Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleczka86

dietka na której szybko sie chudnie!!!

Polecane posty

Jeeejqqq :) i ja tak chcę!! :) Ale wytrwałość!! Ale wiecie co? Jak widzę takie fotki to mam dowód, że to możliwe :) I Winogronka ona tak na tych płatkach?? Świetnie :) Ja jeszcze przed kolacją, ale za to po obiadku na który zjadłąm pięć pierogów. Chyba nie jest żle, co?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie! Muszę się przyznać, ale bez bicia co dzisiaj jadłam... Na śniadanko rzecz jasna płatki tylko niestety mussli bo nie miałam innych :( Ok godz 14 zjadłam loda z McDomalds, tylko nie bijcie, ale miałyśmy z koleżanką dzisiaj bardzo zły dzień na uczelni i musiałyśmy sobie jakoś humor poprawić (najlepsze lody - słyszałam, że po lodach się nie tyje). Jak przyjechałam do domku ok godz 16 zjadłam pół kromki białego chleba + 3 ogórki korniszone. I o 18 (bo o tej godzinie rodzice wracają z pracy i podaję obiad) zjadłam płatki, ale dodałam do nich jogurt, bo stwierdziłam, że zanim pójdę spać zgłodnieję, a nie chcę buszowac po lodówce po nocy i potem mieć sobie za złe swoją naturę... :( Ale najgorsze jest to, że prosiłam brata o zwykłe płatki owsiane to kupił mi zwykłe płatki... kukurydziane :/ Trudno... To jeszcze jutro na śniadanko będą mussli ;) I obiecuję poprawę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, kobitki. nabylam dzis platki. od jutra zaczynam, dzis na kolacje tez juz zjadlam platki, ale taka prawdziwa diete zaczynam od jutra. Hmm choc weekendy nie sa dla mnie najlepsze bo zawsze sie na cos skusze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to z jedzeniem może być problem nieznaczny jak się zawezmę. Ale gorzej z alkoholem.... nie to że niby jakąś pijaczką jestem, ale browarika to sobie lubię łyknąć jak wychodzę ze znajomymi :P szczególnie, że teraz ciągle jakieś okazje się trafiają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!!!! jak wam dziś poszło???? u mnie spoxik:) nie czuję głodu, delektuje sie płatkami:) haha jutro stańcie na wadze... zobaczycie że z 1 kg już zleciało:) to bardzo motywuje:) dziś normalnie wybrałam się na 2 godzinny spacer:) rano zjadłam płatki, w dzień trochę brzuch poburczał ale potem dał sobie spokój hehe, a obiad zjadłam z przymusu o godz. 16.30:) na spacerze apetyt zgubiłam:) polecam dziewczynki:) trwajmy dalej a dosiągniemy razem celu:) a wy jak dziś wytrwałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika19
Witam chętnie się dołacze do waszej dietki cud :) nie mam serca do innych diet... a jak juz mam to tylko przez tydzien :P no cóz... Mam pytanko czy do tych płatków mozna doac troszke rodzynek? albo suszonego ananasa takiego jak w musli jest? I jak te płatki zalewacie woda? Ile czasu trzeba czekac zeby byly dobre? może od jutra zaczne..nie wiem bo ide na caly weekend do szkoly a tam czekaja na mnie rózniste pokusy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna1
winogronka nie odchudzala sie na platkach,to jakis obled z tymi platkami,skad wytrzasnelyscie taka diete? jakas nawiedzona userka wymyslila diete na ktorej zdrowie sie straci !!!total bzdura pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z pewnością mozna schudnąć jedząc wciąz płatki, ale ile wytrzymacie? Prorokuję max 1,5 tygodnia! Ale to chudnięcie to jest takie troche złudne niż sie wydaje, bo płatki owsiane zawieraja dużo blonnika i pozwalaja sie co rano zalatwic;) dlatego na wadze jest mniej bo nie nosicie w sobie tego balastu. Ja codziennie rano wcinam pół kubeczka płatków owsianych górskich z kubeczkiem mleka 0,5% i nie musze wychodzic z domu z produktami przemiany materii;) ale to jest tylko 1 z elementów mojej diety a nie całe śniadanie! W kazdym razie wam zycze wytrwłości! A Winogronka - szok, tez tak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy sie tej Winogronki czepiacie ? 😡 Kto powiedzial,ze ona jadła te płatki???Czy ktos tak napisał czy co??? Ja proponuje dokładniej czytac to co ktos napisal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej ja wcale nie twierdze ze ona na tej diecie schudła tak ja tyko bije brawo ze tak sie dziewczynie udalo niewazne na jakiej diecie i pisze ze tez tak chce schudnac! i mysle ze wiekszosc tu obecnych tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calma 24
