Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość triple-five

blizny po oparzeniu

Polecane posty

Zana --> No to nic tylko pogratulowac. Ja mam rocznego bratanka (dokladnie rok i 2 miesiace) i sobie wyobrazam jakie masz szczescie w domu. Buziaczki dla synka i tak trzymac dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAGDA
ZANA GRATULUJE ODWAGI I BUZIAKI ... DLA MAŁEGO Z OKAZJI URODZIN :) JA MAM OGÓLNEGO DOŁA ,,znowu jestem sama i nie mam sie do kogo przytulić... buuuu życie jest niesprawiedliwe i okropne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nagda, czyli co tamten facet sie nie sprawdzil? Wiesz oni sa jak autobusy: nie ten to nastepny. Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zana21
dziekuje za zyczonka dla synusia. Od miesiaca juz chyba nie mialam zalozonego bandaza na rece... juz sie zaczynam do tego przyzwyczajac, w sumie to juz praktycznie o tym nie pamietam. Oby wam sie udalo przelamac te bariere, to trudne, ale napewno sie uda trzymam kciuki. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagda
hej laski co tu taka cisza??? wakacje i juz nikt sie nie odzywa ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ehhh, no wlasnie wakacje sie zaczely a ja siedze w domu :( Ciezko w miom rejonie znalezc prace sezonowa i jestem troche podlamana bo nie mam ochoty w domu siedziec cale wakacje i sie nudzic :( A wy? Macie jakies plany na wakacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ciesze sie że znalazłam te forum.Generalnie nie lubię poruszać tego tematu bo odrazu sobie o tym przypominam i chce mi sie płakać.Cieszy mnie jednak to że nie jestem sama.Miałam wypadek -wylałam na siebie wrzątek w wieku 2lat no i niestety efekt jest tego taki za mam na ramieniu i górnej części pleców blizny oraz bliznę po przeszczepie na udzie.Lato to dla mnie koszmar a w szczegulności upały bo nie mogę założyć bluzki na ramiączka ani zbyt krotkiej spódnicy,pozatym sa sytuacje czy u lekarza czy na plaży ze człowiek po prostu czuje sie zażenowany.W zasadzie to nie moja wina ze tak jest ale i tak i tak czuje wstyd gdy ktoś to widzi.Na szczęscie sa dni gdy mam to kompletnie gdzieś bo sa ludzie którzy maja 1000razy większe problemy.Nie moge narzekac również na brak powodzenia i zaden z moich dotychczasowych partnerów (a było ich paru:) w zasadzie nie zwracał na to uwagi co moze pocieszyc niektórych,niektóre z was.Trzeba spojrzeń tez na ten problem z drugiej strony -bo ja nawet nie mając blizn jeżeli poznała bym fajnego faceta który na dodatek bardzo by mi sie podobał -i on miał by ten problem myślę, ze by mi to nie przeszkadzało -wkoncu to inna skóra,może nie wygląda pięknie ale to kwestja oswojenia sie z tym.Nie wolno również narażac tej drugiej osoby na szok,po prostu kiedy przyjdzie odpowiedni moment przedstawić jej sytuacje choc czasem moze byc to trudne i na poczatku miałam z tym problem zwłaszcza jeżeli mi na kimś zależało i bałam sie odrzucenia,to jednak nie zdarzyło mi sie zeby ktos mnie odrzucił:)i nie zawsze byli to faceci z którymi długo sie spotykała.poprostu trzeba byc szczerym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym w zasadzie co sie stało to sie nie odstanie,każdy ma jakieś kompleksy(co prawda te sa innego rodzaju)bo ciężko jest żyć z myślą ze tak będzie już do końca życia i nic nie da sie z tym zrobić zwłaszcza gdy jest to ciężkie oparzenie.Dlatego jestem zdania ze nie mozna sie załamywać trudno jest jak jest ale uroda i tak i tak przemija z wiekiem.Choc tak naprawde liczy sie tu i teraz ale do wszystkiego trzeba podejść z odpowiednim nastawieniem.OK sa miejsca na moim ciele których nie pokazuje ale to nie znaczy ze nie mam tez innych atutów.Od zawsze mój wygląd był dla mnie bardzo ważny i są rzeczy na które mamy wpływ,np-trzeba pracować nad swoim ciałem,ok nie pokazuje pleców ale mogę pokazać ładny wysportowany brzuch przykładowo,albo zgrabne zadbane szczupłe nogi.Poza tym trzeba o siebie tak czy inaczej dbać i pokazywać swoje atuty,no i liczy sie również charakter i osobowość.Uważam ze gdyby nie te blizny