Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość cellulitowa
A i jeszcze mam pytanie... czy są jakieś przeciwskazania aby odbyć dwie sesje z rzędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja chyba:-)
Celulitowa a powiedz jak u Ciebie z wagą/wymiarami tzn wiele masz do zrzucenia? ja zastanawiam się na vacu, nie mam problemów z nadwagą tylko właśnie cel i oponkę ehh tyłek też mi się powiększył :P i zastanawiam się czy widać bedzie jakiekolwiek efekty... zamotałam Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam do nowego studia w Warszawie(Ursynów:). Posiadamy rowerek,bieżnie oraz nowość odkryta bieżnie z podczerwienią.Ceny -15% do końca stycznia:) http://studiopantera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulitowa
Cześć to chyba ja..., Ostatnio jak się wazyłam 2 tygodnie temu to było prwie 72, teraz nie mam wagi, więc sprawdzam wymiary. W pasie miałam 79 - teraz 75, w 'biodrach' - tak naprawdę to w najgrubszym miejscu pośladkowym - miałam 105 a teraz 104. Dla mnie najważniejszy jest cellulit no i obwód ud... spadł o 1 cm z 64 na 63... ale z ud bardzo ciężko zrzucić, a jak się ćwiczy to mimo że tłuszcz się spala to mięśnie zwiększają obwód. Podaj swoje jak możesz :) Byłam już 10 razy, teraz robię tygodniową przerwę i później znowu 10 razy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota wawa
witam serdecznie posiadam karnet zakupiony na grupon na 10 wejsc za 100zł ,do wykorzystania do konca czerwca jna ul.radiowa 16 warszwa bemo jak ktos jest chetny to odsprzedam bo niestety ja jestem nie zadowolona z tego typu cwiczen bardzo mnie kolana bolały moj kontakt meilowy dorota.kacprzak@vp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa111
a ja jestem bardzo zadowolona:) chodze juz drugi miesiac i widze świetne efekty, wlasciwie juz po kilku treningach wyraznie zmniejszyl sie cellulit i podniosly posladkil zaczelam mierzyc obwody i widze ze z tygodnia na tydzien mam mniej cm, waga tez pokazuje mniej ( oczywiscie dbam o to co jem, nie mam specjalnej diety, ale jem zdrowo etc). Wiadomo ze u kazdego te efekty moga pojawic sie w roznym czasie. z tego co rozmawiam z innymi osobami na vacu to tez są zadowolone, duzo z nich twierdzi ze nigdy w zyciu nie mialo skory tej napietej i gladkiej jak przez te cwiczenia. sama zastanawiam sie czy nie dolozyc do vacu jeszcze rollena zeby bardziej kompleksowo o siebie zadbac. na poczatku sceptycznie do tego podchodzilam, ale namowila mnie kumpela u ktorej widzialam super efekty. co porawda jej bylo ciezej cokolwiek zrzucic bo jest duzo szczuplejsza, a jak wiadomo im wiecej sadełka tym szybciej widac;) no i co najwazniejsze - na vacu fit mam tylko 5 min drogi, bo mam to szczescie ze na ligocie w katowicach jest takie male, kameralne studio i nawet nie musze nigdzie dojezdzac:) generalnie - polecam !! ale oczywiscie musicie zadbac zeby chodzic regularnie np 3x w tyg, nie psuc efektu podjadaniem slodyczy i fast foodow no i uzbroic sie w cierpliwosc. skoro tyło sie w kilka miesiecy to w zdrowy i trwały sposób nie mozna zrzucic kg w 1 tydzien. pozdrowienia dla wytrwa łych:)) / z z 86kg do 79kg:)) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
witam was dziewczyny zapraszam was na mistrzejowice na vacu line:)krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam te wszystkie opinie na temat tego "vacu" to chyba sama sie wybiore na kilka seansow. Jestem spod Warszawy i tutaj tez jest to urządzenie ale nazywa sie Body Space albo cos w tym stylu cena ok 20zl za 30min. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono-oka
ja byłam dzisiaj pierwszy raz na vacu, nie mogę powiedzieć że już widzę jakieś efekty ale vacu power to bardzo fajna sprawa : ) wybieram się też jutro na to : ) zamierzam chodzić 3 razy w tygodniu, mam nadzieję że za miesiąc będą widoczne już jakieś efekty : ) płaciłam 13zł/30 min : ) uważam że to bardzo dobra cena : ) pozdrawiam wszystkie fanki vacu! : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majerson
