Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Witaj Rumianeczku ❤️ Kotku.. jakieś przekleństwo z tym \"dirty..\" ;) Wczoraj przyszła do mnie koleżanka z płytką.. i zgadnij co to było.. :D od wczoraj obejrzałam go 3 razy :classic_cool: uzależnię się jak od \"Szkoły uczuć\" Ale to są filmy naprawdę warte oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze jeszcze teraz Ty mnie natchnęłaś i chyba zaraż sobie włączę jeszcze raz :P S U P E R G I R L S.. hmmmm.. podoba mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja chyba sobie tez wlacze:D ja juz bede ogladac 10 raz od zeszlego wtorku, zakochalam sie w tym filmie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej raz mam okazje sobie tu z kims pogadac na tym forum, bo jak ja pisze to przewaznie nikogo nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że większość filmów kończy się happy endem.. przebombastyczny sposób na oderwanie się od smuteczków.. no i człowiek zaczyna wierzyć, że może i w życiu będzie lepiej.. tak.. jak w bajce :P Ale pierdoły piszę.. chyba od nadmiaru wrażeń padło mi coś na mózg :o Słodkich snów Złociutkie 👄 uciekam bo za chwilę na totala narobię sobie obciachu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOooooo Rumianeczku.. a już myślałam, że się mnie wystraszyłaś i zwiałaś gdzie bambusy rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co??? łączymy się przez oglądanko \"dirty..\"??? :) Chyba wezmę sobie do tego lampkę winka na odstresowanie :) tylko tak trochę dennie samemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku!!! Wracaj!!! Chlip 😭 wiedziałam, że prędzej czy później uciekniesz :P Ehh.. :( chyba na jednej lampce wina się nie skończy.. :P Ale wiesz co??? i tak za Tobą przepadam 🌼 DoBrAnOc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam kasiu, zapisalam sie na gg ja tez uwielbiam was wszystkie, zostan tu jeszcze jak jestes👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zagapilam sie i mi ucieklas, przepraszam:( spij slodko mysz i nie martw sie, glowa do gory serduszko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś SŁODKA ❤️ ps. Wiesz, że Rumianek ma właściwości kojąco-łagodzące??? I zaaaawsze działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też już oczka się kleją. I nawet łóżko już sobie pościeliłam :) Spokojnej nocy Ślicznotko.. ps. musimy pamiętać, że \"gdy Bóg drzwi zamyka to otwiera okno\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie masz racje, spij spokojnie, najbardziej do mojej ostatniej sytuacji pasuje twoja stopka, na szczescie u mnie juz jest wszystko ok, u ciebie tez bedzie...zobaczysz, buziak dla cibei na slodkie sny👄 jeszcze raz dla wszystkich dobrej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DRUGA - kolejne starcie dzisiaj ten pieprzony angielski mnie zarywa ten obrzmaialy jak balon brzuch uhhhhhhhhhhhh kurwa (przepraszam) akurat na angielski musial mi sie pojawic ten okres uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to dzien dobry uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sory ale mam tak powalony humor przez ciotexa ze zaraz umre anussska jeszcze raz wysle ale wysylalam do ciebie twz ja nie zapominam o rzaddnej z was:):):)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska odebralam maila ualalallalalalalala ale laska kurde PIU zaczynam myslec ze wy wszystkie jestescie w jakies zmowie tyle pieknych lasek na jednym topiku:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu wzielam dwa nuofreny i pomoglo ale i tak czuje sie jak jakis balon wypelniony cementem :(:(:(:( ale mnie dzisiaj obudzil wschod slonca taka gigantyczna pomaranczowa kula zagladala mi przez okno:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberk moim Panią , Bombastyczna jak milo cie widziec znczy sie czytac:P ale tak wogole to cos chyba zlego sie dzieje w Twoim zyciu bo naprwde pislas tak jak by cos sie dzialo, nieweim teraz ktora bo milam sporo czytania ale ktoras ci poiwedziala zebys byla silna wiec badz , pamietaj ze cokolwiek sie dzieje to zawsze moze byc gorzej:P wiem zadne pociesze nie ale moze jednak cos:) Gigusia dziekuje za zdjecie wlasnie je odebralam:) i trzymam kciuki za angielki choc niemam o nim zielonego pojecia :) ale badz dzielna Nalus kochnie bardzo mi przykro ze wyjezdza:( nieweim co mam ci poiwedziec , a może tak ma byc , moze tak ci jest pisane ze ma wlasnie