Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Blush

Dobry ginekolog we Wrocławiu poszukiwany !

Polecane posty

Gość gość
@miu - niedługo, ja czekałam tydzień. i ogromny plus, że na wizycie mogłam dosłownie o wszystko wypytać, pozytywne zaskoczenie co do czasu trwania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka322
też bylam w Medicalu, ale u dr Wierzbickiej, i baardzo polecam! profesjonalna i bardzo ciepła kobietka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam u wielu ginekologow ale zaden nie sprawdzil mi sie tak jak doktor Michalik z Jednosci. :) Akurat leczylam nietrzymanie moczu ale bylam takze na wizytach dot badania narzadow i na cytologii Plusem jest naprawde dojazd do mieszkam 2 ulice dalej A doktor bardzo fajny :) Raczej polecam rejestracje przez internet to jest duzo wygodniejsza http://ginekolog-michalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bliżej na Legnicką więc trzymam się Mamedu :) Dobrze zapowiadała się BG Clinic - wszyscy specjaliści na miejscu, doskonała diagnostyka ale chyba nie wytrzymali czynszu leasingowego i zbankrutowali. Dr Mariusz w Mamedzie jest niezły. A nawet, jak słyszałam od dziewczyn, boski :) Ale przeszkadza mi odrobinę, że muszę latać po mieście za innymi badaniami. Mimo wszystko polecam :) Rejestracja raczej przez internet - http://mamed.com.pl/ginekolog/ - tak z marszu ciężko się wbić do kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska93
Wybieram się do ginekologa pierwszy raz w sprawie antykoncepcji. Nie wiem jaki ginekolog z Wrocłąwia jest dobry w tym. Polecacie kogoś? Chciałabym prywatnie i patrzyłam tutaj https://ranking.abczdrowie.pl/s/ginekolog/wroc%C5%82aw Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że reklamują się ginekolodzy. Dobry to taki gdzie nie narusza Prawo i szanuje obecność partnera podczas badań i zabiegu jak i porodzie bo zawsze decyduje o obecności osoby bliskiej pacjent nie zboczy ginekolog bo taki tylko wyprasza osobę bliską! A potem często wygląda przebieg badań zabiegów. ..."Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem!" Choć wiele polek jest tepych i zacofanych wstydzą się partnera a całkiem obcego ginekologa nie ciemnota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry ginekolog to kobieta ma bóle menstruacyjne i narządy rodne a fecet może badać prostatę bo ją ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety najlepsze są kobiety a faceci tylko suche fakty z książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po wizycie u dr Rogali w Proclinic przy ulicy Widok. Świetny ginekolog, bardzo rzeczowy a przy tym sympatyczny i wzbudzający zaufanie. Właśnie takiego lekarza szukałam. Polecam!!! http://proclinic.pl/oferta/ginekolog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry ginekolog to kobieta i jeszcze gdy jest przy nas podczas całego badania cipki druga połówka która dopilnuje by nie doszło do zakażenia pochwy. Patrzy czy nie dotyka w gabinecie niczego po założeniu CZYSTYCH RĘKAWICZEK! Gdy coś dotyka prosi o zmianę na czyste bo leżąc nie widzimy nawet czy mamy wierni sterylny wkładany do pochwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam dr Wojciecha Rogalę. Jest naprawdę świetnym ginekologiem! Pomógł mi wyleczyć przewlekły stan zapalny, z którym inny lekarz nie mógl sobie poradzić :D http://proclinic.pl/oferta/ginekolog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dr Rogala. Miałam okazję być u niego w klinice Proclinic. Świetny lekarz, rzeczowy, dokładny i pomógł mi z moimi dolegliwościami. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika70

Polecam dr Witkowskiego http://witkowskiginekolog.pl/ chodzę regularnie i bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada8986

Ja chętnie moge polecić lek.med.Michała Witkowskiego. Ginekolog z profesjonalnym podejściem ,chodzę regularnie i nie mam powodów do narzekań. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Tylko Witkowski ginekolog ! polecam jego profesjonalne usługi , godny zaufania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegam pan Przemysław p

Pan ginekolog Przemysław Piec-  Udałam się do lekarza ze złym wynikiem cytologii-III grupa. pan doktor nie tylko nie wykonał badania ale potraktował mnie w sposób mojej ocenie skandaliczny. zaproponował cytologię-powtórzenie badania prywatnie od ręki , na NFZ miałabym czekać kilka miesięcy.
Gdybym postąpiła zgodnie z zaleceniami i poczekała może niedługo by mnie nie było.
 U innego lekarza wykonano badanie, kolposkopii biopsję i wymrażanie komórek nowotworowych.Zadziałano NATYCHMIAST bo tego wymagała sytuacja.
Zdecydowanie odradzam wizytę u tego człowieka bo mam opory przed nazwaniem go lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Dokładnie tak jak dziewczyny wyżej polecają p. Michał Witkowski - świetny ginekolog, czasem trzeba poczekać na wizytę, ale to tylko świadczy o tym, że jest naprawdę dobrym specjalistą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym ginekologiem, któremu można w pełni zaufać. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to zajrzyjcie na stronę www.dermaderm.pl Są to gabinety specjalistyczne, w których możecie skorzystać między innymi z usług bardzo dobrego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Nie wiem, po 15 latach same plaseba. Zeby wroclawskie splaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę na NFZ do Towarzystwa Rozwoju Rodziny na Podwalu, koło ambasady. Za darmo jest cytologia i nawet test na HIV - w ciąży. Dla mam po stracie dodatkowo grupa wsparcia i psycholog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca polecam dr Krzemieniewską. Wybrałam Panią Doktor na podstawie opinii głównie z internetu i był to najlepszy możliwy wybór. Jest wspaniałym i oddanym fachowcem.Klinika też super, ale oczywiście te atmosferę tworzą ludzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jest z Wrocławia – polecam Invictę. Koleżanka opowiadała, że teraz bardzo dbają o bezpieczeństwo swoich pacjentów.Przed wizytą pytają o:Występowanie objawów grypopodobnych mogących świadczyć o infekcji. Kontakt z osobami, które potencjalnie mogły być zarażone lub być nosicielami wirusa. Narażenie na inne czynniki ryzyka zarażenia wirusem.Już nie mówię o dezynfekcji. W tej placówce będziecie się czuć bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×