Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ojj w czerwcu :) pyszny czas:) a ja marze o wrzsniu zey w wakacjie sie skupic na przygtowaniach :) pomiedzy moze 2 i 3 rokiem studjow kto wie??chcialabym bardzo...ale jeszcze wczesniej slub cywilny:) moze duzo wczesniej moze tydzien wczesniej:)a ty owieczko konkordatowy slub bedziesz miala??a na ile osob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko przeciez sie neigneiwam:) w sumie pisze z maturzystami ale co tam ja mowie ze to egzaminy bo matura jest tylko raz:P biedactwo zmeczone masz buziaka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chce konkordatowy a osbo to tez chcemy malo chyba bedzie 50 bo niehcemy duzego wesla szkoda kasy bo chcielbyscmy kupic wieksze auto wiec zamiast hucznego weslea , male skormnie i aautko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sei marzy skromne wesle ale najblizza rodzina to ok 80 soob:( i marzy mi sei bez wody i bez orkiestry i nie do rana tylko do ok12-1-2 góra i dj:) oejejj ale sie rozmaryzlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odgrzebałam się od książek i wpadłam zobaczyć sobie jak sobie żyjecie:) Owieczko biedactwo z ta pracą...ale mam nadzieję że chociaż troche sobie odpoczniesz...🌻 Masz rację z ta miłościa nigdy nic nie wiadomo w sumie:)Ale fajnie z tym ślubem....tez bym tak chciała...rozmarzyłam się...:) Anusssko w czerwcu masz racje fajny czas:) Tez bym chciała najpierw ślub cywilny. I masz rację z tym że do tego trzeba dojrzeć:) Gigusiu pamiętaj że masz kopa na szczęście:)Bedzie dobrze!!!🌻 Kig to super z tym esejem. Najważniejsze że jest napisany:)Ale miałaś przygodę z ta maturą. Mimo wszystko jest co wspominac. Bombastyczna zaraz sprawdzę poczte:) Rumianku a Ty jak tam? Boli Cię jeszcze główka? Ja też musze się wybrać na jakis mały wieczorek z alkoholem:P Przepraszam że tak mało piszę ale nie mam siły już dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczki ja mykam bo jeszcze 2dni jak nic zostaly a ja kilka ksiazek msuze przerobic z bioli i testy a do tego chem i fiz:( ojejejejejjj Hej Naluś🌻 odpocznij sobie troszke slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nala:) ja tez bym w sumie musila sie wziac za nauke bo wkoncu zawle te studai przez ta robote:( ale teraz ide spac bo juz niewysiedzie , niegniewajcie ze znwiu die ale juz niedaje rady GIGUSIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA WIELLLLLLLKKKKKKKIIIIIIIII KOPNIIIIIIAAAAAAAKKKKKK NA SZCZESCIE I POLAMANIA WSZYTKIEGO PIORA NOG I WOGOLE POWODZENIA Anusska jeszcze raz cie przepraszm i zarazm podziwiam za ten twoj upor naprwde jestes dla mnie wzorem pod wzgledam nauki:) dobranoc moje kochanie ranbo sie wpadne przywirtac jak niezaspie nzowu:P papapapapapa ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska tylko spokojnie słońce zdążysz i będzie dobrze:) Kasiu dostałam maila dziękuję:) Ja zmykam spać:) Trzymajcie się :)🌻 Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko nie przesadzaj i nie przepraszaj a wzor pod wzgledem nauki??hm zgodze sie z tym e wkladam w to duzo czasu ale wzor to nie bo nie umiem sie uczyc bo 1rozpraszam sie wszytkim 2 co 3min staje i ide do rodzicow pogadac 3 co 5min gadam z witekim na gg 4 codziennie rano sie dze przed tv i budze sie o 14 jak juz wychodze do witka 5 zostawaim wszytko na ostatni moment.....no to tyle i tez lece buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko na pewno nie zawalisz studiów a odpocznij sobie bo po pracy jesteś zmęczona a nauka w takim stanie nic nie daje🌻 No to ja teraz już zmykam:)Muszę wstać po 5-ej :( Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko wspolczuje ci z ta praca wiem jak tojest z praca od rana do nocy doswiadczylam tego koszmar ale wiem jak sa potrzebne pieniadze i to jest wlasnie najgorszy argument nie do podwazenia zeby sie tak meczyc jestem z toba(jesli ci to pomoze:)) a slub najchetnie bysmy juz wzieli teraz. no ale oczywiscie przez ta mature i taki przelomowy rok to nie za bardzo :/ i w dodatku jako wiejska dziewczynka musze miec wielgasne wesele z moja gigantyczna