Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleczka86

dietka na której szybko sie chudnie!!!

Polecane posty

Już mam! Dzięki wielkie Poleczka86 jest nas coraz więcej :) a ja tez łydki i rączunie mam w porządku, możanby powiedzie.ć nawet chudzińkie, :P ale uda i brzuch.... jejx... normalnie uderzająca róznica :P i do tego biust... przy tak niskim wzroście :) Zobaczymy, mam nadzieję, .że mnie troszku ubędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o włąśnie ja też Wam dziewczęta życzę z okazji tej wspaniałej tak a propos topiku :) wymarzonej sylwetki :) i wytrwałości w dążeniu do tego celu :) i w tym momencie powinna być wręczona czkolada ( ale od jutra już nie wolno :P ), goździk albo rajstopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie... razem dojdziemy do ideału:) żaden tłuszcz sie przed nami nie ukryje:) jesteśmy niczym pogromcy tłuszczu tam gdzie nie powinien być:) wytrwamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arquette
zanim sobie zashasluje nicka, to Wam powiem ze milo sie Was czyta, jestescie tak pelne optmizmu ze az mi sie udzelilo! do boju z tłuszczykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! powiem szczerze ze nie jestem do konca przekonana o tym ze na tego typu diecie mozna schudnac okolo 10 kg, chociaz w sumie przy jedzeniu jedynie obiadu (no i tych platkow owsianych na sniadanie i kolacje) spozywa sie dosyc niewielka ilosc kcal. Chetnie sie do was przylacze, bo z dnia na dzien jest mnie coraz wiecej i wiekszosc osob juz to zauwaza. Zaczynam od jutra, tylko ze bez sniadania bo nie dam rady teraz wybrac sie po platki owsiane a rano wczesnie musze wstac i mykac. ale za to na kolacje... 3mam za was, a w zasadzie to teraz za nas kciuki! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja też się przyłączę? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3202267 -tu jest mój topic jak któraś mnie ciekawa, ale nic z niego, więc daję sobie spokój i z uśmiechem przyłaczam się do was :D Słyszałam, że odchudzanie grupowe daje lepsze efekty, tzn. można do porównać do tzw. efektu synergii :P więc co mam do stracenia? Heh... tylko że jutro z rana to będą płatki owsiane, ale właśnie mussli bo nie mam innych, dopiero po południu zrobię zakupy... Pozdrawiam i również z okazji dnia kobiet życzę nam wszystkim wymarzonych figurek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, odchudzanie grupowe daje lepsze efekty, to napewno :) a jest nas coraz więcej :) dziś narai etylko gdybanie i przymiarki, ale od jutra sprawdzamy co poleczka86 wynalazłai czekamy na cud efekty. A ja tam wierzę, że da się schudnąć te 10 :p podobno afirmacja duzo daje, więc od jutra powtarzamy dziewczyny - z dnia na dzień staję się coraz szczuplejsza :) i wytrwała w swoich postanowieniach :) Ja już próbowałam różnych diet, ale nie dla mniejakieś komponowanie specjalne posiłków, liczenie punktów i takei tam różne. Po prostu nie mam czasu a i w domu się czepiają, że wymyślam dziwadła posiłkowe zamiast jeść to, co jest w domu. Więc dieta jak najbardziej mi odpowiada. A dzisiaj ostatnie pożegnanie ze slodkościami - nawpychałam się czekolady :P chociaż wcale nie przepadam :P Dobra moje Panie - dojutra :) Jutro się wsio okaże #mam kciuki za nas, żebyśmy wytrawły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozna jesc te platki przez caly dzien?bo ja nie mam czasu na normalny obiadek.chce 8kg do kwetnia zgubic na razie jestem tylko na jednym serku wiejskim bo przez caly dzien nie mam czasu jesc a nawet gdybym chciala to mi nie wchodzi :( jest mi wtedy ciezko na zoladku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do pracy, wracajac kupie płatki. Juz nie moge sie doczekac efektow Piszcie dziewczynki co bedziecie jesc na obiadek dzis. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) ja już powitałam dzień płatkowym śniadankiem :) pamiętajcie o naszych postanowieniach i do dzieła :) miłego dnia! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Ale jestem ciekawa rezultatów waszej diety :) Tak sobie myśle,czy aby nie spróbować jeść tych płatków na śniadanko?hmm...musze rozważyć tą opcje :) Ja dzisiaj zakupiłam świerzą porcje zieleniny i bede musiala cos na obiadek dla siebie wymysleć ... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka2
