Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nemasu

Seroxat - początki..

Polecane posty

Gość bbcer
apel do tych co biorą seroxat - przestancie brac to gówno jesli zależy wam na zdrowiu . Skad wiem ? Znam osobe ktora prawie odszedła z tego swiata przez niego . Dlatego uwazajcie na lekarzy ktorzy to wam przepisują .. To lek ostateczny dla tych ktorzy mieli za soba proby samobojcze . JEsli nie miales to nigdy tego nie bierz , bo gwarantuje ze po nim moze byc gorzej niż lepiej .. A dowod ze nie ma z nim przelewek jest taki ze osoba ktora nigdy nie brała tego leku , a wziełaby od razu 5 tabletek umrze ... Zwyczajnie 5 tabletek jest w stanie zabić człowieka bez problemu . Z tym gownem nie ma zartow bo jest mocne , a ma takie skutki uboczne ze masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbcer
To gowno jest robiione dla kasy ... I nie chodzi py pomoc choremu ,a zarobic kase dla kompanii. KAzdy psychiatra powinien isc do wiezienia , ktory go przepisuje -bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbcer
i ludzie ktorzy maja nerwice lękową nie powinni go brać . To lek dla tych co maja za soba proby samobojcze , bo to lek ostateczny . Ludzie z nerwica lekową , bo wzieciu tego leku zwyczejnie sobie szkodzą .TO lek o ogromnie silnych skutkach ubocznych . I każdy powtarzam kazdy lekarz ktory go przepisał osobie która nie miała za sobą proby samobójczej jest niedouczonym tłukiem . To najbardziej kontrowersyjny lek na rynku i nie powinno sie go przepisiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbcer
i ludzie ktorzy maja nerwice lękową nie powinni go brać . To lek dla tych co maja za soba proby samobojcze , bo to lek ostateczny . Ludzie z nerwica lekową , bo wzieciu tego leku zwyczejnie sobie szkodzą .TO lek o ogromnie silnych skutkach ubocznych . I każdy powtarzam kazdy lekarz ktory go przepisał osobie która nie miała za sobą proby samobójczej jest niedouczonym tłukiem . To najbardziej kontrowersyjny lek na rynku i nie powinno sie go przepisiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbcer
i ludzie ktorzy maja nerwice lękową nie powinni go brać . To lek dla tych co maja za soba proby samobojcze , bo to lek ostateczny . Ludzie z nerwica lekową , bo wzieciu tego leku zwyczejnie sobie szkodzą .TO lek o ogromnie silnych skutkach ubocznych . I każdy powtarzam kazdy lekarz ktory go przepisał osobie która nie miała za sobą proby samobójczej jest niedouczonym tłukiem . To najbardziej kontrowersyjny lek na rynku i nie powinno sie go przepisiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbcer
jezeli lekarz wam go przepisuje to mozecie pozwac go do sądu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulabejby
bbcr, a na jakiej podstawie tak wnioskujesz? Kiedys trafiłam z tym lekiem do psychiatryka, na detoks alkoholowy notabene, i lekarka powiedziała "ojej, to narkotyk". Mnie pomagał, ale nie mogłam go odstawić za diabły, zamieniłam na inny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
mam wrazenie ze czegos nie rozumiesz....ktos kto cierpi na lek napadowy,ataki paniki...jest u progu wytrzymalosci...jezeli ten lek ma pomoc bo to jedyna szansa..to go biore...nie masz widocznie pojecia jak wyglada napad leku,kiedy czujesz ze umierasz....tez go kiedys bralam i odstawilam...bez problemu...teraz do niego wtrocilam..fakt...mam skutki uboczne......ale co mi pomoze jezeli nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bax
"jezeli lekarz wam go przepisuje to mozecie pozwac go da sadu'' Buhahahaha Zastanów się co piszesz w ogóle.Gdyby przepisywanie seroxatu bylo prawem zabronione lekarze by go nie przepisywali to chyba logiczne?No chyba zebys poszedl z grypa do lekarza i dostal seroxat to wtedy moze tak...Poczytaj albo dowiec sie na jakie dolegliwosci jest seroxat a potem sie wypowiadaj.Depresje,nerwice,lęki,róznorakie fobie,zaburzenia stresowe,stosuje sie wtedy seroxat a nie tylko jak ktos chcial popelnic samobojstwo,wtedy trafia do szpitala i tam dopiero moze dostac silne leki i konskie dawki ale tez dozwolone.Nie podaje sie pacjetom czegos co nie jest dozwolone. Po prostu to lek nie dla kazdego i stad objawy uboczne w wiekszym lub mniejszym stopniu i o tym informuje lekarz,przynajmniej powinien i informuje tez ulotka leku dla pacjenta.Wtedy zmiana leku,jezeli objawy nie ustepuja i tez nalezy przerywac stopniowo zazywanie bo wtedy tez objawy odstawienne moga wystapic choc wcale nie musza.Zalezne to jest od danego organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VBJHGJGHKUHK
