Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość a czy są tutaj
no i jest jeszcze baby-comp co jest najlepsz? chce zainwestowac w coś co poprowadzi mnie do ciązy a po niej bedzie zapobiegać kolejnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiączkę LC prognozuje z wyliczeń, albo wtedy kiedy spadnie temperatura. skąd wiem, że nie wstrzelił się w owulację? z książek i pewnej wiedzy o tym co wpływa na temperaturę ciała kobiet :) jest też coś takiego jak dzień szczytu śluzu i na tej podstawie też można określić owulację. to niestety jest normalne, że jeżeli ktoś ma nieregularne cykle to nie może liczyć na dużą liczbę zielonych światełek. ja tak niestety mam i jest to dla mnie akurat całkiem zrozumiałe, bo owulacji nie da się przewidzieć. jak ktoś ma cykle 32 dni to wiadomo, że dostanie zielone do 13 dnia cyklu, natomiast jak jeden się trafi 26 to można się spodziewać zielonych tylko 2,3 dni po zakończeniu miesiączki. dlatego ja obserwuję śluz dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt przy nieregularnych cyklach wiadomo że LC/BC i Pearly będą się dodatkowo zabezpieczać czerwonymi swiatełkami. Co do zakupu w |UK to ja bym nie ryzykowała uważam że powinno się kupowac tam gdzie się mieszka żeby potem nie było problemu z serwisem czy nawet instrukcją obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
ja kupowalam w uk jakies dwa lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy są tutaj
własnie mieszkam w uk i dlatego się pytam czy jest coś takiego. Widziałam tylko fertility monitor z clearblue ale jakoś do mnie nie przemawia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak mieszkasz w UK to najlepiej tam kupuj wydaje mi się że tam też można kupić ktoś chyba kiedyś tui się chwalił że kupował w UK. A może napisz do dystrybutora Polskiego zeby Ci dał namiary na tego z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne forumowiczki. Mam wielki-mały problem z Lady-Comp. A mianowicie, nie posiadam instrukcji w j.polskim a wujek Google nie pomógł.... I tu mam pytanie a zrazem prośbę. Czy jakaś mila użytkowniczka mogłaby mi przesłać rzeczona instrukcje na e-maila (*.pdf lub scan) za co będę niezmiernie wdzięczną. Moj mail to daring-king@libero.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
do a czy sa tutaj,ja kupowalam chyba z tej strony nie pamietam juz dawno bylo a teraz nie chce mi sie szukac w papierkach,jak bede miala chwilke to poszperam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do @a czy sa tutaj Witam! Dziękuję za szybki odzew... niestety pod wskazanym przez Ciebie adresem nie ma instrukcji.... Znaczy sie jest niekompletna.... obejmuje tylko stronę tytułową i spis treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
No i tak niestety jest jak się kombinuje za granicą to wtedy instrukcji niestety po polsku się nie ma. Dlatego najlepiej kupować w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy sa tutaj
Kiki faktycznie nie ma, jak bym miała albo znała kogos kto ma to bym ci zeskanowała :( instruktorko nie bede specjalnie do polski leciec bo baby-comp to po pierwsze a po drugie nie zdziwiłoby mnie jakby było o wiele tańszy w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko instrukcję do Pearly, którą byłabym gotowa zeskanować dla Ciebie, jednak nie wiem, czy sie dużo róznią te kompy, wiele funkcji mają identycznych. ps. w UK jeśli ktoś czytał mój wpis, wcale nie jest tańszy LC bo kosztuje 400 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do @Luizjana7 Dziękuję Ci. To bardzo milo z Twojej strony. Chętnie sprubuje z instrukcja od Perly.... Wydaje mi się ze producent, zasada działania jest ta sama. Moze i konfiguracja urządzenia będzie bardzo podobna. :) Do @a czy sa tutaj - faktycznie ten problem z instrukcja przy cenie tego urządzenia jest co najmniej zastanawiający.... mieszkam za granica i jak dotąd wujek Google zawsze mi skutecznie pomagał w znalezieniu polskiej instrukcji. Jeszcze raz dziękuję wam dziewczyny za chęć pomocy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy sa tutaj
Luizjano to na to samo widze wychodzi.Mnie bardziej by interesował baby-comp a on jest droższy:/ .No chyba,ze się w tym cyklu udało to pomyśle na lady kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
hej kupowalam na tej stronie www.buyladycomp.co.uk,ale teraz nie widze w ich ofercie nie wiem czy mozne zrezygnowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
a i juz sobie przypomnilama !!lc kupowalam z tej pierwszej strony ale sensor jak mi sie zepsul to juz ztej drugiej.znalazlam namazgrane wpapierkach i mi sie przypomnialao ze jak dzwonilam do tych pierwszych podali mi ta druga strone.mam nadzieje ze pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy są tutaj
kala wielkie dzięki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
na zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA wiem że kiedyś gdzieś słyszałam że jak nawet chcecie kupić tam gdzie mieszkacie to najlepiej jak nie wiecie gdzie kupić to skontaktować się z polskim dystrybutorem a on was pokieruje do odpowiedniego dystrybutora w danym kraju i jak zagadacie to instrukcje też powinien dołączyć wtedy po polsku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do @Luizjana7 Jeszcze raz dzięki za pomoc. Instrukcja od Perly pasuje do LC w -ze tak powiem- w 80% Reszty już bez problemu można się domyśleć :D Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że już niedługo zmiana czasu. Pamiętajcie żeby nie zmieniać w nocy aby się data nie zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleke
Witam, mam do sprzedania Cyclotest II Plus. Nie używany, cała pamięć czysta (bez żadnych danych), rozpakowany. Wciąż na gwarancji (do 20.06.2013). Zainteresowanych proszę o kontakt na qlesz.k@wp.pl. Zdjęcia i dowód zakupu do wglądu zainteresowanych. pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziała gdzieś na targach ten cyclotest i z wyglądu to tak nie bardzo. Wygląda tak strasznie tanio i jakby miał się zaraz rozlecieć. A i co doczytałam się to niestety to jest zarejestrowane jako termometr a nie jako komputer cyklu do antykoncepcji... Ja swój babycomp mam już kilka ładych lat i wyglada jak nowy nic mu sie nie dzieje no i działa niezawodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
też jestem ciekawa, czemu koleżanka sprzedaje cyklotest bez pomiarów. a może to był prezent, nietrafiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleke
*antyczka8694 - Zgadza się, nietrafiony prezent ślubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×