Kochane kobietki a wedlug was lepsze jest vacu na podczerwien czy na poscisnienie???Bo w sumie bylam na tym i na tym i sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
vacu podczerwien moze miec lepsze efekty ale na nim trzeba bardziej uwazac na przeciwskazania! ono duzo bardziej jest szkodliwe na naczynka! takze ja bym wybrala na twoim miejscu vacu tradycyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majerson
A wy mialyscie tez bole kolan po tym???Mnie ostanio po trenngu zaczely bolec ,,,juz nie mowiac o tylku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
tam gdzie boli ( lub sa tzw zakwasy)tzn zetam sie cos bedzie dziac ztym cialem! ale na kolana uwazaj bo vacu podcisnienie nadwyreza stawy i kolana , chodz pod gorke ! nie chodz na płasko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icy8494
No właśnie... Ja zanim wykupiłam miesięczny karnet też słyszałam, że vacu niekorzystnie działa na stawy - ale zignorowałam te ostrzeżenia. I mam teraz za swoje. Chodziłam na vacu przez cały miesiąc styczeń 2011, do jednego z krakowskich klubów fitness, stosowałam też zalecaną dietę, nie miałam żadnych przeciwwskazań. Przez ten miesiąc czułam się fantastycznie, mniejszego cellulitu co prawda nie zauważyłam, ale wzmocnione nogi tak. Jednak po zakończeniu z każdym tygodniem zaczęło mi się chodzić coraz gorzej. Przez pierwsze miesiące ból stawów był do wytrzymania, więc go ignorowałam. Ale pod koniec wakacji doszło do tego, że ledwo trzymałam się na prostych nogach. Potem było już tylko gorzej. Zaczęły się wizyty u ortopedów, mnóstwo pieniędzy wydanych na leki, środki z kolagenem itd. potem zabiegi, nie wszystkie refundowane (jak sobie teraz porównam, ile kosztował mnie miesięczny karnet, a ile do tej pory wydałam na ratowanie zdrowia, to płakać mi się chce). Mija rok, a ja nadal jestem inwalidą, chodzę o kuli. Od 4 miesięcy codzienna rehabilitacja, ćwiczenia, po których - ciekawostka - dopiero zmniejszył mi się widocznie cellulit. Niedługo kolejna wizyta u ortopedy, prawdopodobnie będę mieć teraz aplikowane zastrzyki w kolana, też nierefundowane. A jeśli to nie pomoże, w ostateczności operacja obu kolan... Takie są moje wrażenia po vacu. Koleżanka, która namówiła mnie na vacu, też miała problemy ze stawami, na szczęście dla niej mniejsze, bo miała karnet tylko na 9 wejść. Ale obie zgodnie stwierdziłyśmy, że trzeba się tymi informacjami podzielić z innymi chętnymi na vacu. Przez cały życie nie miałam żadnych problemów ze zdrowiem, teraz mam je na własne życzenie, przez własną naiwność, że uwierzyłam, że w miesiąc pozbędę się cellulitu bez specjalnego wysiłku. Opisuję moje doświadczenia ku przestrodze. Jeśli chcecie, schudnąć, pozbyć się cellulitu, poprawić kondycję, to stosujcie tradycjne metody, a nie jakieś cud-kapsuły, których producenci i właściciela klubów fitness chcą po prostu wyciągnąć pieniądze, obiecując Bóg wie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
dokladnie tak jest ale na mistzrejowicach w krakowie dokladnie wam pzrekaza informacje dotyczace ciwczen na vacu line! bo sama nabawilam sie kontuzji noci i teraz moge wykonywac inne ciwczenia u nich na vacu juz nie wroce raczej! mozna isc na rolmasaż lub na fitness. fitness jest najlepszym lekarstwem na pozbycie sie kilogramow! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa-Łódź
A czy możecie polecić jakieś dobre i tanie vacu w Łodzi???? Najlepiej w Centrum.... Chciałabym zacząć sesje, ale niestety znalazłam tylko 1 salon i mają karnety po 220 zł za 10 wejść:( Czy gdzieś może jest tańsze??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka987654321
