Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pilates

PILATES

Polecane posty

Pilates jest cudowny, kocham te ćwiczenia i będę je polecać każdemu. Czytałam, że wszystkich ćwiczeń Pilatesa jest około 200, ja znam może z 20 kilka jedynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza_piaskowa
to super :) ile czasu czekałaś na efekty? moglabys podac swoj obwód uda na górze i posrodku przedtem (jesli wiesz) i teraz? a i obwod lydki... tez mialas je duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
Ja jestem bardzo zadowolona z pilatesa. Ćwiczę z płytami Shape'a. Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitness wdzieku
Witamy, Sredecznie zapraszamy na wakacyjno-weekendowe warsztaty PILATES. W najblizszy weekend ! 26-27 lipca 2009 Sobota i niedziela w godz.9 -12. Wysokie zniżki dla posiadaczy Kraty Multisport - Benefit - nawet do bezpłatnych zajęć w ramach Benefit. Kraków - centrum Ul.Karmelicka 10 FITNESS WDZIĘKU - Medicor Plan Warsztatów: 25-26 Lipca 2009 ( sobota, niedziela w godz.9-12) Warsztaty pracy nad ciałem-PILATES ; Prowadzący: Justyna Włodarczyk Dzień pierwszy: Zajęcia obejmujące podstawowe ćwiczenia Pilates, naukę prawidłowego oddechu i postawy oraz pogłębiające świadomość własnego ciała. Skupimy się na mięśniach brzucha 09:00 – 09:55 Równowaga i koncentracja, czyli zajęcia wprowadzające do techniki Pilates 10:00 – 10:55 Siła z wnętrza – ćwiczenia wzmacniające i stabilizujące kręgosłup 11:00 – 12:00 Rozciąganie i kontrola – świadomy stretching wszystkich grup mięśni Dzień drugi: Trzy lekcje pilates o stopniowanym poziomie zaawansowania 09:00 – 09:55 Ziarno 10:00 – 10:55 Trzcina 11:00 – 12:00 Drzewo www.medicor.krakow.pl/fitness Koszt warsztatów : 1 dzień 70 zł, 2 dni 100zł Prosimy o wczesniejsza rezerwacje pod nr telefonu 012 430 12 14 lub 012 430 12 40. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy rowniez na zajecia prowadzone w tygodniu np. Pilates w kazda srode o 18 tej dodatkowo proponujemy takie zajecia jak : taniec brzucha, BPU, sex aerobic, salsa solo, rytmy latino, yoga, fitness yoga. Zajecia prowadzone w tygodniu prowadzimy bezplatnie dla osob posiadajacych karte Benefit, Fitflex, FItprofit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę od paru już miesięcy, regularnie, parę razy w tygodniu, wg filmu Pilates for Dummies, który zciągnęłam z peb.pl. Jeszcze nigdy nie miałam takich szczupłych nóg i płaskiego brzucha:) I w końcu przestał mnie boleć kręgosłup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa5
Dziewczyny!!! jak sciagac z tej strony Wyślijto.pl prosze pwoedzcie mi i powysylajcie mi te cwiczenia najlepiej z pilką czekam ! :) piszcie najlepiej na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
KURS INSTRUKTORSKI METODY PILATES W KRAKOWIE ! Proszę o kontakt wszystkie osoby zainteresowane odbyciem szkolenia instruktorskiego Pilates. Uczestnicy zdobywają: Uprawnienia panstwowe - legutymację instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia psychoruchowe oraz legitymację Instruktora Pilates. Certyfikat angielski gratis (respektowany w UE). Koszt: 1,400 zł dla absolwentów WF i TiR 1,750 zł pozostali uczestnicy Miejsce: Kraków Czas trwania: 9 weekendów Organizator: Polska Akademia Sportu Termin: do uzgodnienia Osoby zainteresowane proszę o kontakt: potok4@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez pewien czas chodziłam na pilates do fitness parku warszawianka. Fajne zajęcia, ćwiczenia bardzo dobrze ujędrniają ciało i skórę. Warto przynajmniej spróbować tych ćwiczeń, żeby się przekonać na własnej skórze :-) Na początku może nie wygląda to rewelacyjnie ale po pewnym czasie się wsiąka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodze na to
ale tylko dlatego, ze to jest pomiedzy zajeciami ze Stepu i jeszcze innymi intensywnymi. To sobie na Pilatesie odpoczywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad
pilatesem:)dziewczyny ile razy w tygodniu chodziłyście?po jakim czasie są efekty:)tzn.nie chodzi mi o utratę wagi ale właśnie to ujędrienie,wysmuklenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks33
