Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość Magda_126
do paula 1: Zupełnie się z tobą zgadzam ale widocznie niektórzy nie mogą sie pogodzić z faktami że od tego sie umiera Do tej która sie ciągle bulwersuje: Co ty myslisz że ja sobie wymyślilam tą historię z koleżanką mojej babci? Zalosna jesteś! Współczuje ci ! Dorośnij dziecko www.żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz...
kochanie...jakos nie moge otworzyc tej strony www.zal.pl , dziecko kochane mysle, ze jestem na tyle od ciebie starsza, ze to Ty moglabys byc moim dzieckiem... moze Ty sobie nie wymyslilas tej historii, ale Twoj babcia albo jej kolezanka na pewno.. moze jakies forum dla nastolatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz...
na tym koncze dyskusje z malolatami...obojetnie co za bzdury tu jeszcze napiszecie, nie bede zasmiecac forum o usuwaniu znamion.... od ktorych sie umiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULA 1
SAMA WIDZISZ ZE NIE TYLKO JA UWAŻAM ZE OD ZNAMION SIE UMIERA , ALE TO TWOJE ZDANIE ZOSTAWIAM CIĘ Z NIM.a co do małolat to raczej chyba ty nią jesteś .....a co do magdy126 to MAGDO WIERZE CI Z TA BABCIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_126
O dzięks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ermik
A moja ranka się goi jeszcze a już minoł miesiąc;( ......^^ czas zapisać się na następny zabieg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIchał92
Cześć mam kilka pytań bo też mam pieprzyk na twarzy o średnicy ok 1 cm i strasznie mnie denerwuje, przez niego jestem nie sobą. Nie wiem co mam z tym zrobić i czy w ogóle cokolwiek da się zrobić. Gdzie mogę się udać na usunięcie pieprzyka ile to kosztuje i czy są potym mocne blizny. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasior
moja córka miała usunięte znamie a dokładnie wyłyżeczkowanie trwało to sekune ponieważ było bardzo małę , lekarka powiedziała że nawet nie trzeba plastra i ja póżniej tylko przepywałam jodyną jak kazała i nie przyklejała też plastr , teraz nie wiem czy to dobrze że nie było tego plastr bo teraz jest lato ranka zagoiła się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylinka...
Kasia..czy moglabys napisac ile lat ma Twoja corka i gdzie miala to znamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasior
moja córka miała znamię na grzbiecie nosa między oczkami , było bardzo małe i co jakiś czas samo się ścierało wyglądało jak mała chrostka o zabarwieniu brązowym , jak się ścierało było koloru skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasior
zapomniała dopisać że ma 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgg
paula1 - zanim usuna ci znamie laserem biora tez wycinek do badania histo. wiec nie pier**. jak nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1
no biorą , a czy ja napisałam ze nie biorą wycinka, nic nie pisałam na ten temat .przecież to oczywiste ze biorą....wiec o co ci chodzi....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz...
