Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość błotowłosa
Cześć! Byłam dzisiaj pierwszy raz na sesji 30-minutowej na Bodyspace, gdyż od tego miesiąca mogę z niego korzystać w ramach mojego karnetu na siłownię, więc postanowiłam wypróbować. Problem w tym, że Pani która tam pracuje, poza przycikiem włącz/wyłacz/zmień prędkość i bary nie była w stanie mi nic powiedzieć... Mam pytanie czy któraś z was wie jakie ustawienia są najlepsze? Mam 58kg/175cm/ problemy z niedociśnieniem... Nie mam nadwagi, mam dobrą kondycję, uprawiam dużo sportu. Chcę nadać kształtu biodrom i pośladkom, bo po zimie trochę się zapuściły... Dodam, że miałam złamaną nogę i mam w niej śruby. Na ile mogę ustawić ciśnienie i prędkość żeby nie zrobić sobie krzywdy? dziękuję za każdą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwicząca
Do błotowłosej Problem rozpoczyna się w momencie, gdy obsługa wpuszcza kogoś na maszynę bez wstępnego rozeznania. Wyraźnie się mówi, że tego typu urazy są przeciwwskazaniem do ćwiczenia na maszynach typu vacu. Być może jedynym rozwiązaniem jest vacu ring, gdy obciążenia dla stawów są takie same jak na zwykłej bieżni. Wg mnie jest to wstęp do pogorszenia stanu faktycznego, ale to niech każdy rozstrzyga sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwicząca
Do błotowłosej Jeszcze jedno, skoro uprawiasz sport, nie masz nadwagi, chcesz nadać kształty, skorzystaj z rollera Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristianadigoia
Ja chodze na body space od 2 miesiecy, tak 2 razy w tygodniu. Chodzilam 7km/h, podcisnienie na poziomie 15-20 barow. Nie jestem chuda ( 171cm, 59kg), ale moim celem bylo pozbycie sie tylko cellulitu (spory) i ujedrnienie skory. Efekty po 2 msc : - cellulit jak byl, tak jest - skora na udach nie ujedrnila sie - podniosl sie tylek i jest bardziej jedrny - pojawily sie na udach w 2 miejscach malenkie pajaczki ( od podcisnienia, dlatego lepsza podczerwien) - utraty w kg i cm brak ( na tym mi nie zalezalo). v Chce kupic kolejny karnet na body space, byc moze potrzeba mi znacznie wiecej tych 'cwiczen' niz 18. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwicząca
Do kristianadigoia W zasadzie brak utraty w kg jest możliwy, jeżeli chodzi o brak utraty w cm ( oba uda, pośladki i brzuch ) powinien być znaczny. Pojawienie się pajączków przy podciśnieniu między 15-20, raczej trudno wytłumaczalne, chyba, że maszyna ma wyższe i oszukuje. Brak utraty cellulitu - raczej niemożliwy, coś jest nie tak. Podczerwień pomoże, ale i tak podciśnienie jest lepszą metodą, do tego rolki - nie ma mocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalnaBabeczka
Hej Dziewczyny! Postanowiłam napisać,bo wiem ile osób stara się schudnąć,a nie może (to samo było ze mną).Ja właśnie tak poszłam na vacu i jestem aż zaskoczona jak jestem zadowolona. Trafiłam na fajne studio w Gdyni, mega fajną babeczke (bo tak jak poruszyłyście temat ktoś musi się znać,a ona się zna).Wszystko wytłumaczyła, najpierw zapytała czy w ogóle kiedykolwiek byłam na bieżni itp także bardzo fajnie. Do tego odpowiedziała na każde moje pytanie i doradziła także duży plus.W ogóle super mają tam atmosfere,taką mega luźną i przyjazną. No ale mniejsza z tym. Efekty są, po 10 razach widzę duże zmiany , jeszcze 10 przede mną i myślę, że będzie dobrze:D Poznałam tam wiele kobiet, które chodzą już dłużej i są same pozytywne opinie. Generalnie teraz mają -20% na karnety także ceny wychodzą mega spoko. Daje namiar https://www.facebook.com/VacuNesStudioModelowaniaSylwetki?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poala
Do kristianadigoia. Od jakiego czasu chodzisz tylko 2 razy w tyg? Generalnie jesli chodzi o vacu (zakladam,ze body space to to samo;)) to zeby byly jakies efekty trzeba chodzic jaknajczesciej , pierwszy tydzien najlepiej 5dni pod rzad. W zaleznosci na ile wejsc masz wykupiony karnet. Jesli na 10 to najlepiej machnac sobie to odrazu , w 1szym tyg od pn-pt i w 2 tak samo. Jak na wiecej to mozna ewentualnie sobie to rozlozyc w czasie ale maksymalny odstep miedzy zabiegami to 2 dni i liczy sie systematycznosc. Jesli chodzi o pajaczki to owszem moga sie pojawic przy podcisnieniu -20 takze lepiej sobie zmniejszyc do -15 i isc pod gorke lub zwiekszyc predkosc. Na cellulit i brzuch jest b.dobry program slim skin (vacu) ,tam skacze podcisnienie i dochodzi nawet do -25. No i w polaczeniu z rollmasazem musza byc efekty. Na wage nie ma co patrzec, bardziej na obwody i wyglad skory. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula116
