Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleczka86

dietka na której szybko sie chudnie!!!

Polecane posty

Gość lolitta
lio -ile tych platkow zalewasz woda,zeby sie najesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaaa
ja mam to samo li-o :)Nagle jak jestem na diecie wszyscy kupuja slodycze itp:) ale co tam ja jestem na takim etapie ,ze nawet po pierwszym dniu diety mam wstret:)do jedzonka :)ale to roznie bywa.Li-o a jakie masz wymiary jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennna
ile tych platkow mozna jednorazowo zalac woda?-zeby nie czuc glodu? a co na obiad mozna wszamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitta - tak jak \"nakazane\" 2 stołowe łyżki zalewam mlekiem z wrzątkiem, ale dokładam płaską łyżeczkę miodu, albo jak dzisiaj rano z 5 rodzynek i odstawiam to tak na 5-10 min wtedy napęcznieją tak, że robi się z tego pół miseczki. Ale podejżewam, że jak komuś mało i zrobi sobie troszkę wiecej, to nic się nie stanie... ksennna - na obiad jedz co to jesz, tylko o połowę mniej. Albo jedz to co chcesz. Możesz sobie wymyślać jakieś zdrowe i wartościowe potrawy... taaakaaa - moje wymiary to: wrost - ok 160-162 cm (nie wiem dokładnie bo cm krawiecki a miarka techniczna jakie posiadam mają rozbierzności na skali :P) biodra - 107 cm brzuch - 95 cm (zmora moja największa to ten tłusty brzuch) pas - 83 cm pod biustrm - 82 cm biust - ok 104cm (nie jestem pewna czy dobrze mierzę) udo - 63 cm waga - na dzień dzisiejszy 72 kg (z 74 sprzed wczoraj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja dzis po 18 zjadlam sobie platki, na obiad troche przesadzilam ale pocwicze wiecej i bedzie ok :) zobacze w poniedzialek jaka waga i sie pochwale :) albo nie :( ale miejmy nadzieje ze tak ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie dokladnie macie te platki? Bo ja dzis w sklepie wahalam sie czy wziac blyskawiczne czy gorskie. W koncu wzielam gorskie- nie wiem czy dobrze zrobilam? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa
ja od dziś stosuje diete! Na pewno lepsze są płatki górskie niż błyskawiczne!!!!!!!! W tych drugich nie ma już tylu witamin i błonnika! Im mniej przetworzone tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba......
Mam prosbe --- jestescie juz jakis czas na tej diecie a do tej pory efektami pochwalila sie tylko zalozycielka topiku.Prosze o Spostrzezenia innych "dietowiczek" :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusssia
Czesc WAm! tu poprostu chodzi aby ugotowac platki owsiane na mleku??(2 lyzki platek) a ile mleka?? i ile wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzis zrobilam mniej wiecej w takich proporcjach: 2 lyzki platkow, szklanka wody, pol szklanki mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusssia
dzieki zabka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wazylam sie dzis rano iiiii jestem lzejsza o 0,5 kg!!! wiem ze to zapewne reszti jedzenia z jelit co sie tam uzbieralo ale moja przemiana materii na prawde sie z wiekszyla, z latwoscia chodze do kibelka :) polecam kazdemu taki sposob odzywiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesymistyczna Optymistko,a moglabys napisac swoj przykladowy jadlospis na caly dzien? Bo chcialabym sie zorientowac,czy przypadkiem nie jem za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko! ja tak szczerze to jadlam dosc duzo i sama sie dziwie ze mi cos zlecialo, ale prosze to moj jadlospis.np wczoraj zjadlam rano platki z mlekiem, przekaska to bylo jablko obiad to ziemniaczki ok 3, maly schabowy i duuuzo surowki, w piatek podobnie tylko ze na obiad nalesnik z serem a na przekaske serek wiejski lekki 3% tł. na kolacje zawsze to samo czyli platki jak na sniadanie :) to naprawde dosc duzo jak na mnie. Normalnie jakbym nie jadla platkow i zjadla taki oboad to juz bym utyla tak mialam zwalona przemiane materii ale cale szczesnie poprawilo sie baaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimak dlaczego twierdzisz,ze to jest glodowka? Naprawde uwazasz,ze jedzac sniadanie, obiad i kolacje,a jeszcze miedzy tym na przekaska owoce i jogurty, to czlowiek sie glodzi? Przeciez z dieta kopenhaska to nie ma porownania! Albo nie przeczytalas dokladnie naszego topiku, albo masz bledna definicje glodowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie w te 10 kg nie wierze. Bardzo bym chciala zgubic 4 kg, a uwazam,ze utrata 4 kg w dwa tygodnie to nie jest jakies zabojcze tempo. Co do otrebow- owszem sa skuteczne na wyproznianie, ale