Mogłabym dołączyc do tysiąca powyszych pytań zwiazanych z samymi cwiczeniami ,kursami i częstotliwośćią chodzenia na nie. Jednak poczytałam,zorientowałam sie trochę w temacie.I jeśli chodzi o stolice,to dziewczyny,postanowiłam ,ze nie bedę chodziła tam gdzie pilates prowadza laski,które zupełnie niedawno same chodziły na takie zajęcia.Znalazłam fajne moim zdaniem miejsce na Ochocie,gdzie instruktorem jest Yo Sakai,która to jest jedną z czterech licencjonowanych nauczycieli w Warszawie.I od takich ludzi chce sie uczyć i pod ich okiem ćwiczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks33
No własnie jak to jest z tymi przeciązeniami ? Czy to sa nieodłaczne elementy zajec z pilatesa? Myslałam ze na takich zajęciach nie ma czegos takiego jak obiazenia,tu tylko pracuje sie ciałem...Chociaz jak widze Yo Sakai w swoich zajeciach wykorzystuje takie obrącze-mozna zobaczyc takie zjecie na stronce www.jestem.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skinka
Natrafiłam ostatnio na stronę ze sprzętem do pilatesa. Co według Was można byłoby nabyć niedużym kosztem i tak, żeby ćwiczyć w domu? http://www.sprzet-pilates.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maślnakowa_9
JA mysle ze ćwiczenia w domu to nie to samo kiedy idziesz na zajęcia,patrzysz na instruktora,słuchasz tego co mówi,jak oddychac... W domu to wcale nie musza byc zajęcia pilatesa-mogą one znacznie odbiegac od tego co mozesz cwiczyc juz od 30zł za zajęcia http://www.jestem.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka332
Zdecydowanie lepiej się zapisać na jakieś profesjonalne zajęcia z instruktorem. Ja akurat chodziłam do Manufaktury Zdrowia w Krakowie, to fitness klub, ale pilates też tam był:) było super:) sama bym się tylko namęczyła w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instruktor przede wszystkim poprawi nas od razu, kiedy jakieś ćwiczenie wykonujemy źle! a złe wykonywanie ćwiczeń to tak, jakbyśmy wcale nie ćwiczyli.:P ja chodzę na pilates do Everybody w środy...... na 7 rano.;) pozytywna dawka energii na cały dzień.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maślankowa_9
Dokładnie-idywidualne zajecia sa fajne,chociaz w grupach 2-3 osobowych tez jest dobrze ćwiczyc,jesli chcemy na tle grupy zobaczyc czego juz sie nauczyliśmy.Tak tez własnie jest na zajeciach z Yo Sakai na które ja chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhjbl
skończ już z tą beznadziejną reklamą yo saki :O W tym topiku wszyscy pod pseudo radami przemycają tylko linki do klubów lub stron ze sprzętem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie! kochana :) Yo Sakai zostala tak zareklamowana bo naprawde jest swietna! prowadzi poprawnie lekcje . Naprawde szczerze polecam. Yo Sakai ma pilates we krwi .Byla rowniez zawodowa baletnica. Uczyla sie od najlepszych w Angli.Mozecie nawet same sprawdzic .Wejdzcie na ta strone: www.bodycontrol.co.uk i tam macie liste osob z certyfikatami. Jak juz pilates to u najlepszych. Serdeczne Pozdrowienia i Wesolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnoooo
jesteś beznadziejna :O a do Yosaki na pewno nie pójdę po takiej chamskiej reklamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
W sumie kazdy idzie tam gdzie mu wygodniej i tam gdzie jest dobra cena. Ale ja przyznam ze jesli juz miałabym wybierac miejsce-to chyba tak jak ktoś tu polecal ta instruktorkę-jednak taka osoba ma wieksza wiedze niż jakas instruktorka po 3miesięcznym stazu.No sama pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhjbl
skoro siętak natrętnie reklamuje w necie, to najwyraźniej aż tak ludzie drzwiami i oknami nie wala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyście miały ochotę poćwiczyć za darmo w Warszawie, to 6-8 stycznia w Everybody są dni otwarte. trzeba tylko zgłosić się wcześniej mailowo biuro@everybody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
A z ta reklamą to tez byłabym uwazna.Zobacz ile na tym forum sie w ogole reklamuje.Kurcze,co drugi wpis to reklama.A to ze ktoś poleca dane studio pilatesa,jakies zajęcia to w sumie nie ma w tym niczego zlego,a daje jakas nam informacje o tym,ze w danej dzielnicy oprócz wielkich klubów fitnes mozna pocwiczyc w kameralnych warunkach.Ja tak to rozumiem.Ok,ale moze zmienmy temat i pogadajmy o tym jak potem w domu mozna samodzielnie powtarzac takie ćwiczenia ?Jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×