Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka_20

kto się zemną odchudza ??? - 6 kilo do....??? na diecie 1000 kalorii??

Polecane posty

Aneczka ja Tobie również życze powodzenia :D dzis tez bed cwiczyc tylko nie wiem czy tak dlugo jak wczoraj !!! miłego dzionka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
dasz rade :) powodzenia i papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) jak tam odchudzańko idzie Pięknym Panią :) ja zaraz zabieram sie za gimnastyke a później robię sobie dzionek pięknośći :) buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
witam :) umnie wszystko oki :) rano poćwiczyłam 2 godzinki na siłowni :) a moze napiszecie mi dziewczynki ile kalorii ma schab duszony ??? ide szukać ile ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka znalazłaś :) bo ja znalazłam Schab pieczony - 1 porcja 383 kcal ale nie wiem ile to jest jedna porcja i mam pieczony a nie duszony :P mi idzie powoli ale do przodu mięśnie brzucha juz sa widzoczne na wage na razie nie właże bo i po co!! Może póżniej za jakis tydzień, dwa ... Bużka ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) jak tam odchudzanko ma idzie ?? Bo ja na razie oprócz moich mięśni żadnych efektów nie widzę !!Ale podejrzewam ze na razie nie zobaczę bo chyba mi sie okres zbliża!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
witam dziewczyny :) umnie wszystko oki wszystkie ciuchy namnie wiszą;/:) musze kupić nowe ale nie widze zebym dalej chudła ale może mi się tak tylko wydaje zobacze 1 kwietnia jak stane na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no plan na dziś wykonany :) gimnastyka czyli fat burning 50 minut była, mało żarcia było jeszcze tylko kolacja w potaci Danon Activia i to tyle na dziś :) a jutro szkółka i raczej nie bede ćwiczyc ale za to mniej bede jeść :):P buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
gagatka a jaką ty diete stosujesz ?? jakąś konkretną? może napiszesz mi co jesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja żadnej diety nie stosuje !! Jem mało, staram sie jeść mało chleba i przede wszystkim nie jeść po 18 !! i wystrzegać sie fast foodów (to moje przekleństwo) o słodyczach też staram sie zapomnieć!!! Czasami wychodzi mi 1000 kcal czasmi 800, a czasami 1200 kcla :) Różnie to bywa :) No i oczywiście duuuzo ćwicze!! Staram sie codziennie :) Na I śniadanko (tak koło 6 rano) płatki z mlekiem - wersja 1 jogutr lub serek - wersja 2 na II śnaidanie (tak między11 a12 w parcy) jakaś kanapka - wersja 1 sałatka - wesrja 2 bułka z szyka itp wersja 3 na obiad tak około 16 jem jakieś mięso z surówka, czasami jest to zupa, róznie bywa na kolacje, ale raczej rzadko jem jogutr przeważni Activie ;) :D i tak wyglada mniej wiecej mój jadłospis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem jak to jest z tym chlebem :) myśle ze ciemny chleb jest ok :) a powiedz mi czy ja jem tak starasznie duzo ze moja waga nie leci w dół :( ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
właśnie mało jesz to niewiem czemu może sie zatrzymała mi tak sie zatrzymała na pare tygodnij i poszła w dół napewno zleci bo malutko jesz :) i podobnie do mnie tez raz zejm 800 kalorii raz 1000 a raz 1200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
noi zanika nasz temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbblllllllllllllleeeeeeeeeee
dziś już zjadłam 700 kalorii ;/ jeszcze tylko 300 mi zostało :) dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tu tu
witam miłe Panie, chyba sie do Was przyłącze. Diete zaczełam jakies 4 dni temu, do tego czasu obżerałam sie okropnie i do późna w nocy. Teraz miałam jeść jogurty ale widze że jedząc jogurty przekraczam 1000 kal. Może byśmy ułozyły jakis jadłospis na 1000 kal ja na śaniadanie jem: płatki owsiane zalewam wrzatkiem, do tego troche miodu, banana, jogurt bez cukru i ok 12 to samo, jem jabłko sok kubus ale chyba ma to wszystko za dużo kalorii a wdomku tez trzeba by cos na ruszt lekkiego wrzucić. Nie jem pieczywa, słodyczy i jem do 17 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie, nie zdążyłam jeszcze wszystkiego przeczytać zeby troszke was poznać, ale mimo wszystko chciałabym sie do Was przyłaczyc. Jeśli można oczywiście. Moje plany są takie- Dzisiaj zaczyna sie podobno wiosna, wiec nowe postanowienie - trzeba schudnąć bo do lata bliżej juz niż dalej. Przynajmniej mam taką nadzieje. W sobote kupiłam Slim Figura- spalanie. Wczoraj pobrałam wymiary i zaczynamy kuracje z tą herbatką. Chciałabym zrzucić jakies 5 -7 kg, wiem ze to w ciągu tygodnia nie możliwe ale z czasem powoli dojdę do celu. Oprócz herbatki oczywiście ćwiczenia- codziennie około godziny, żadnego podjadania, dużo owoców, zero słodyczy. No i oczywiście dieta MŻ :) PS Również mam nadzieje ze ten topic nie upadnie, bo juz nudne sie robi jest co dwa dni powstają nowe o tej samej tematyce ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
hej dziewczyny to fajnie ze sie dołanczacie:) napiszcie co jecie :) ja jem jogurty naturalne np z waflem ryżowym :) a jadacie te jogurty joggobella musli ??? ja je lubie strasznie i jem 200 gram ma tylko 220 kcl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam nowych i starych :P ja zaraz zabieram sie za gimnastyke dziś znowu zgrzeszyłam :( :( Do 16 było spoko zjadłam tylko płatki z mlekiem i srerek homogeniozowany a potem ....... kebab MASAKRRRRRRRAAAAAAAAAA mama prośbę opirmnicznie mnie pożądnie to może się opamiętam i przestanę łazić na te cholerstwa!!! A wieie ile kcla ma kebab?????? To na razie :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
KEBAB MA JAKIEŚ 400-600 KALORII ZALEŻY CO TAM SIĘ DO NIEGO POWPYCHA HEH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kebabie dużo było paryczki czerwonej, kapusty pekińskiej , mięsko było i w ogóle pyycha był :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
NO TO DOBRZE :) ALE PAMIETAJ ŻE KEBAB NA DIECIE TO NIEBARDZO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
dziewczyny i dalej nic nie piszecie??? ja już po śniadanku 1 i zaniedługo czeka mnie drugie śniadanko a co tu zjesc?? moze coś mi zaproponujecie ??:) tak za 70 kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie i wiosennie :) u mnie nic nowego !! cyba kupie sobie Waze zamiast chleba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
witam Gagatka85 jak tam twoje zmagania z kilogramami??? umnie jak narazie wszystko oki niedaje się przełamać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :D ja sobie poćwiczyłam fat burning (wytrzymałam tylko 22 minuty) a dodatkowo 30 minutowa gimnastyka :P wróciłam dziś do starych czasów heheh a odchudzanko tak sobie na sniadanko jak zwykle płatki z mlekiem, drugie śniadako 2 kromki a na obiadek zupka jarzynowa :P wieczorem czylu zaraz czeka mnie jeszcze kakao :P I tyle !!! a jak sie dziś warzyłam to waga ani drgneła, ale widze ze brzusiu nabiera mi kształatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×