Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę miec więcej włosów

INNEOV- kapsułki poprawiające gęstość włosów

Polecane posty

co to ma byc myśle, że te tabletki są w miarę skuteczne kiedy tak patrzę na swoje odrosty to nigdy tak szybko mi włoski nie rosły a poza tym wyrywam ich dalej tak samo dużo bo są mocno przesuszone i cięgle ni do rozczesania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooooo
upup ktos cos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Jutro kończę pierwsze opakowanie, włoski rosną ładnie może nawet troszke szybciej łatwo mi mówić bo mam rozjaśniane więc wyraźnie widać te odrosty. Mam jeszcze 3 opakowania więc jak skończę tą kurację to będe mogła powiedzieć coś więcej i albo kontynuować albo przerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie
a wypadal CI moze? Bo ja chciałabym brac, ale mi doatkowo strasznie wypadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
mi strasznie wypadały włosy, normalnie codziennie garsciami, proponuję :wode brzozową na przemian z naftą +skrzyp!! dziewczyny trzy dni i zupełnie inne włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie
a mozesz dokładniej napisac jak to robiłas?? na zmaine smarowałas sama wodą brzozowa albo sama nafta? Chodziłas z kompresem, czy przed myciem głowy czy jak? Skrzyp polny ani zadne tabletki tego typu na mnie nie dzialaja. Poza tym nie moge brac niczego z wit A ALISSA20 napisz cos PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi wypadały i trochę nie chciały rosnąć były osłabione a zwykłe tabletki jak skrzypowita czy inne ziolowe mi nie pomagały. Więc stwierdziłam, że poświęcę trochę pieniędzy. Ja używam nafty przed myciem nacjeram skórę i czemam 15 min. Potem mam szampon KLORANE do suchych wlosów jest naprawdę dobry i delikatny i ma super konsystencję bo nie plącze wlosów podczs mycia. A po umyciu mgiełka ze skrzypem RADICAL. I polecam szczotkę z naturalnego włosia z dzika bo kompletnie nie wyrywa włosów tylko usuwa martwe i bardzo słabe. i ładnie błyszczą i są puszyste a przy czesaniu szczotka masuje skórę glowy nie drapiąc jaj. Raz w tygodniu stosuje WAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie
to Ty tak na prawde nie bedziesz wiedziała czy inneov pomogły, czy bardziej np wax, nafta itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem trzeba zastosować kombinację kilku składników, żeby było widać efekt i przede wszystkim trzeba to robić rególarnie i przez długi okres czasu. Uważam, że włosy są bardzo ważne i potrafie poświęcić im dużo czasu i pieniędzy, żeby były zdrowe, ładne i dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie
ja mam to samo. Wlosy i cera sa b.wazne, a niestety wsystko mam skopane:( ja akurat nie mam suchych włosow, wiec moze dlatego inaczej patrze. Nie lubie uzywac za duzo rzeczy na raz. Ale np inneov+wax+szamppn Klorane na wypadanie to juz ok:) +jakas odzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się ja ma tak suche włosy, że bez względu na to co na nie nałoże i tak wołaja o jeszcze, no ale jasne ze staram się nie przesadzać żeby ich nie obciążać dlatego próbuje zachować umiar. Ale po tych wszystkich zabiegach włosy są dużo przyjemniejsze w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam inneov
Biorę inneov od 1,5 miesiące, efektów brak.PO zakupieniu drugiego opakowania dopatrzyłam sie wykresu który wskazuje ze po 3 miesiącach zmniejszenie wypadania włosów wynosi 20 % co z tego wynika... po wydaniu 200 zł zamaist 300 włosów dziennie ,wypadnie 240! Czy to kogos satysfakcjonuje? Mnie nie, tym bardziej ze wróciłam do apteki i chciałam zamienic te tabletki na ampułki vichy których skutecznosc wynosi podobno 70 % w ciagu 6 tyg ale pani Farmaceutka nie wymieniła mi niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różni ludzie różne organizmy i różnie te tabletki wpływają na człowieka ja nie narzekam jestem w miarę zadowolona i mam jeszcze 3 opakowanie więc zamierzam je zjeść i wtedy powiem czy to co jest napisane na opakowaniu to klamstwo czy prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawienie grubosci wlosow dobry jest szampon Elseve Regenium.Efekt widoczny po kilku myciach.Niestety efekt znika tez po kilku myciach innym szamponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna_22
Witam serdecznie. Biorę inneov od listopada, zauważyłam zwiększenie w objętości włosów tzn że włosy faktycznie rosną gęstsze jest ich bardzo dużo takich małych przy skórze. Mam zamiar brać je dalej mimo że nie mało kosztują. Będę was informować o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska.............
sprzedam 3 kuracje probne inneow jest ktos zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosz
Mnie włosy zaczęły wypadać nagle 2 lata temu - od tego czasu próbowałam niemal wszystkiego , co można kupić w aptece (łącznie z półroczną kuracją VICHY Dercos Aminexil ). Bez skutku. Od miesiaca zażywam inneov i , odpukać w niemalowane, niemal przestały wypadać! Dam znać , co się dzieje po drugim opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetkaaa
polecam wcieranie soku z cebuli+sok z cytryny+olejek rycynowy - śmierdzi trochę, trzeba wetrzeć w wilgotne włosy, potrzymać w cieple ok 30 mim i normalnie umyć potem głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mergol
glownie do zoski- za ile chce sprzedac 3 opakowania Inneov?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inneov zawiera tylko 2 składniki, które są naprwdę skuteczne:O Taurynę----> do kupienia w sklepach z odżywkami/kulturystów---> cena ok 30 zł. poprawia transport kretyny dlatego jest skuteczna, drugi składnik znajduje się w zielonej herbacie, ale nazwy nie pamiętam. Jak znajdę linka to go zamieszczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE to pomoze w takim samym s
topniu co powiecie na spozywanie oleju z pestek winogron jako tansza alternatywe tych drogich kapsulek? do tego dozucilabym picie zielonej herbaty badz zakup tabletek z wyciagiem tejze herbaty po oszacowaniu placilybusmy za kuracje kilka razy taniej, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butter
Na pewno nie polecam odzywek z drogerii, co prawda wlosy super po nich wygladaja, ale włoski przyzwyczajaja się a pozniej nie moga zyc bez nich. Od 2 tyg biore inneov i musze poweidziec, ze jak na razie zauwazylam mniejsze wypadanie...a to juz wiele. Nie mam suchych wloskow( poza koncowkami), tylko sa niestety zniszczone od karbowania, prostowania, krecenia i farbowania...czy znacie coś dobrego na odbudowe i regeneracje moich biednych wloskow? Tylko prosze nie z drogerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaCz
Witam!!! Chciałam się podzielić z wami moją opinią na temat leku Inneov gęstość włosów. Ten lek jest rewelacyjny!!! Nic mi nie pomagało , myślalam że już wszystkie włosy mi wypadną... a wypadały GARŚCIAMI!!! Po 3 miesięcznej kuracji włosy nie wypadają mi wogóle!Zrobiły się gęste i mocne!! POLECAM!!! To na prawdę działa! Lek można kupić w aptece internetowej Vena-Vita za 73 zł, to chyba najtańsza oferta jaką udało mi się znaleźć a dodatkowo wystarczy kupić 2 opakowania, żeby nie płacić za koszty przesyłki:) POZDRAWIAM SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeł
Ja też mam problem z włosami. Zrobiłam wszystkie badania zlecone przez dermatologo. Naszczęście nic mi nie jest tyle tylko dalej nie wiem dlaczego tak nagle zaczeły wypadać i nie chcą przestać. To dla mnie duży problem bo kiedyś miałam długie mocne włosy, nie zniszczone farbowaniem( bo tego nie robię) i chyba dlatego taki mam z tym problem, który siada mi na psychice. Dermatolog uznał, że TO STRES! w sumie możliwe ale to już trwa 2 lata!! Luddzie w życiu nie wiedziałam, że człowiek ma tak dużo włosów. Obecnie zastanawiam się nad kupnem tych dropsów, tyle tylko, że jestem tak dalece zdesperowana, że nie wieżę już czy jest sens. KTOŚ DORADZI...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaCz
Może spróbuj zgłosić się do psychologa, aby pomógł Ci w walce ze stresem a oprócz tego polecam Ci Inneov do włosów ja też byłam totalnie zdesperowana i Inneov mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed boy bebła
a czy widać już jakieś efekty po 1 opakowaniu, bo wtedy będę wiedzieć czy go znów kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlosik
Ja brałam inneov przez dwa miesiące i naprawdę włosy mniej wypadały...ale niestety poźniej odpuściłam i znów zaczęły...biorę od nowa! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada m.
biorę już 4-ty miesiąc i nic, włosy dalej lecą.Będę próbować brać do 6-ciu m-cy - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooma
hej! ja biore talbetki INNEOV VICHY na gęstość włosów juz 2 miesiąc i juz widze poprawe, nie dość że szybciej rosną to przy skórze głowy tak dookoła czoła widze takie małe włoski nowe, tak jak kiedys w dzieciństwie mi rosly :) bede brać jeszcze 4 miechy fakt że drogo ale brałam wczesniej wszystko chyba i nicn nie dało takiego efektu. naprawde polecam :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryAnn
Nie brałam Inneov na gęstość włosów, ale piłam Inneov Cellulit na cellulit - bardzo skuteczny preparat w walce z cellulitem. To ta sama firma, też nutrikosmetyk więc pewnie produkt równie dobry. Na szczęscie nie mam tego problemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×