do Gość: Trochę za mało informacji żeby odpowiedzieć naprawdę merytorycznie. Chodzę na vacu well i vacu step i nie miałam takich problemów chociaż mam słabe naczynia. Musisz odczekać i spróbować jeszcze ale z mniejszym podciśnieniem do 15 mbar i spokojnie poćwiczyć. Zastanawiam się czy gdybyś poszła na bieżnie bez vacu na trening to czy pod wpływem wysiłku tez powstaną takie siniaki czy to działanie podciśnienia. Może warto sprawdzić. Jeśli to podciśnienie to powinnaś pójść do lekarza żeby ustalił czy coś się nie dzieje w organizmie. Do ćwiczeń w podciśnieniu są przeciwwskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć przed świętami i sylwestrem czy studniówką??? Zadbaj o siebie już teraz!!! Szybki i sprawdzony sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, najskuteczniejszy obecnie sposób zwalczania cellulitu! Tylko teraz nowe VACU LINE w promocyjnej cenie 120 zł za 10 zabiegów! Zapisy na recepcji w Fitness Centrum 48 na os. Piekary w Legnicy. tel. 667 458 111, 663 180 280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na Vacu dwie serie i pomogło mi duzo. Głównie pomaga na brzuch, uda i pośladki. Cellulit znikł. Naprawdę warto! Chodziłam własnie do klubu do Fitness Centrum 48 na os. Piekary w Legnicy. Serdecznie zapraszam. Ich stronka:www.centrum48.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania112
przy Conrada w w-wie maja nowe maszyny i co ważne wlasny parking dla klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem wraz z żoną na Vacu choć nazwę inną Vacu Magic. Korzysći,fajny bajer ;) Efekty ważne że są czy vacu takie czy inne liczą się chęci więc poszliśmy na magiczne z kollagenem przy Majolikowej.Świetna obsługa pani Asi i z pewnością tam wrócimy na Magic-zne Vacu. Polecam każdej osobie ,ciekawa forma ruchu i do tego elektrostymulacja. Pozdrawiam Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie mulasieńka
Vacu Well to "staruszka" jak powiada mój facet ;) Poszperajcie w internecie,obecnie jest wiele nowych modeli a jak ktoś chce to zawsze znajdzie dziurę w całym. Korzystamz Vacu Magic Beauty przy Mehoffera ale obsługuje pani doktor,widać wraz z mężem znają się na rzeczy i są efekty więc polecam korzystać pod kontrolą specjalisty i na certyfikowanym urządzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle tu wypowiedzi na temat vacu że trudno ocenić czy ta bieżnia działa czy nie... Ja jak wiele kobiet walczę z tłuszczykiem na brzuszku i udach no i oczywistym uporczywym cellulitem,no i konkretnej odpowiedzi w necie nie mogę znaleźć co rozbiję tkankę tłuszczową i zlikwiduję cellulit Stosowałam body wrapping i w salonie i w domu -efekty mizerne bańka chińska -były sińce skóra na pewno ujędrniła się ale że nie robię tego systematycznie to efekt taki sobie cellulit jest chodziłam na orbitrek w podczerwieni owszem pociłam się kondycja polepszyła się -cellulit jest Liposukcja ultradźwiękowa-10 zabiegów to stanowczo mało no i na pewno trzeba do tego mieć jeszcze szereg innych zabiegów Miesiąc temu byłam na lipo laserze po 6 zabiegów na uda i po6 na brzuch coś tam może podziałało ale cellulit jest a 8stówek poszło No stale coś łykam raz detocell,raz THERM LINE ,teraz kawę zieloną jak kończy się opakowanie to znowu coś kupuję efektów nie widzę no może po term line ale do tego trzeba ćwiczyć nie mam do tego czasu,czasami ćwiczę w domu z płyty fajny układ na spalanie kupiłam kiedyś z herbatką no oczywiście na odchudzanie ale cellulit jest Mam aktywny tryb pracy ciągle w ruch po 12-14 godzin po za domem więc jak wracam to padam coś zjem i śpię,odżywiam się zdrowo no może tylko nie regularnie.Źle nie jest ze mną ale cellulit jest i jest no i teraz wykupiłam karnet na vacu bieżnie i na rollmasaż.Dziś po pierwszym dniu czuję zmęczenie nóg. Jak ktoś ma jakieś doświadczenie z vacu i rolkami proszę o podpowiedź jak długo powinno się t.z. ile ćwiczyć no i jak uzyskać lepszy efekt jestem normalnej wagi może 5 kilo za dużo (168cm-65kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małopolanka
Vacu Magic w Bochni ktoś pytał,jest już jest przy Hali Widowiskowo-Sportowej ul.Poniatowskiego 32, Heh jaka reklama ;) Nie ważne,ważne że korzystam i jestem zadowolona,byłyśmy pierwszy raz i powiem,że jest przytulnie,szkoda tylko że jedno a nie dwa takie Magic we dwie mogłybyśmy biegać byłoby raźniej. Dostęp do fitnessu jest również więc mamy co chciałyśmy Całusy dla dziewczyn i polecam,zabierzcie wodę ze sobą vacu chyba całą wodę wysysa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania112
