Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka_20

kto się zemną odchudza ??? - 6 kilo do....??? na diecie 1000 kalorii??

Polecane posty

Gość anitka 87
Hej ja si eochudzam.. ta sama dieta o wy.. zty mz e roznie jadam od 700kcl do 1200kcl diennie ale staram sie rozkladac nie jesc codziennie tego samego... np rano activia.... na sniadanko pozneij sok tymbark warzywny na 2 sniadanko by wiecej witami zalaopac a pozniej no kalafiorek lub grzybki ale ostatnio np jadlam na sniadanie 2 schabiki pozniej na 2 jogurt a pozniej tylko 1/4 kalafiora.. z tym z esniadanko jem ok 11 jakby 2 o 15.. i pozniej pozny objadek ok 16-17 bo nistety tak mam plan zajec ulozony z einaczej nie mogea;( Odchudzam sie juz od wrzesnia od 1 dokladniej i waga pokazuje 7kg minej:0 a dodam z edziennie wyupijam zsamej wody mineralnej 1,5l do tego miedzy czasie zieloa n herbatka a dzis zaczynam na przemian z czerwona:) Odchudzanie to kwestia samoswiadomosci isilnej woli...... zadne taletki i dieta cud niepomoga... a na razi enie cwiczylam duzo. ale zaczen w tym tygodniu... p.s miedzy czasie bylam na weseleu inic nie przytylam atam slodycze ciacha chlebek. bo normalnie ni ejem pieczywa... zimniakow.. itd........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka i Gośka
No i czemu nie odpisujecie!!!!zatkało kakao!!??hm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego miało zatkać
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psikunia
Siemanko co słychać? ja niedawno zjadłam 5 bochenków chleba i waże 45 kilo a wy co jedliśćie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka i Gośka
Bo nic nie odpisujesz a tak wogóle to z kąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agina
siema laski wy grubaski.!!!!!!!! jak tam odchudzanie!!!!!!!!!!!!!! jak uważacie czy powinnam schudnąć waże 47 przy wzroście 166 odpiszcie jak najszypciej!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psikunia
Dlaczego nikt nie odpisuje na moje lisciki?:-( . a tak wogóle to co porabiacie?? :-) hehehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na diecie 1000 kalorii po pewnym czasie organizm sie przyzwyczaja do tej ilosci kcal i przestaje sie chudnąć. Co zrobic by nie zwolnic przemiany materii i by nadal chudnąć? Wiem ze jesc czesto, ale mniej. Tak jem, ale waga juz stoi. Czym ją ruszyc by zrzucic jeszcze 3 kg? Na cwiczenia tez chodze i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellloooooo
jesli tak stoi i stoi ta waga, to moze troche zmylic organizm i jesc troche wiecej kalorii przez jakis czas? Ale zdrowo: bialko, zlozone weglowodany, warzywa. Wtedy metabolizm sie podwyzszy, aby to spalic... no i pomysli ze ograniczanie sie skonczylo i zacznie mniej oszczednie gospodarowac energia. Taka zmylka ;) proponowalabym jeszcze wiecej cwiczen w tym czasie co by na 100% to spalic. Ale efektu nie gwarantuje. No i mozesz troszke wiecej wazyc przez ten czas, ale to bedzie ciezar jedzenia. Gdzies takia metode wyczytalam, ale jak mowie nie dam za nia glowy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrama
siemanki?!!! nie macie czasu żeby odpisać? WASSSSSSUUUUPPPPP???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka Warszawa
Hej szukam partnerki do odchudzania !! odp szybko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×