mogła by byc zupełnie innym człowiekiem ta ciągła walka z przeciwnościami losu z kompleksami na pewno ukształtowała moja osobowość poza tym jestem bardziej wrażliwa na ludzką krzywdę i nieszczęścia bo wiem czym jest smutek i cierpienie i jestem w stanie postawić sie w sytuacji człowieka który cierpi z takiego czy innego powodu(kiedy w jednej sekundzie całe jego życie uległo zmianie).Jednak naprawdę trzeba sie cieszyć z tego co sie ma,moze to nie jest pocieszenie ale naprawde sa dużo dużo gorsze \"kalectwa\"o ile tak wogule mozna o tym powiedzieć.Załamywanie sie i użalanie nad soba w niczym nie pomoże,naprawdę trzeba wziasc sie w garsc i byc dumnym z tego jakim jest sie czlowiekiem.to narazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam blondi2 w naszym gronie! Widze,ze jestes dosc optymistycznie nastawiona na zycie i to sie ceni! Mam nadzieje,ze nasz skromny topic pomoze ci w zwalczaniu swoich kompleksow i bedziesz mogla cieszyc sie z nami ze swoich i naszych postepow i radosci :) Pozdrowionka i buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam blondi2 w naszym gronie! Widze,ze jestes dosc optymistycznie nastawiona na zycie i to sie ceni! Mam nadzieje,ze nasz skromny topic pomoze ci w zwalczaniu swoich kompleksow i bedziesz mogla cieszyc sie z nami ze swoich i naszych postepow i radosci :) Pozdrowionka i buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Nitka-82,dobrze ze jest takie forum przynajmniej można sie podzielić z innymi wszystkim swoimi obawami,odczuciami itd.a najważniejsze że w pełni cie rozumią.bo co innego jak ktoś mówi -wiem co czujesz ale sam nie ma tego problemu a co innego jak pogadasz z ludźmi w twojej sytuacji jest to na pewno jakiś rodzaj wsparcia:)To prawda jestem pozytywnie nastawiona do życia (i mam nadziej ze innym tez to sie udzieli)choć jak każdy miewam złe dni.no ale nic zawsze po burzy przychodzi słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis sie do mnie sloneczko usmiechnelo i mam szanse pracy i moze nawet na dluzej ale na razie nie chce zapeszac. Zycze milego dnia wszaystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanik
Czesc,mam 26 lat ,w wieku 2 lat poparzyłam sobie reke goraca herbata,mam okropna blizne.Wstydze sie chodzic w krótkim rekawku,bo przyciagam gapiów i zaraz gadaja na moj temat.Niewiem co robic,stosowałam juz wszystkie masci i nic nie pomaga.Chciałabym usunac blizne całkowicie.Czy jest na to jakis sposób?ile kosztuje taka operacja?jak długo trwa taki zabieg?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zana21
Czesc dziewczynki...!!! Co tam u was słychać ciekawego? Także uważam ze trzeba sie cieszyc z tego co sie ma. Ja również nigdy nie miałam wiekszych problemów z facetami i również nigdy nie narzekałam na brak powodzenia. blondi2 przyznaje ci racje w tym co mówisz, człowiek musi przedewszystkim o siebie dbac, nie tylko o wygląd zewnetrzny ale takze wewnętrzny, ważne jest to co sobą reprezentujemy i kim naprawde jesteśmy... Wiec kobietki wakacje tuz tuz wiec pokażmy jakie jestesmy naprawde. buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagda
buziale dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ukrywacie sie dzisiaj? Czy nie wierzycie w przesady? heh ja mam male obawy :P Pozdrowionka dla wszystkim. Ps. Od jutra ponoc upaly maja byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja to już mgr :) dzisiaj o 7 rano :/ miałam jazdę - 3 raano na mieście, ale obyło się bez ofiar ;) a pan instruktor chwali, że zdolna ze mnie kursantka i że są perspektywy :P:P:P:P:P ostatnimi czasy mam \"lepszy okres\", pierwszy raz w życiu zrobiłam coś z kolorem włosów - zdecydowałam się na pasemka i chociaż spodziewałam się innego efektu końcowego - to cieszę się, że spróbowałam. szukanie pracy póki co odpuściłam - robię prawko no i ostatnie beztroskie wakacje. pozdrawiam serdecznie i szczęścia na ten dzień :) wypatrywać kominiarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagda
