Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Owieczko nic dodać nic ująć. Popieram Cie w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naluś ja chyba pomoge kig cie sprowadzic na ziemie , jeszcze ty mi sie tu doluj , oj nalezy ci sie lanie mam ndzieje ze bolalo:P i jest ci lepiej:) przestan tak myslec , jestes pociagajaca kobieta wiec napewno o tobie pomysli bo wiesz wcale niemusila sie usmiechnac a jednka to zrobil , jak by niechcial to by ci cos glupiego poiwedzial , albo bo cie unikal bo sie zaloze ze nietylko on tam pracuje , wiec mogl wyslac kogos innego do twojego stolika a jednk on podszedl wiec mi tu niemarudz !!!!!!!!!!!!!! bo sie zdenerwuje rozumiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nalus ciesz sie tym co cie teraz spotyka, powolutku i stopniowo na pewno bedzie coraz lepiej i za niedlugo bedziesz najszczesliwsza osoba na tym topiku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pracuje taka kelnerka i ona sie dziwnie na nas patrzy ale jest bardzo sympatyczna:) Tak myslisz ze jakby coś nie ten to by coś odburknął ? matko zaczynam popadać w paranoje ale kurcze dopadly mnie obawy...ale dziękuję miśku jesteś kochana czasami potrzebuje takiego opieprzu:):) gdybym mogła to wyściskałabym Was za to ze jesteście🌻🌻 heh musze pomyslec jeszcze nad tym wszystkim i zejsc na ziemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku chciałabym ale myślę że to jeszcze potrwa ale co najlepsze zdobywa sie powoli czy jakos tak:):) Dziękuję Wam jeszcze raz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus , rumianku my tu od tego jestesmy aby sie nawzajem okszaniac, radowac sie razem , czy poprostu dolowac wiec to jest naturalnae.Nalus a tak wlasnie mysle ze jak by niechcila to by ci odburknoł i tyle by bylo wiec.. moze jednak cos z tego bedzie a teraz musze was niestety opuscic bo tak mnie boli ze hej.. nparwde nieweim dlaczego:( wiec niegniewajcie sie na mnie oki to pa dobranoc moje kochnie błagam was niedolucie sie , moze poluzcie sie tez spac i zoabczycie ze juztro bedzie inaczej , spojrzycie na wszystko z nowej strony i moge was zapewnic ze napewno z etj lepszej trzymajcie sie dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Owieczko:) A wiesz moja Anka tez mi tak powiedziała:) Ja mam nadzieję zę coś z tego będzie;) Wyśpij się i Ty Rumianku i reszta naszych słoneczek też:):) Ja równiez ide lulać bo jutro znowu wstaje po 5-ej...eh...:) No to słodkich kolorowych snów;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że możesz my się tu wszystkie kochamy nawzajem:):) Ja tez już idę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jedna to guptaskowaciejsza:D bez nadziei zmien nika od razu bo bez nadziei to ty nie jestes!!skonczysz tam studia i jak dalej ci bedzie zle to tu wrocisz do polski albo w miedzy czasie kogos spotkasz:)nie jest poweidziane ze jak ise ma 22lata to trzeba miec ju ta druga plowk przy sobie!! nie doluj sie ubierz usmiech na twarz wtedy wiecej osob bedzie cie duzo lepiej postrzegac!ludzie z optymistycznym nastawieniem przyciaggaja ludzi!!!a ty z pewnoscia to amsz w sobie!!usmiechnij sie i zostan z nami tu i napewno bedzie dobrze! nalus jestem pod wrazaniem i sluchaj to bardzo dobrze rokuje zjego strony!!rewelacja:) tereas liczyc sekundy (doslownie) do tego az sie umowicie na innym gruncie!!!!tryzmam kciukasy!! rumianku ja czegos tu nie rozumiem??czyli ta przyjciolka jest z nim ale ty o tym nie wiedzialas?to ona jest znim od dzis?cos mi sie tu nie podoba!!ale wiesz co?teraz tym bardziej wiesz z emasz sie nim nie rpzejmowac!!jak juz ci pisalam twoj nie bedzie do takich poczynan zdolny wiec i wspolczuje twojej przyjaciolce bo po tym jak potrafi traktowac inne osob poznaje sie ludzi czyz nie?? owieczko anuska sie stara byc doba ale jej to neiwychodzi mozna powiedizec ze ja sie na moim skarbie wyrzywam a on to tak dzielnie znosi😭 rozmawialismy duzo wpieprzylismy lody paczke czipsow (apopos nowe z laysow frytki keczupowe) no i gadalismy w sumie ja si raz na niego darlam raz sie przytulalam bo do tegoczlowieka nie sposob sie nie przytulac...eh ja to taka popierdolona jestemmmmmmmmmm łeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko bedzies dumna ze mnie, rzucam palenie, czas na zmiany w moimm zyciu i zaczne od tego, kocham was tez i dziekuje ze moge sie tu wypisac z mojego bolo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumanku bede z ciebie dumna jak rzucisz ale i juz jestem ze podjelas takie kroki:)😘 ale dalej nie wiem jak to jet ze oni sa razem a ty o tym nie wiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_nadziei