w sprzedazy sa tylko platki owsiane,o jakich pelnoziarnistych tu piszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 24
jakie pelnoziarniste i ile ich brac na jeden posilek???? w ogole to skad wytrzasnelas te dietke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co bedziecie jesc na obiad??? myslicie ze taka opcja jest dobra 1 danie zupa [tylko na kostece i mieszanka warzywna jakies 100 ml= 5o kcal zjem jej ze 250 ml] 2danie 2 jajka na teflonie +fasolka szparagowa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nad jajkami tez sie własnie zastanawiam bo zupy nie chce mi sie jeść :) Ale ja do jajek (jak mi sie zechce) zrobie albo groszek z marchewką, a jak nie to sobie potre marchewke a dla mego K. ogóreczek kiszony :) Bo ja je bede bez ziemniaczkow jesć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przylączam sie do was (jesli moge oczywiscie :P ). Dietka calkiem ciekawa gdyz u mnie tez sie czepiaja ze nie jem tego co wszyscy a wymyslam jakies \"zdrowe swinstwa\" ;) Chcialabym schudnac jakies 10 kg najlepiej. Mam 176,5 cm i teraz waze ok 67,5-68kg. Chce wazyc mniej ze wzgledu na to, iz na swieta Wielkanocne przyjezdza pewien facet ktory ostatni raz widzial mnie jak wazylam 55 kg (takze bylam chudziutka :( ) a poza tym lepiej sie wtedy czulam niz teraz. Bede cwiczyc gdyz robie to regularnie juz od 2 lat. Jezdze na rowerze i cwicze 8 min abs na brzuch. Jak bedzie cieplej to bede biegac nad jeziorko z mama. W lipcu mam wesele takze rozwniez chce dobrze wygladac :) uda sie nam ! Ja zaczynam od jutra bo musze platki kupic :) Na obaid bede jadla doslownie wszystko co zrobi moja mama tyle ze polowe tego co zwykle i wiecej surowki a mniej ziemniakow. Zycze powodzenia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kossska
ja poprosze o wytlumaczenie co mam jadac na sniadania a co na kolacje,ile tych platkow jednorazowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 łyżki stolowe platkow owsianych zalewasz woda ok0,5-1 szklanki wody i poczekaj az zmiekna (masz zalac wrzatkiem) i to zjadasz na sniadanie, na obiad to co chcesz ale o polowe mniej niz zwykle a na kolacje to co na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calma 24
Cześć dziewczyny,dla mnie ta dieta brzmi zachęcająco. Dołączam się, już dzisiaj na kolację zjem te płatki. A czy można zalać je mleczkiem np 0,5% ? Rozumiem poleczko 86, że nie ma mowy o drugim śniadaniu i podwieczorku. Dołączam się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam dzis 2 lyzki platkow wlasciwie musli z platkow owsianych tylko wyjelam z nich owoce 66kcal pije tez herbatke ziolowa klimuszko na odchdzanie z 1 lyzeczka miodu jest smaczna obiad 1 danie zupa180 kcal kromka razowca 60kcal 2 danie 2 jajka 180 fasolka szparag 74kcal maslanka szkl 84 kcal =================== obiad=578kcal kolacja znowu 66 czyli wszystko razem ================ 710 kca wg mnie to ok nie za duzo nie za malo co wy o tym sadzicie i co wy zjadlyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tak nie z tematem zwiazane ale musze to napisac bo jestem pod wrażeniem :) Otoz znalazłam zdjecia Winogronki, ktorej wygladem niejedna osoba sie zachwycała :) I tez jestem pod wrazeniem jej wyglądu, a takze wytrwalosci :) Winogronko wygladasz super :) 🌼 No i ja Wam wszystkim oraz sobie zycze takich rezultatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calma 24
no właśnie, gdzie są te zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×