teraz wyjechac zeby to wszystko niezaszlo za daleko , a moze wlasnie Darek powinien wyjechac aby zobaczyc czy wasze uczucie bedzie na tyle silne aby przetrfac ta rozląke:( nieweim Madziu , ale wiedz ze jak tylko bedzie ci źle to pisz ile masz ochote ❤️ Ruminaku kochnie ty masz juz bzika na tle filmu Dirty :P ale co tam kazdy jakiegos bzika ma jak sie to mowi prawda:) wiec ty mozesz miec takiego Anusska poiwedz nam tak dokldnie kiedy ty masz te egzaminy bo ja juz sie pogubilam:P niegniewaj sie:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sie nieodezwalm ostanoi bo w niedzile wiecie ile bylam w pracy a wczoraj o 6 rano wsdtalo spoznilam sie na autobus na uczlenie zawiozl mnie moj skarb wrocilam o 16 zjdalam i poszlam do pacry bo milam byc o 16.30 i skonczylam prace o 24 a w domu bylam przed 1 w nocy no i to by byl moj dzien wczorajszy ,ale za to dzisiaj sobie odbije bo ide z mama na zakupy po jakis ciuch na komunie do ide do siostrzenicy:) i do fryzjera bo tez mnie juz wzywa chba od miesiaca ale jakos tfaric do niego niemoglam:P Giugusa bardzo ci wspolczuje okresu na maturze ale pociesze cie ja tez milam okres na jezyku i zdalam:) wiec moze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 🌼 Witaj Owieczko 👄 Biedactwo zatyrasz się jak będziesz żyła w takim tempie.. alee myślę, że zakupy to caaałkiem całkiem zachęcająca forma wynagrodzenia :P Gigusiu POWODZENIA 🌼 z tego co ja pamiętam z matury :P to angielski był najprostszy :) więc spokojnie dasz radę Rumianeczku naprawdę oglądałaś wczraj Dirty??? :) Ja też miałam chęci ale zaczęłam przysypiać na siedząco. Ale dziś odbiję :P Ehh.. Owieczko.. tak to życie czasem się układa, że się nie układa :( Ale postanowiłam, że będę silna i będę :) Dziękuję za wsparcie ❤️ Uciekam Kochane bo mam milion spraw do załatwienia na mieście. Buziolki na cały dzionek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko nei bede was meczyc datami bede mowila na bierzonco zaczynam od przyszelej srody:):D biedactwo zapracowane a masz 😘 gigusiu trzymam kciuki za Ciebie:D powiem wam w tajemnicy ze ide dzis na rzszerzony ang :P zobacze jaki bedziie:p a tak naprawde to tylko taki maly przekrecik ale ciii bo jeszcze mnie kto znajdzie i dupe zleje:P ale ide tylko na arkusz II pierwwsza czesc i na 2czesci tylko na polowe bo wypracowania nie bede pisac:Pnie wiem czy moge tego psota wyslac zanim bedzie matura:P:D eehh zaryzykuje:D no to ja mykam bo musze wyczaic ubir co by mi pasowal na potrzeby moje:P ale ja tajemnicza jestem:D gigusiu takze jak bede pisac rozszezona to pomysle se o tobie:D bombastyczna a gdzies ty wogole byla??he?ja wiem ze ja ciekawska ales mowila ze opowiesz :Pbez szczegolow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu dostalam zdjatko wczoraj 🌻 sgrabniara z ciebie i buze taka promienista:)czym ty smarujesz pyszczek ze taki bez skazy??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki to znowu ja maruda:( Wiecie co ja wiem rozłąka itp ale czemu ja sie z nim nie moge teraz zobaczyć...nie odzywa sie, wyszłam na idiotkę a wszyscy mi mówią wkoło, że on ma masę spraw na głowie. Okej ja to rozumiem ale jest mi tak zle , że masakra... Koniec z facetem na D i wogóle koniec z facetami (przynajmniej na jakis czas:P) Nie no zaraz tu padnę...ale Wam tu marudzę, wiem macie mnie dość;) Rumianku ja też mam nie jednego bzika na jakimś punkcie więc się nie przejmuj tylko słuchaj Dirty ile wlezie:) A ja tez się umówiłam z kumpelą na oglądanie Dirty:) Gigusia kolejny kop w tyłek na szczęście i trzymaj sie nam tam!!!:) Owieczko biedaczko wczoraj byłaś niezle zalatana. Ale dzisiaj zakupy, fryzjer niezła recepta na poprawę humoru. Chyba sama muszę coś takiegoz robic aby nie myśleć za dużo... Bombastyczna jak miło widzieć, że piszesz:) I nie piszesz żadnych pierdół:)Ja też chcę aby ktoś mnie przytulił wiesz, ale niestety nikt się nie chce nawinąć;)Powiedz mi skad Ty masz tyle siły w sobie na to aby byc twardą...ja juz nie mam jej... Anusssko słońce uczysz sie pewnie teraz a Kig szuka domku zapewne 🌻 W ogóle to ja Wam bardzo dziękuję za słowa otuchy ale powoli zaczyna do mnie docierać, że w tym cały ambaras aby dwoje chciało na raz:( No nic mam dzisiaj tak okropny humor, ze nic mnie nie cieszy i najchętniej wlazłabym z powrotem pod kołdrę.... Ale WAm przynudzam, przepraszam Skarby 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×