Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pilates

PILATES

Polecane posty

Gość Arina30
Pilates to świetna forma ćwiczeń. Można praktykować zarówno w grupie jak i w domowym zaciszu. W zorganizowanych zajęciach nie trzeba się martwić dodatkowym sprzętem, ja jednak wolę ćwiczyc w domu, jednak bez maty to nie to samo, więc postanowiłam kupić taką http://www.sissel.com.pl/sissel-yoga-mat-flower.html, w planach na przyszłość mam jeszcze zakup piłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prossto Pilates i Zdrowie
Witam, Pilates jest fantastyczny nie tylko dla wyrzeźbienia, wymodelowania naszego ciała ale przede wszystkim dla wzmocnienia mięśni które stabilizują nasz kręgosłup - to czego nigdy nie ćwiczymy na żadnych zajęciach to poprzeczny brzucha i mięśnie dna miednicy, a one utrzymuje nasz kręgosłup i również są odpowiedzialne za płaski brzuch. Pilates pozwala na 'odpłynięcie" w czasie ćwiczeń, uwalnia od stresu i napieć całego dnia. Pilatesem zajmuje się zawodowo nie tylko jako pięknym ruchem ale zdrowym i mądrym :-) Zapraszam na www.prossto.pl Prossto Pilates i Zdrowie - 602 311 445, ul. Kasprowicza 54, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja24k
Z mamą chodzę na pilates od dwóch miesięcy i podoba mi się. Wybrałyśmy Saturn Fitness w Warszawie na Targówku. Zajęcia prowadzi pozytywnie nastawiona do świata pani Magda co dodatkowo wpływa na jakość zajęć. Rewelacyjnie działa pilates na osoby żyjące w ciągłym biegu i stresie, takie jak np. ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktos tu zagląda jeszcze oprócz spamerów, ale mam pytanie do znających się. Chodzę na pilates raz na tydzień. Mimo dość dobrej kondycji mam słabo rozciągnięte mięśnie i problemy z wieloma ćwiczeniami. Kiedy zacznę widzieć pierwsze efekty i ćwiczenia przestana mi sprawiać taką trudność? Do tej pory byłam 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam trening Pilates. Najlepiej ten profesjonalny z trenerem i w Studiu Pilates, gdzie są oryginalne sprzęty do ćwiczeń. Trenuję od ponad 2 lat w Bielanach Wrocławskich w C.P.S. Efekty, które zauważyłam to: ogólne wysmuklenie ciała, wyprostowana sylwetka, bardziej płaski brzuch, wzmocniony kręgosłup - już mnie nie boli - a na tym mi najbardziej zależało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem trenerem personalnym i prowadzę indywidualne zajęcia pilates na terenie całej Warszawy. Dojeżdżam na treningi do Państwa. Posiadam dyplom najlepszej szkoły pilatesu na świecie Body Arts & Science International. Osoby zainteresowane odsyłam na moją stronę http://www.pielapilates.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilates jest świetny, ponieważ oddziałuje na mięśnie wewnętrzne. Uelastycznia ciało, uczy równowagi. Ja chodziłam na zajęcia zorganizowane i muszę powiedzieć, wiele zależy od prowadzącego. Często zajęcia były bardziej rozciągające. Bardzo fajne ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawa
Ćwiczy to się lekko pilates ;p btw jak ktoś chce szybko znaleźć zajęcia pilates w swojej okolicy to niech skorzysta z wyszukiwarki zajęć sportowych FitPlanner.pl na https://www.fitplanner.pl/pilates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teee planer nie spamuj, bo odświeżasz stare "kotlety" . chcesz tworzyć marketing szeptany, ale coś ci nie idzie, bo wszedzie wrzucasz swoje glupawe posty. właśnie pogrzebałeś swoją rzetelność, skoro na forach oszukujesz ludzi to co dopiero w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek idąc ulicą, jak Twoje ciało wibruje, jak odczuwa te wszystkie bodźce, myśli, które napędza gonitwa za sukcesem, pracą twórczą, rozwojem ???? Jesteśmy w ciągłym ruchu.. Ciało ma swoją pamięć, zbiera informacje i doświadczenia, ma swoje życie… Każdy ból, kontuzja, zmęczenie jest nośnikiem informacji. Każdy ruch, gest, mimika mówi do nas i prosi o uwagę, troskę. Przyjrzyj się ciału, odkryj, że współpraca z nim jest konieczna, by zachować zdrowie, skuteczność na długie lata. Zapraszam na Sesje Pilates : https://www.facebook.com/events/1496523760652196/1496523767318862/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny bełkot spamerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilates to super sprawa w warszawie polecam Fit Park mają najlepszą instruktorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetna opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Można zdobyć dużą świadomość własnego ciała i wymodelować sylwetkę. W połączeniu z treningiem cardio- efekty murowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cwiczylam pilates super sprawa, natomiast przerzuciłam się na joge, mają dużo wspólnego ale jakos joga mnie wycisza bardziej chodze do szkoly joga-wojteczek, w grupie cwiczy sie sympatyczniej niz w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berke355
Joga jest super, jednak bardziej na polepszenie wytrzymałosci oraz na wyciszenie się. Jednak dziewczny jeśli chcecie polepszyć swoją sylwetkę, schudnąć to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie włąśnie pilates, który sama szczerze polecam ponieważ daj***ardzo dobre rezultaty Na stronie jest artykuł o tym: http://fitness-inspiracje.pl/korzysci-przynosi-pilates/ Do zajęć nie trzeba się jakoś szczególnie przygotowywać, jednak polecałabym kupic sobie wygodne ciuszki oraz buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie pilates to świetny relaks. Chodzę na bardzo podstawowe zajęcia, ale dla mnie są wystarczające. Powoli rozciągam się, dzięki czemu czuje się fizycznie i psychiczne lepiej. Przez godzinę zajec, wyłączam się, odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam, nie nabierajcie się na Panią Annę Ścisłowską, jej nieprawdziwych ekspertów na stronie internetowej oraz szkołę w Anglii bez siedziby. Certyfikat nic nie daje, a tydzień zmarnowany. Oczywiście oddanych pieniążków jak nie było, tak nie ma - mimo potwierdzeń, że będzie zwrot dla osób, które nie podeszły do egzaminu. Oszustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj byłam na pierwszych zajęciach i tak mi się spodobało, że już nie mogę doczekać się kolejnych.Co prawda mam dziś trochę zakwasy ale i tak myślałam, że będzie gorzej. Dobrze, że założyłam na siebie koszulkę z rough radical bo czułam się w niej mega komfortowo a poza tym to spodobała się innym uczestniczkom zajęć, że pytały mnie gdzie ją kupiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marami
Ćwiczę zarówno jogę jak i pilates. Oba "sporty"/praktyki uważam za cudowne i bardzo pomocne zwłaszcza pod względem zdrowotnym. Jeśli chodzi o sylwetkę, pilates i joga nie spalą nam tyle kalorii co typowy fitness i zajęcia kardio ale ładnie ją wymodelują, nauczą poprawnej postawy a także co najważniejsze wzmocnią nasze mięśnie wewnętrzne. Zdecydowanie polecam rozpoczynać przygodę z pilatesem w dobrym studiu pod okiem porządnego instruktora bo najważniejsze dla naszego zdrowia jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Jeśli ktoś jest zainteresowany torbami/pokrowcami na maty zachęcam do zajrzenia na moją stronkę z takowymi ręcznie wykonanymi https://www.vinted.pl/members/1172552-maramis tyle Pozdrawiam wszystkie osoby ćwiczące jak i te które dopiero chcą zacząć przygodę z ćwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×