Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Seńiorita

Czy warto emigrować?Czy nie żałujecie?

Polecane posty

Gość gość
Na export zawsze wysyła sie syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy tak ciągle nap/pie/r/d/a/lacie na tych co wyjechali? aż tak wam żal d/u/p/ę ściska że musicie w Polsce za grosze zapieprzać albo siedzieć na łasce u starych? jedźcie sami i zaróbcie lenie śmierdzące a nie tylko w kółko wyzywanie i pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to ciulu, ze ja tam byłem piec lat i wiem jak tam żyjecie. Współcześni Cyganie tam jestescie. Żałosne kreatutki, jeszcze uważacie sie za ludzi sukcesu, elitę polskiego społeczeństwa. Dopomyje zasrane, na zmywak won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie nasza wina, że na eksport się nie nadajesz xx od dawna to wiadome że na export nadają się ludzie bez charakteru :) masz przykład Syryjczyków - do tej hołoty się również zaliczasz człowiek bez ojczyzny bez pochodzenia to śmieć i taka jest przykra prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to to to. Wlasnie oni sa cis jak ci Syryjczycy. Bydło i patologia. Plaga której nikt z Jukeju nie moze sie pozbyć. Cos jak szarańcza. Tylko tutaj na polskich forach kozacza, a wsród tubylców sa nikim. Zwykli dopomyje ze spuszczona głowa. Zmywaj zmywaj zmywaj, to wasze motto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocieszajcie się dalej wy biedne śmiecie bez prawa do zasiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka sobie chwali. ja nigdy nie bylam to nie wiem. No coz syf nie syf :-P roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co powoduje moje przyjazdy do LOLski to obowiązek wobec rodziców, którzy żądają mego przyjazdu. inaczej przyjeżdżałbym może raz na 10 lat. to poj****y kraj bez przyszłości. nienawidzę LOLski - taki potencjał!!!! a od setek lat ciągle g****o, a j****e LOLaczki niczego się z historii nie uczą. od 1989 roku gdyby LOLactwo nie wybierało komuchów, POyebów czy innych PISiorów tylko ludzi odpowiedzialnych i nastawionych pro-polsko - dziś anglicy i irlandczycy szukali by pracy u nas. ale LOLska nigdy nie będzie normalnym krajem. LOLska 2030- kraj starych, schorowanych, wściekłych ludzi - wyludniony, zarośniety i zachwaszczony - może jeszcze na dodatek z dzielnicami czarnych i ciapatych - no po prostu aż chce się wracać :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z przedmowca ze Polska to chory kraj i nie bede pisac dlaczego bo kazdy z was , broniacych jej zajadle doskonale o tym wie a poczatki sa w rzadzie; Polaska jest w Unii a nie macie nic, nawet na dzieci zakichanej kasy nei dostajecie, nei ma mieszkan socjalnych dla najbiedniejszych, nie ma godnej pensji rpzede wszystkim,, a bezbobocie przeciez jest katastrofalne, Kto tam zostal? Emeryci, dzieci i mlodziez ktora zyje na garnuszku rodzicow, ktorzy albo sa bogaci z domu , albo pracuja za granica, najczesciej w Niemczech i udaja ze maja pelna rodzine, bo przyjezdzaja co dwa tygodnie; cytuje tego nieudacznika, ktoremu sie nie udalo w Jukeju jak to on pisze ""Chodzi o to ciulu, ze ja tam byłem piec lat i wiem jak tam żyjecie. Współcześni Cyganie tam jestescie. Żałosne kreatutki, jeszcze uważacie sie za ludzi sukcesu, elitę polskiego społeczeństwa. Dopomyje zasrane, na zmywak won. "" to piec lat popaprancu siedziales i co? Nic nie masz?? A zapominasz chyba o ludziach ktorzy sie wyprowadzili niekoniecznie do UK i maja rodziny i dobra rpace? Ja znam mnostwo takich ludzi; I nie porownuj ich do uchodzcow, bo sie kompromitujesz brakiem wiedzy ; Uchodzca dostaje wszystko , mieszkanie, darmowe ubezpiczenie, itp itd; A emigrant sam sobie musi wszystko zalatwic i jest to czlowiek zaradny pod kazdym wzgledem, No chyba ze jest pijakiem i degeneratem to inna sprawa; Odpowiadajac na pytanie; Jestem na emigracji trzy mata i nie mam ochoty wracac do Polski; Widze ze mozna zyc normalnie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes chora dopomyju. Kto każe ci wracac zasrancu, siedź tam gdzie siedzisz przegrany zmywaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to jesteś bardzo chory nieudaczniku. Mam w domu xmywarkr a na zmywaku zapewne ty pracowała bo wkoło o tym piszesz .nie mam ochoty wracać ale ty tego nie z rozumiesz boś debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracaj, nikt tu za tobą nie teskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakaz wjazdu do Polski wszystkim emigracyjnym obszczymurom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakaz !!! ja już dawno powiedziałem że wszelakie bydło emigracyjne jak sie natknie na mnie ma wpier...ol ! a już ci z UK najbardziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMM ale wy macir horyzonty myślowe.dlaczego ci tak emigranci przeszkadzają ? Bo