Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość rysiaKrysia
Aaasssaaa :) ty wiesz;) dzusta gratuluje córy;) wiadomo ze 100% pewności to nie daje bo nic pewne nie jest ale zawsze mozna skorzystac z większego prawdopodobieństwa;) gdyby tak nie bylo to niby po co mieliby to w bc zamieszczać. Widac u ciebie zadzialalo. Widze ze bc używasz od 7 lat. Matko teraz to nowość a co dopiero 7 lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
Aaasssaaa:) dzusta gratuluje córy;) fajnie ze u ciebie to zadzialalo;) widze ze używasz bc od 7 lat. Matko teraz to nowość a co dopiero 7 lat temu:) a co do planowania płci...wiadomo ze nic nie daje 100% pewności ale skoro to zamieścili w bc to po cos to musi byc. A fajnie jest wykorzystac zawsze większe prawdopodobieństwo;) a nóż sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
Aaasssaaa:) dzusta gratuluje córy;) fajnie ze u ciebie to zadzialalo;) widze ze używasz bc od 7 lat. Matko teraz to nowość a co dopiero 7 lat temu:) a co do planowania płci...wiadomo ze nic nie daje 100% pewności ale skoro to zamieścili w bc to po cos to musi byc. A fajnie jest wykorzystac zawsze większe prawdopodobieństwo;) a nóż sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
aaasssaaa ;) dzusta gratuluje córy;) widac ze u ciebie zadzialalo:) widze ze bc masz od 7 lat. Matko teraz to nowość a co dopiero wtedy:) a co do planowania płci...wiadomo ze nic nie daje 100% pewności ale po cos to w bc zamieścili. A fajnie jest skorzystac sobie z większego prawdopodobieństwa. Zaszkodzić nie zaszkodzi a nóż sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
przepraszam bledy na linii. 4 razy musialam pisac i nic na poczatku nie dodawało. i wyszlo jak wyszlo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja płci dziecka nie planowałam z bc i też żałuje że nie wprowadziłam si bo bym chciała sprawdzić czy BC by dobrze pokazało. Zawsze 80 % prawdopodobieństwa na daną płeć to więcej niż 50 na 50. Ale ja sama nie wiem jakiej płci chciałabym mieć dziecko w sumie zależy mi tylko aby było zdrowe. Ale przy planowaniu kolejnego tak z czystej ciekawości zamierzam wprowadzać si.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie moja temperatura zaskoczyła. wczoraj był skok - śluz się zgadzał, do tego byłam u lekarza, potwierdził to mówiąc, że owu była najprawodopodbniej wczoraj ewentualnie dzisiaj rano. a tu dzisiaj temperatura w dół... i to bardzo bo poniżej 36.00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie chyba że i tak pokaże obie ikonki bo tak wyniknie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwone. z resztą nawet jakby tempka była wyższa to dałby czerwone, bo dopiero 4 dzień wyższych jest zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jak organzm czasem potrafi zaskoczyć.. ciekawe co bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa.N
Lady-Comp jest super - sama używam i jestem berdzo zadowolona - poza tym jesli chodzi o tabletki hormonalne i spiralki - to mam nadzieję, że wiecie, że działąją one również wczesnoporonnire, aborcyjnie - nie pozwalają się zagdnieździć poczętemu dziecku...to dla mnie jest absolutnie wystarczające aby niegdy nie sięgać po te środki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa.N
Sama używam LAdy-Compa a dokładnie Baby-Compa i jestem bardzo zadowolona - ponad to ja nigdy nie sięgnę po tabletki hormonalne i spiralki, bowiem wiem, że działają one wczesnoporonnie (aboryjnie) - powodując tzw. chemiczną aborcję - nie pozwalając się zagnieździć poczętemu dziecku.....spiralki jeszcze gorzej, bowiem ingerują dosłownie fizycznie na poczęte dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo N., Nie ma dziecka, jeśli nie ma zagnieżdżenia. proste. Nie pozwalają się zagnieździć ZARODKOWI, a nie dziecku. O ciąży możemy mówić wtedy, gdy dojdzie właśnie do zagnieżdżenia. Dla ścisłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
