Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nemasu

Seroxat - początki..

Polecane posty

Gość ABC..123
Sloneczka...CO WIECIE O VELAFAXIE???LEKARKA KAZALA MI ZMIENIC ZAMIAST SEROXATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwWja
jaki lekarz wypisze SEROXAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janx
Witam. Seroxat kupię. Moje gg 12182327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janx
Witam. Seroxat kupię. Moje gg 12182327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janx
Witam. Seroxat kupię. Moje gg 12182327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renegattt
Hej hej, ja zażywam Seroxat od 17 dni na zaburzenia lękowo - depresyjne i czuję jakby powoli zaczynało działać. Nie mam takich tylu natrętnych i obsesyjnych myśli co na początku, obecnie mam już lepsze samopoczucie i nie dołuję się tak bardzo, derealizacja również ustąpiła w znacznym stopniu, jednak do ideału czuję że jeszcze daleka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delbario08
odsprzedam WELLBUTRIN 150mg oraz 300mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
nie dobrze mi po tym velafaxie ...po seroxacie czulam sie lepiej...teraz mam depresje i ciagla chec wymiotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renegatt
W końcu spokój, zero lęków, depresji i derealizacji Seroxacik spełnia swoją rolę, mam nadzieję, że więcej mnie to nie dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielojeb
Jak mam zacząć brać Bo ja planuję zacząć od 1/4 przez tydzień potem 1/2 przez tydzień a potem już całą Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shee1990
jak myślicie, czy seroxat będzie dobry na erytrofobię ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brother
a co to jest erytrofobia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenpowietrzeo2.pl
Hej, jeśli ktoś jeszcze chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o mszach uzdrawiających odprawianych przez Jezuitów(pisałem o nich we wcześniejszych postach) to w mailu piszcie temat "Msza" . O2. ma taki spam, że łatwo przeoczyć korespondencję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karin888
sprzedam aurex 40.To to samo co cital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1266
hej biorę seroxat od 10 dni i powiem wam ze nie czuje poprawy!!! zaczelam brac od 1/4 teraZ biore 1 cala czyli 20. powiedzcie mi keidy sa pierwsze efekty. bo jak narazie jestem poprostu przestraszona efektami. czuje sie jak by bardziej szkodzil. lecze sie na nerwice lekaowa!!! prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj gosiaczek
...ja ten lek zaczynałem brać w życiu 3 razy i 3 razy po dłuższym czasie brania odstawiałem - za każdym razem pomagał - a moje problemy to już chyba 9 lat? i to ciężkie ...Seroxat czyli paroxetyna jest wsród SSRI lekiem 2 w kolejnosci po wenlafaksynie (Efectin) pod względem siły działania względem zaburzeń lękowych. Jak na razie na rynku leków wenlafaksyna jest najmocniejsza. Tyle że kazdy człowiek jest inny i na jednego działa to a na innego tamto - czasami okazuje sie, że bardziej softowy SSRI jest lepszy niż mocniejszy. Faktycznie bywa,że na początku brania leku objawy chorobowe mogą sie wzmagać i to bardzo ....sporo ludzi tak ma - ale niektórzy wcale ... Ja myslałem na początku,że ten lek mi szkodzi - tak źle sie czułem - wiec myslałem o odstawieniu - zazwyczaj zaczynałem od razu od brania 20 mg - po 3 dniach sie pogarszało - po 3 tygodniach albo po 3,5 tygodnia nagle wszystkie problemy znikały - wyraźna poprawa. I własciwie dopiero od tego momentu mogłem funkcjonować - przyjrzyj sie zatem jak sie bedziesz czuła po 3 tygodniach od rozpoczecia brania dawki 20 mg. Potem to co bedzie zależy juz tylko od ciebie. Bo od charakteru problemu psychicznego i jego głębokosci zależy samopoczucie i efekt działania leku na dłuższą metę. Czasem jak jest juz bardzo dobrze ludzie odstawiają po miesiącach i potem bywa różnie. Ponieważ lek nie załatwia całego problemu - czesto wypada zacząć chodzić na psychoterapię - ponieważ bez niej efekt leczenia może być połowiczny :( . Dużo Zdrowia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaMi11
