Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość saphirek
Ja też daty okresów mu wprowadziłam, ale i tak na początku było mnóstwo żółtych, ale zielone oczywiście też były!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirek
Przepraszam, chciałam przy okazji zawrzeć wszystko w jednym poście przy okazji postu o pearly i zrobiłam zamieszanie zapominając...Wybaczcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphirek :) a ja kliknęła, a co mi szkodzi :P Dzieki za odpowiedz. u mnie ciągle tylko pomarańczowe. ;) aha, czym sie zapisuje okres w pearly? jesli dostane? albo czym potwierdza jak pokryje sie z prognoza? na dniach powinnam dostać :/ PS ja 2 cykle wprowadzilam do pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli spadnie CI temperatura, bądź wypada mniej więcej termin miesiączki to po pomiarze pyta Cię wyświetlając M i dajesz + jeśli tak lub - jeśli nie. Jeśli nie pyta, albo rano pytało a dostałaś okres wieczorem to wchodzisz w pomiar i długo trzymasz okrągły przycisk, aż zacznie migać M i wtedy znowu +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka jak będziesz miała M to najprawdopodobniej po pomiarze wyświetli ci się M i wtedy trzeba + potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka i jak tam nadal pomarańcz?? A ja się pochwalę że dzisiaj moja koleżanka urodziła synka, o którego starała się z pomocą Baby Comp :) Kurcze jednak te komputerki naprawdę są super zarówno do antykoncepcji jak i starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cala w nerwach. zaufalam pierwszej zielonej i do dzis nie mam okresu. powinnam dostac w niedziele. mamy czwartek. nie musze mowic co przezywam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palinka test
Palinka test zrób, skoro już po terminie okresu to da jasna i szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ciezko mi powiedziec. teraz jak sie cofam z pomiarami wychodzi mi ze jestem 8 dzien po owulacji (o ile się przesunela.), a tamten skok co go pearly odczytalo za ten wlasciwy, tym skokiem jednak nie byl. problem w tym ze dzien pozniej bylo zielone. poniewaz zafalam robotowi, nie sprawdzalam czy on dobrze liczy i byl sex. przestraszyłam sie dopiero jak zaniepokojona brakiem okresu przerysowalam sobie te wykresy. Mam nadziej ze w koncu dostane...nawet boje sie test zrobic dopuszczam ze schizuję i sie nakrecam, ale okres spoznial mi sie w zyciu tylko 4 razy. za kazdym razem bylam w ciazy. chyba bylabym najwiekszym pechowcem swiata.kurwa. ale wtedy slubuje uroczyscie, wtedy bede najwiekszym wrogiem wynalazku lady comp, bede pikietowac, wystawiac filmiki w necie i zrobie taki czarny PR ze o matko jedyna, i nic mnie juz nie przekona ;) tak sobie zartuje, ale jestem naprawde przerazona..chyba kupie ten test jednak. ..ale moze jeszcze dostane..moze to tylko poslizg.brzuch mnie okresowo boli przez 3 dni juz (tyle ze w ciazy tez tak boli, kurczaki) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka, nie ma co schizować. Zrób test i tyle. Po co sobie psuć weekend/ Pomyśl, jaka radość będzie, jak wynik będzie negatywny, a jak pozytywny to będziesz miała weekend by na spokojnie wszystko przemyśleć. ps. Czy ja mam rozumieć, że masz już 4 dzieci/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam trojke. raz poronilam. Tu nawet nie ma o czym myśleć. nie mielibyśmy nawet fiizycznie miejsca gdzie upchnac łozeczko :( zyjemy w dwoch pokojach na 48m2. problem z testem jest taki, ze jezeli faktycznie sie owu przesunela to moze test jeszcze nie wyjsc. mija 6 dni od sexu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelinka
Kochana, czy możesz przepisać tutaj temperatury? Niemożliwe żeby Pearly tylko dzień po skoku dał już zielone. Przepisz proszę z 15 takich, które mają znaczenie i zaraz zobaczymy co i jak. Uwierz mi, miałam tak samo jak Ty na początku stosowania i w każdym miesiącu myślałam, że Pearly się myli i że jestem w ciąży. A jednak się nie mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka czy Ty kochałaś się w pierwszy dzień zielony PO owulacji i teraz myślisz, że możesz być w ciąży? Oj to chyba bardzo mało możliwe, chyba ze temperatura podniosła Ci się z jakiegoś innego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, mam nadzieję. Ok, przepisuję. Zaczęlam w 8 dniu cyklu: 9 dc-36,31 10dc-36,20 11dc-36,17 12dc-36,21 13dc-36,21 14dc-36,20 15dc-36,36 16dc-36,18 17dc-36,40 18dc-36,41 19dc-36,31 20dc-36,49 21dc-36,39 22dc-36,39 23dc-36,67 24dc-36,57 pierwsze zielone (znaczy sie sex) 25dc-36,75 26dc-36,63 27dc-36,62 28dc-36,64 29dc-36,67 30dc-36,83 oczywiscie dopuszczam ze sie schizuje. to moj pierwszy cykl z pearly i wiadomo ze nerwy są, ale przysiegam, od minimum pol roku wszystkie moje cykle nie przekraczaly 26 dni, zwykle 25. dzis jest 30 dc i okresu brak. wszytsko mnie boli, ale nei wiem czy przez te nerwy mi sie nie obsuwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do padlinka
Moim zdaniem na ciążę i objawy za wcześnie, a przed seksem było parę wysokich temperatur i nie spadły potem.myślę ze jutro, pojutrze okres się pojawi, bo owu jak dla mnie była ok 16 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelinka
Jak dla mnie bezpiecznie. Po prostu cykl Ci się wydłużył. CO NAJMNIEJ druga wyższa. A przy drugiej wyższej trudno o zapłodnienie. Takie jest moje zdanie, inni mogą sądzić inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zdaje ze 23 dc mialam skok pierwszy. Ale obyscie mialy rację.ja jestem plodna jak czarnoziem :P kurde, mąz ichnie a ja w ciazy wiec unikam jak ognia ..moze stres tez zrobil swoje? jak jutro nie spadnie mi temp albo nie dostane okresu to robie test rano. przynajmniej sie uspokoje, a powinno wyjsc juz cos, to bedzie tydzien po potencjalnym zaplodnieniu. Troche mnie pocieszylyscie , dziekuję.. Jestem wyjatkowo znerwicowana na tym punkcie, ale przyznajcie ze dziwnie niepewna ta interpretacja moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelinka
Ja też bym stawiała na skok 23dc. Do tygodnia dostaniesz okres. Ale myślę, że szybciej. Rzeczywiście, na miejscu Pearliego dałabym dzień pózniej zieleń. Ale spokojnie, będzie good :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mnie się też wydaje, że to jest taka pewna metoda, zieleni nie daje tak z choinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle, ze jesli ten pierwszy skok byl wlasciwy to juz powinnam dostac, dzis, jutro, gora pojutrze. jesli ten drugi to mam jescze kilka dni. ale w tym drugim przypadku troche bym miala pretensje do pearly, bo dal zielone drugiego dnia wyzszej, a nie trzeciego. no ale....jutro sie okaze mam nadzieje ze niepotrzebnie sie denerwuję .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że ostatnio miałam taką sytuację. Kochałam się w pierwszy dzień zielonego i niby wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że dzień wcześniej zaczęłam brać luteinę przepisaną przez lekarza i zaczęłam sobie wmawiać że ten skok i to zielone to przez luteinę a nie przez naturę;) ale wszystko było w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie :) no widzisz..moze czasem warto przezyc taka schizę zeby potem bardziej ufac komputerkowi? tak mnie uspokajace ze mam nadzieje ze bedzie ok. :) w kazdym badz razie jzutro dam znac, czy okres czy dwuga kreska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura dalej wysoka, ale test negatywny. to juz coś ;) ciut sie uspokoilam, ale nie zupelnie. jak okres sie nie pojawi do srody to ponowię test dobrego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×