NO łaśnie ja nie miałam zadnych prob samobojczych tylko tzw lek przes czerwienienei twarzy i lekarz zapisał mi xetanor wzielam 3 i przestałam i wiecie co ........zabil on we mnie wszystkie emocje przestałąm kochac mojego chlopaka boze c\zy tak juz zostanie gdybym wiedziala nigdy bym tego swinstwa nie wzięłą pomocy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moremi
Witam, od dwoch lat biore seroxa. Ostanio zmienilam na tanszy paromerck(nie odczuwam roznicy) poa finansowa;) Mam takie pytanie czy ktos z was ma problemy z nadmierna sennoscia i czy wiarze to z braniem tego leku? w nocy spie od 8 do 10 godzin, w czasie dnia potrafie sobie uciac jeszcze 3-godzinna "drzemke". Znajomi wysylaja mnie do lekarza na badania krwi ale mi sie wydaje, ze to moze miec zwiazek z tym lekiem. Zawsze lubilam pospac ale teraz to juz przesada... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serox
Ja biorę seroxat od hmm niech sięgnę pamięcią?? Od 2006 roku miałem brać tylko rok ale jakoś tak się zapomniałem i biorę dalej, tzn. biorę jak sobie przypomnę, a ostatnio nie biorę już tydzień no może ponad (odstawiłem z dnia na dzień tzn. skończyły mi się piguły i jakoś zapomniałem kupić następnych) na szczęście nie mam żadnych mega objawów po odstawieniu z dnia na dzień, no może miałem jeden czy dwa mroczki przed oczami i to chyba tyle...a no i jakaś agresja we mnie wzrosła ale może to przypadek, ale ludzie mnie strasznie irytują i denerwują..na szczęście jeszcze nikogo nie zlikwidowałem :) czyli wszystko jest w normie. Czytałem o tym leku wiele informacji i wiem, że parę lat temu wybuchł skandal związany z seroxatem - mianowicie wykryto (co jest tuszowane do dziś przez producenta leku GlaxoSmithe), że lek powoduję samobójstwa, dlatego zabroniono go przynajmniej w UK i US sprzedawać osobom poniżej 18 roku życia. Koncern wypłacił milionowe odszkodowania rodzinom ofiar i tym, którzy mieli próby samobójcze po stosowaniu w/w leku. Pomimo tego lek jest w dalszym ciągu sprzedawany a żadne wnioski nie zostały wyciągnięte :( Wiadomo jesteśmy chodzącymi $$$ dla koncernów sprzedających leki więc olewka totalna z ich strony. Tutaj podaję linka jakby ktoś chciał obejrzeć dokument w języku angielskim dot. całej afery seroxatowej. http://pl.youtube.com/watch?v=99RWfNVJKlo&feature=related Jak widać po załączonym obrazku a właściwie tekście ja żyję :) Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej o stosowaniu leku i to służę pomocą - jak ten królik doświadczalny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moremi
Co z tą sennością? Ma ktoś taki problem? odpowiedźcie please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espino
Ja tak miałem i czasem też jeszcze mam że seroxat mnie usypia. Biorę rano po przespanej nocy i w pracy po ok. 2 godz o połknięcia tablety chce mi sie spac :) ABC wczesniej pisała że jak sie odstawia to czuję prądy i spięcia elektryczne :) ja też nie jest to miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasta
Ja biorę xetanor od 5 miesięcy, choruję na nerwicę lękowa. teraz odstawiam i przezywam tragedię. ale nie poddam się!!!!! OKROPNE ZAWROTY GŁOWY MDlOSCI i sennosć- z czego tylko sennosć jest najprzyjemniejsza... jeszcze w tym tyg zaczynam staż więc nie wiem jak sobie poradze. sama chce odstawić to gówno z lękami poradzę sobie ziłówkami będę j e chyba jadła tonami, ale przynakjmniej nie zaszkodzą tak jak ten lek. WIECIE ZE POWODUJE ON CZASOWĄ BEZPŁODNOSC!! PROSZĘ O POMOC CZY KTOŚ WIE JAK PORADZIC SOBIE Z ZAWROTAMI GLOWY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
