Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

Kurcze nie moge dostać materiału w takim kolorze ciągle patrze wiem że niektórzy będą mi zarzucać że w sklepach jest wszystko, ale ja zaopatruje się w sklepie gdzie są kupony czyli resztki materiałów co na wałku zostanie bo jest dużo taniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalaczek
Napisałam do Ciebie napoczte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś koala
fajne fajne te torby a ja chce coś zielonego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kwiatku :) nareszcie moglam obejrzec i pomacac moja torbe :D spelnia oczekiwania choc myslalam, ze zielony material z podszewki bedzie innego rodzaju. Mam jeszce tylko nadzieje, ze w praktyce torba sie sprawdzi. Dziekuje bardzo i przesylam pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatku gdziejestes
My chcemy zobaczyc cos nowego..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paseczki pomaranczowe
zielone, paseczki, paseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dużo zamówień i szyje szyje szyje............... ale pod koniec tygodnia będzie coś z zielonych pasków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliccia
a wymiary ma takie jak pozostałe? tzn. czy wejdzie zeszyt A4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia========jest to torba z dodatkami dżinsu, szerokość górą 32cm, szerokość dolem 39cm, głębokość 32cm, ucho 93cm można nosić jak konduktorke :-) kosztuje 23zł plus przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blblblblblb
fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼WITAM KWIATKU🌼 Właśnie otrzymałam torebkę - jest super, bardzo mi się podoba! Jestem zadowolona pod każdym względem. Pozdrawiam serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka90
jaki badziew:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i gdzie ten nowy model
Kwiatku nie zapominaj o nas !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tyle zamówień, że szyje na bieżąco i nie mam czsu z nowościami ale obiecuje że za niedługo coś będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ...
podobaja mi sie Twoje torebki ale musze zglosic male zastrzezenie ;) Myslałam ze bedzie sie pojawiac cos nowego a tu kurcze od dluzszego czasu widze pewien zastój ... rozumiem ze masz duzo zamowiec i szycia ale to juz nie oto chodzi ... Wybor torebek jest duzy ... roznorodna kolorystyka ale chodzi o to ze masz jeden wzor ... jeden szablon i one sa praktycznie takie same ... Moze warto bylo by pomyslec juz o jakims innym wzorze i fasonie ... mysle ze kolejne torebki nie powinny sie tylko roznic kolorem i nazwa ale tez ksztaltem ... powinnas sie jakos rozwijac a nie zatrzymywac i poprzestawac na tym jednym kroju ... :)) to taka mala sugestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett19
Witaj Kwiatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett19
Kwiateczku, nie wiedzialam ze jest taki popyt na twoje torebki :] Gratulacje!! :) Wyczytałam tu że robiłas też jakieś lalki, też chciałabym je zobaczyć, jesli to nie problem to zapodaj mi jakiś link tu na forum lub wyslij zdjecia na maila... Było by mi miło:) Czekam na nowe wzory toreb:) Podoba mi sie ta z makiem, jak nie czekałabym teraz na inna to chyba bym sobie ja sprawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem to
własnie taki krój jest najmodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super
A byłaby możliwa taka kombinacja: kształt ''harcerki" ale z materiału "Czarno czerwonej" i makiem z "makowej panienki"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super====== byłaby możliwość fasonu harcerki w kolorze czarnym ale z innej tkaniny bo torba czarno-czerwona jest z aksamitu a to za sztywny materiał na taki fason. A więc z innej tkaniny czarnej mogłabym uszyć :-) a co do maka to już nie mam tej aplikacji ale mogłabym naszyć taki bukiecik z tych co są na torbie wiosna :-) Ale to wszystko jestem w stanie zrobić na 25 czerwca bo 17 wyjeżdżam na kilka dni.:-) joga.23@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwiatek - wysłałam Ci maila odnośnie jednej torebki, która wpadła mi w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super
Właśnie mi chodzi o coś w miarę sztywnego:) tak, żeby tą torebke można było nosić i jako taka na codzień, którą można przełożyć przez ramię, ale w razie potrzeby, żeby też pasowala do troche elegantszych rzeczy:) i w związku z tym mam pytanie, czy możesz zrobić coś, żeby można było regulować długość ramiączek?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super==== pytałaś o harcerke więc reguluje się długość ucha wiązaniem ;-), no chyba że chcesz zupełnie inny fason :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolek
dostałaś kwiatek mojego maila? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×