Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość studio vacu
Najskuteczniejsza obecnie metoda eliminacji cellulitu, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej w obrębie talii, bioder, ud i pośladków, stymuluję przemianę materii oraz poprawia jędrność i elastyczność skóry!!! A poza tym profesjonalna i sympatyczna obsługa "Studio Vacu" => ZAPRASZAMY!!!! Łódź, ul. Praska 5/7 tel. 787 679 512 Vacu step/bieżnia 1 wejście (30 min) -> 22pln 10 wejść -> 190pln + jedno wejście gratis 20 wejść -> 350pln + jedno wejście gratis + jedno wejście (10 min.) na platformę wibracyjną gratis Platforma wibracyjna (maksymalnie 10 min) 1min -> 1pln 10 wejść*10 min. -> 80pln 20 wejść*10 min. ->150 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio vacu
Najskuteczniejsza obecnie metoda eliminacji cellulitu, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej w obrębie talii, bioder, ud i pośladków, stymuluję przemianę materii oraz poprawia jędrność i elastyczność skóry!!! A poza tym profesjonalna i sympatyczna obsługa "Studio Vacu" => ZAPRASZAMY!!!! Łódź, ul. Praska 5/7 tel. 787 679 512 Vacu step/bieżnia 1 wejście (30 min) -> 22pln 10 wejść -> 190pln + jedno wejście gratis 20 wejść -> 350pln + jedno wejście gratis + jedno wejście (10 min.) na platformę wibracyjną gratis Platforma wibracyjna (maksymalnie 10 min) 1min -> 1pln 10 wejść*10 min. -> 80pln 20 wejść*10 min. ->150 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio VACU
Zapraszam do naszego studia vacu, daję gwarancję na odpowiednie dopasowanie treningów dla każdej klientki. Profesjonalna i wyszkolona obsługa z potwierdzonymi certyfikatami do wglądu dla każdego. Serdecznie zapraszamy. Zamieniecka 90 lokal 118 na 1 piętrze. TEL. 22 333 21 18( zapisy) PROSZĘ NIE MYLIĆ Z FITNESEM NIE JEST TO JEDNA WSPÓLNA FIRMA. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania to proszę o kontakt 604 313 096. Szkoda że większość osób korzystających z tych urządzeń negatywnie opiniuje efekty a właściwie ich brak. To tylko dlatego że powstają nowe punkty z odkupionymi urządzeniami ALE Z TOTALNIE NIEPROFESJONALNĄ I NIE MAJĄCĄ ZIELONEGO POJĘCIA OBSŁUGĄ. CENY NISKIE PRZYCIĄGAJĄ ALE NIE IDZIE TO W PARZE Z WYSZKOLONĄ I PROFESJONALNĄ OBSŁUGĄ I PORZĄDANYMI EFEKTAMI. SZKOLENIE KOSZTOWNE WIĘC OBSŁUGA JEST TYLKO OCZYTANA BZDURAMI Z FORÓW I PSEUDOKLIENTEK KTÓRE PO 5 NIBY ZABIEGACH TRACĄ PO 5, 10 i o zgrozo 20 CM..... Ceny są u nas niezmienne ale są również promocje. Nie sugeruj się tym że u konkurencji jest o połowę taniej...widocznie u nich wiedza i doświadczenie - a właściwie brak -nie mają żadnego znaczenia. Przyjdź, sprawdź a jeśli zdecydujesz się na zakup karnetu i powołasz się na KAFETERIĘ otrzymasz rabat. ZAPRASZAM do STUDIA VACUWELL Zamieniecka 90 lokal 118 na 1 piętrze. TEL. 22 333 21 18( zapisy) Karnet *180 zł - 10 treningów O szczegóły *promocji pytaj na miejscu lub telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vacu Club Energia
Witam wszystkich:) Pracuję w studio na kapsułach Body Space w Łodzi.mamy różna gamę klientów od młodych mam chcących zrucić kilka zbędnych kilogramów, starszych pań, które chcą poprawić swoją konducje aż po panów z piwnym brzuszkiem:) Kapsuły Body Space są u nas jesynym punktem w całej Łodzi. Efekty treningów są bardzo podobne jak na wcześniej wymienionych urządzeniach. więcej informacji znajdziecie na www.vacuclubenergia.pl. Mieścimy się na retkini- ul. Retkińska 104 a. Zapraszam:) w razie pytań piszcie na forum bądź na maila Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka200
