Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hejk co za pogoda napisze teraz tylko tylko bo musze nadrobic to o napisalyscie bo troche tego jest:D zarz wracam do pisnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku zostawic was na chwilke to mam tyle czytanie ze hej.. fajnie...:P co do tabletek to ja bralam ale yasmin czy jak sie to pisze ale bralam ze wzgledow kochania sie poprostu niechcilam miec okresu przez wakacje no a ze moglam tez sie kochac bez ograniczen to juz swoja droga . Rumianku a tabletki anty sa dobre na tradzik wiec mysle ze ci pomoga ja sama milam z tym problemy i jak bralam swoje to mi pomoglo zreszta jak to moja mama mi zawsze powtarzala\" jak dostaniesz chlopa to tradzik sam zniknie\" a ja udawalm ze nieweim o co jej chodzi .Ale niepmysl sobie ze cie doczegos namawiam , ja tylko pisze jak ja milam:P i pomoglo:) a to najwaznijesze Nala trzymam kciuki za kelnera pewnie zaczarujesz go swoim wdziekiem bo napewno go masz , bo na tym topiku niema byle kogo:) bez urazy oczywsice Dziewczyny bo pamietajcie jestemy wyjatkowe poniewaz nieznamy sie osobicie a sie polubilysmy , zwierzamy sie sobie , gadamy sobie o wszystkim wiec to chyba cos znaczy prawda:):) niemam czasu tu zagldac caly czas , no zagldac to moze tak ale niestety niemoge pisac tyle il bym chcila poniewaz niemam na to mozliwosci ale niemacie pojecia jaka to jest dla mnie odskocznia BARDZO WAM DZIEKUJE ZE PODJELYSCIE SIE TEGO TOPIKU I JESTESCIE MU TAKIE WIERNE Bombastycznka superow ta strona naprwde , chyab nadaejmy na tych samych falach bo ja uwliebima czytac takie rzeczy:P to jest fajny blog ma moze tytul z podstekatami ale niespotkalm jeszcze nikgo kto by o tych spreawach tak swietnie pisal. Kurde zgubilam linka zraz wam podam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm widze ze was niema pewnie bedzie pozniej ja niestety zraz bede sie zbierac bo sie musze troche pouczyc tak tak wiem jest piatek ale jak mus to mus mam w tym tygodniu taki zapierdziel ze nieweim od czego zaczac to dobranoc moja Panie mam nadzijze ze wieczorki sie udaly Nala mam nadzieje ze podbilas serce kelnera:P WIELKI BUŹIAK DLA WASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo moje kochane ❤️ wlasnie wrocilam i od razu pisze!! nareszcie owieczko cos napisalas...a tak na amrginesie pracuje w kawiarni, ale mam o tyle taki luksus ze wlascicielka jest moja mama :D rano musze wyjatkowo wstac o 6.30 :( dla mnie to srodek nocy, jestem okropnym spiochem, moglabym ciagle spac :) mam nadzieje ze spotkanie z kelnerem bylo udane❤️, napisz jak ci poszlo, ja niestety ciagle szukam swojej drugiej poloweczki jablak, ale mam nadzieje ze za niedlugo sie pojawi:) w domku mam swiety spokoj...wszyscy juz nareszcie spia i nikt mi sie tu nie pałęta:D zagladne tu jeszcze dzisiaj...czekam na wasze relacje z dzisiejszego dnia z niecierpliwoscia, masz racje owieczko fajnie jest sie tak poziwerzac komus kto cie tak naprawde nie zna, świetnie wymyslilas z tym topikiem, buziak dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam relacje juz wam zdalam z mojego dnia:)a teraz przegladam allegroooo uhh jestem uzalezniona!!! Naluś pisza jak sie blondas usmiechal:) Może wpadne do was jeszcze bo moge sobie jutro pospac, a mialam jechac zawizic babcie i dziadzia dna lotnisko do katowic bo leca do rzymu:)ale maja fajnie:)ale postanowiłam pospac dluzej i sie rano pouczyc bo potem mam wizyte kuzynki...zawsze jakis relaks:P no i nareszcie zobacze jak sie posunely prace w domku:)podobno kominek juz jest gotowy i pochłaniacz wisi i lapmykupowalismy:)nareszcie bede mogla sobie zrobic swoj pokuj od nowa:)no i mialam byc w katowicach w ikei bo najtaniej:p owieczko prosze napisz o t oco sie ciebie pytalam w poscie o 10.45❤️ ty napewno cos zaradzisz albo powiesz jak sobie radzisz....