i dodatkowo dopiero teraz śluz sie pojawia więc na 100 % owu dopiero będzie. Sprawdź sobie poziom TSH bo takie plamienia przed @ są typowe dla zaburzeń pracy tarczycy. Wiem cos o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to dobrze bo jak tarczyca szwankuje to nie jest fajnie. A takie plamienia luteinka sobie naprawisz i pop kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten weekend zmiana czasu trza pamiętać. u mnie dzis znów dolinkowe tempki 35,6 hehhe dokładnie stopień niżej niz wszyscy mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się to jest normalna temperatura w I fazie cyklu ;) zwłaszcza, jeżeli mierzy się w okolicach 6 rano lub wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w pierwszej fazie ok 36,2 a mierzę czasem nawet o 4 więc widac każda z nas jest inna. A kiedy ta zmiana czasu w sobotę i co przesuwamy do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z tych niskich bardzo bo nawet w II fazie cyklu to mam nie więcej jak 36,3/36,4 no a zmiana w ten weekend i śpimy dłużej super bo ja ostatnio taka senna chodzę że zasnęłabym na stojąco nie mówiąc już że zasypiam z sensorem w buzia w czasie pomiaru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza311
Dziewczyny mam problem. Jak wprowadzic date miesiaczki wstecz? Jestem teraz w 20 dniu cyklu a pearly pokazuje mi 40 dzien bo zopomniałam wklepac M jak dostałam miesiaczkę :( w ogóle jakos tak nie mierzyłam wtedy tej temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechodzisz do dnia miesiączki i wciskasz długo okrągły przycisk, do momentu kiedy zacznie migać M i wtedy dajesz +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie robiłaś dotąd pomiarów to możesz wklepać miesiączkę bo jak robiłaś teraz jakieś pomiary to już po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaika
Witam. Użytkuję LC piąty cykl. I praktycznie od końca miesiączki sypie non stop żółte,a za 3 dni znowu spodziewam się miesiączki. Do tej pory żółtych miałam bardzo mało, czerwonych w sumie też mało. A teraz jakby LC zgłupiał. W tym cyklu zielone miałam przez pierwsze 3 dni cyklu, czy jak był okres. Co mam o tym myśleć? Niewydolność ciałka, coś innego? Czy może to być spowodowane tym, że od m-ca chodzę 2 razy w tygodniu na aerobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelinka
Wiesz co, organizm ludzki jest bardzo nieprzewidywalny. Komuś mogłoby się wydawać, że aerobik nie ma tutaj nic do rzeczy, bo przecież nie chodzisz na niego codziennie, tylko dwa razy w tygodniu i nie stosujesz nagle wyczerpujących treningów. Ale sama jestem najlepszym przykładem na to, że cykl może powariować od wysiłku, jeżeli wcześniej/ostatnio się nie ćwiczyło. Ja zaczęłam kiedyś chodzić jakieś trzy razy w tygodniu i miesiączka mi się zatrzymała. Każdy organizm jest inny, dla jednej kobiety nie zrobi to żadnej różnicy, a dla innej nawet to będzie hormonowym szokiem. Ty na pewno nie masz aż tak szalonego organizmu jak ja żeby się od razu miesiączka zatrzymała, ale może Ci troszkę na początku cykl powariować. A może to przypadek i tylko ten cykl będzie taki dziwny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakaś opóźniona owulacja albo co ja nie przypisywałabym tego temu, że chodzisz na fitness po prostu czasem takie głupie cykle się zdarzają i już ale mieć rękę na plusie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
no ale co, same żółte, bez czerwonych? To nie normalne, skoro piąty cykl, to powinien ci czerwone w przewidywanym okresie płodnym dać i na czerwonym trzymać do owulacji. Jak żółte to coś nie halo - może chora byłaś, leki jakieś, nie wiem - odżywki jakieś bierzesz na ten fitness - albo nie śpisz po nocach, pijesz alkohol? Już nie wiem o co pytać, ale same żółte to jest nienormalne, nie przy piątym cyklu (gdybyś była matką karmiąca która czeka na pierwsze owu, to ok, bym się nie dziwila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×