Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość Paulina Łódź
Witam, Vacu Well jest w Łodzi w Studio Angel na Stefana 3. Polecam wszystkim, ja korzystam z tej formy odchudzania już po raz drugi i z efektów jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol szcze
Power Slim Studio to leżenie pod lampami pasywnie w branży fitness lub beauty to dodatek do aktywnego ćiczenia. cały świat wie już że leżąc nie osiągniesz żadnych znaczących efektów! suche sauny sa dobrym dodatkiem ale nie przynoszą cudownych rezultatów. Vacu Well działa na prostej ale bardzo skutecznej metodzie i ciasne gumy nie przeszkadzają w osiągnieciu efektów. a efekty są i to przyciąga coraz więcej Kobiet . jeżeli ktoś na tym forum pisze bzdury na temat ciasne gumy to pewnie ma problemy ze sprzedaża karnetow na inne urządzenia jak PowerSlim Studio lub prowadzi prostą kampanię marketingową :) pozdrawiam Panie ćwiczące na Vacu Well

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawb
Witam, Czy któraś z Was wie czy w Jaworznie lub ewentualnie w Katowicach 9ale gdzieś w centrum) jest jakieś studio Vacu? Chciałabym kupić karnet mojej mamie na dzień matki :) p.s. Sama chodzę w Krakowie (na Urzędniczej) na Vacu i TurboSonic (platforma) i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Jutkiewicz
Hej, ja chodze na Powerslim studio i active i nie jest to żadne pasywne lezenie, mozna cwiczyc albo stosowac rozne zabiegi a efekty sa dużo większe niz na vacu, na vacustepach meczyłam sie miesiacami a na pałerach efekty widac od razu, polecam:) Karolku nie orientujesz się w branży, radze wypróbuj Powerslim, zmienisz zdanie:) Mnie tez cisna te gumy i kolana bolą więc dołączm się do Agaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Jutkiewicz
poczytajcie sobie www.powerslim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila89
A czy jest powerslim w Gorzowie Wlkp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewr432424qw
adresy gabinetów znajdziesz na www.powerslim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol szcze
Pani Marto, a gdzie Pani pracuje..? w firmie powerslim :) może ćwiczyła Pani na vacu i zapomniała gumę założyć :) oj oj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina987
a ja nie mam tej maszyny a mam juz 10 chetnych klientek :( we wloszech nie ma vacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla06
Dziewczyny co polecacie, bieznie czy steper? slyszalam, ze na steperze jest ciezej ale za to ofekty sa szybciej. Czy ktoras z was cwiczyla w vacu thermal z wykorzystaniem promieni podczerwieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila89
Mam pytanko, jaka powinna być prędkość i ciśnienie na vacu well, bo mi pani w clubie powiedziała, ze między 5 a 6, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila89
Mam pytanko, jaka powinna być prędkość i ciśnienie na vacu well, bo mi pani w clubie powiedziała, ze między 5 a 6, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda83
Zaczynasz z prędkością 2.0 i nachyleniem 0.0. Natomiast zależnie od Twojej kondycji możesz spokojnie obie wartości ustawić nawet do 5.5-6.0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda83
A co do ciśnienia, to na początek (2 pierwsze minuty) i na koniec (2 ostatnie minuty) ustawia się 15, a na pozostały czas 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheeftee
Co do prędkości - możesz zacząć nawet od 6km/h, ale tylko jesli masz kondycję, która Ci na to pozwoli. Co do ćiśnienia - na początku i końcu po 15 m/bar, potem można przełączać między 20-25. 30 m/bar nie polecam - za duże obciążenie na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
tam gdzie ja chodze sa zalecenia nastepujace:jesli jestes pierwszy raz,zaczynasz od programu(kazde vacu powinno miec programy)podsawowegoczyli predkosc do 5.5 a cisnienie do 15,sredni program jest powyzej 5.5(mozesz tez przyspieszyc juz manualnie)podcisnienie 21,i najwyzszy poziom powyzej 6 predkosc ale nie przekraczac 7 bo to niezdrowo i mozna sobie krzywde zrobic i cisnienie 25,nigdy nie slyszlalam o 30... najlepiej jesli zdasz sie na fachowosc obslugi i nie kombinowac samemu co do stepera to kompletnie nie polecany bo bardzo obciaza stawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila89
drogie panie, a ile cm ubyło wam po 2 tygodniach ćwiczeń? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila89
tak mniej więcej podajcie, jeśli możecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
a jakie maja ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
a ja polecam elektrostymulacje ciala.Daje efekty po 10 zabiegach plus zastosowanie dietki.Stracilam w obwodach pare cm tam gdzie potrzebowalam:).Absolutnie nie zaluje wydanych pieniedzy:).Efekty sie utrzymuja.POlecam serdecznie ja wykonywalam w Krakowie na ulicy szpitalnej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana z Poznania
Cześć dziewczyny, Naczytałam się dzisiaj i vacu well i chciałabym poznać jakieś dobre miejsce w Poznaniu. Bardziej niż na cenie zależy mi na efektach, Jestem zdesperowana, Nie mieszcze już się prawie w żadne rzeczy z zeszłego roku. Czekam na jakieś wskazówki z Poznania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana z Poznania
Cześć dziewczyny, Gdzie w Poznaniu jest jakieś profesjonalne urządzenie vacu well???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
wpisz w google vacu poznan i ci wyskoczy napewno kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana z Poznania
Poproszę bez złośliwych uwag. każdy głupi umie wpisac w wyszukiwarkę. Miałam nadzieję, że ktoś mi powie gdzie był i czy warto tam pójść. Liczę na życzliwe rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
do zainteresowana z poznania... jakie zlosliwe uwagi?cow tym zlego ze tak pisze,nie przesadzasz??chyba to najlatwoejszy sposow aby znalez gabinet,prawda?a poza tym jakbys poczytala calosc to pewnie dziewczyny pisza.mam nadzieje ze ktoras szybko tu ci napisze ale jak nie to w czym problem aby samemu poszukac..to nie jest zlosliwosc tylko rada!pozdrawiam dzieki ania 101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
sorki za literowki ale walcze z klawiatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila89
witajcie, proszę napiszcie o efektach jakie macie lub miałyście po 3 tygodniach ćwiczeń :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
mylse ze u kazdej jest to spara indywidualna,niektore nie gubia kg al leca w centymetrach,obwodach-ja tak mam a ty juz chodzisz?jakie wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila89
no chodzę, chodzę już 3 tygodnie. I zgubiłam 3-4kg jakoś tak i troszkę cm,a mianowicie 5 cm w biodrach;] ale nie wiem czy powinnam sie cieszyć, ze wszytko działa ok, czy tez nie działa normalnie i powinnam już więcej schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×