😭 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie sie masz, ja mam swoj pokoj od roku dopiero i jest strasznie malutki. Musiałam sie wyprowadzic z mojego pokoju, który dzielilam z siostra bo ona ma chlopaka i sie troche ciasno zrobilo, a w dodatku bylam przed matura wiec potzrebowala spokoju, jak to mowia ciasny ale wlasny, teraz znowu nie wyobrazam sobie wspolnego pokoju :) dobranoc moje myszki, zmykam do lozeczka bo rano pobudka :( 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska przepraszam ze nieodpisalam ale pisze teraz:P a wiec mi tez to przeszkadza, marudze moijemu kotkowi no ale na marudzeniu sie konczy.. bo tak jak mowisz ma jeszcze czas tylko na co czas?? no na co , na to zeby jego dzieci mowili na niego dziadku?? bo pewnie tak bedzie tez zazdrosze naszym mama co braly slub w wieku 20 moze pomyslicie ze jestem jakas nie taka ale ja naprwde bym chcila juz miec go przy soboe:P dlatego doskonale cie rozumiem Anusska i co moge poiwedziec ...musimy niestey czekac chyba ze... poprostu wpasc i to wszystko przyspieszy ale ja tak niechce .. wogle wszystko po kolei a tak wogole to nalzey sie cieszyc tym co sie ma , ale niestey jak sie juz cos ma to sie chce wiecej PRWADA?? tak ze kochanie musimy sie jakos trzymac az przyjdzie tez nasz upragnoiny moment < moj niby ma byc za rok ale czy tak bedzie... kto to wie..>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane!:) Właśnie wróciłam i co tu kryć czuję się fantastycznie:DNo ale po kolei.Poszłyśmy w piątkę do tej naszej knajpki.Usiadłyśmy przy stoliku i tak patrzymy z moja przyjaciółką a tu idzie sobie kelner:) Spojrzałam na niego , on na mnie i się uśmiechnął! To ja też:) Ach...gapiłam sie tak ukradkiem na niego...:)Niestety było masę klientów i musiał uwiajać sie jak mrówka wiec nie było jak zagadać do nigo...:( Ale dowiedziałam sie , ze ma na imię Darek:) Moja kolezanka kogoś tam się zapytała, bo sama stwierdziła, ze jest słodki:) Mhm...i te duże oczka... Ale mi odbiło:P Matko chyba rzeczywiście przyszła wiosna, ale mnie sie podoba:)I myślę nad tym kiedy znowu się tam wybrać:P Wiem jestem okropna, ale no cóż:) Moje drogie miłych snów ja też idę już do łóżeczka , bo dość tych wrażeń jak na jeden dzień:) ( ale się uśmiechnął..;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala to super ze uderza w ciebie strzala amora , niech ta wiosna przyniesie ci szczescie , dobrze ze wiesz jak ma na imie teraz juz powinno jakos sie potoczyc idz tam w taki dzien co nibedzie duoz ludzi nieweim jakos w tygodniu moze i akurat sie uda z nim umowic wiec trzymam kciuki zreszta pewnie nietylko ja:) wiec powodzenia no i informuj nas na bierzaco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki owieczko:) Już ja coś wymyślę bo kurde zakręciłam sie na maksa coś czuję...;) eh:) Dobra zmykam lulu trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emenems
Łączę się- jesli można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ja :D ale mi odwala :P ale cóż.. wczoraj gapiło się na filmy to dziś trza nadrobić ;) emenememsie.. WITAM CIĘ BAAAAARDZO GORRRRRRĄCO w imieniu nas wszystkich tu zgromadzonych :D zostań z nami!!! 🌼 ach kobietki.. my to mamy te swoje dylematy ;) Naluś.. Skarbie Ty nasz.. normalnie straszniście się cieszę, że coś (tzn KTOŚ) pojawił się na Twoim choryzoncie.. czuję przez skórę, że może być baaaardzo fajno :D owieczko a Ty nie pisz tak ładnie o tych tableciach bo jeszcze zacznę brać :P bo też z moją skórą różnie bywa 😭 ale zawsze sobie myślę, że mogło być gorzej :D qrcze.. od kiedy nie pracuję (bo wcześniej różnie było ;) ) chodzę spać z kurkami :P a dziś siedzę trochę dłużej i już mi odbija :P śmieję się sama do siebie i w ogóle.. muszę sprawdzić czy czasem gaz się nie ulatnia ;) anusssska.. o Tobie też oczywiście ZAWSZE pamiętam 🌼 :D i o Tobie rumianku też :D.. qrcze.. fajno masz z tą pracą :D też bym tak chciała.. