Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

czesc ludzie, jakos przez przypadek trafilam tutaj i wypowiedzi mnie zaskoczyly, mam na nodze znamie nie jest to zadna myszka poprostu ciemna plama, chodzilam od lekarza do lekarza za kazdym razem bylam odsylana z kwitkiem, ze nie powinnam tego ruszac bo bedzie jeszcze gorzej- chodzi o blizne, od 3 miesiecy chodze na solarium bo chcialam chociaz troche aby to nie bylo takie widoczne ale to chyba musialabym sie opalic na murzynke aby sie nie wyroznialo, wiem, ze niby nie powinnam chodzic na solarium, ale co juz mam robic, jest to wielkosci dna szlanki, jeden z dermatologow wspomnial, ze niby sa jakies kremy rozjasniajace , ktore moga znamie rozjasnic o jeden dwa odcieni, ale pozniej nie pamietal nazwy tego kremu i tak to sie skonczylo. jest to dla mnie koszmar chlopak mnie namawia na chodzenie na basen a mi jest wstyd sie rozebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafefrappe
ja mam pieprzyk w dość nietypowym miejscu bo tóż nad górną wargą. boje się, że zabieg może zmienić mi kształt ust. a pieprzyk trochę spuchł, czyli pewnie zaczął znów rosnąć. mam go całe życie - czyli 23 lata. trochę się boje i w sumie nie wiem co z tym zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka27
hej, czytam sobie wasze wypowiedzi i coraz bardziej przekonuje sie do usuniecia pieprzyka, ktory mam cale zycie na policzku. Jest to moj wielki kompleks, bo twarz mam bardzo ladna, i tylko ten pieprz ja szpeci (moim zdaniem, bo znajomi i rodzina mowia, ze przesadzam). Moj pieprzyk jest plaski i brazowy, ok 5mm srednicy. mialam juz wczesniej usuwane pieprzyki na plecach i pod biustem, ale chirurgicznie i sa blizny. tan nap lecach dosc swieza bo ma dopiero ok 3 miesiecy - jest spora i rozowa. Na twarzy nie wyobrazam sobie takiej blizny. Chyba powinnam isc do chirurga plastyka? Troche boje sie laserowego usuwania, bo od kiedy pamietam, slyszalam, ze to niedobry sposob (nie mozna oddac wycietej zmiany do badania histopat.) Mam pytanie do osob, ktore usunely pieprzyki w Warszawie - czy Centrum Damiana bedzie dobrym miejscem? I czy najpierw mam sie udac do dermatologa czy od razu do chirurga plastyka? Z gory dziekuje za pomoc. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka412
ja mam przebarwienie o wymiarach 15x5! czy dam rade go usunąć laserowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolaa
hey! mam 20 lat i myszkę na policzku dł. 2cm i szer.1cm. jest ona jasnobrązowa i nie raz udało mi się ją ukryć(jak szłam na imprezy) dobrym podkładem, z tym że w świetle dziennym jest oczywiście bardziej widoczna:(. Myślę, że mam z jej powodu kompleksy, dlatego jednak chciałabym ją wkońcu usunąć. Studijuję i jestem ciekawa czy taki zabieg wymaga tego aby przez jakiś czas nie pokazywać się publicznie:)... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia546wp.pl
wie ktos ile kosztuje usuniecie laserem 1 pieprzyka w przychodni w katowicach na ulicy sokolskiej??? mam zamiar sie wybrać! i chciałabym wiedziec ile kasy pottrzeba i jak to wyglada? czy trzeba isc wczęsniej na umówioną wizyte a potem trzeba czekać na zabieg czy jak??z gory dizeki za odpowiedz!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia546wp.pl
aaa i jeszcze jedno!!! jak wyglada puźniej sprawa opalania?? mozna czy nie?? co z solarium??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sada15
Do Isia - kochan asprawdź wcze.sniejsze wypowiedzi, choćby moje a będziesz miała odpowiedź ile kosztuje i jak wszystko pozałatwiać. Ja jestem po usunięci 9 sztuk tylko z twarzy. Mam jeszcze spore strupy bo robiłam ostatnio 7 - 02.02.07 i sie goi. Co do opalania to musisz podpytać lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sada15, a te co wczesniej usunela, juz sie zagoili? jaki jest rezultat? cos pozostalo na tym miejscu? 9 sztuk! ale jestes odwazna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś miałam usuwane pieprzyki, 2 skalpelem i 2 wymrażane...Słyszeliście coś o tej metodzie...? Bo ponoć mają mi te pieprzyki teraz same odpaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sada15
Aga78.Przepraszam, że nie przysłąłąm Ci zadnych zdjęć...ale wiesz boje się żeby nikt ich nigdzie nie opublikował. Wiesz ma się lekki dyskomfort - bo po samym wypalaniu wygląda się średnio ciekawie. Trzeba miejsca wypalone przemywać spirytusem i nie wolno kłaść żadnego podkładu. Przez tydzień po wypaleniu maiłą L-4 bo kiepsko wyglądałam, ale teraz jest juz w miarę ok. Mam teraz na twarzy takie jakby rozdrapane a późiej zaschnięte większe "syfy". Musze jednak przyznać, że z efektów usunięcia 2-óch pierwszych jestem zadowolona. Po jednym jest ślad jakby po ospie a po drugim mam skóre troszkę ciemniejszą - ale to dużo lepsze niż piprez, to bez problemu kryje podkład. Czekam i sama niecierpliwię sie co będzie po reszcie ale jestem dobrej myśli i jestem szczęśliwa kobietą, że sie na to zdecydowałam choć rodzina mocno protestowałą - ale to moja twarz i moja decyzja z której jestem dumna. Pozdrawiam wszytkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia546wp.pl