a czy nogi po vacu powinny byc mokre? bo ja sie spociłam na górze ale nogi pozostały suche i zimne więc nie wiem czy przypadkiem nie zmienić studia. bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio VACU do anielka200
a na jakich parametrach cwiczysz? tzn. jaka predkosc, jakie cisnienie i wznos? i czego oczekujesz po cwiczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INNNNNNEKJKKA
czy tu sie wypowie jktos kto cwiczyl i ma efekty? Bo wkurza mnie ze sie tylko reklamuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś mógłby napisac jak się czuł po pierwszym spacerze?! Ja miałam spuchnięte i ocięzałe nogi...później już nie chodziłam bo dostałam okres, mam do wykorzystania karnet, ale jak mam się tak czuć jak po pierwszym wejściu to dziękuję. Prosze o jakieś info, czy to normalne...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio VACU
Twoje samopoczucie po treningu zależy od tego jakie ma podejście personel do klienta. Jeśli chcą cię " zajechać" brzydko mówiąc za pierwszym razem to tak wlasnie bedziesz sie czula. Ja wielokrotnie pisalam na temat cwiczen w tym wątku i vaculine ale jak widzę odbiorcy czytają wybiórczo. W moim studiu klientka wychodzi po 1 treningu zadowolona, zmotywowana i na tyle zmęczona na ile wytrzymały jest jej organizm np. po bardzo długiej przerwie w jakichkolwiek ćwiczeniach. Jak już zauważyłam od dawna, większość osób korzysta z salonów tam - gdzie jest najtaniej. Nie rozumiem skąd te pytania później na forum, czy takich pytań nie można zadać w miejscu w którym się ćwiczy??? Czy może personel nie jest w stanie wam odpowiedzieć na wasze frustracje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studio Vacu błagam nie pisz w każdym poście jaka to u Was jest wspaniała obsługa, bo już to nudne się robi, kto chciał to już to przeczytał!! Wystarczy odpowiedz na pytanie bez reklamy!! Ja przyznam szczerze, że dokładnie nie pamiętam jak to było po pierwszym spacerze, ale nie kojarzę jakiś większych zakwasów, bóli, a już tym bardziej opuchnięć!! Osobiście radze zapytać się obsługi salonu, a jak będą mieli problem z odpowiedzią to zmienić salon!! Nie wiem skąd jesteś, bo w Łodzi sprawdziłam już kilka miejsc i jak coś to mogłabym coś doradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio VACU
Ja cały czas podkreślam profesjonalną i wyszkoloną obsługa- podkreślam to, bo wlasnie TU padają pytania, które powinny być zadane w miejscu gdzie się ćwiczy. Jeśli takich miejsc będzie więcej, wiecej będzie klientek zadowolonych. A czy nie o to chodzi?? To sugestia do wszystkich salonów- dobry personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.kobieta3miasto.pl
StudioVacu, to miło, że wasz salon to profesjonalna obsługa - warto trafić do specjalistów, ale jednak reklamy są niewskazane. Jest ich za dużo, więc jeśli możesz, rób to dyskretniej. Nie zapominaj, że cały ten temat poświęcony jest tym, co to jest i z czym się to je, więc ograniczaj się do porad. Rozumiesz, skąd niechęć? ________________________________ W razie problemów z czymkolwiek daję maila: gontarzyk@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio VACU
tych porad bylo tak duzo z mojej strony i nie tylko w tym watku, wygodniej jest innym zadac pytanie po stokroc w tym samym temacie niz przeszukac forum i znalezc odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio VACU
a tak na marginesie swoim loginem nie reklamujesz vacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.kobieta3miasto.pl