a czyje to slowa... cytuje.."Nie powinno się usuwać znamienia za pomocą metody laserowej, gdyż nie można już wykonać badania histopatologicznego.", post z 20.06] 09:45 albo ty jestes pijana jak piszesz te posty, albo masz schizofrenie, albo jak moj przedmowca po prostu..`przestan pier***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu jest
Co tu sie do holery dzieje na tym forum, taka jedna bez pseudonimu ciągle podskakuje, dogryza i doszukuje sie błedu. Chce pokazać że ma większy zakres wiadomości czy co?? To jest chore..... ( Magda_126 i paulina, nie dajcie się tej szmacie .!!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mysz
usował ktos myszki?? jak to sie odbywa ile moze kosztowac?? ja mam bardzo duzy problem... moja myszka ma wymiary 7cm na 5cm ;/ bardzo chce jej sie pozbyc i szczerze mowiac smieje sie z problemow typu" mam pieprz wielkosci zarnka pieprzu" dla mnie to nie byłby zaden problem.. bardzo prosze o pomoc... moze ktos usówał tak duze znamiona i moze mi cos podpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1
do osoby ktora podpisuje sie.....:( wiesz,) tak masz racje tak napisałam . jest to prawda bo jak usuniesz laserem i wypalisz to to powiedz mi skarbie jak dasz to do zbadania????????/ do zbadania daje sie te wycinane...np.skalpelem.o co ci chodzi czemu sie tak rzucasz.nie wiem o co ci chodzi????pisze do tej dziewczyny która mnie broni:DZIEKI. nie weim co sie z ta 2 dziewczyną dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula 0420
witam. wczoraj miałam usuwane znamie było ogromne i paskudne teraz czekam na wynik badania histopatologicznego i strasznie się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ermik
Ja jestem dwa miesiące po 1 zabiegu teraz muszę się zapisać na następny;(( chyba zaś będę się tego bać .... a dokładniej tego bólu ....^^ ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wie ktoś może gdzie można usunąć laserowo znamię w Szczecinie?? I ile to średnio kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_p
hej. za miesiac mam wyznacozny termin na wyciecie pieprzyka (ok. 5min, na twarzy) na NFZ. chirurg jednak nie udzielil mi wlasciwie zadnych inf, i nie jestem co do niego zbyt pewna. czy ktos moglby mi podac adresy, tel, ceny jakis szpitali, klinik, prywatnych lekarzy na NFZ lub o stosunkowo niewysokich cenach w okolicach tarnowa lub krakowa?? prosze, za podanie inf z gory dziekuje:*:* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_p
mm (milimetrw) oczywiscie --pomylka, nie 'min' ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ermik
Dorotko.... ja miałam robiony zabieg w NFZ....i wszystko poszło dobrze..lekarz tez starał się wyciąc jak najlepiej i tak żeby była mało widoczna ranka...więc myśle że nie ma co się bać isc do niego na ten własnie zabieg... ^^;* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_p
dziekuje za odp:) ale jesli ktos mialby namiary na kliniki, szpitale blisko krakowa lub tarnowa gdzie wykonuja takie zabiegi to prosilabym o podanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boyxxxxxxxxxxxll
2mieisace temu usunietomi 4 pieprze z szyji,od tejj pory staram sie unikac słonca ale mjuz mam dosc tej bladosci swej...Za jaki czas bede mogł powrocic do swych praktyk z sammopalaczem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłam_to
Miałam na policzku duży wystający pieprzyk, ja mówiłam na to brodawka, lekarz nazywał to znamieniem. Tak czy inaczej usunęłam dokładnie tydzień temu laserem. Zabieg bezbolesny, trochę odczuwalny zastrzyk znieczulający, następnie laser, wszystko trwało może 10 minut. Po tygodniu mam małego strupa, który lada dzień odpadnie, potem będzie pewnie małe zaczerwienienie, kóre mozna przypudrować. Niby mi to znamię nie przeszkadzało (mam 30 lat) a jednak bez niego czuję się bardziej atrakcyjna, mam energię i większą pewnośc siebie. Tak więc wszystkim polecam, pozbywajcie się tych znaków szczgólnych. Polecam w Warszawie dr Gołębiewską, przyjmuje w Centrum Medycznym Damiana. W kafeterii znalazłam sporo dobrych opinii na jej temat dlatego się zdecydowałam. Koszt ok. 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga z 123
ojejku!a ja myslałąm,ze tylko mnie dotyczą pieprzyki:D ehhh..,alez mozna sie pomylic:D mam na twarzy takie pieprzyki i sie zastanawiam co z tym fantem zrobic, ale jak nawet iglesias sobie usunał to ja nie moge???...;) musze tylko pogadac z mamuska, niech mi poradzi co robic, ale niech kto mi powie, czy załuje??? kurde, jestem ładna, tylko te znamienia mnie brzydza i przez to nierazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spojler
a prosze was powieccie czy wszytkie pieprzyki mozna usunąc prosze odp na gg 6479055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×