Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleczka86

dietka na której szybko sie chudnie!!!

Polecane posty

Dziewczyny,a jecie cos na tej dietce pomiedzy posilkami (np owoce, warzywa, jogurty itp) czy ograniczacie sie tylko do tych trzech posilkow (sniadanie, obiad, kolacja)? I jeszcze mam jedno pytanie: czy te platki mozna jesc z mlekiem 0,5% (np zmieszanym pol na pol z woda) czy koniecznie trzeba z sama woda? Aha, i czy mozna chociaz jedna lyzeczke to poslodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaakaaaaa
do zabki:) ja jem platki z 0% mlekiem,a poza tym zjadlam dwa jabluszka:)nie ograniczam tak bardzo,bo nie chce przytyc pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUBUDUDBUddddddd
a ile schudlyscie juz dziewczyny i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss
Właśnie zjadłam z mlekiem 3,2 % rozrobionym z wodą. Razem zjadłam dziś 670 kcal wg dieta.pl nawet jak więcej to nie ma powodów do obaw. Zobaczę jak działają płatki. Rano jadłam Fitnessy na mleku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że lepsze efekty dietki są wtedy kiedy w ciągu dnia popijasz sobie kubek jogurtu natoralnego:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze,ze wasza dietka mnie bardzo zainteresowala. Przede wszystkim jest prosta. W te 10 kg osobiscie nie wierze, ale mnie ucieszy nawet 4 kg, a to juz jest realne, tak mi sie wydaje. Najwazniejsze jest to,ze nie ma z nia duzo zachodu, nie trzeba przygotowywac jakichs wymyslnych dan, itp. Tylko blagam napiszcie mi wiecej szczegolow o tej diecie, tzn czy jecie jakies owoce, jogurty miedzy posilkami i czy te platki slodzicie czy nie. Poza tym piszcie na biezaco o waszych rezultatach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki poleczka :) A skad wy w ogole macie ta diete? Z jakiejs ksiazki? Stronki? Czy ktoras z was ja po prostu wymyslila? Tak z ciekawosci pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj grzecznie płatki na śniadanko na wrzątku, ale dodałam pół łyżeczki miodu. Na obiad zjadłam 5 pierogów ruskich i 2 ogórki korniszone, a na kolację płatki ale z mlekiem 1,5%. Myślę, że jak komuś nie smakują to mleko może być, albo właśnie miodem posłodzić. W międzyczasie owoce czy jakiś jogurcik raczej nie powinny zaszkodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanak stosowala ją i tyle właśnie schudła... czyli 10 kg w 2 tygodnie... jej szwagierka stosowala ta dietke 4 tygodnie i schudla 16 kg... wygląda świetnie:)dlatego i ja sie zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 łyzki stołowe
tych płatków to przeciez bardzo malutko, ile wam tego wychodzi objętosciowo po przysządzeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna \"dziwna\" dieta dla desepratow... Po dwóch tygodniach jedzenia platkow rano i wieczorem z pewnoscia waga spadnie, problem w tym co sie stanie jak nagle organizm znowu dostanie normalne sniadanie i pare innych rzeczy ktore podjadamy od czasu do czasu. Abstrahuje od tego, ze jest to niezdrowe, w trakcie diety bedziecie slabe i apatyczne, a po 10 kg straconych w 14 dni skora bedzie zwisac..... Suuuuuper. O zblizajacej sie wiosnie mysli sie w grudniu, nie 9 marca :/ Poczytajcie dziewczyny rady WeightWatchera a nie stosujcie kolejne diety \"cud\". Przy tym to kopenhaska wydaje sie byc zdrowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiasek,nie uwazam,zeby dieta opisana tutaj przez dziewczyny byla kolejna nieracjonalna dieta cud. Przeciez platki owsiane sa bardzo powszechnym i popularnym produktem sniadaniowym- wiele osob wlasnie na sniadnaie je platki, tak jak ty jesz np kanapke. Poza tym obiad je sie normalny, tyle tylko,ze bez obzarstwa. A to,ze na kolacje tez je sie platki, to dla mnie tez nic dziwnego. Mowisz tak,jakby platki owsiane byly jakims rzadkim i kompletnie niepopularnym produktem. Gdyby ktos zaproponowal jedzenie na sniadanie i kolacje kanapki z dzemem to tez bys sie tak dziwila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platki zalane woda uwazasz za normalne sniadanie? :/ Sniadanie powinno byc najobfitszym posilkiem dnia, dzieki czemu je sie malo na obiad, a na kolacje symbolicznie. A na tej diecie zjesz np o 9 dwie lyzki platkow i po pol godzinie bedziesz juz glodowac i czekac na obiad na np 15 (6 godzin!), po czym do godziny 22, 23 czy o ktorej sie tam kladziecie znowu zostaje tylko 2 lyzki platkow :/ Non stop \"na glodzie\" (poza chwila po obiedzie, podczas ktorego i tak sie nie mozna najesc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile wychodzi wam
