Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pilates

PILATES

Polecane posty

Gość Darcia
a i ogólnie czy trzeba stosować jakąś dietę kiedy ćwiczymy pilates??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
bardzo bym prosiła o pilates na brzuch bo nie mogę ściągnąć żadnego proszę bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tysz,tyle że na pośladki.Jakby jakaś życzliwa dusza posiadała i wrzuciła na serwer,to byłabym wdzięczna dozgonnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej ponawiam prośbę o te ćwiczonka na brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściągnęłam sobie z neta filmik \"Winsor pilates-advanced body slimming\".Zrobiłam pierwszy raz.Brzuch boli jak nie wiem.Ćwiczenia zaawansowane i trudne strasznie. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a co to za ćwiczonka właśnie o brzzuch mi chodzi jak je ściągnąć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zrobiłam przez program typu p2p-Soulseek.Wpisujesz \'pilates\' i jednym z wyników wyszukiwania będzie właśnie ten filmik.Od użytkowniczki o nicku \"Chika\" ściągałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamrowka1100
czesc nie wiem, czy ktos tu jeszcze zaglada, ale mam problem z tymi plikami z megaupload, a mianowicie po sciagnieciu, nie moge ich otworzyc, wiec moge prosic raz jeszcze ja - szczegolnie na partie nogi posladkow, bo na brzuch i z pilka juz mam pozdrawiam i piszcie jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fia
Witam :) Dziewczyny, proszę bardzo bardzo, czy mogłybyście jeszcze raz zamieścić ten plik do ściągnięcia? (Pilates na posladki i nogi...)??? Dziekuje z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dziewczyny ja mam ta plyte z Shape- co o niej sadzicie? czy po tych cwiczeniach widac efekty? ja cwicze co drugi dzien- miesnie mnie bola ale nie widze efektow-cwicze miesiac-ile czasu trzeba czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka siaka ....
a macie na jakies dolne partię filmiki ? na nogi .. chciałabym wyszczuplic uda i ujedrnić pupe.. podajcie cos .. PROSZE :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
Bardzo proszę o umieszczenie linku pilates na pupe i uda Bardzo bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja takze bym
poprosiła :D pliss wrzuccie na serwer:D z gory dzieki:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
leciec do ksiegarni tam jest duzo poradników z cwiczeniami pilates!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze..
a po co mi ksiazka?? wolę to widziec wizualnie:P ahaa i nie odsylaj mnie do ksiegarni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
miałabym, prośbę mógłby ktoś wrzucić filmiki z ćwiczeniami pilates na brzu, nogi i posladki??zalezy mi a nie mogę ich nigdzie znaleźć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś ma Vitę z płytą Pilates? Jest w kioskach i nie wiem czy kupić. Poki co ćwiczę przy \"Pilates dla początkujących z Ianem Horowitzem\" z Shape\'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa123
dziwczyny odswieżam topik o pilatesie. Chciałabym zacząc ale nie wiem skad wziąc cwiecznia , tamte linki juz sa nieaktualne. Może zamieścimy od poczatku linki z ćwieczniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po porannej sesji z plytą, a jak Wam idzie? Zaraz lecę do pracy, a wieczoem druga sesja bo ostatnio czuję sie jakaś taka zesztywniała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarno_jolka
Dziewczyny ja wam polecam pojśc sobie chociaż na 4 zajęcia z pilatesa i dopiero wtedy ćwiczyć w domu. Te wszystkie płyty z ćwiczeniami są fajne ale to nie to samo co dobry instruktor! Naprawdę a juz cwiczyć z ksiązek jak ktos nie ma pojęcia o pilatesie... Słuchajcie, tak można sobie zrobić krzywde. Nie chce was tutaj straszyc - chodzi mi o to ze jezeli chcecie prawdziwych efektów pilatesowego ciała, to naprawdę warto się nauczyć prawidłowego oddychania i napinania mięsni podczas zajęc. wklejam wam linki, co prawda nie do ćwiczeń, ale do wywiadu z instruktorką pilatesa; http://www.wellnesslife.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=752&Itemid=70 http://www.wellnesslife.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=816&Itemid=70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie odezwie ktos kto ma doswiadczenie z pilatesem, interesuje sie tym, trenuje od trzech tygodni codziennie na orbitreku po ok 60 min ale przydaloby mis ie cos co ksztaltuje sylwetke a wiem ze pilates jest na to swietny, napiszcie o doswiadczeniach, dodam ze niemam niestety mozliwosci wybrac sie na zajecia z instruktorem i chcialabym poprobowac swojego szczescia w domu, z gory wielkie dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ćwiczę sama w domu
kto chodził kiedyś na zwykły aerobic z dobrym instruktorem domyśli się które mięśnie napinać, tak mysle...Ja zamówłam sobie płyty na merlinie, szukam w necie filmików i cwiczę w domu Po prostu wolę sama,we własnym tempie..Efekty są, najbardziej podoba mi się, że taka kobieca zaczęłam się czuc..Ważne jest odychanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam wam świetną stronkę z pilates jest tego z 8 stron ,przeszukajcie tam jest masa linków z filmikami pilates na rapidshare.Prawie wszystkie dostępne.Forum w języku bodajże bułgarskim ale to zupełnie nie przeszkadza w ściąganiu.Naprawdę polecam:) http://www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=13802&st=0 JUZ JUZ wystarczy tych podziękowań :D :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecę Wam ta plytke. Kiedys byla w Shape-jest naprawde super.Zadne inne DVD chyba ze macie duzo kasy i miejsca na polkach. Prowadzacy reelacyjnie mowi kiedy wdech,wydech,kiedy napiac miesnie,itd.Mowi jak mozna sobie utrudnic cwiczenia. Daja w kosc,bo sprawdzilam na sobie.Wygladaja na zwykle,ale rano mozna sie zdziwic,jesli sie dobrze je wykonuje. http://www.allegro.pl/item301696431_latwy_pilates_film_dvd_blisko_50_min_cwiczen.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecę Wam ta plytke. Kiedys byla w Shape-jest naprawde super.Zadne inne DVD chyba ze macie duzo kasy i miejsca na polkach. Prowadzacy reelacyjnie mowi kiedy wdech,wydech,kiedy napiac miesnie,itd.Mowi jak mozna sobie utrudnic cwiczenia. Daja w kosc,bo sprawdzilam na sobie.Wygladaja na zwykle,ale rano mozna sie zdziwic,jesli sie dobrze je wykonuje. http://www.allegro.pl/item301696431_latwy_pilates_film_dvd_blisko_50_min_cwiczen.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×