Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka_20

kto się zemną odchudza ??? - 6 kilo do....??? na diecie 1000 kalorii??

Polecane posty

Gość Aneczka_20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
jednak nikt niechce schudnąć 6 kilo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim czasie zamierzasz osiągnąć swój cel? Jesteś już w trakcie diety czy dipiero zaczynasz? A zamierzasz ćwiczyć? Sorki,że tak Cie obrzuciłam pytaniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja tez moge sie przylaczyc ;) tez chce schudnac tak okolo 6 kilosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie cwiczylam 45 minut fat burning i terza zamierzam jeszcze 30 minut Ja chce miec taki brzuch!!!!!!! zamierzam tez nie jesc slodyczy i w ogole sie ograniczac z zarciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ja Cię dopiero \"poznałam\", tez byłas na topiku, który się zdążył rozwinąć a już upadł. Gatko witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
ja już dziewczyny schudłam 10 kilo ale chce jeszcze te 6 kg a wy:) i tak cwicze 6 weidera i na nogi półprzysiady i takie swoje ćwiczonko i chodze 2-3 razy w tygodniu na siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chciałabym wiecej
ale od czegos trzeba zacząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita* a jaki to byl topik???? bo ja juz na paru bylam i kazdty upagdl :( mama nadzieje ze ten przetrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko a mogłabyś mi jeszcze raz na[isać (bo pewnie już gdzies pisałaś ale czytam tyle wypowiedzi,że wszystko się miesza) w jakim czasie i jak to osiągnęłaś? I ile masz wzrostu? A Ty Gagatko ile ważysz i mierzysz? Ja mam 173cm wzrostu i ważę 62 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
przez 2 miesiace - 10 kg dieta około 1000 kalorii i mam 169 cm i teraz waze 55 kg a chciałabym 49kg ( a wygladam na duzo wiecej niestety:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był topik \"Na wiosnę chcę być szczuplejsza\". dziewczyny przeniosły sie na inny ale mi tam jakos tak głupio było się dołączyć. A Ty Gagatko tez na tym topiku byłaś? Aneczka a Ty przeciez przeniosłas się na ten inny, dlaczego tam nie zostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
nie bylam na nim chyba niepamietam heh :> mozliwe ze tylko sie tam wypowiadałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze bylam na nim :) ale juz nie pamietam :) mam pamiec dobra ale krotka :P heheh a terz zabieram sie za gimnastyke do uslyszenia pozniej papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zamierzam być na diecie 1000kcal (tak plus minus, bo jak w weekend jem więcej to w tygodniu mniej), kiedys tak się odchudziłam i teraz znowu chcę schudnąć na tej diecie, bo ona jest dla mnie najlepsza. w sumie to można jeść wszystko byle tylko się zmieścić w 1000. Też zamierzam ćwiczyć od poniedziałku, mam w planie robić to systematycznie a nie tak jak do tej pory :-( Bedę skakała na skakance, robiła półprzysiady i znalazłam jeszcze jakieś ćwiczenia na nogi, uda i biodra oraz na talię i brzuch. Obym tylko wytrwała!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
dziewczyny a wy się juz odchudzałyście czy dopiero teraz zaczynacie?? i jaką diete proponujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
jaki chleb ciemny najlepszy?? nisko kaloryczny dawno nie jadlam chleba wogole i chce zaczac jesc ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a pracujecie? Bo ja tak i pewnie znowu tak sie stanie,że jak w poniedziałek po pracy tutaj zasiądę to sie załamię, bo tyle będzie wpisów,że nie będe w stanie nadrobić. mam nadzieję,ze o mnie nie zapomnicie. ja teraz też już spadam, bo musze szykowac się na imprezę a jutro niedziela więc nie wiem czy będę miałą kiedy tutaj wpaść. Nie lubie jak mój misiu zaglada mi przez ramię i czyta takie babskie wypowiedzi. papa P.S. Mam nadzieję,ze ten topik nie upadnie, dziewczyny prosze piszcie jak Wam idzie! Moze być ciężko ale nie poddawajmy sie!Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
ja niestety nie pracuje ja bede pisać to papap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwilkę jestem ... Aneczko ja jem chleb ziarnisty, bułki grahamki albo takie obsypane ziarnem. Tak szczerze mówiąc to bardziej patrze na to, bo było widac dużo ziarna, bo teraz przez tą chemię to nie wiadomo czy ten chcleb jest z ciemnej mąki czy poprostu zabarwiony. Niestety ;-( podziwiam,że nie jadłaś chleba :-) ja niestety do pracy musze brać kanapki, bo czym innym sobie nie za bardzo pojem a przerwę mam o 10.00, potem dopiero obiad przed 16, więc ciężko by mi było wytrzymać z głodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
dzięki to ide za poszukiwaniem chleba... hehe i życze udanej imprezki papap:) było-65kg jest-55 bedzie-49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po cwiczonkach dziewczynki :) ja odkad pamietam sie odchudzam z roznymi skutkami ale ponizej wagi 49 kg nie spadlam a bardzo bym chciala wazyc tak 48 :) no wlasnie ten chleb to moja udreka tak bardzo stram sie jesc go malo ale tez pracuje i za bardzo nie mam sobie co do pracy wziasc :) byly takie momenty ze nie jadlam chleba (wtedy zywilam sie waza ale zaraz po tym robial sie jeszczxe bardziej glodna) i ziemniakow, w ogole zywilam sie tylko waza i jogurtami i wrzywami i w miesiac schudlam 6 kg ale zaraz potem byl slub mojej siostry i pyszne jedzonko i jak sie rozjadlam tak amen, po moim spadku wagi!! Teraz to zamierzam nie jesc po 18 czyli juz nic nie moge do ust wziasc :P, zero slodyczy i fast foodow (to moje cholerne uzaleznienie) i cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc!!! tylko czasami mam czasu malo, praca, studia i chlopak!!! Ale mysle ze wspolnymi siłami sie uda :) wiec do dziela dziewczyny :);) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka 32
Mozna sie do was przylczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Kaka 32 :) a jakie masz cel tzn ile bys chhciala schudnac?? jaki masz plan??? bo my standardowo bym napisala 1000 kcla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka 32
waga 60 cel 55 ubylo mi 2 kg. ale ciezko bylo wokolo tyle pokus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewuszki juz prawie noc i do spania zaraz ide ;] jestem z siebie dumna bo malo dzis zjadlam na sniadako tylko ciemna bulke z wedlina i ogorkiem, na obiadek troche ziemniakow, fileta rybnego i buraczki a tak okolo 18 zjadlam pomarancze!! jak sobie to podliczylam to wyszlo okolo600 kalorii :) heheh i nie jestem glodna :) co jest bardzo dziwne bo ja prawie zawsze jestem glodna :P hehhe!! Tak trzymac a moze w koncu schudne i Wam tez tego zycze :) a i co najwazniejsze nie uleglam pokusie, bo mama taki pyszny placek upiekla mniam mniam :P no to dobranoc dziewczynki papa 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×