Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pilates

PILATES

Polecane posty

Gość ruda0000
no i jak?udało wam się ściągnąć te pliki z megaupload??bo mi nie... siedze przed kompem i non stop odświerzam ale to nic nie daje.... nadal żadne miejsce na wpisanie kodu sie nie pojawia :( ja chyba też nie umiem ściągać z megaupload...niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaxxx
witam.ja również chciałam zacząć ćwiczenia pilates i szukałam różnych linków do tego,próbowałam ściągnąć te które tu podawałyście.niestety,jak niektóre z was mam problemy ze ściągnieciem plików z megaupload :( więc mam wielką prośbe, jeśli któraś z was mogłaby je zamieścic gdzieś indziej byłabym bardzo wdzięczna,ponieważ od tygodnia próbuje je ściagnąć z megaupload ale bez skutku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaxxx
winogronka dziekuje bardzo :) już zaczynam ściągać ten plik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaxxx
no to od dzisiaj zaczynam ćwiczyć :) a i jeszzce jedno.... winogronka domyslam sie ze pewnie masz wiecej wazniejszych i ciekawszych zajec niz wklejanie non stop plikow do "wyslij to" ale jakbys znalazla chwile czasu to wrzuc pilates na brzuch...prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile czasu Wam
sie sciagaja te cwiczenia z "Wyslij to" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaxxx
winogronka dziękuje bardzo :) już ściągam plik i ćwicze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaxxx
mi zajmuje to jakąś godzinke :( przy pliku 200 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaxxx
chociaż dzisiaj jakoś to sprawniej idzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaxxx
a ja wlasnie skonczyłam te na brzuch,wyglądały na takie łatwe..... ale tylko wyglądały :P myśle że troche czasu mi zajmie żeby nauczyć sie prawidłowo je wykonywać [żeby tylko mi chęci i silnej woli w tym czasie nie zabrakło :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka we włosach
Słyszalam, ze pilates przynosi skutki tylko jesli prawidlowo oddychamy a tegp trudno sie nauczyc samemu, musi byc instruktor. Gdzies to czytalam na stronie poswieconej Pilatesowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno prawidłowe oddychanie jest bardzo ważne podczas wykonywania tych ćwiczeń ale wiesz ja np. jako studentka mam troche wydatków no a niestety nie pracuje więc kasy na profesjonalnie prowadzone ćwiczenia pilates nie mam :( ćwiczenia w domu może i nie dadzą takich samych skutków jak te pod okiem profesjonalisty ale zawsze to coś...licze na to że jakieś dobre skutki tych ćwiczeń będą =) ja do tego zaczełam ćwiczyć 8min. abs plus biore Chrom i L-karnityne i mam nadzieje że będzie ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa17
witam was wszystkie a zwłaszcza jedną koleżankę ,która pomogła mi ściągnąć z megad...(tobie winogronka oczywiście też ,że je wystawiłaś) ćwiczenia są naprawde rewelka:)ćwicze codziennie 2 x po 20minjuz dwa tygodnie (codziennie)wyszczupliłiy mnie po 2-3 cm ale niestety waga moja ani nie drgnie....ale są przynajmiej efekty wizualne,nie staję juz codziennie na wage tylko mierzę różne betty i są już dobre,mam nadzieję,że nie długo kupie sobie coś nowego w innym rozmiarze niż dotychczas-pozdrawiam,wytrwajcie,naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zastanawiam sie nad zapisem na owe zajecia.....ale chodzi mi jak oine wygladaja na poczatku.... czy dostosowują intensywnosc pilatesu do kondycji i zdrowia...mam bardzo kiepską kondycje,szybko sie mecze i do tego skrzywioną łopatkę wiec nie wiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny :) Mam do Was pytanie. Otoz niestety nie moge sciagac zadnych plikow do pazdziernika, a moze nawet do listopada (probelmy netem) i nie mam mozliwosci sciagniecia plikow, ktore tutaj wystawiacie. A bardzo chcialabym cwiczyc pilates. I w zwiazku z tym, czy na jakiejs stronce sa opisane te cwiczenia razem z obrazkami jak je wykonywac? jesli znacie takie stronki to z gory dzieki za ich podanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam za sobą dzisiaj pilatesa na nogi i pupe oraz 8min abs - właśnie skończyłam =) [mam nadzieje że wytrwam w regularnym ćwiczeniu] mądralalala niestety nie znam żadnych stronek z obrazkami ćwiczeń. nawet plików z ćwiczeniami szukałam bez skutku dopóki nie trafiłam na to forum.teraz ściągałam abs z emule ale troche więcej czasu to zajmuje (mi nawet bardzo dłuuugo sie to ściągało) ale życze powodzenia w szukaniu takich stronek-chociaż wydaje mi sie że o wiele łatwiej się je wykonuje widząc jak inni wykonują je prawidłowo, a z obrazków będzie już trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijaija
Dziewczyny można skądś jeszcze ściągnąć te ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whereabout
Ja osobiście proponuję kupić na Allegro bądź w jakimś sklepie internetowym płytkę DVD z ćwiczeniami. Instruktorka w przystępny sposób pokazuje ćwiczenia, a i prowadzi też nieźle. Ja jestem zadowolona, teraz tylko czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki bylam na pilatesie u nas w miesiec i porazka nigdy na to nie pojde anwet sie ne zmeczylam a cw wykonywalismy takie jak na aerobiku polecam aerobik bo p tym przynajmiej weiem ze sie zmeczylam mam zakwasy i wogule apilastes odradzam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa17
witam was serdecznie:)długo się nieodzywałam bo intensywnie ćwiaczyłam !ubyło mnie 8kg(stosuje rónież dietę niełączenia)ćwiczenia Pilates faktycznie nie dają zmęczenia ale dają ekekty!trzeba nieźle się "naćwiczyć"żeby je uzyskać,naprawdę trzeba systematycznie ćwiczyć ,przede wszystkim należy odpowiednio oddychać przy tych ćwiczeniach-ja jestem zadowolona w 100%-a wam życzę wytrwałości i systematyczności-nie ma rzeczy niemożliwych tylko nie da się od razu uzyskać efektów-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg
hej w najnowszym SHAPE sa cwiczenia pilates na płycie DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odświeżanko
Cwiczę Pulatesa sama w domu. Mam z siedem czy osiem różnych płyt. Moją zmora były umięśnione uda. Do tej pory nie pomagały zadne inne ćwiczenia, nawet intensywne i regularne. Pilatesa ćwicze raz, dwa razy w tygodniu i moje nogi robia się zgrabne. Jutro ide na imprezkę w mini..... bardzo małej mini... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikiciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcia
mam pytanko kupiłam sobie tą gazetkę z ćwiczeniami i nie mam pojęcia czy one są na nogi brzuch czy ogólne;/ bo z tego co wiem to jest wiele rodzajów ćwiczeń a zależy mi na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×