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! już wiem czemu mi odbija!!! dziś PRIMA APRILIS!!! :D:D:D zaraz będę pisać jakieś dyrdymały do mojego Macho :D ciekawe czy się skapnie :P BuZiAm Was Wy moje zabiegane Kobietki.. i ściskam na dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaale obciach.. horyzont napisany przez CH 😭 faktycznie nienajlepiej ze mną :P 🌼🌼🌼🌼🌼 Wiecie Kobietki.. już od dłuższego czasu się zastanawiam jak macie na imię.. bo już tyle nawijamy sobie makaroniki na uszy ;) a jeszcze żadna się nie wydała.. to ja będę pierwsza odważna :D mam na imię kasia.. miło mi :D chociaż wiem, że pod nickami fajniej jest się porozumiewać :D jeszcze raz DOBRANOC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!! co za pogańska godzina :(, dla mnie jeszcze środek nocy i musze już wstawać :D...ale cóż jak trzeba to trzeba...Kasiu bombastyczna to ja będę druga po Tobie...mama na imię Ania:) witamy cie serdecznie emenems🌼 mamy nadzieje ze zostaniesz na troche...żegnam was moje kobitki, bede przed 14 chyba, buzki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko Wam widze ze bombastyczna ujawnia swoje imie wiec czemu nie ja tez..Mam na imie Ania Kasiu :) a czemu ty niepisz o tej porze znaczy sie o 1 nad ranem zeby niebylo:P ja sobie wlasnie pije kawe i papierosek by sie przydal ale jak juz mowilam w domu niepale bo nikt o tym niewie:P Emenems witaj kochnie w naszym skromnym gronie , bedzie ci znami milo zobaczysz bo tu sa same fajne babeczki Aniu czyli rumianku:) wspolczuje ci tak rano w sobote wstwac ale wiem co mus to mus trzymaj sie jakosc i do poniej na 1 kwietna Bombastyczna🌼 Nala🌼 Anusska🌼 Rumianek🌼 Emenems🌼 no i wogole dla wszystkich ktore sa i no mam nadzieje ze jeszcze beda:D ps. a co może jakies zdjecia ktora ma na kompie wiec jak ma to prosze o wyslasnie jesli mozna na mojego miela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)🌻 Enemenes witaj:) Moje drogie ja mam na imię Magda:)Owieczko ja zdjęć na kompie w tej chwili nie posiadam, a że zepsuł mi się skaner to na razie ich nie wrzucę. Ale jak tylko coś z tym zrobię to na pewno Ci wyślę:) Rumianku biedactwo trzymaj się tam w pracy...Eh...skąd ja znam to wczesne wstawanie. Na szczęście dzisiaj mogę spać do woli:) Bombastyczna- Kasiu:) mnie też wczoraj odbijało:) Śmiałam się przez połowę drogi z knajpki jak wariatka w środku drogi:) Ale w końcu śmiech to zdrowie:PJa tez chodze w tygodniu wcześnie spać, no chyba, że coś mi odbije a to jest baardzo często:P Anussska misiu odezwij się:) A ja miałam dzisiaj taki fajny sen...aż mi się oczek nie chciało otworzyć:P No a ja teraz sobie siedze i szperam na necie:) Właśnie wyczytałam,że Małysz ma być w 4 edycji tańca z gwiazdami i o mało nie spadłam z krzesła, ale przeciez dzisiaj Prima Aprilis ,ale sie dałam nabrać:D A po za tym to tak ładnie świeci słoneczko i jakiś ptaszek ćwierka mi za oknem:) Mam nadzieję, że dzień będzie udany:) Miłego dzionka moje kochane!:) Jak dobrze,że jesteście:) AA! czy ja też mogę prosić o jakeś Wasze zdjątka? Ja obiecuję , ze jak naprawię grata to na bank wyślę Wam . Buziaczki😍 Dobra idę bo mama wygania mnie do sprzątania i zrobię to chyba dzisiaj z usmiechem na ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być w środku nocy:) Ale jestem