niedobre w smaku. Ja nie jadlam co prawda tych granulowanych,tylko takie zwykle i smakuja mi jak siano (co prawda siana nigdy nie jadlam,ale tak sobie wlasnie wyobrazam jego smak ;) ). Natomiast otreby granulowane ze sliwka czy z jablkiem zawieraja cukier i dlatego sie ich troche boje,bo nie wiem,ile tego cukru tam daja :) Ale generalnie polecam otreby na zaparcia. Przy czym ja naprawde lubie platki owsiane-smakuja mi i jesli jeszcze mialabym dzieki nim schudnac,to juz bede zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ja już nie wiem co mam robić... Moja przemiana materii zawsze działa na odwrót :( Po tych płatkach owsianych myślałam, ze codziennie choc raz pójdę do toalety, a tu guzik :( Mimo, że nie jem mało, bo obiad taki normalny i podjadam, to do toalety co drugi dzień chodzę i bez środków wspomagających, to bardzo ciężko idzie :( Ja się chyba załamię. Myślałam, że to będzie super dietka, dla mnie... Ale nic. Jeszcze zobaczę... Może trzeba na to czasu? Poza tym mimo iż nie odwiedzam prawie toalety, to schudłam 2 kg. :/ Nie wiem jak to możliwe, ale rozpaczać nie będę :) Dziewczyny może polecicie mi coś dobrego? Oprócz otrębów, bo to mi przez gardło nie chce przejść. Jem też Ispagul, ale nie można go przyjmować z innymi lekami w jednym czasie. To dla mnie problem, bo leki biorę 3 razy dziennie, a nie chcę go jeść przed snem, bo u mnie ma on skutki po ok 14-16h i wypada to w nieodpowiedniej porze... Dobrze też działają śliwki suszone, ale są bardzo kaloryczne, więc rzadko sobie pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest ten Ispagul? Na mnie dobrze dzialaja jablka- jesli zjem jablko wieczorem,to rano ide do kibelka bez probemow. Dobre sa tez tabletki boldaloin (takie ziolowe z aloesem)- nie sa to w zasadzie tabletki przeczyszczajace, tylko regulujace wyproznianie, wiec nie dzialaja gwaltownie. Biore na noc dwie i rano bez problemu ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest ten Ispagul? Na mnie dobrze dzialaja jablka- jesli zjem jablko wieczorem,to rano ide do kibelka bez probemow. Dobre sa tez tabletki boldaloin (takie ziolowe z aloesem)- nie sa to w zasadzie tabletki przeczyszczajace, tylko regulujace wyproznianie, wiec nie dzialaja gwaltownie. Biore na noc dwie i rano bez problemu ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest ten Ispagul? Na mnie dobrze dzialaja jablka- jem jedno wieczorem i rano bez problemu ide do kibelka. Czasem biore tez takie ziolowe tabletki z aloesem- Boldaloin. Dzialaja bardzo lagodnie,bo nie sa to typowe tabl przeczyszczajace, tylko regulujace wyproznianie. Biore dwie wieczorem i rano tez ide bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy gwiazdko :) Ja mam cel do 1 czerwca czyli dnia dziecka ( przeciez kazdy z nas jest dzieckiem :P ) mam wazyc co najmniej 10 kg mniej. TAK! to moj cel, uda sie bo duzo cwicze, mam motywacje i na dodatek zbliza sie lato wiec trzeba jakos wygladac na tej plazy :) zycze wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ispagul: Skład: Łupina nasienna babki jajowatej zawiera polisacharydy śluzowe, zwiazki irydoidowe. Działanie: W zaparciu: wskutek zwiększenia objętości stolca - skrócenie czasu przesuwania. W biegunkach: wskutek wiązania wody - osłabienie biegunek. Przyjmowanie łupiny nasiennej powoduje obnizenie poziomu cholesterolu jako efekt wtórny spowodowany przez przyspieszenie pasażu jelitowego i wiązanie przez śluz cholesterolu. Wskazania: Zaparcia nawykowe, choroby w których pożadane jest wypróżnianie miekkim stolcem np. przy szczelinach odbytu, hemoroidach, po zabiegach operacyjnych na prostnicy i odbycie, w ciąży. Pomocniczo w biegunkach różnorodnego pochodzenia oraz w podrażnieniu jelit. Środki ostrożności: m.in. Nalezy zachować odstęp czasu (30-60 min) po zażyciu innych leków. Sposób przygotowania: 2 czubate łyzeczki łupin (ok. 4g) wymieszać z przynajmiej 150 ml (3/4 szklanki) wody lub soku i wypić. Można również dodać do żywności i popić przynajmiej 150 ml płynu. Środek ten swoją konsystencją przypomina kaszkę manne w stanie surowym. A mój sposób na przyjmowanie go to zwyczajnie na łyżeczkę, do buzi, troszkę wody... rozpuszczam w ustach i połykam i tak drugą łyżeczkę, a potem popijam jeszcze wodą. Jeśli chodzi o ten sposób żeby rozpuscić to w szklance z płynem, to nie jest najlepszy, bo preparat się nie rozpuszcza, a połykając ma się wrażenie jakby się połykało coś gęstego, co wywołuje odruch wymiotny (przynajmiej u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×