czy dzięki vacu bedę miała płaski brzuch? pozbędę się tej paskudnej oponki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni :) 1987
Witam, chciałabym zacząć chodzić na vacu :) Czy wie ktoś gdzie w Warszawie mogę chodzić na kartę multisportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pozbyłam oponki
ale chodziłam na vacu codzień (w dni powszednie) od 20 lutego do końca czerwca To, ze po 10 lub 20 razach jest jakiś oszałamiający efekt to ściema, trzeba pochodzić pare miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1807
Witam:) mam pytanie odnośnie body space- jak często najlepiej ćwiczyć i jakie parametry ustawiać żeby były najlepsze efekty? Chodzi mi głównie o zrzucenie tłuszczyku z brzucha. Mam kupiony karnet na 10 wejść, jak dotąd byłam dwa razy i szłam cały czas równym tempem 7 km/h z nachyleniem 8, przy czym spociłam się jak nigdy, ale zakwasów póki co nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazajac
Witam. Mam pytanie zapisałam się na vacu line bieżnię w podciśnieniu. Zastanawiam się czy urządzenie działa prawidłowo. Kiedy Pani włącza urządzenie nie ma zbytnio efektu zassania.Kombinezon jest luźny. Chodziłam wcześniej do innego klubu i efekt przy uruchomianiu był zupełnie inny-wyraźne zasysanie urządzenia. Pomóżcie, nie wiem jak to powinno być? Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskalog
Cześć dziewczyny! Dostałam ostatnio ulotkę o klubie ze sprzętem vacu i tak w ogóle się dowiedziałam, że są takie cuda. Dobrze się składa, bo muszę coś z sobą zrobić. Jestem mamą 4miesięcznego szkraba i jako że karmię piersią - nie mogę stosować żadnej diety. Ale już patrzeć na siebie w lustrze nie mogę i nie chcę czekać, aż skończę karmić - muszę podziałać już! Powiedzcie mi, czy na to vacu można chodzić jak się karmi piersią? Bo w przeciwwskazaniach nic takiego nie widziałam, ale może któraś z Was zgłębiała ten temat i mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a gdzie na Vacu w Warszawie na Ursynowie i najlepiej z FitProfit? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamkamas
Ja chodze na vacu od tygodnia codziennie. I chodze z predkoscia 7km/h lub 8km/h. Dzisiaj przezostatnie 5min szkam z predkoscia 9km/h.Dwa dni temu sie wazylam i mialam na wadze 59kg czyli waga spadla a dzisiaj sie waze i 60kg wyskoczylo:/. Czemu tak jest? Z jaka predkoscia powinnam chodzic zeby spalic tkanke tluszczowa a nie rozbudowc mięśni? Pomozcie:) doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Niunia535! ja chodzę do Centrum Modelowania Sylwetki na ul. Słowicza 12, to juz w sumie Włochy ale moze Cię to zainteresuje:) www.cmsfit.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VACUELLE
Chcesz schudnąć ?! Pozbyć się cellulitu ?! Jeżeli tak to nasze nowo otwarte Studio VACUELLE jest dla Ciebie. Posiadamy: - dwie bieżnie - steper - rowerek leżący Wszystkie te urządzenia działają na podczerwień i podciśnienie (vacu) co powoduje efektywniejszą walkę z cellulitem oraz tkanką tłuszczową. Posiadamy również: - rolki (roller) dla bardziej leniwych , które również pomagają w pozbyciu się niechcianej „ pomarańczowej skórki. W naszym Studiu można zakupić także kreacje projektantki mody Swietłany Mikuś. W maju mamy super PROMOCJE, szczegóły na www.vacuelle.pl SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! (Al. Armii Krajowej 4a/3, tel. (71) 311 16 78)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) jeżeli któraś z Was mieszka na Bielanach to polecam punkt na Chomiczówce - mają tam teraz mega promocję:) -dla posiadaczy karty MultiSport Benefit lub FitProfit karnet (12 wejść) kosztuje TYLKO 150 zł! KORZYSTAJCIE:) pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa bo zapomniałam podać Wam adresu :) ul. Conrada 6 tel: 501 185 943 www.vacuwellstudio.com buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×