zakręcona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy juz znacie moj imieeeeeeeeeee co to w 86 dawali wszystkim ania na imie??:D wiecie o ktorej ja wstałammmmm??o 11.30 moj mezczyzna zadzwonil do mnie ze on juz wraca do domku a ja mu w sluchace zaspane \"no czesc kochaniee\"a on sie mnie pyta czy ja dopiero wstalam:D ale poszlam spac po 2 to mialam prawo:)bombastyczna widze ze ty tez tak poszlas spac to do ktorej spalas??ja jak wstala o 9 (bo mi budzik zadzwonil) to wstalam ale tak mi sie krecilo w glowie ze sie ulozylam i spalam :) Naluś Magduś łap szczescie za rogi, bo czuje przez skóre ze to co cie spotkalo to nie przypadek:) owieczko Aneczko ja tez nie chce wpasc bo wiem, ze wtedy bylby odrazu slub cywilny, koscielny napewno po porodzie, ale to nie o to chodzi przeciez....ja chce wpasc po slubie koscielnym:Dbo to by dopiero byl cuuudddd:) to prawda ze jak sie ma juz to wszystko to sie cche wiecej i wiecej dzis jakos mi z tym dobrze, zawsze doceniam to co mam ale postanowilam nie pospieszac czasu...bedziemy sie spotykac tak jak bedziemy mogli a wkrotce mam nadzije bedziemy razem mieszkac, ty juz masz troszke wiecej niz ja:)wiesz o czym mowie::) ile twoj skarbek ma lat? hejjj emenems!! Rumanku Anu.... hmm nie da sie do rymu:D MILKAAAAAAAAAAAAAA GDZIE JESTESSSSSSSSSSSSSSSS????????????? buziaki slona ide nadrabiac stracony poczatek dnia dziewczynki ale niesamowiteeeee tak sie do was rozpisalam daje wysli i pisze mi strona wygasla no to ttak pokombinowalam ze zem doszla do tej co tu mam napsiane:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piekne sloeczko za okniem az chce sie zyc:) pisze teraz bo na kompie siedzi moja siostrzenica i raczej poniej mnie dopusi wiec zycze milego dzionak moja kochnie bede mnapewno na wieczor cmok moje kochanie Anie. Madzie , Kasie:P hihi cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna kasiu nie zebym o tobie zapomniała:P tylko spiesze sie bo mi dzien ucieka:) aaaaa zdjec mam mnostwo swoich i nie swoich na kompie:)wieczorkiem moze cos przesle:)aa a wy nie macie mojego adresu to wam dam:) lece na zakupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello moje kochane :D pikekny dzionek dzisiaj mamy, słobeczko ślicznie swieci, az chce sie zyc dzisiaj :D jestem w transie sprzatnia bo jestem sama w domku i wszystko na mojej glowie dzisiaj...ech zycie bywa ciezkie...ale coz zrobic, podam potem swoj e mail to sobie poprzesylamy zdjatka, milego popoludnia moje kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie skończyłam sprzątanie i zjadłam obiadek. Teraz mam zamiar leżeć i nic nie robić :) Ten tydzień mnie trochę wymęczył i należy mi się poleniuchować:)A wieczorkiem idę na spacerek wiosenny i coś czuję , że mnie i moją koleżankę nóżki poniosą w jedno miejsce;) ;) Jak naciśniecie mój nick to pokaże Wam się między innymi mój mail:) Ja spróbuję zrobić coś z tym skanerem:) Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę:) :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nareszcie skonczylam... Nala wysłałam ci maila z moja fotka...🌼 ide sie zrelaksowac w koncu do wanny bo o 18 przyjezdza do mnie przyjaciolka i wybywamy na male pogawedki ze znajomymi, zmeczona juz jestem, pozdrowka dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko sie oderwac od tego komputera:D i od Was oczywiście... napiszczie potem jak wam minal sobotni wieczor, zagladne tu jeszcze przed 18...a teraz do wanny :D jak ja uwielbiam jak swieci slonce...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko tobie tez wyslalam maila :) nudno tu znowu, nie ma was...ide na papieroska bo mnie juz ciagnie, od rana nie palilam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×