rodzinka wiec znowu chodzi o pieniadze a my najchetniej bysmy wyjechali na jamajke i tam wzieli cichy slub no ale taka jest prawda ze wesele jest dla rodzicow i rodzinki i lepiej nie miec z nimi od razu na pienku tak przynajmniej mowi moj misiek i ma racje a jemu niesamowicie zalezy na opinii moich rodzicow hihi wiec przewidywlana data najwczesniej za ROK wiec moze sie zgramy owieczko:))) dobra dziewoje trzymac KCIUKI ide na rzez niewiniatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole DZIENDOBEREK dzieki za wsparcie wczoraj mialam leksi stres ale pogadalam 40 min z miskiem przez telefon i mi przeszlo (rachunek bedzie gigantyczny u niego i u mnie:)) milo jest jak wiesz ze ktos kto cie kocha mysli o tobie i wierzy w ciebie bo rodzice to nie to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moje panie:) Gigusia trzymam mocno kciuki i pamietaj wierzymy w ciebie bedzie dobrze :) Nalus no fakt faktem niemoge zawlic szkloy , bo mama by mnie chyba rozniosla:P Anusska ja niepytlam co sie rozprawsza:P bo wiadmo ze nieada sie uczyc 24 na h :Pale i tak sama powiesz ze jestes bardzo dzielna i rodzice napewneo sa z ciebie dumi my zreszta tez:) oki loecie sue szykowac bo znwou sie spoznie na busa to cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w\\dzien dobry:D ale sie rozpisalyscie znowu, kasiu dziekuje za maila jest extra👄 gigusiu trzymam kciuki,napisz od razu potem jak ci poszlo🌻 a ja wczoraj mialam powtorke z soboty....czyli popijawka z moja przyjaciolka, maskara, dzisiaj jestem zjechana jak kon po westernie, ale bylo fajnie i to sie liczy:D nareszcie juz koniec dlugich weekendow i wszystkiego, wracam do normalnego zycia, bo bym sie wykonczyla chyba:P ide sie zdrzemnac jeszcze na chwilke bo musialam rano wstac dzisiaj a w domu bylam po 1, milego dnia myszki, buziaki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jestem juz po tych pieprzonych ustnych teraz czekam u kolezanki na wynki ktore beda o 14 MASAKRA KOSZMAR mi poszlo weszlam tam i koniec wylosowalam debilny zestaw pytan i dostalam olsnienia super juz sobie mysle siadlam przed ta komisja i koniec literki mi sie zaczly zlewac KONIEC patrzyli sie na mnie jak na debila a ja tam stekalam przy fotografii bylo lepiej ale coz .......teraz pozostalo czekanie jestem zrezygonowana kurwa kurwa kurwa;(;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu ja tez bylam zrezygnowana po ustnym angielskim, a dostalam 80% , zawsze tak jest, teraz przezywasz to a okaze sie ze bylo ok, trzymam kciuki dalej, trzymaj sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki rumianku ale ja po prostu juz mam giga dola ...................................jestem tlumokiem debilem i nie nadaje sie do zycia w spolezenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy przezywa rozterki jak wychodzi z egzaminu, ja bylam pewna ze zdalam jak wyszlam z sali, tylko martwilam sie czy dostane min 15 punktow, tak mi sie jakos wymarzylo, tym bardziej ze nauczycielka z ang wyjatkowo sie na mnie i na moja przyjaciolke uparla w 3klasie i ciagle nam powtarzala ze nie zdamy matury z ang, wredna pizda byla, ja zdalam ustny na 16 punktow a pisemny na 84% a moja przyjaciolka ustny na 15 pkt a pisemny na 86% myslalam ze moja nauczycielka zemdleje jak zobaczyla moj wynik maturalny, zreszta po ustnych powiedziala nam ze ja mile zaskoczylysmy:) pieprze bez sensu, przepraszam jestem nieprzytomna dzisiaj:) gigusiu glowka do gory, niewazne na ile pkt, wazne ze zdasz, mysle o tobie slonko caly czas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rumianku🌻 widze ze znow przygody:)fajnie Ci tak:D Gigusiu jestes poprostu zafajnista!!:D:D:D:D ja ci powiem ze nie liczy siewynikz matury ustnej z angielksiego tylko to jakim sie jest czlowiekiem i co sie ma w srodku i co sie ma w glwoei, co niekoniecznie da sie zaprezentowac na egzaminach!!!No wiec glowa do gory juz jestes po co ma by to bedzie a ty jakbys si zapierala to i tak nic nie smienisz czekaj ladnie na wyniczki i wszytko bedzie oki:)zobaczysz!!sama sie zdziwisz ze tak dobrze ci poszlo, bo czlowiek nie ocenia sie obiektywnie jak robil cos w strsie!!zobaczysz!!jescze bedziesz nam tu pisac ze bylas glupia ze mialas taki zryty humor przez to!!a jak sie za kilka miesiecy z tego bedziesz smiala!!