Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pilates

PILATES

Polecane posty

Gość małpka fiki miki
winogronk, a msz też inne filmiki pilatesowe?? te są świetne!!! wlasnie skonczylam cwiczyc i posladki mi płoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie moge sciagnac tych
filmikow:(:(:(( Czy sa one jeszcze na serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie moge sciagnac tych
prosze, moze ktos dobry to znowu zamiescic na serwerze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam swoje gorącą prośbę
niech ktoś miły zamieści raz jeszcze te filmiki na serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam swoje gorącą prośbę
up0upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agila
ja również byłabym baaaaaaaaardzo wdzięczna :) plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki wklejam wam linki do ćwiczeń na brzuszek, najpierw proste potem zaawansowane. To te ćwiczona z Shape. Wprawidzie to nie Piltes, ale jak już ćwiczycie to na całego:) są świetne pozdrawiam:) http://s001.wyslijto.pl/?file_id=34750838522065790966 tu jest ten link to ćwiczenia proste na brzuch, a teraz zaawansowwne http://s001.wyslijto.pl/?file_id=00451933643294891456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie. Co to właściwie jest ten pilates? Jakie to ćwiczenia? Macie może jakieś linki do nich? Dużo o nich słyszałam, ale niegdy nie orientowałam się zbytnio o co w nich tak właściwie chodzi. Ćwicząc je traci się tłuszczyk, ujędrnia ciało, czy jak :P? Przepraszam, że tak dużo pytań ale jest kompletnie zielona w tym temacie. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łątwo się irytuje....
mądrala, ale weź może najpierw przejżyj ten topic... myślę ze na wszystkie pytania znajdziesz odpoweidx..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPIS METODY Ćwiczenia te zostały opracowane w latach dwudziestych ubiegłego wieku przez Josepha Pilatesa, aby umożliwić kontuzjowanym sportowcom oraz tancerzom bezpieczny powrót do treningów i zachowanie kondycji. Od tego momentu Metoda Pilatesa została zaadoptowana do użytku dla całego społeczeństwa. Ten nieaerobikowy system ćwiczeń wymaga wysokiej koncentracji i skupienia, polega bowiem na wykonywaniu precyzyjnych i powolnych ruchów o niewielkim zasięgu. Poprzez prawidłowe wykonywanie ćwiczeń możesz wysmuklić swoją sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Mięśnie rozciągają się, wzmacniają i stają się bardziej elastyczne, przez co całe ciało odzyskuje sprężystość, poprawia się sylwetka, figura staje się smukła i młodzieńcza, a chód lekki i pełen gracji. Charakterystyczny dla metody Pilatesa jest także fakt, iż nie skupia się on tylko na mięśniach dużych i mocnych, ale wzmacnia też mięśnie małe i słabe, o istnieniu których często w ogóle nie zdajemy sobie sprawy. Dopóki nie zaczniemy ćwiczyć. Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści, jakie możesz osiągnąć ćwicząc Pilates: • Poprawia elastyczność ciała. • Zwiększa siłę mięśni, w szczególności mięśni brzucha, dolnej części pleców, bioder i pośladków. • Równoważy siłę mięśni po obu stronach ciała. • Poprawia kontrolę mięśni pleców oraz kończyn. • Wysmukla sylwetkę i \"wyciąga\" ciało. • Poprawia stabilność kręgosłupa. • Zwiększa świadomość swojego ciała. • Uczy prawidłowego, pełnego oddechu. • Poprawia koordynację ruchową i równowagę. • Rozluźnia ramiona, kark i górną część pleców. • Bezpieczna rehabilitacja kontuzji stawów i kręgosłupa. • Pomoc w prewencji kontuzji układu kostnego i mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuję pięknie
za zamieszczone ćwiczenia. Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie może jakieś linki do nich :)? Niestety te, co przesłała Winogronka8 juz usuneli z serweru :( Dzięki za odp w związku z pilatesem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liii
prosze o nowe linki najlepiej na pupe i nogi i biodra dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płytka z Pilatesem na allegro
Kupiłam na allegro "ćwiczenia kształtujące sylwetke- Pilates" cz.1, koszt to. ok.12zł ;) Super sprawa! :P wszystko świetnie pokazane i tłumaczone! a więc- do dzieła! Polecam dla osób które lubią fajne, rozciągające ćwiczonka:P Jak dla mnie- są idealne- bez podskoków (które przy dużym biuście są okropnie nieprzyjemne) i szybkich ruchów! Ważne, że są skuteczne i wystarczy ćwiczyć min. 3 razy w tygodniu:P Polecam!powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina28
Witam:) Mam pytanie do ćwiczących Pilatesa Czy to prawda, że ćwiczenia te spalają głębokie warstwy tłuszczu? Jak długo trzeba ćwiczyć żeby były efekty? Czy ćwiczenia te redukują cellulit? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałuję że teraz dopiero
odkryłam ten temat. Proszę gorąco wrzućcie jeszcze raz na serwer te filmiki. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilateska 256
Hej:P:P Płytke Pilatesa można kupić z gazetą SHAPE !!!!!! dzisiaj wyszedł numer majowy, cena ok.11zł :):):):) Jest to Pilates dla początkujących- i baaardzo mi sie widzi :P:P Oby tylko zapału do regularności nie zabrakło!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleeoe
wezcie wklejcie jakis pilates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kupiłam z Shape pilates, pobiegłam do domu, włączyłąm kompa włozyłam płytke i co sie okazało .......... zepsute mam DVD wwwrrr oj bardzo sie zdenerwowałam, a tak czekałam na te ćwiczenia ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca
a ma ktoś może pilates na ramoina?i mógłby wrzuciś na wyślij mi to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie film na dvd z ćwiczeniami pilates dla początkujacych jest dołączony do majowego SHAPE, obejrzałam na razie \"na sucho\" polecam 🌻 jutro się z nimi zmierzę ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliki
tez kupilam Shape'a z plytka:) interesuje mnie jedno:czy te cwiczenia spalaja tluszcz?odchudzaja? wiem,ze rozciagaja,pozwalaja uzyskac harmonie itp,ale ostatnio jestem glownie zainteresowana schudnieciem:) please powiedzcie.... szczegolnie bede wdzieczna za wypowiedzi dziewczyn,ktore cwicza juz jakis czas...,jakie efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleeoe
gosciuwa --> dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleeoe
gosciuwa --> dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka111
Dzięki za link.:-) Mam nadzieję, że efekty będą super.Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1010
Witam mam ogromną prośbę: czy ktoś mógłby jeszcze raz wkleić jakiś link do tych filmów o Pilatesie?? Bo te powyższe nie działają niestety... :( byłabym naprawdę wdzięczna, bo chciałabym zobaczyć czy to faktycznie przynosi takie skutki.. :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×