tych płatków po przyrzadzeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiasku, jka pewnie zauwazylas (albo zauwazylabys gdybys przeczytala caly topik) dziewczyny jedza te platki z woda pol na pol z mlekiem, czyli de facto tak,jak sie je powinno jesc (nawet na opakowaniu tak pisze,zeby je przyrzadzac), a wiele dziewczyn wcina je z samym mlekiem. Dwie lyzki platkow to wcale nie jest tak malo, zwazywszy na to,ze platki zalane woda lub mlekiem pecznieja i zwiekszaja swoja objetosc. Poza tym dziewczyny tutaj wyraznie pisza,ze pomiedzy posilkami dobrze jest zjesc jogurt lub jablko. Nie uwazam,zeby ta dieta byla niezdrowa, w przeciwienstwie do np diety kopenhaskiej i moze tej diety sie przyczep,jesli juz koniecznie musisz sie czegos czepiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tyle dllugo walczylam z waga na roznych dietach- w tym cudach -zeby wiedziec ze ani jablko ani jogurt na 6-godzinny glod nic nie pomoze. Zwlaszcza jesli trzeba sie uczyc albo pracowac. To dieta zabojcza dla mozgu. Nie \"czepiam sie\" dla zasady ale moze ktos tu kiedys na tym forum zrozumie ze w dietach cuda zdarzaja sie rownie czesto jak w kazdej innej dziedzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rad WeightWatchera, bardzo chetnie bym je poczytala,gdyby nie to,ze na kazdej stronce,na ktora wejde sa one platne. Za taka pomoc to ja dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto tu mowi o 6-cio godzinnych przerwach? Przeciez mozna zjesc np o 8 platki, o 11 jogurt, o 14 obiad, o 17 platki i np o 18 lub 19 jablko. Przerwy nie sa dluzsze niz 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę*
czy ktos mi może powiedziec ile wychodzi tych płatków po przydzadzeniu tak mniej wiecej plisssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi platkami owsianymi nie probowalam,ale probowalam z innymi platkami na sniadanie i jakas kanapka lub jablkiem na kolacje. Nie wiem,czy to ma taka sama wartosc kaloryczna,ale pewnie roznica nie jest az taka duza. Nie chce sie madrzyc, bo tej konkretnej diety nie probowalam na sobie dlatego bardzo ciekawia mnie opinie ludzi,ktorzy juz ja stosuja. Ale mysle,ze wyprobuje ta dietke i powiem ci,czy mialam faktycznie takie problemy z funkcjonowaniem,o ktorych piszesz. P.S. Wspomniane przez ciebie objawy mialam na glodowce oczyszczajacej i dlatego przerwalam ja po jednym dniu,bo myslalam,ze umre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę* nie wiem ile wychodzi platkow :) Moze po prostu przyrzadz je sobie raz na probe i zobaczysz ile ci wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaaa
Bylam na kopehaskiej kiedys ale to skonczylo sie dla mnie praktycznie szpitalem:( a jesli chodzi o ta diete to nie uwazam ja za cud:) moja kuzyneczka byla na wczasach odchudzajacych i na sniadanie zjadala platki owsiane na mleku pozniej jakis jogurcik lightowy obiadek i kolacje w postaci salatki z owocow lub tez platkow wiec nie ma sie czego czepiac...tak naprawde to zadna dieta nie jest super:) no chyba,ze optymalna bo bylam kiedys na tym i glodna w ogole nie bylam a kg ktore stracilam na tej diecie w ogole mi nie powrocily.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tę diętę to wcale nie jestem głodna... Płatki jem ok godziny 8-10 i do 14 spokojnie do obiadku wytrzymuję, bo ta porcja płatków (pół miseczki z tego wychodzi) jest na prawdę sycąca. Bardziej trzeba powstrzymywać się psychicznie przed podjadaniem, bo faktem jest, że płatki nie są w smaku najwspanialsze. Potem znowu ok 17:30-18:00 jem płatki na kolację i jedynie co to robię potem sobie herbatkę. Diety kopenhaskiej nie polecam... Schudłam na niej tylko 4 kg, a tyle mnie to kosztowało wyrzeczeń i zachodu z przygotowywaniem jedzenia itd, ze dziękuję. Poza tym po tej diecie mam wstręt do szynki, szpinaku i sałaty :( (kiedyś lubiłam bardzo). Co do WeightWatcher to ta dieta całkiem nie jest dla mnie, bo ja lubię podjadać i potem cięzko mi jest policzyć te punkty... Poza tym jak próbowałam (niepodjadajac) przez cały dzień zjeść te 23 punkty (które powinnam zjeść przy mojej wadze) to było za dużo tego jedzenia i pewnie szybko bym przytyła... Dojadałam orzechami bo są kaloryczne, ale i zdrowe. Ale ileż można? Więc prosze tu nie krytykować, bo ja równie dobrze mogłabym skrytykować wszystkie inne. Nie dla każdego każda dieta jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z poprzedniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, co nic nie piszecie? podziwiacie przed lustrem swoje nowe coraz chudsze cialka? mam takie ulubione spodnie w ktorych sie nie dopinam i marze o tym zeby je wreszcie ubrac i jak o tym pomysle to wszelkie kryzysy mi mijaja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy was też wszyscy kuszą jak mówicie, że jesteście na diecie? Dziś mój kochany braciszek kupił ciastka francuskie i moje ulubione bułki posypane żółtym serem. Cistko tylko ugryzłam, ale niestety ok 12 nie wytrzymałam i zjadłam bułkę :( No cóż trudno. Jeszcze są trzy, ale postaram się powstrzymać. Za to powiedziałam mu, że jest niegrzeczny i obiecał, że już nic nie kupi, chyba że dla siebie. Na dodatek moja mamusia przywiozła po pracy zakupy i oczywiście kupiła różne dobrocie... wrrrrrrr NIE! Dam radę! Nie będę otwierać szafki! Trzymajcie za mnie kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×