Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleczka86

dietka na której szybko sie chudnie!!!

Polecane posty

Gość poleczka86

Je się na niej to samo na śniadanie i kolacje:) czyli 2 łyżki stolowe płatków owsianych. Zalewa sie je wodą i zaparza:) obiad je sie normalnie, tylko w mniejszych ilościach. Można schudnąć na niej nawet do 10 kg tygodniowo!!! Nie pije sie żadnych alkoholi i napojów gazowanych. Słodyczy również nie. Kto zaczyna??? ja ją kiedyś próbowałam przez pare dni i nie czuje si enia niej głodu. Zaczynam od jutra, tym razem konsekwentnie:) wiosna sie zbliża, do dzieła dziewczyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e43455
a jak po tej diecie nie przytyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka86
płatki owsiane usuwaja tłuszcz z ciała, już po dwóch dniach brzuch jest płastszy, naprawde. A ta dieta daje długotrwałe efekty... gwarantuję:) i nie czujesz głodu bo platki sa sycące i wypoełnią Ci żołądek. Spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e43455
a powiedz mi co zwykle jesz na obiad na takiej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek_____
ja chcetnie bym sie przyłaczyła:) byłabym szczesliwa gdybym schudła tyg. choc 4 kg:) tylko własnie co z tym objadkiem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaaaa vel -triple five
ona ma racje. płatki usuwaja tłuszcz i "popychają" wszystko jelitek ;P i od nich napewno się nie utyje (ale nie mozna ich zjesc np. całą paczke..bez przesady) ale uwaga! muszą to być płatki pełnoziarniste!!!! koniecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaaaa vel -triple five
ale oczywiście wątpie że się na tej diecie schudnie 10 kg w tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka86
sorki troche się pospieszyla, chudnie sie na tej diecie do 10 kg przez 2 tygodnie:) a platki zalewam wodą:) naprawde dziala od jutra zaczynam zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJ AUTORKO TOPIKU
TA DIETKA CHYBA ZAMIAST TŁUSZCZU MÓZG CI USUNĘŁA! CO TO ZNACZY PŁASTSZY????? HAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna dieta
no ok ale skad ty o tym wiesz??? brzmi super ale jakos mi sie wierzyc nie chce 10 kg w 2 tyg.......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna dieta
ja bym mogla z toba zaczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka86
jak nie wierzycie to spróbujcie... ja bede caly czas notować jak mi idzie:) jak wam sie spodoba to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiger lilly
to ja zaczynam też, od jutra mówicie??z chęcią :) czyli jak?? łyżka płatków zalanych wodą rano, łyżka wieczorem i obiad normalny :) fajnie, zobaczymy co z tego wyjdzie :) i czy wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna dieta
a cwiczyc bedziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka86
nie nie..... dwie łyżki na snaidanie i dwie na kolacje:) obiad normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę spróbować ze względu na deficyt czasu każdego ranka, a to \'\'śniadanie\'\' może udałoby się zjeść ;) mam 20 lat, 170cm i chciałabym jakieś 5kg zgubić :) napiszcie Dziewczyny coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka86
zaczne i ćwiczyć, przynajmniej pare minut dziennie:) acha i pijcie dziewczyny dużo wody...:) jak zwykle na diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka86
ja startuje z wagki 82kg, przy wzroście 175cm:) dąże do 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna dieta
no to ja tez zaczne z wami mam 20 lat i chce pare kg zgubic a te 10 to byloby wspaniale wrecz wiec tak 2 lyzki rano obiad [ale do ilu kcal???] 2 lyzki kolacja a ile ja mozna stosowac a moze byc musli tam sa platki owsiane rodzynki i jablka i jedna lyzka ma 33 kcal [czyli dwie 66 ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna dieta
poleczka witaj w klubie:) mam to samo a nawet 2 kg wiecej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleczka, Ty moją rówieśniczką jesteś... ;) aaa..i radzę się zaczernić bo zaraz się znajdzie jakiś podszywacz... a powiedzcie Dziewczyny, jakiś trening zaczynacie, czy tak po prostu kilka minut dziennie przeznaczycie na gimnastykę i ćwiczonka? ja to bym chciała najbardziej żeby mi pupa schudła.. trochę uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiger lilly
ja mam lat prawie 22, waże jakieś 62 kilogramy przywzroście 158 i akurat ta 10 byłaby idealna do zgubienia:) ale ze 4 jak schudnę to będzie wielki sukces :) Ćwiczyć będę, mam zamiar chodzić na kickboxing :) zobaczymy co z tego będzie, a tak poza tym to sobie sama potańcowuję w pokoju jak nikt nie widzi :P Aha, czyli dwie łyżki rano, dwie wierczorem i obiad i żadnegopodjadani między posiłkami, woda :) super obym tylkoo dała radę wytrzymać, ale jak widzę, że Wy tu też jesteście, to mnie motywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam szcupłe łydki ale uda..... masakra..... najszybciej brzuch tracę na diecie, na tej na pewno bo juz po 2 dniach będą efekty;) gwarantuuję:) zobaczycie jak miło jest sie lekko czuć i nie czuć głodu.... jakby się leciało:) piękne uczucie.... a w razie zwątpenia przypomnijcie sobie że niedługo wakacje nadchodzą:) i my wyjdziemy na uliecę jak motylki a nie morsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiger lilly
właśnie , razem wytrwamy :) a powiedzcie mi, jak się zaczernić??? bo ja nie wiem, jak tu można "zarezerwować nicka" i jadę tylko na pomarańczowych cały czas :P stupido, wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arquette
to ja też się dołączam!! ale od piatku, bo jutro dopiero platki zakupie. pozdrawiam dziewczynki..a i wszystkiego naj z okazji naszego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no właśnie... czego t nam życzyć??? haha chyba wytrwałości i szałowego, odchudzonego wejścia w nadchodzącą wiosnę;) zrobimy furorę:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×