A Wy macie wszystkie facetow? jak tou Was?studiujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec troche sie pokomplikowalo, nie dowiedzialam sie tego od nich ale od przypadkowej osobo ktora powiedziala mi on spedzil u niej tydzien....wiecie co nie wiem czy ja sie juz jakas wrozka zrobilam,ale mi sie to normalnie przysnilo ze oni sa razem, ten sen i ta mysl przesladowala mnie caly czas i jak sie okazalo potwierdzila sie nie chce przekreslac tej przyjazni bo duzo razem przeszlysmy i wiemy o sobie wszystko...no jednak chyba nie wszystko, ja to sobie umiem dobierac przyjaciol, ale nie bede im stawala na drodze do szczescia bo nie tedy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bez_nadziei to powinien byc chyba moj nick, bo takie mam relacje z facetami...beznadziejne, jeszcze sie ten prawdziwy nie znalazl, ale probuje nie tracic nadzieji bo trzeba isc dalej i nie patrzec ciagle wstecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sobie sama winko otworzyc, niestety znowu fatum zawislo nad moim zyciem, mam nadzieje ze to byla ostatnia zla wiadomosc w tym roku, limit mojje cierpliwosci sie juz skonczyl:( nie mam juz sily walczyc o nic, dzisiaj jestem calkowicie zrezygnowana, od jutra zaczynam nowe zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam sie tylko przywitac i zrobic tu burze !!!!!! Rumianku niewolno ci mowic ze chcesz zmenic nika na \" beznadziei\" bo ty jestes wartosciowa dziewczyna i warto sie przejmowac takim dupkiem a i tak szczerze to ta twoja przyjacilka tez niejest fer bo niby dlaczego ci niepowiedziala< tu popieram Anusske> Anusska bardzo dobrze ze porozmawialiscie i sie przytulilas teraz juz pojdzie z gorki a sorki ze sie zapytam moze ty masz taka nerwice bo jestes przed okresem bo ja zawsze jestem taka wrecdna przed okresem chcoc moj mowi ze ja chyba to napiecie mam caly miesac , przed i po i w trakcie:P i on juz poprostu niereaguje na to ja krzycze a jemu jednym uchem wchodzi a drugim wychodzi:P moze uswiadmo twojego ze raz w miesiacy przez pare dniu wolno ci taka byc, bo faceci i tak cie nierzoumieja wiec..mozesz chcociaz zaproponowac 🌻 Naluś ty juz pewnie w drodze na uczelnie:) ale mam nadzieje ze trzmasz sie blisko ziemi a nie bujasz w oblokach:) 🌻 Bombastyczna czekamy na relacje🌻 Kig🌻 i jak ci idzie pisane eseju?? Bez nadziei mam nadzieje ze samopoczucie juz lepsze 🌻 i oglnie kochnie mam nadzieje ze dzisiaj na wszystkie sprawy i klopoty spojrzycie inaczej , przez rózowe okulary ps . ale hujowa pogoda za oknem , chyba bedzie dzisij mi tu padac 😭 😭 oki ja spadm bo sie niewyrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, ale mialam dzisiaj ciezka noc, rozmawialam w nocy z moja przyjaciolka, plakalysmy obie do sluchawek, tyle lez ile wylalam wczoraj to przez cale zycie chyba jeszcze nie, a potem sie zaczelo, ten chlopak zaczal do mnie wydzwaniac lecz ja nie odbieralam, nie macie pojecia w jakim ja bylam stanie w nocy, wymiotowalam juz z nerwow, ciagle plakalam i plakalam, mialam takie dreszcze ze myslalam ze jakies padaczki juz z nerwow dostalam, nie umialam uspokoic drzenia rak nie zmruzylam oka przez cala noc, dopiero rano zasnelam na 2 godzinki i to wszytko. Dzisiaj czuje sie strasznie rozbita wewnetrznie, boli mnie zoladek, oczy spuchniete....wiecie co dopoki z nia nie rozmawialam to sobie tam tylko pod nosem uronilam lezke, ale jak dostalam jej smsy i zadzwonilam to juz wszystko mi puscilo i nie umialam sie uspokoic, ja naprawde nie chce tracic tej przyjazni, mimo wszystko, moze pomyslicie ze jestem znowu naiwna ale jesli ja ja strace to moj swiat sie zawali kompletnie, nie przezyje tego......w dodtaku ten chlopak napisal mi w nocy ze chce sie spotkac i wyjasnic mi wszystko, ale ja nie jestem w stanie patrzec na niego, przynajmniej dzisiaj, przez niego ja musialam tyle wycierpeic....musze sobie najpierw wszystko poukladac na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PmP-JucY