mAM Pytanie sloneczka...biore 40 mg seroxatu dziennie...ale nie jestem przekonana ze dziala ta dawka...czy ktos bral z was 60mg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renegatt
Ja z deprechą męczę się już prawie miesiąc jak nie deprecha to nerwica.Objawy nerwicy występowały u mnie od dawna jednak na tyle rzadko, że olałem sprawę Byłem u Pani psychiatry, zaburzenia lękowo - depresyjne:( Dostałem Seroxat, pierwsze 4 dni po pół tabletki, żeby się przyzwyczaić później po całej. W razie nasilenia się lęków doraźnie Afobam ale nie więcej niż jedna tabletka dziennie - do czasu aż skutki uboczne miną, mam nadzieję, że nie będzie to potrzebny. Jutro mam zamiar zacząć z Seroxatem, nie jest ze mną tragicznie ale najgorzej rano i do południa lęki i deprecha poza tym czuję się lekko oszołomiony ale daję radę funkcjonować potrafię się skupić itd Przeważnie późnym popołudniem i wieczorem przechodzi - prawie całkiem, chociaż nie zawsze i od rana znowu jazda. Pozdrawiam walczących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalabaj
hej Kochani glowy do gory wszyscy seroxatoniacy. otoz biore seroxat 3 miesiace-rezultat -jest bosko mam brac jeszcze przez 2 miesiace a potem bardzo powoli odstawiac. zaczelam go brac ze wzgledu na silna nerwice lekowa.mialam jej napady jakies 7 lat temu wtedy przez pol roku bralam bioxetin i rok chodzilam na terapie. nerwica lapala mnie w minimalnym stopniu i jakos sobie radziłam ale 4 miesiace temu zlapala i to lapala glownie w pracy,zdecydowalam sie na psychiatre przepisala seroxat i jest ok.chociaz na poczatku nie bylo wesolo pierwsze kilka dni mialam zwiekszone napady leku bylam jakby za jakas sciana ale po 7 dniach zaczelo przechodzic a juz po 10 odczuwalam pierwsze skutki pozytywne. nie przytylam,jestem dosyc nakrecona i nier bardzo moge spac,nie kazdej nocy ale dosyc czesto budze sie ok 2 i przez 1 -2nie moge zasnac-w zwiazku z tym trudno bylo mi wstac. ale -nabrałam pewnosci siebie wszystko wydaje mi sie latwiejsze,bardziej wierze siebie- i nie ukrywam postanowilam to wykorzystac-szukam nowej pracy,jutro ide na randke:-)w moim przypadku seroxat to dobry strzal czego i wam zycze lala-bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renegatt
Jakoś nie mogę się zdecydować na ten seroxat,póki co daję radę funkcjonować, lęki występują ale ta ciągła deprecha i stany derealizacji, mam świadomość, że to psyhotrop a mam dopiero 25 lat. W Sumie nigdy nie brałem żadnych leków i wiem, że z tym się bierze ślub na dosyć długo. A co do ślubu to swój mam w sierpniu i chcę się niem cieszyć bo jak na razie to w ogóle nie mam ochoty o tym myśleć i tym samym sprawiam przykrość mojej kochanej:(((( Czy ta piepszona deprecha nie mogła dopaść kogoś innego np takiego KAczyńskiego ?? :) why meee???!!! Bleee chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martins
nikt nie isze ze sie tyje ja jestem wysportowany brałem rok przytyłem 10 kg odstawiłem schudłem wiecej nie jdłem; cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashka
hej Serox jak bedziesz miec czas to sie odezwij chetnie pogadam tzn bede wdzieczna za pogawedke biore seroxat plus lamictal od 3mieiecy mam totalny zjazd do bazy wiec lekarz mi przepisla xanaxs ale xanas jest ok na napady paniki itd a ja mam dlugotrwalae jazdy..po tym weekendzie skonczylam w szpitalu ze zlamanym nosem nawet nie wiem co sie dzialao przyjechala policja bo sie darlam na caly budynek ... wszystkie shizy wracaja nawet spotegowane,no nic..jak cie natchnie to daj znaka gg195587

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już 8 lat
pomóżcie, dzisiaj 3 tydzień łykania seroxatu; lęki minęły, ale mam totalna rozpierduchę w głowie, zawroty, jakieś odrealnienie... od kilku dni boję się jeździć samochodem tak m i się telepie.... miał ktoś takie objawy na początku?? co z tym zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie, dzisiaj 3 tydzień łykania seroxatu; lęki minęły, ale mam totalna rozpierduchę w głowie, zawroty, jakieś odrealnienie... od kilku dni boję się jeździć samochodem tak m i się telepie.... miał ktoś takie objawy na początku?? co z tym zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renegatt