rób rób prawko- ja też musze się wybrać na kursik. upały idą ale tylko do piątku potem chłodno do końca lipca :) a jea. dziewczynki musze wam sie pochwalić ze mam nową miłość tzn nie taka nowa mój przyszły mąż znam go 2 lata byłam z nim na weselu kiedyś coś było ale powróciło i to ze zdwojoną siła. a wiecie co jest miłe ?? ze gdy mu powiedziałam o moich bliznach po prostu powiedział nie martw się to w ogóle mi nie przeszkadza. i juz nigdy nikomu cie nie oddam. laski normalnie szczescie mi sie w końcu trafiło. pozdrawiam was.odzywajcie sie czasem na forum bo coś ostatnio ciszaa. BUZIACZKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagda :) Gratuluje !!! i życzę Ci dużo , dużo szczęścia :D u mnie jako tako , teraz ta pogoda ... właśnie wróciłam ze słonka :) leżałam 2 godziny , ładnie mnie opaliło chociaż tyle dobrego z upału :P marzy mi się kapiel w morzu :) ach ... trzymajcie się ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka8720
Nigdy nie pomyslałam nawet zeby poszukać w necie topiku o takim temacie.....:( zawsze myślałam ze o tych \"sprawach\" nikt nie chce gadac, (mam taki sam problem ze mam blizny po oparzenaich) a tu......hmmm niespodzianka znalazłam was:):)troche nieskładnie wyszła mi ta wypowiedz:Ppozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kamcia*
a ja mam raczke poparzona 3 stopien swieza rana ehs boli itd i mma isc na przeszczep skory i juz sie boje.. blizny i te sprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAGDA
JUSTYNKA A WIDZISZ A MY TU JESTESMY ..... FAJNIE ZE NAS ZNALAZłąś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTKOWA
CZESC DZIEWCZYNY JA MAM 22 LAT I TEZ BYLAM POPARZONA WRZATKIEM MAM BLIZNE NA RECE OD LOKCIA DO RAMIENIA,KOLO SZYI ORAZ PO PRZESZCZEPIE NA LEWYM UDZIE DOSC SPORA,MIMO TYCH BLIZN NIE MIALAM PROBLEMOW Z MESZCZYZNAMI NA DZIEN DZISIEJSZY JESTEM SZCZESLIWA MEZATKA I PSZYSZLA MAMA ZA TYDZIEN MAM TERMIN PORODU.BLIZNY MAM TAKIE JAJIE MAM I NIE PRZEJMUJE SIE NIMI W KONCU TO NIE MOJA WINA ZE TAK SIE STALO A NIE INACZEJ,TAK WIDOCZNIE BOG CHCIAL,JA MIESZKAM OBECNIE W ANGLI I NIE WIEM CZY BEDE COKOLWIEK ROBIC Z TYMI BLIZNAMI,MAZ KOCHA MNIE TAKA JAKA JESTEM OD SRODKA A NIE OD ZEWNATRZ.TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO I NIE PODDAWAJCIE SIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka8720
BARTKOWA- szczere gratulacje:):) ja nie mam chłopaka bo jakos nie czuje sie na siłach go miec. Nie to ze jestem brzydka, blizny mam wielkoscie dloni na rękach...Czesto jak kogos poznaje i mówie ze nie mam nikogo to wywołuje to zdziwienie ze taka dziewczyna jest sama....Nie mam problemu z facetami, poznałam ich juz baaardzo wielu ale na stałego partnera do tej pory sie nie zdecydowałam :(:(:( bo niewyobrażam sobie co miałabym mu powiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe forumowiczki 🖐️ Co tam u was slychac nowego? U mnie wszystko po staremu, moi rodzice wyjechali na wakacje i zostalam sama w domu, tzn. prawie sama... Wybieramy sie dzis nad wode i sie zastanawiam czy nie wlozyc spodenek ktore by odslanialy moje blizny, hmmm.... narazie sie zastanawiam :) Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTKOWA
JUSTYSKA-PO PIERWSZE TO NIE TWOJA WINA ZE MASZ BLIZNY,PO DRUGIE MADRY CHLOPAK JAK NAPRAWDE KOCHA TO NA TO UWAGI NIE ZWRACA A PO TRZECIE DAJ SOBIE SZANSE NIE REZYGNUJ Z WLASNEGO SZCZESCIA.LICZY SIE TO CO MASZ W SOBIE,SPOJRZ NA SWIAT Z OTWARTYMI OCZYMA,LUDZIE MAJA NAPRAWDE GORSZE PROBLEMY,NIE MOZESZ SIE ZADRECZAC.GLOWA DO GORY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka8720
pewnie masz i racje, ale ja juz tak sobie wmówiłam...cięzko jest mi sie przełamać:(:( Poza ty teraz sa takie upały prawie nie wychodze z domu bo głupio tak na długi rękawek sie ubierac, a przez to jeszcze jestem niemiła dla rodzinki ehhhhhh. Zazdrosze siostrom ze moga czuc sie tak swobodnie, ubierac co chcą:(:(:( No cóz pozostaje czekac do jesieni;);););) POZDRóWKA DZIEWCZYNKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka8720
Nitka__85 i jak tam po wypoczunku nad woda??? Pewnie szalałas do upadu:):):):) tak trzymac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×