Dzien dobry!!! :)Witam was wszystkie. Ja już jestem po płatkach, ale zalałam je połową szklanki gorącego mleka 0,5 % bo jakoś tak z wodą nie mogłam, na weekend jadę do domu do rodzicow więc czekają mnie tam różne pokusy, ale będę dzielna!Do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zapytałam wcześniej czy Winogronka schudła tak na tych płatkach.... sorki za zamieszanie :P Już wiemy, że na płatkach nie schudła. Na czym by nie schudła to wcale się jej nie czepiamy tylko podziwiamy, bo wygląda świetnie. I ja mam nadzieję, że po płatkach też osiągniemy takei rezultaty. normalna1 ---> nie sądzę, żeby komukolwiek mogła stać się krzywda tu, ani mógł stracić zdrowie, wręcz przeciwnie \"pfff\" hehe :) Moja babcia wyczytała w sojej wielkiej księdze zdrowia, że takei jedzenie systematyczne płatków oczszcza organizm, więc jest dobre także na problemy ze skórą :) A co się tyczy tego, że monotonne.. no coż inne diety wcale nie bywają lepsze. A ta jest przynajmniej prosta i łatwa. Tak mi się wydaje, że tyle jest tych wszystkich diet, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie :) coś co mu najbardziej odpowiada. Mi odpowiada, więc tu jestem i testuję na sobie i nie omieszkam powiadomic o rezultatach. Śniadanko juz wciągnięte :) Nie było łatwo, ale jakoś poszło :P Pozdrawiam Wszytkie Dziewczonki i lecę na uczelnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkiem, ja też chciabłaym schudnąć. Dwa lata temu schudłam w czasie depresji poporodowej 30 kg, ale już od tamtego czasu przybyło mi 10 kg. Teraz ważę 86 kg przy 170 cm wzrostu. Ciężko mi z wytrwałością, o co chwilę muszę robić jakieś jedzonka dla dzieci i zawsze coś spróbuję. Niestety po ciążach dużo przytyłam i tak się wszystko ciągnie. Teraz nie mogę na siebie patrzeć. Niestety największym mym problemem jest to, że jak tyję to przede wszystkim wchodzi mi to w brzuch i pod biust. To chyba normalne jak po ciążach się tyle przytyło i brzucho się rozciągnął. Powodzenia w diecie ja też coś spróbuję ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka30
Cześć dziewczyny! oto ja - foczka, 175 cm wzrostu i ogromna waga 92 kg :-( Mało ruchu i siedzący tryb pracy zrobił swoje... Dziś mija dokładnie miesiąc odkąd jestem na diecie - i zrzuciłam już 9 kilo (taki mój mały sukcesik). Jeszcze \"tylko\" 28 do pozbycia się ;-) Płateczki owsiane wyglądają obiecująco, więc dziś wracając z pracy je zakupię i zaczynam od jutra :-) Pozdrawiam wszystkie towarzyszki niedoli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć tego! Jestem juz tak zdesperowana ze postanowiłam przyłączyć sie do Was ! W kupie raźniej no nie? Mam 167 i 73 kg wagi - koszmar! Normalnie nie mam już co na siebie włożyć, wszystkie bluzki nie dopinają się , wyglądam jak baleronik :P Z tymi płatkami to jakiś pomysł, zawsze pozwolą na zmniejszenie mojego rozepchanego żoładka. Dzisiaj zamiast kolacji postanawiam zajadać sie owsianką . Najbardziej boję się mojego pociągu do słodkości- ja je poprostu uwielbiam! Czy macie moze jakiś sposób aby je wyeliminować z jadłospisu? Burczy mi w brzuchu :O idę sobie zrobić herbatki... bez cukru oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apetyczna - polecam wcinać chrom organiczny najlepszy z Naturell\'a. Zmniejsza on uczucie głodu po części i apetyt na słodyczne. Na niektórych nie działa oczywiście, bo jak ktoś nie chce, to nic mu nie pomoże... Kwestia psychiki. Ale jeśli nastawisz się do tego pozytywnie, to na pewno poczujesz różnicę (a raczej właśnie nic nie poczujesz :D). Ja dzisiaj już płateczki zjadłam. Ale wiecie... Ważyłam się jak wstałam i ku mojemu zaskoczeniu (nie byłam jeszcze nawet w toalecie) zobaczyłam, że waga wskazuje 1,5 kg mniej :P Rzeczywiście motywacja jest ;) Byle tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie Li-o 🌻 Prosto po pracy śmigam do apteki bo napewno dzieciaki namówią mnie na weekendowe pieczenie ciasta :O A ciasto = pokusa nie do odparcia :D Dlaczego, dlaczego nie mam silnej woli?! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poleczki86
mam do ciebie pytanie, skad masz ta diete? pisalas o tym, ze juz na niej kiedys bylas. czy naprawde mozna schudnac 10 kg w 2 tyg? jakos nie moge uwierzyc w to, ze jak ktos obzeral sie przez lata, tluszcz mu urosl, to nagle moze schudnac 10 kg, tak, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sadze ze 10 kg to na pewno nie da rady schudnac ale tak 4-5 w 2 tygodnie to mozliwe. Chociaz wcale bym sie nie obrazila jakby te 10 zlecialo ;) a tak poza tym musze wam powiedziec ze dzis juz 3 razy bylam na kibelku po tych platkach :) od razu czuje sie lzejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss
Napiszcie dziewczyny ile tych płatków ( ile łyżek) jaka ilością wody zalewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss
Juz doczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaakaa
a ja jem z mlekiem 0% te plateczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha już prawie końcówka drugiego dnia... dziś rano stanełam na wadze i ... haha 1 kg mniej!!!! jutro diety ciąg dalszy:) a jak wam idzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polek dr
poleczka nie sciemniaj ludzi,woda z ciebie schodzi,srasz tez pewnie z 2 razy dziennie? jesli mialas schudnac w ciagu 14 dni 10 kg to nie 1 kg w ciagu 2 dni winnas zrzucac a wiecej,schudniesz gora 6 kg i zaraz przybedzie ci 10 podaj przyklad osoby,zdjecia itp ktora skutecznie schudla na tej "diecie" wymyslonej przez ciebie i wyssanej z palca hahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polek dr
pesymistyczna optymistka obys tego optymizmu nie wysrala dzieki przeczyszczajacym platkom hahhahahahahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×