O to się nie martw ja też mam odrealnienie czyli D/D i na to między innymi biorę Seroxat, już 10 ty dzień i póki co jest do bani powinno być lepiej z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
witam ja lecze sie od paru lat, niecałych 3 na huj wie co ale mam napisane w karcie ze toi zespoł paranoidalny, według mnie lekarze sa idiotami, sczegolnie w ,mneojszych miastach brakuje dobrcyh lekarzy, nie mam pojecia jakim prawem oni zamiast nam pomagac szkodza, ja wegetowalam, dalej nie jest rewelacja, lepej owszem ale jak sobie przypomne co przezylam szał zal smutek mnie ogarnia..... lecze sie neuroleptkami bo chyba seroxat bardziej jest na depresje niz na schizofrenie, leki i niepokoj jest meczacy, brak sil i bezczynosc poczucie wypalenia dolujace niesamowicie, zyje od kilku lat z myslami s i czasem sie tak zastanawiam czy własnie nie lepiej to zrobic.....nie mam od nikogo wspaacia emocjonalnego, zycie nie daje mi rasdosci, pojebany jest ten swiat w ktorym mimo chorby i bolu spcyhicznego daje sobie rade, ale czy ma to sens.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
witam ja lecze sie od paru lat, niecałych 3 na huj wie co ale mam napisane w karcie ze toi zespoł paranoidalny, według mnie lekarze sa idiotami, sczegolnie w ,mneojszych miastach brakuje dobrcyh lekarzy, nie mam pojecia jakim prawem oni zamiast nam pomagac szkodza, ja wegetowalam, dalej nie jest rewelacja, lepej owszem ale jak sobie przypomne co przezylam szał zal smutek mnie ogarnia..... lecze sie neuroleptkami bo chyba seroxat bardziej jest na depresje niz na schizofrenie, leki i niepokoj jest meczacy, brak sil i bezczynosc poczucie wypalenia dolujace niesamowicie, zyje od kilku lat z myslami s i czasem sie tak zastanawiam czy własnie nie lepiej to zrobic.....nie mam od nikogo wspaacia emocjonalnego, zycie nie daje mi rasdosci, pojebany jest ten swiat w ktorym mimo chorby i bolu spcyhicznego daje sobie rade, ale czy ma to sens.....skoro i tak to bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdzciewszyscy
Kochani, zapraszam Was na mszę o uzdrowienie do Łodzi, do kościoła Jezuitów na ul. Sienkiewicza. Jezus żyje i chciałbym Wam dziś powiedzieć, że Was kocha. Przyjdźcie do Tego, Który uzdrawia nie tylko ciało ale i duszę. Najbliższa msza 29 i 30 (przyjeżdża tyle ludzi, że trzeba było rozłożyć ją na dwa dni) W niedzielę o 18 w pon. o 19. U mnie rok temu stwierdzono nerwicę. MIałem ataki paniki. Przepisano afobam. Nie skorzystałem... Pojechałem na mszę. Miałem to szczęście, że wiedziałem o niej, bo w dzieciństwie jeździłem na nią z tatą. Porozmawiałem z Jezusem. On zabiera nasze słabości i przemienia nasze serca. Ataki paniki minęły, ale poznałem coś więcej... miłość, której nie znajdziecie nigdzie indziej. Zostańcie z Bogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdzciewszyscy
Kochani, zapraszam Was na mszę o uzdrowienie do Łodzi, do kościoła Jezuitów na ul. Sienkiewicza. Jezus żyje i chciałbym Wam dziś powiedzieć, że Was kocha. Przyjdźcie do Tego, Który uzdrawia nie tylko ciało ale i duszę. Najbliższa msza 29 i 30 (przyjeżdża tyle ludzi, że trzeba było rozłożyć ją na dwa dni) W niedzielę o 18 w pon. o 19. U mnie rok temu stwierdzono nerwicę. MIałem ataki paniki. Przepisano afobam. Nie skorzystałem... Pojechałem na mszę. Miałem to szczęście, że wiedziałem o niej, bo w dzieciństwie jeździłem na nią z tatą. Porozmawiałem z Jezusem. On zabiera nasze słabości i przemienia nasze serca. Ataki paniki minęły, ale poznałem coś więcej... miłość, której nie znajdziecie nigdzie indziej. Zostańcie z Bogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katsumoto1
mmmmmmmmmmmmm masz rację, lekarze to idioci, na prawidłową diagnozę powinno się czekać tygodniami a w Polsce to tak wygląda, że psychiatra ma 10 osób na godzinę i wszystkich musi obsłużyć, często od razu wypisuje leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×