Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość basiasa
Mnie też interesuje vaku, u mnie w mieście też jest no i zapisałam się na poniedziałek. Kupiłam karnet na 25 seansów za 170zł do wykożystania w ciągu 60 dni. Pani instruktorka poradziła mi żeby chodzic co drógi dzień odrazu na dwa seanse za jednym razem, czyli godzina. Poniewaz będą lepsze efekty, ale czy to bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
co do karmienia piersia to niema takiego pzreciwskazania! a co do zasysania i luznych pasow, pas powinien byc dopasowany idealnie do sylwetki i nieprzepuszczac powietrza! jedne maszyny bardzo zasysaja inne mniej to zalezy od maszyny. zapraszam do studia pieknej sylwetki krakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
do basiasa dwa treningi pod rzad sa tylko dla wytrzymalych ale mozna by miec lepszy efekt, lecz 30minut jest narzucone pzrez program i wystarcza:)ale jesli namawia cie tylko po to by nie skreslac dwoch wizyt w ciagu jednego dnia. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
zapraszam was do milej obslugi i milych nowo poznanych pan kolezanek nowych ludzi na mistzrejowice krakow zloty wiek:) nowy open full 2 tygodniowy tylko 100zl a schudniesz poczujesz sie lepiej przed jesienia:) doradza wam tam z czego lepeij korzystac czy silownia czy fitness czy vacu czy masaze czy sauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia888
Mozecie równiez skorzystać wybierajac ta aktywność z MultikarnetuOK Musicie tylko sprawdzić na stronie http://www.oksystem.pl/ czy w Waszym klubie fitness jest ta karta honorowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajlowocowy
Ja chodziłam na Vacu wiosną bo oczywiście chciałam do lata wyglądać jak człowiek ;) Nie jestem gruba ale na udach zaczął pojawiać sie celuli i chciałam się tego pozbyć. Byłam dosłownie 10 razy co drugi dzień, piłam dużo wody i wprowadziłam lekką dietę tzn jadłam głównie lekkostrawne rzeczy i muszę powiedziec, że z efektu jestem bardzo zadowolona. Mam ładne uda bez tych brzydkich nierówności :) Po wakacjach jeszcze tam wrócę bo profilaktyka nie zaszkodzi a do tego po odrobinie ruchu a jakoś lepiej się człowiek czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata kk
Mam jedno pytanie. Czy kto korzystał z jakiegokolwiek vacu odczuwał jakieś dolegliwości?? Jestem ciekawa czy to nie robi szkody.wykupiłam sobie karnet i mam piętra. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
beatko chodz na vacu jesli niemasz przeciwskazan zadnych:) ale obserwuj zylaki zylki czy sie nie pojawia np i inne dolegliwosci gdy sie pojawia to przerwij zabiegi zamien na inne zabiegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda kraków
szukam urządzenia vacu w krakowie. Najlepiej z opcją karty benefit sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDIO FIGURA WARSZAWA
Witam serdecznie !! Zapraszam do licencjonowanego Gabinetu Partnerskiego Studia Figura mieszczącego się w Warszawie na ulicy Bolkowskiej 1c gdzie każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Posiadamy vacu shaper, rollshaper oraz limfodrenaże. Wszystkie urządzenia idealnie modelują figurę oraz zwalczają cellulit !! Wielkie otwarcie STUDIA już 27 września więc zapraszam wszystkie Panie !! . Każda osoba przy wejściu dostaje los oraz lampkę szampana. Każdy los to gwarantowana nagroda !! Nagrody główne to karnety w wysokości nawet 300zł!! Są również nagrody nieco mniejsze jak np. darmowe godzinne zabiegi i innego typu nagrody.Podczas otwarcia będzie można również sobie wszystkie maszyny popróbować oczywiście wszystko za darmo. Zapraszam serdecznie, WARTO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasa
beata kk wszyscy@tlen.pl'; Mam jedno pytanie. Czy kto korzystał z jakiegokolwiek vacu odczuwał jakieś dolegliwości?? Jestem ciekawa czy to nie robi szkody.wykupiłam sobie karnet i mam piętra. Pozdrawiam wszystkich. Ja chodziłam na vacum pięć razy w tygodniu pół godziny orbitrek i drugie pół na bieżni potem i tak miesiąc około. Potem bieżnia się zepsuła i chodziłam trzy razyw tygodnu po godzinie tylko na orbitrek, no i mam kontuzję kolana. Naczynka postrzelały całe kolano sine no i bulwa jak niewiem co , nieda sie kleknąć na nie bo boli. Teraz mineło już trzy tygodnie sińce prawie poznikały ale to jajo dalej jest no i trzeba isć do chirurga żeby mi sciągnął ten płyn, boję się że to będzie boleć. Tak więc według mnie vacum super sprawa ale nie można tego nadużywać. Ja odczułam znaczną poprawę sylwetki no i o niebo lepsza kondycja, skura jak przysłowiowa pupcia niemowlęcia, na kilach to tak nie poleciałam strasznie bo nie stosowałam w tym czasie żadnej djety a poza tym tworzyły się mięśnie kture też ważą. W godzinę na orbitreku potrafiłam spalić nawet i 1600 kalorji jeśli wieżyć maszynie. Moje zdanie to vacum tak jak najbardziej, tylko trzeba to wszystko kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola72
a czy ktos może wie, gdzie w Gdyni można skorzystac z vacu well

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa09
z bankami chinskimi lepiej uwazac, moze i fajnie redukuja cellulit, ale potwornie pekaja naczynka, wiec lepiej uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka116
ala lubie ich to pewnie dam sie namówić na uda od tyłu...tam może nic nie popęka i dupka. Byłam tam na paznokciach bo po remoncie mam rece jak murarz...i dostałam w prezencie maskę kolagenowa na twarz...(bo tez skóra sucha) wypasiona taka francuska "le masque PARIS"...złota. No cudo podobno regeneracja express ...zrobie sobie na Sylwestra to opowiem czy warta nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniwszka1984aaaaa
witam. Zaczelam chodzic na vacy bieznie, naprawde nie wiem jak niektore z was spokojnie chodza na wysokim cisnieniu. Jak wchodze na vacu to juz od 15 czuje jakbym szla zanurzona po pas w smole czy jakis gesty olej, im zwieksze cisnienie tym gorzej ('bardziej gęsto tak jakby). Okropne, wytaczam sie z tego cala spocona i zmeczona a chodze z predkoscia 3km/h! wlasnie przez to odczucie tego oporu. czy ktos inny tez tak ma? dodam ze mam do zrzucenia z 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniwszka1984aaaaa
mam na mysli body space bieżnia w podcisnieniu * chyba to samo co vacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita116
Dziewczyny w Słonecznej Wyspie na Mokotowie http://www.slonecznawyspa.com/cennik-1/odchudzanie-z-vacu-well/ w soboty wprowadzili 15 zł za jednorazowe wejście na Vacu Well. Normalnie jest 29 zł ale w niedzielę jest zniżka 30% . Akurat soboty i niedziele mi pasują to pochodzę sobie nawet na takie pojedyncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm162
Osobiście nie sądzę aby przez działanie podcisnienia schodził cellulit;) Wydaje mi się, że gdy jest włączone podciśnienie ciężej nam się chodzi, ponieważ pas który mamy na sobie jest zasysany do wnętrza maszyny -> efekt mamy taki jakbyśmy na biodra założyły 2 kg ciężarki. Stad wiele kobiet skarży się na bóle bioder czy kolan , bo jest to chodzenie z obciążeniem. A jeżeli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej jak koleżanka niżej pisze... SPALACIE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ DOPIERO PO 30 MIN ĆWICZEŃ ZE ŚREDNIĄ INTENSYWNOŚCIĄ (czyli np taki bieg/chód podczas którego możesz swobodnie rozmawiać a HR = ok 120). Jeżeli będziesz szła 9km/h i zalejesz się potem a twoje serce będzie waliło jak oszalałe to super ale nie będzie to trening na spalanie tłuszczu tylko cardio w którym poprawisz krążenie (a spali się głównie glukoza). Chodzę na VACU + Roll i dopiero czekam na efekty;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesti
Witam..chodze na body space od 5 miesiecy..i z 106 cm w biodrach zeszłam do 96 cm..i wszystko fajnie byłoby gdyby nie miesiączka...tzn o ile kiedys miałam bardzo regularna ..tak teraz mam zaniki..duzo dłuższe przerwy..czy ktos także miał cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddihking
Drogie Panie, (z tej strony Pan) - ważne jest utrzymanie odpowiedniego heart rate. Biegnięcie nawet 60 minut, na stałej prędkości 8km/h nie da odpowiednich efektów jeżeli puls będzie za duży. Gdy HR jest za duży są to ćwiczenia wytrzymałościowe, wystarczy utrzymać odpowiedni puls - nawet truchtając na bierzni i efekt będzie o wiele lepszy. Poza tym dieta i suplementacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita116
A ja dalej chodze do Słonecznej Wyspy na vacu. Chyba się uzalezniłam. Jak nie poćwiczę to się źle czuję.I właśnie instalują platformę wibracyjną i masażer z wymiennymi pasami. http://www.slonecznawyspa.com/cennik-1/pozostałe-usługi/ .Juz mają w cenniku. Nie korzystałam jeszcze nigdy z platformy ale to podobno niezły trening. Masażer uwielbiam. Mam skłonności do cellulitu na udach bo siedze cały dzień i naprawde rozmasowuje. Ja masuję też plecy. Ciesze się,ze bedzie wszystko razem w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita116
coś nie tak z tym linkiem. http://www.slonecznawyspa.com/ to wstawię ten gółwny. A co odchudzania "Pan" ma rację co do sposobu ćwiczeń. Dieta i suplementacja jest konieczna. Dieta nie znaczy głodzenie sie czy same jogurty. Odżywianie tzn dostarcanie wszystkiego co jest potrzebne komórkom zwłaszcza przy treningu i szybkim spadku wagi bo potem moga byc problemy ze zdrowiem w tym z "kobiecością". Do samochodu to wiemy jaki lać olej a jeśc to juz nie dbamy...a ciało jak subtelna doskonała maszyna trzeba o nie dbać z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia626
No ja właśnie kupiłam karnet i byłam już 2 razy. Mam cellulit i mam nadzieję że to urządzenie pomoże mi się go pozbyć . Oprócz tego oczywiście ćwiczę w domu i wklepuję kremiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwicząca
Vacu well ok. Lepszy jest vacu ring, lepsze efekty, mniej przeciwskazań. Do tego roller 15 min - super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia626
Jestem już po 6 wejściu na vacu i jestem zadowolona. Ja nie chcę schudnąć (164 cm, 50 kg) ale poprawię wygląd nóg. Muszę przyznać że staram się zdrowo odżywiać choć czasem zgrzeszę . Zależało mi na pozbyciu się wstrętnych wałeczków na udach tuż pod pośladkami i muszę przyznać że na jednej nodze już prawie nie mam a na drugiej maleje. Skóra też o niebo lepiej napięta. Pójdę jeszcze kilka razy żeby móc się bez wstydu rozebrać latem na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszka
hej dziewczynki ;-) jak Wasza kondycja? chodzę do studio w Krakowie na vacu bieżnia z podciśnieniem. stram sie być codziennie, czasami zostaje nawet na 2 treningi. zastanawiam się czy nie przyjąć systemu vacu podciśnienie 30 min a po tym vacu podczerwień? myślicie, ze to zly pomysł? Pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwicząca
Do Ptaszka Absolutnie nie. Góra 30 min jeden trening. Albo podciśnienie , albo podczerwień. Ewentualnie po tym 30 min roller. Pozdrawiam W razie innych pytań służę szybką odpowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neely
do Ptaszka a gdzie chodzisz w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwicząca
Do mmm 162. Sprawdziłam to co pisałaś wcześniej. Odpowiedź jaka powyżej, zbyt duże podciśnienie nie powoduje dużej utraty cellulitu. Musi być do 20 mPa. Następna sprawa - bardzo dużo dają kostiumy z neoprenu - poczytajcie strony www. amerykańskie lub niemieckie. Produkują już kostiumy do spania. Redukcja cellulitu od 11 d0 13 %. Kostiumu na razie dosyć drogie, bo około 50 Euro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×