Witam.Seroxat biorę od 13 dni,ale pierwsze 3 dni brałam tylko ćwiartkę,potem 3 dni połówkę a dopiero potem cale 20mg.Pierwszymi objawami ubocznymi były u mnie mega nudności.Budziłam się w nocy z walącym sercem ,spocona i mialam olbrzymia ochotę na rzyganko.Równocześnie z tym pojawił się jadłowstręt,poprostu jak spojrzalam na jedzenie to myślałam,że mnie wykręci.Chociaż żołądek burczał mi z glodu nie mogłam patrzec na jedzenie.Zadzwoniłam do mojego lekarza i kazał mi brać tabletkę co drugi dzień ,tylko w dni parzyste.Nudzić mnie przestało i nawet mam coraz lepszy apetyt.Ale czasem pojawiają się lęki i trzęsawki.Jestem ospała i zaczynam mieć bóle głowy,z tyłu w potylicy.Wiem że seroxatowi trzeba dać trochę czasu.Przeważnie wszyscy mówią o trzech tygodniach,więc u mnie jeszcze tyle nie minęło.Czy ktos miał takie bóle ćmiące z tyłu głowy i czy to minie.Proszę odpiszcie,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda fobiczka
czy mając 18 lat mozna brac seroxat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iq200
biorę od trzech dni 10mg - i żadnych, ale to żadnych efektów ubocznych nie doświadczam - tak jakbym tik-taki łykał moim problemem jest fobia społeczna, załatwianie spraw w urzędzie, wygłaszanie prezentacji na studiach, odzywanie się w większym gronie znajomych, itd. ciekawy jestem po jakim czasie zacznie działać (i czy w ogóle zacznie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa24
WITAM WAS SERDECZNIE MI LEKARZ PRZEPISAŁ SEROXAT 20 ALE PO POLOWIE ODJECHAŁAM ZOSTAŁAM LEŻEĆ NA 3 DNINIE MOGE ŁYKAC TEGO LEKU TERAZ RADZE SOBIE SAMA ALE POZOSTAŁO MI CAŁE OPAKOWANIE JESLI KTOS JEST CHĘTNU PROSZE PISAC NA MEILA justynastorozuk@wp.plCHĘTNIE ODSPRZEDAM POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323
Czesc! Mam pytanko do osob ktore dlugo juz biora seroxat: Jak jest z lękiem? czy w ogóle go odczuwacie? Czy są jakieś sytuacje które mimo zażywania leku i tak was stresują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renegatt
Cześć, zadaniem leku jest pomóc wyjść z nerwicy czy depresji, nie powinien tłumić tak naturalnych i ludzkich bodźców jak zwykły stres czy trema. Oczywiście na niektórych właśnie tak może działać ale tylko przez jakiś czas, prawdę mówiąc to jakby trochę zbliżone działanie do jakiegoś draga typu amfetamina. Później jednak organizm się przyzwyczaja. Najlepiej samemu z tym walczyć. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalakinga
hej, witajcie, ja biorę Seroxat w dawce 2 x dziennie po tabletce czyli 40mg - od miesiąca, ponieważ wczesniej miałam dawkę 1 x dziennie 1 tabl. przez okres miesiaca i nie było poprawy niestety. Teraz jest na pewno dużo lepiej lecz lęk pozostał taki w głowie i natręctwa myślowe - mam trójkę dzieci, w tym jedno malutkie 7 miesieczne, wlasnie wszytstko zaczęloo się po porodzie - podaję nr GG jakby ktoś chciał porozmawiac n/t tego leku - kalakinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca gwarantowana
Witaj kalakinga u mnie też zaczęło się wszystko po porodzie podaj swoje gg to mozemy pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalakinga
witam serdecznie, podaję OWCY GWARANTOWANEJ - nr GG 1506728 - w/s SEROXATU - pozdrawiam kalakinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espino
Witam Biore seroxat od kilku lat mam bardzo duze doswiadczenie z tym lekiem. Prosze zadawać pytania na maila. W miare wolnego czasu odpowiem. pozdrawiam espino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dziś wzięłam pierwszy raz Seroxat i mam strasznego stracha czy mi wreszcie pomoże coś bo do wczoraj byłam na aurexie 4 m-c i wielkie nic a do pracy muszę chodzić codziennie i mnie słabi i trzesie. Jak wy sobie radzicie z tymi lekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanko czy ktoś może ma możliwość sprzedania Lamitrin? Albo macie jakiś sposób żeby zdobyć receptę na niego, do jakiego lekarza się zgłosić.Nie mam padaczki,ale coś strasznego dzieje się z moją głową.Co mam powiedzieć lekarzowi,żeby zdobyć receptę.Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×