sobie nie poradziles ? Zakazy to dobie w d**e wloz ,oge jeździć i wracać kiedy chce .Ale nie chce bo mi takiego gowna zał jak ty to nie chce oglądać, bo wrażliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy radzić sobie w Jukeju, gownomyjcu? Przeciez wystarczy tam pojechac, pójść do agencji i pracować za marny grosz. Po roku ogarnąć jezyk, pójść do jakiejś fabryki, dostać kontrakt i kozaczyc na forach jakim to jest sie kozakiem. W Jukeju cygańskie zycie, na wynajmowanych flatach moze prowadzić byle łach z PL. Dopomyje myślą, ze sie wybili, bo gary myją w UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam w jukehu ale skoro tak tam łatwo to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A W Polsce zobacz ani pracy sobie od razu nie znajdziez, ani mieszkania nie wynajmiesz za byle jaka prace warto emigrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś pracuje, wynajmuje mieszkanie i zyje, wiec twoja opinia jest nie trafna, ale lepiej siedz tam gdzie siedzisz. U bas w PL takich jak Ty nie potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo zawsze jest czego załować. w koncu zostawia się rodzine, znajomych i wyjeżdża samemu na emigracje. potem się jednak okazuje, że nie tylko ty wyjechałes i w sumie nikt już w polsce nie został, tylko ludzie sie porozjeżdżali ;P ja sama siedze teraz w Holandii, gdzie znalazlam dobra prace za dobre zarobki za posrednictwem agencji VPU i jestem zadowolona, ale przyznaje ze tęsknota jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracja i to ze sie na nia odwazylem to najpiekniejsza rzecz w moim zyciu, inaczej wegetowalbym w Pl w codziennej praktycznie takiej samej rutynie bez celu do konca zycia a tak zmiana sytuacji o 180 stopni. Dziekuje kolego ze tak sie to wszystko potoczylo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak piszecie jakby was wysłali na inną planetę, bez prawa powrotu i kontaktu z rodziną jak tęsknota??? co wy macie mentalność pięciolatka??? tęsknotę to mogli mieć ludzie zesłani na Sybir, nie mogli wrócić, napisać listu, nie było telefonów, mieli zakaz powrotu od zaborców do rodzinnego domu, zostali wywiezieni siłą! albo ludzie na robotach w Niemczech w czasie wojny!!! a wy? pojechaliście sobie jak na wakacje, z własnej woli, nikt was nie zmuszał, jest telefon, skype, jedziecie na lotnisko i za 2-3 godziny jesteście w domu, nikt wam nie zabrania, nie zakazuje kontaktów, przyjazdów, powrotów, bilety tanie jak barszcz o jakiej wielkiej tęsknocie wy pieprzycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiesza mnie w ch/uj te polaczki trolle co tak zyja zyciem innych. Byli tacy np w UK ale niczego sie nie nauczyli smiecie. Nie nauczyli sie nie wpier/dalac w cudze zycie i zajac soba. A dlatego bo ich zycie jest nedzne i zalosne, dlatego gnija na forach 24/7 i wylewaja swoje zale, jak to im super ogarnietym nie podoba sie to ze ktos wyemigrowal i ma o wiele ciekawsze zycie od nich. I nie, nie potrzebuja do tego milionow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie żadnego ciekawego życia na emigracji i taka jest prawda zapier...lacie całymi dniami siedzicie w domu całymi dniami nie macie do kogo gęby otworzyć nudzicie jak się jak mopsy wyprawa po sklepach to jedyna rozrywka wasza w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz opisywac swoich doswiadczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej twoich :) jak tam dzionek ? hahahahah zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyje/bany a ty kiedy pod bude z piwem? Slyszalem ze to twoja ulubiona codzienna rozrywka. Kazdy wieczor pogaduszki z kumplami pod buda z piwkiem i chlanie tanich win za 3 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wszystkie nienawistne posty pisze jedna i ta sama osoba. bardzo łatwo rozpoznawalny styl. ma jakieś kompleksy. albo zazdrość albo wściekłość że był w UK (o ile był...) ale nie poradził sobie / wyrzucili go... i musiał wracać do LOLskiego syfu. raju tu nie ma, ja nie czuję się szczęśliwy - ale nie dlatego że tęsknię za LOLską - ani trochę nie tęsknię. na razie zostanę tu choć akurat dzis straciłem prace i mam nostalgiczny nastrój ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w PL nie bylem taki szczesliwy jak w UK wiec niech sobie pisze debil co chce, bardzo mnie to obchodzi :D czuje sie w UK bardziej u siebie niz niby u siebie w PL... i tak, nawet "wyprawa po sklepach" jest atrakcja :D nie to co w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja absolutnie nie zaluje. MieszkM w irlandii 4 lata. Skonczylam studia 3 letnie, dodatkowy kurs. Nie zarabiam kokosow, jakies 1600€ ale dla mnie samej jest super. Na wakacje starczy, pomagam rodzince. Moze na magistra wybiore sie niedlugo, zobaczymy Polecam wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×