łohohohoho 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczonka wy moje Gigusia niezamrwtiaj sie na zapas tu popieram dziewczyny ze teraz juz nic nie zmienisz wiec glowa do gory bo wiem ze bedzie dobrze jestes madra wiec nic ci niezaszkodzi a pewnie stres ci dodal jeszcze wiecej wiedzy bo wiem jak ja milam tez myslam ze oblalam a wyszlam na 5 z ustych wiec ... bez marudzenia mi tu ..bo ja sie nawet poplakam jak wyszlam bo mowilam kolezanka ze mowilam nie na temat i co bylo dobrze wiec u ciebie tez bedzie:) Rumianku wiem co to znaczy spieszyc sie do pracy bo ja tez dzisja ide wlasnie wrcilam z uczlni zjem i sie przebiorei spadam:) ale wiesz taka popijawa sie przydaje przynajmnij zatruwa sie wszystkie bakterie w organizmnie:P wiec od czasu do czasu jest to nawet wskazane ..hihi.. tak szczerze to ja bym sobie tez taka bibe zrobila..ale niemam z kim narzie i gdzie:( trzymajcie sie kochnie a ty Gigusia napisz jak ci poszlo bo ja milas na 14 wyniki to juz pewnie je znasz , zreszta co ja mowie masz pewnie 5:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wpadłam się przywitać bo zmykam do koleżanki:) Może my też coś wypijemy:P Oj Rumianku ale fajnie:) I tak jak mówi Owieczka zabiłaś bakterie w organizmie:P Super aż samej mi sie zachciało imprezki:):) Gigusiu Nie zamartwiaj się! Ma pewno zdałaś!:) I jak pisze Anussska będziesz się z tego śmiała za jakiś czas:) Dobrze jest na pewno:) Owieczko, Rumianku miłej pracy Wam życzę 🌻 Anussska a jak Tobie biologia idzie?🌻 Bombastyczna znowu zniknęłaś..🌻 Kig a u Ciebie co tam?🌻 to na razie słońca:) Zajrzę pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! Jestem :D Gigusia i jak???????????????????????????? A ja na ang miałam plażę z ludziami i samolocik nad ich głowami.. facet mnie pyta czemu on leci tak nisko.. a ja, że chmury mu przeszkadzają :P że też nie wpadłam, że on ląduje :P ale i tak wyszło bosko :D a uczyłam się aż 1 dzień przed :P tzn pogapiłam się na jakieś słówka :P Ogólnie to matura minęła mi nie wiem jak i nie wiem kiedy.. jakoś wcale jej nie odczułam :P chyba miałam aż za lajtowe podejście :P Gigusia napisz coś!!! a ja Kochane najpierw spałam dość dłuuuugo a później poszłam na zakupy i do urzędu skarbowego po moje 30zł zwrotu od podatku :P qrcze co ja zrobię z taką kwotą?????? :P a teraz mam zamiar zabrać się za prasowanie :P jakaś wybitnie leniwa dziś jestem :o aaaaaaa i jeszcze byłam w bibliotece i żem se jakichś nudnych książek po angielskiemu nawyporzyczała :P jedna ma tytuł \"life is beautiful\" więc może nie będzie tak źle ;) Nalusia a Ty Kotku jak siem trzymasz???? Owieczko Ty pracujesz w weekendy czy jak??? Ale zamotana dziś jestem.. A niedziela była.. ach.. słodka :D co tu będę pisać.. dobrze mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zgadzam się w 100% z Owieczką, że najważniejsze jest to, jakim się jest człowiekiem.. Zawsze sobie myślę, że tak naprawdę będę z siebie dumna, jeśli za jakieś 30 lat spojrzę w przeszłość i będę dumna z tego jaka byłam i jaka jestem.. że np. jestem dobrą żoną, dobrą matką ale przede wszystkim dobrym człowiekiem.. chciałabym wychować dzieciaki na dobrych i rozsądnych ludzi.. i żeby moje małżeństwo po 30 latach było wciąż tak samo świeże jak na początku.. żebyśmy ciągle mogli się zaskakiwać.. jej.. po 30 latach zobaczyć błysk w oku swojego męża.. który patrzy na mnie tak jak kiedyś.. z tym samym zaciekawieniem i miłością.. o rany.. ale się rozmarzyłam :D i chciałabym lubić siebie.. To niby nie są marzenia zza światów.. a jednak tak niewielu udaje się je spełnić.. bo to wymaga pracy i poświęcenia. A ja dla mojego Skarba zrobię normalnie wszystko.. ach.. to zarazem nic wielkiego a jednak nie mogę wyobrazić nic piękniejszego.. a no i fajna praca.. bo samorealizacja też jest niezbędna do szczęscia :) i własny kąt. i 2 zdrowych dzieci.. i będę najszczęśliwsza na świecie :D Marzenia są po to żeby je spełniać :D Ale Wam przynudzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba ale bomba piszesz:-P dziewczyny zgadzam sie ze wynik z matury nie swiadczy o clowiekiuu a tym bardziej o jego inteligencji i wiedzy jestem tego zywym [przykladem:-P w koncu (heheheh)jestem cholernym geniuszem pokrzywdzonym przez system:-D Owieczko biedaku ciezkie to twoje zycie sie zrobilo eeehhhh nie bede zadawac pytan w stylu \'a czy muusisz pracxowac\' bo nawet jak nie musisz to wiem ze4 napewno chceszz sama juz itd to zrozumiale w tym wieku:-) ale fajnie macie z tym slubem dziewczyno:-) czerwiec ja tez chce w czerwcu bez kornwalie( bede miala bukiecik z kjornwalii:-) ) zapach trawki eeeehhh Gigusia nie martw sie matura i egzaminy to take male tornado raz przejedzie i koniec potem juz tylko monotonia zycia...:-P Nalus co tam?jak humorek?mam nadzieje ze juz lepiej Rummianku pijaku aaaahh bym sie tez napila mmm takie wodki zeladkowej z kawa i bita smietanka mniam mniam Anussko no coz z tym samolotem i chmurami to eeeee blyskoytliwie pewnie zabrzmialo:-P chociaz kurna jakbym tez taki obrazek dostala to kto wie co bym walnela Giga i jak??ile????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha koRnwalie hehehhe mialo byc koNwalie:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDALAM ZDALAM JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII uzyskalam 30% ale w zyciu sie tak nie cieszylam babka czyta wyniki a ja rycze jak bobrpo prostu wpadlam w gleboka histerie nie moglam sie uzpokoic zdala moja cala klasa oprocz jednego chlopaka ktory nic nie powiedzial. mnie wyczytali na koncu myslalam ze zwymiotuje ze strachu ale juz po wszytkim BABKI KOCHAM WAS DZIEKI ZA WSPARCIE 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze w zyciu w ciagu jednego dnia nie przezylam tylu roznych skrajnych uczuc od smutku nostalgii poprzez rezygnacje histeryczna radosc, zlosc, placz, smiech KOSZMAR jestem wypluta ide spac jeszcze raz DZIEWCZYNKI WIELKIE DZIEKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia gratuluję!!!😍😍 Super, bardzo sie cieszę:) :):) A moje samopoczucie jest jakieś dziwne...niby jest juz okej mam masę spraw na głowie, za tydzien pierwszy egzamin, ale zdażają sie momenty gdy no po prostu myślę o tym , taka mała chwila refleksji...ale mam nadzieję że wkrótce się to unormuje. A tak swoja drogą poznałam przez gadu naprawdę fajnego chłopaka, tak sobie gadamy i jakoś tak powoli zapominam, mam nadzieję, że we wrześniu jak on wróci bedzie już wszystko okej, będę mogła realnie i z dystansem na to spojrzeć i wtedy to już sie niech dzieje co chce:) Kig o tak konwalie to jest to...dzisiaj na uczelni moja koleżanka z grupy miała urodziny i kupiłyśmy jej nasza paczka mały bukiecik konwalii...mhm...a wiesz co mi sie jeszcze podoba, jak jadę pociągiem i całe pola są obsypane mleczami jak to cudnie wyglada...w ogóle kocham maj bo zaraz będą bzy, truskawki...:):) Rozmarzyłam się... A i wodki żołądkowej tez bym się napiła:P Bombastyczna kochana wcale nie przynudzasz. Jak sie podpisuję pod Twoim stwierdzeniem jak i pod Owieczki:) Próbowałam sobie przypomnieć co ja miałam na ustnej z ang i doszłam do wniosku, że byli to jacyś piłkarze min. Beckham i miałam o nich cos tam pwoiedzieć. Normalnie język stanął mi kołkiem ale w komisji miałam moją babkę od angola wiec ona sie uśmiechnęła powiedziała Magda spokojnie i jakoś poszło:) Dostałam cztery i też sie o mało nie poryczałam:) Ale niezle z tym samolocikiem strzeliłaś:PHehe facet musiał mieć niezła minę:D Kasiu B też miałam pieniądze zwrócone ze skarbówki jakieś grosze również i też sie zastanawiałam co zrobić z ta kwotą:P:DI tak marzenia są po to aby je spełniać:):) Z tym sie zgadzam:) Gigusiu odpocznij sobie należy Ci się jak nic!:):) Anusssko, Owieczko , Rumianku 😍🌻 A ja zmykam poczytać jeszcze o małżeństwach i rodzinie na jutrzejszego kolosa:D Buziaczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc male ide spac i snic o misku:):) dobrze ze go mam to cudownie miec swiadomosc ze ktos cie kocha i mysli o tobie;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×