Nie, swoim loginem nie reklamuję vacu. Ani razu nie miałam też ochoty reklamować czegokolwiek. Na każdym forum są ludzie, którzy zadają mnóstwo pytań i mają w dupie to, że toczy się jakiś temat, ale są też tacy, co czytają i zadają pytanie odnośnie czegoś tam. Nie reklamuj się, udzielaj porad. Ty decydujesz komu ich udzielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjsnnsnsns
no sorry, poza beznadzijnymi reklamami darmowymi wkolo i wychwalaniem skutkow przez posiadzcki urzadzen nie widze tu wypowiedzi babek ktore byly i sa zadowolone poczytalam za to na innych forach ze szalu nie ma poza tym wogole nei ejst super i ze jesli ktos ma popekane naczynia krwionosne na nogach to mu sie pogarsza stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.kobieta3miasto.pl
No nie ma, nie ma. Poczytaj sobie poprzednie strony jak chcesz, tam jest więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co Ci chodzi... ja chodziłam pierwszy raz na vacu z rok temu i jedynym efektem było pozbycie się cellulitu w jakimś tam stopniu, obecnie chodzę od 8 marca i jestem zachwycona rezultatami, naprawdę widzę rezultaty, szczególnie jak zakładam spodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.kobieta3miasto.pl
Studio Vacu, a mogą się pomniejszyć? Jest taka możliwość, że vacu, które wysysa nie powiększy pajączków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze jesli to sie nei danadaje kiedy sie ma pajaczki to ja nie bede mogla skorzystac a tak chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.kobieta3miasto.pl
Wg mojej wiedzy, ja bym nie ryzykowała. Lepiej idź na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno sie nie zmniejsza ale tez nie musza sie powiekszac, nalezy to obserwowac i pilnowac by cisnienie w kapsule bylo mniejsze niz zazwyczaj. To trzeba powiedziec obsludze ze sa takie problemy naczynkowe i oni powinni zaproponowac nizsze cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacuum + wibra
zapraszam na cwiczenia w kapsule vacuum i platformie wibracjnej - Kryta Pływalnia Głogów Młp. www.sollfit.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vacu Club Energia
Witam ponownie:) Zapraszam wszystkich chętnych do niedawno otwatego studia z kapsułami bosy space, miła atmosfera, mało ludzi i świetne rezultaty w razie pytań piszcie:) Vacu Club Energia Łódź, retkińska 104 a vacuclubenergia.pl vacuclub@vacuclubenergia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
W gdańsku na obroncow wybrzeza w centrum horyzont Panie maja super ceny i co chwile jakies super oferty promocyjne,podam stronke www.vacugdansk.pl nie ma tam tych promocji ,ktore sie zmieniaja tylko te stale proponuje zadzwonic i zapytac jaka teraz jest promocja,Panie zawsze odpowiedza:) w tej chwili sa takie promocje: Do karnetu 10 wejść na rolletic +10 wejść na platformę Do karnetu 20 wejść na rolletic +21 wejść na platformę Przy zakupie karnetu na vacu wejścia na orbitreka GRATIS Do karnetu 10 wejść na vacu +10 wejść na orbitreka Do karnetu 20 wejść na vacu +20 wejść na orbitreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkaarpacie
Mam do sprzedania sprzęt Vacu Well w bardzo dobrej kondycji woj.podkarpackie szczegóły pod poniższym linkiem: http://www.naszekrosno.pl/zdrowie-i-uroda/sp rzedam/targowiska-vacu-well-rewelacyjny-sprzet-po-okazyjnej- cenie.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacufitkaa
Ja ćwiczę na vacu fit juz rok i straciłam na stałe 9 kilo !!! To niesamowite. Sądzę, ze jest to stała utrata wagi a nie tak jak w przypadku diet cud, których jedynym efektem jest efekt JOJO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×