chodze na vacu na Conrada od grudnia przez ten czas schudłam 8 kg izgubilam lacznie 20 cm polecam ten punkt -sa nowe maszyny i bezpłatny parking dla swoich gości a ponadto do końca marca marca bonusy w cenie karnetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena1111
Witam, byłam dziś pierwszy raz na bieżni, proszę napiszcie mi jakie macie odczucia związane z treningiem, czy czuć jakąś różnicę niż jakby chodziło się na zwykłej bieżni? Czy czujecie coś na skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia277
Witam!czy ktoś się orientuje gdzie w Rybniku badz okolicach jest vacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich chętnych do wypróbowania vacu zapraszamy do naszego salonu. Właśnie mamy super promocję:)Karnet vacu open miesięczny kosztuje tylko 189 zł.Więcej na studiopantera.pl Efekty gwarantowane po miesięcznym treningu trzeba tylko chodzić systematycznie!Nasza rekordzistka Pani Basia straciła 14,5 kg w 3 miesiące.Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zaczęłam ćwiczyć na vacutherm trener każe mi wyłączać podczerwień po 5 min ćwiczeń i zastanawiam się czy słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka vacu well
cześć dziewczyny, odnawiam trochę temat urządzeń vacu well, muszę powiedzieć że po miesiącu systematycznego ćwiczenia widać diametralną rożnicę!! celulit zmniejszył się o połowę i ubyło też kilkanaście cm ;) ja dodatkowo oprócz vacu, chodziłam na roll masaż, naprawdę świetne urządzenie! w Krakowie znalazłam tylko jeden salon który ma wszystkie potrzebne urządzenia, ceny bardzo przystępne bo karnet open kosztuje 169zł - dla zainteresowanych pań z Krakowa salon mieści się w nowej hucie a więcej informacji można uzyskać pod numerem 511104668

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny! Jeśli szukacie w Warszawie, to na mokotowie możecie poćwiczyć na vacu well, vacu line i vacu step. Oprócz tego pełno urządzeń odchudzających i usług z zakresu upiększania i pięlęgnowania urody ;) Link do strony salonu: http://www.slonecznawyspa.com/ Zachęcam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewuchy :) Chodzę na wacu well od tygodnia przy okazji jestem na diecie ( 5 posiłków dziennie) piję dużo wody itd. Zdecydowałam się na to po namowie kumpeli która przez miesiąc codziennego chodzenia 5 lub 6 razy w tygodniu zeszła z rozmiaru 42 na 38. Czyli działa. Najważniejsza jest systematyczność! Ja zapłaciłam z karnet 300 zł za miesiąc czasu i mogę chodzić od pon do sob na 30 lub 40 minut. Powiem wam że po tygodniu czuję różnice. Zobaczymy za miesiąc...napiszę jakie efekty :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1564
Ja tez byłam juz 6 razy na vacu line i powiem wam ze efekt jest odwrotny niz mial byc. Nie dosc ze w udach przybylo mi az o 2 cm to jeszcze celulit zamiast sie zmiejszyc to sie zwiekszyl. i tu moje pytanie dlaczego innym to pomaga a mi wrecz przeciwnie ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodzę 4 razy w tygodniu.Przemiennie raz na vacu rowerek raz na vacu bieżnie i mimo że chodzę dopiero drugi tydzień to już widzę jakieś efektyW warszawie polecam http://studiopantera.pl bo mają super cene na karnet open miesięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon_fine
Zapraszam osoby chcące schudnąć do salonu f.i.n.e. w Łodzi, ul. Piotrkowska 29, u nas nie ma obawy o pękające naczynka lub żylaki, ponieważ posiadamy specjalny program dla osób o takich skłonnościach :) Posiadamy również urządzenie Body Roll i masaże manualne :) www.fine-lodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zapraszam dziewczyny w Lublinie na taką kapsułę :) Chodzę dopiero od tygodnia..ale kiedyś chodziłam 5 miesiecy zgubiłam 15 kg i byłam na diecie dukana .. i niestety diete nie dotrzymałam do konca kg wróciły.. Na dzień dzisiejszy staram sie jesc zdrowo duzo białka, kurczak ryba na parze i duzo warzyw.. na razie zrezygnowałam z chleba, makaronu co kocham.. i ziemniaków.. dojde do wymarzonej wagi zaczne wprowadzać ciemny chleb, makarony i ziemniaki stopniowo oczywiscie :) Tej kapsuły nie polecam dziewczynom które idą tylko na ujędrnienie ciała i jak nie maja co zrzucac.. celluit hm? na mnie działał bo miałam spory celluit .. jak coś piszcie tu lub na priv iwka489@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×