witajcie;) jestem w fazie poowulacyjnej temp wyższa jak nalezy 36.6-36.9 ale od 3 dni spada 36.4-36.5. Dzis mnie bc zaskoczył bo stwierdził M mimo ze w prognozach M teoretycznie wypadalo na czwartek. Dzis M, jutro w prognozie nic i od czwartku 3 dni z M. Nie wiem dlaczego dzisiaj tak wypadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takiego spadku nie odnotowuję nawet jako spadku :) Dla mnie spadek to z 36,6 do 36,0 ewentualnie 36,2 :D A....prognoza to tylko prognoza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
dla mnie jest roznica-spadek pomiędzy 36.8 a 36.4. Bo 36.4 mialam przed owulacja. jest to moj pierwszy cykl z bc i wszystko wydaje mi sie dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
dla mnie jest roznica-spadek miedzy 36.9 a 36.4. Jest to moj pierwszy cykl z bc wiec wszystko wydaje mi sie dziwne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmwn
miałyście kiedyś tak, że temperatury w fazie lutealnej były wyższe od tych z początku cyklu, ale niższe niż w fazach lutealnych wcześniejszych cykli? zawsze miałam tak oscylujące w okolicach 36.0, a potem skok na 36.6, a teraz coś takiego 9 35.92 10 35.97 11 36.17 10 36.00 11 36.07 12 36.24 13 36.16 14 36.35 15 36.33 (wszystkie czerwone) i nie wiem, czy to fałszywy alarm, czy taki nietypowo niski skok, i czy działać, czy czekać mimo tego, że na jutro zapowiada zielone i fertility friend pokazuje, że owulacja była 11go dnia co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy działać, czy czekać " no jak nie chcesz mieć potem pretensji do kompa o wpadkę to raczej czekać :) Pamiętaj, że PROGNOZA to TYLKO prognoza. Najważniejsza jest info. w danym dniu pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmwn
no jasne, że na czerwonym niczego robić nie będę :) pytanie, czy zaufać zielonemu, jeśli będzie, skoro te temperatury takie podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qmwn a jeszcze jedno: Ty masz któryś z tych kompów? Mnie....szczerze mówiąc wygląda to faktycznie na owu. w 11 dniu cyklu a potem wzrost temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmwn
mam pearly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelinka
qmwn, masz tą aplikację na telefonie? fertility friend? jest tylko wersja anglojęzyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fertylity friend jest dość łatwe w obsłudze. ale uwaga, nie należy mu ufać jeżeli chodzi o rozpoczęcie fazy lutealnej! potrafi zmienić zdanie 3-5dni po rzekomym skoku i kiedy Ty myślisz, że jest już bezpiecznie okazuje że kochasz się idealnie przed owulacją. LC przewiduje możliwość wcześniejszego podniesienia temperatury przed skokiem, FF odnotowuje pierwsze skoki jako owu bez względu na to czy było czy nie. jeżeli ktoś zaszedł w ciążę stosując NPR to będą to osoby posługujące się tego typu programami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A spóbuję
Cześć Wszystkim! właśnie dołączyłam do grona użytkowniczek - na razie się tylko witam, ale zaglądam na forum i także dzięki Wam przekonałam siebie do zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelinka
SleepingSun, no to rzeczywiście ostro, skoro potrafi zmieniać wskazania. Jak ktoś nie ma podstawowych informacji to może się przejechać stosując ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaasssaaa
Na telefon lepszy jest Ovuview niż FF, który zresztą też jest. Ja mam darmową wersję Ovuview, jest polskojęzyczna też. Liczy wg wielu metod, można wpisywać dowolne objawy. Jestem zadowolona i mi wystarcza, nie kupie Pearly czy LC, bo dzięki ponad rocznej obserwacji cyklu wiem ze to nie ma sensu u mnie. Mam dość nieregularne cykle i dość krótka fazę lutealna, więc bezpieczny jest tylko tydzień przed okresem :-D. I żaden komp tego nie zmieni, pozostaje się pogodzić z ciągła koniecznością stosowania innych zabezpieczeń, bo 2 dzieci już mam i więcej nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he ja też z ciekawości sciągnęłam ovuwiev ale dla mnie to pitolenie i tak sobie działa. Mniej zachodu z BC. Z resztą te programiki to taki gadżecik to się też nie oszukujmy. No i nie ma co patrzeć na prognozy bo skoro tempki takie nie wyraźne to na zielone nie liczyłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×