też mam 20 latek, niebieskie oczka, cudownego chłopaka, świetną aczkolwiek nieco monotonną pracę i debet na koncie ;P (co prawda nie duży ... ale mam) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też mam 20 latek, niebieskie oczka, cudownego chłopaka, świetną aczkolwiek nieco monotonną pracę i debet na koncie ;P (co prawda nie duży ... ale mam) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku bardzo chcialabym cie zrozumiec i Ci pomuc ale nie wiem do konca jak to jest ile oni sa juz razem dlaczego ona to rpzed toba ukrywala i tak naprawde czy oni oboje wiezili ze tobie na tym chlopaku zalezy?i co cie boli bardziej to czy oni sa razem czy to ze nie wiedzialas o tym?to raz a dwa to to co powiedzialas ze jak bys ja stracila to by ci sie zycie rozsypalo - musze ci powiedziec zze tak absolutnienie jest - jezeli masz jakiekolwiek watpliwosci co do jej zachwoania to radze przemyslec to na spokojnie a nie w nerwach kiedy myslisz ze jak ja stracisz to ci sie cale zycie rozsypie, prawdizwych przyjaciol poznaje sie wbiedze pamietaj o tym, ale na pocieszenie napszie ci ze prawdziwym przyjaciolom nalezy wybaczac, ja niestety zostalam wyprobowana w takiej sytuacji i jezcze sobe z tym nie poradzilam, nie wiem czy sobie z tym poradze, ale wiem ze to nie koniec swiata. jestes tak wartosciowa osoba ze zaslugujesz na przyjazn bez granic i rozczarowan. bardzo bym chciala zebys na spokojnie to wszytko przemyslala nie teraz jak masz spuchniete oczy i pozostalosci po bardzo nerwowej nocy!!! daj sobie troszke czasu rozmawaij z nia bardzo duzo a unosic sie honorem ze nie spotkasz sie z tym faceteem tez nie jest warto!!on jest z twoja przyjaciolka wiec co zawsze jak ona bedzie ci o nim opowadac bedzeisz mowila \"wez mi nie mow nei hce sluchaac\" bo zapewne nie!przekonasz sie do neigo i zrozumiesz ze to nei facet dla ciebie bo jak ci juz pisalam twoj tak nigdy nei zrobi!!! na ten moment moge ci posalc cieply uscisk i glaskanko po glwoce!! jak juz pisalam nie za bardzo rozumiem ta sytuacje wiec wiecej ci nie moge powiedziec choc bym bardzo chciala!!wiem ze czujesz ise rozczarwoana i pewnie zawiedziona ale liczy sie tez postawa twoejj przyjciolki ktora cie nie olala teraz tylko probowala z toba rozmawiac przez cala noc!!!buziaki kochana pisz nam jak tylko bedziesz czula ze musisz i chcesz!!❤️ owieczko jak by to powiedziec....ja nie mam rozgraniczenia na dni przed miesiaczka i po i w srodku ja mam tak stale i wydaje mi sie ze witek nie cuzje juz kiedy jest mi naprwade zle a kiedy tylko \"wydziwiam\" i tak jak twoj psuzcza to mimo uszu:( a to bardzo niedobrze bo tak jak np od czwartku pewnie musie wydawalo ze przesadzam jak zwykle i on juz zatracil to pocucie kiedy mi jest naprwade zle:(chyba sie powtarzam ale ty mi uswaidomilas ze tak wlasnie mzoe byc:(o rany nie dobrze;( bombastyczna do raportu!!! kig i nalus ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pimp -juicy:)chyba dobrze napsialam? a studiujesz??gdziue pracujesz??no i gdzie meiszkasz i takie tam??ja tu zwsze najbardziej ciekawska jestem i \"nowym\" bardzo chetnie zadaje pytania:) mam nadziejez e zostaniesz z nami!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak, studiuję ... zaocznie ;) firma opłaca mi studia, kurs j. niemieckiego i angielskiego - krótko mówiąc mam lepiej niż u PAna Boga za piecem. Pracuję w niemieckiej firmie, która produkuję m. in. formy wtryskowe do reflektorów samochodowych np. Audi, BMW, Mercedes, VW, OPEL ... na hali pracuje 20 osób - sami faceci, a w biurze tylko jedna owieczka - JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mieszkam w Brodnicy ... to takie nieduże miasteczko za Toruniem, a moja firma jest 15 km od mojego domq ... troszkęuciążliwe te dojazdy ale da się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to chyba pierwszy taki miły topic, na jaki trafiłam tu w Kafeterii od bardzo bardzo długiego czasu :) więc ZOSTAJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimp juicy:) miło to usłyuszeć bo to przecież my tworzymy topik:) ale fajnie ze jestes LOL :) czyli jedynm słowem masz zycie poukladane:) a co studiujesz w takim razie?oj Torun to troszke daleko od wiekszosci z nas:(ale nie az tak daleko...ja ide sie myciac i cos poczucyc bo obijam ise nieziemsko.... Jak mas zna imię ?Może bedzie łatwiej wtedy ja jestem Ania i dla ułatwienia przedstawie ci wszystkie laski:) Nala - Magda owieczka - Ania bombastyczna -Kasia rumianek-Ania anussska -Ania kig-Kasia może nie nazyawsz sie ani Ania ani Kasia??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
studiuję stosunki międzynarodowe na UMK w Toruniu Agata bardzo mi miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×