sada 15 ale czy konsultacja też jest płątna?? czy poszłaś od razu albo sie zapisałaś i zrobili ci to od ręki?? jak wugladało to?? ile trzeba czekac jeżeli wogóle trzeba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sada15
konsultacja jest płatna chyba 50 zł, chyba że decydujesz się w tym samym dniu na usuwanie czegoś. Ja za pierwsym razem zapłaciła 100 zł za 2 nieduze sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantara
chcę usunąć swoją zmorę, pieprzyk na twarzy, prawdopodobnie będzie to usunięcie chirurgiczne a więc szwy, proszę o informację, ile czasu to będzie się goić, jak to będzie wyglądać przez dwa tygodnie od zabiegu, chciałabym to zrobić podczas urlopu i wrócić do pracy w dobrym stanie, czy można dostać L4 po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka 24
tantara L4 raczej nie dostaniesz. Co do wygojenia sie rany trzeba liczyc z 2 tyg, bynajmniej u mnie tak bylo, po tyg zdjeli szwy. Blizna zostala do dzis. Ale to sprawa indywidualna. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka 24
OSANKA nie musisz usuwac to jakas bzdura. Ja po usunieciu pieprzyka na brzuchu tez mialam wypukla blizne, jak sie szwy zagoily masowalam to miejsce wzdluz ciecia - palcem wgniatajac skore do srodka i pomoglo. Blizna jest widoczna ale jak przejade palcem nie wyrzuwam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie boje
ja mam na plecach i nienawidze go. Jest spory, wypukły i nie jest "zwarty". Boje sie go usunąc bo te straszonka o raku itd, ale strasznie chce bo mi przeszkadza i sie go wstydze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippp
hej! Podajcie namiary na dermatologów w warszawie ktorzy usuną mi pieprzyka z plecow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hip
Na pierwszej stronie tego topiku są podane namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agul
Heya, mam pytanie czy ktoś z kafeterian miał usuwane znamiona w centrum chirurgi plastycznej w katowicach na ul. Reymonta u dr Mazana?? mam termin na marzec i strasznie sie boje ..wogole na jakiej zasadzie to działa? boli po zabiegu? słyszałam ze nie daje katgutu tylko zwyczajne szwy ktore potem usuwa ;( Prosze udzielcie mijakis info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka
Mialam usuwanego pieprzyka na brzuchu. Byl na wysokosci paska. Usuwalam w szpitalu rejonowym. Jestem bardzo zadowolona. Blizna to taki maly pajaczek ;) (jak ja nazywam) A to bylo w 1998 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian1337
Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć jak przebiegałoby usuwanie dużego znamienia z ręki. Znajduje się on na przedramieniu i wchodzi częściowo na dłoń. Jest to po prostu plama ciemniejszego koloru. Znamię to jest chyba moim jedynym kompleksem i bardzo chciałbym się go pozbyć. Domyślam się, że o ile w ogóle, to będzie to dość słono kosztować..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Agul. Ja idę w poniedziałek do Mazana, też się boję, tym bardziej, że mi na twarzy będzie robił. Ale słyszałam pozytywne opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie
czy slyszalyscie tez o takim czyms ze poprostu zamraża sie znamię i w ten sposob pozbywa sie go bez zadnych ran i szwow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie
... aha i jeszcze jedno jesli moja corka ma 15 lat to czy jest mozliwe ze poprostu jakby juz trzebabylo szyc i wogole to u niej z powodu wlodego wieku,mlodego organizmu i skory to by po jakims czasie zniknelo i nie bylo widac blizny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka....
Blizna zawsze będzie widoczna, jednak w młodym wieku skóra szybciej sie regeneruje. To zależy od organizmu jak widoczna będzie blizna, dobry chirurg plastyczny jest w stanie tak zszyć rankę, że blizna będzie naprawdę minimalnie widoczna - jak się bardizje przyjżymy. A poza tym blizna po zagojeniu robi się jaśniutka :) taka malutka kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian1337
A czy mi ktoś odpowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci odpowiem! Idź Adrian najpierw do dermatologa - i pogadaj o problemie. Całkiem możliwe że dostaniesz skierowanie na zabieg do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfunia-andzia
bez blizny się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
znacie jakiegos dobrego chirurga ktory prywatnie usunie mi znamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×